نیویورک رکورد را می بیند coronavirus مرگ دوباره به عنوان کومو هشدار اقتصادی تلفات ‘بدتر از 9/11’نیویورک شکست آن رکورد بزرگترین واحد بعد coronavirus مرگ و میر برای سومین روز متوالی فرماندار اندرو کومو روز پنجشنبه اعلام کرد به عنوان او هشدار داد در اثر شیوع بیماری در اقتصاد کشور است و انتظار می رود ویرانگر تر از 9/11.

گریم نقطه عطف آمد و به عنوان شهر نیویورک مقامات استخدام کارگران قرارداد به دفن افزایش تعداد مرده در آن پاتر زمینه Hart جزیره یک منطقه ای است که چند دهه است مورد استفاده برای دفن کسانی که با هیچ شناخته شده نزدیک ترین خویشاوندان.

نیویورک ثبت شده 799 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در چهارشنبه آوردن دولت مجموع تلفات به 7,067. نیویورک از دست داده است در مورد همان تعداد از مردم به کروناویروس به انگلستان است.

به عنوان دولت سوگوار از دست دادن وجود دارد همچنین نشانه هایی که اجتماعی فاصله است مسطح منحنی. روز گذشته دولت ثبت کمترین تعداد بستری شدن در بیمارستان پس از بحران آغاز شده است. تعداد ICU پذیرش و لوله نیز پایین است.

“ما در حال صرفه جویی در زندگی از آنچه ما انجام می دهند امروز” کومو گفت, ابراز خوشبینی محتاطانه در مورد نشانه هایی که دولت مسطح منحنی coronavirus موارد است.

اما فرماندار هشدار داد که دولت پیشرفت می تواند بازگشت اگر اجتماعی فاصله شیوه های آرام بیش از حد به سرعت.

“به یاد داشته باشید 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی در آمد سه امواج” کومو گفت. “ما در موج اول. همه فرض است, خوب, هنگامی که ما از این طریق ما انجام می شود. من نمی تواند خیلی سریع به فرض کنیم که. این ویروس شده است جلوتر از ما از یک روز.”

کومو صحبت در جلسه توجیهی روزانه اضافه شده است که اثرات شیوع کروناویروس در نیویورک اقتصاد انتظار می رود که “بیشتر ویرانگر” از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی “تا کنون”.

ایالت نیویورک است که فرح برای ضربه زدن به آن از درآمد بین $10bn و $15bn با شهر نیویورک – به طور معمول شهری که هرگز نمی خوابد – اساسا عملکرد به عنوان یک شهر ارواح: طرز مرموزی هنوز هم با غیر ضروری کسب و کار بسته و ساکنان پناه در خانه.

این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است اقتصاد آمریکا به یک وقفه با بیش از 6.6 میلیون داشتن شغل خود را از دست هفته گذشته است.

توده تدفین در برانکس جزیره

این شهر از قرن 19 مورد استفاده هارت جزیره به دفن نیویورکی با هیچ شناخته شده بعد از قوم و خویش یا که خانواده قادر به ترتیب دادن یک مراسم تشییع جنازه.

به طور معمول 25 اجساد دفن هر هفته پایین پرداخت می شود زندان زندانیان مشغول به کار در این جزیره است که نشسته است در شرق ساحل این شهر برانکس قصبه و در دسترس است تنها با قایق.
Workers wearing personal protective equipment bury bodies in a trench on Hart Island in the Bronx on Thursday.

این تعداد شروع به افزایش در ماه مارس به عنوان کروناویروس جدید به سرعت در حال گسترش ساخت نیویورک تمرکز همه گیر. آنها در حال حاضر دفن در حدود دو دوجین بدن در روز و پنج روز در هفته گفت: Jason Kersten سخنگوی وزارت تصحیح که نظارت بر تدفین.

برای دفن در این جزیره مرده در حال پیچیده در کیسه های بدن و قرار داده شده در داخل کاج تابوت. مرحوم نام نوشته شده است با حروف بزرگ بر روی هر تابوت کمک می کند که باید هر یک از بدن نیاز به disinterred بعد آنها به خاک بلند و باریک ترانشه کاوش های باستان شناسی توسط ماشین آلات حفاری.

“آنها اضافه شده است دو ترانشه در مورد ما به آنها نیاز” Kersten گفت. برای کمک به افزایش و در میان شیوع Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس در شهر اصلی زندان, قرارداد کارگران استخدام شده است, او گفت:.

“اجتماعی فاصله و دلایل ایمنی شهر-اعدام سه نفر در بازداشت هستند و نه کمک در تدفین برای مدت زمان بیماری همه گیر” Kersten گفت.

یک بارج دیده می شود می تواند پس از رسیدن به جزیره در صبح روز پنج شنبه با یک کامیون یخچال سرنشین شامل حدود دو دوجین بدن.

گروه مراجعه کننده سوال در مورد علل مرگ شهر را از رئیس دفتر معاینات پزشکی (OCME). آجا شایسته-دیویس یک OCME سخنگوی گفت: آن را به زمان برای تطبیق فرد علل مرگ و میر از دفتر سوابق, اما آن است که احتمال دارد برخی از های اخیر تدفین شامل کسانی قطع توسط coronavirus.

این جزیره نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سایت به صورت موقت interments باید افزایش مرگ و میر گذشته در شهرستان سردخانه با ظرفیت یک نقطه است که هنوز رتبهدهی نشده است رسیده Kersten و شایسته-دیویس گفت:.

“همه ما امید آن را از آمدن به این” Kersten گفت. “در همان زمان ما در حال آماده اگر آن را ندارد.”

این OCME می توانید حدود 800 تا 900 بدن در ساختمان آن و همچنین دارای اتاق برای ذخیره حدود 4000 بدن در برخی از 40 کامیون های یخچال را می توانید از اعزام در اطراف شهر به بیمارستان ها که به طور معمول تنها کوچک morgues شایسته-دیویس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>