نیویورک دادستان رد شاهزاده اندرو ادعا می کنند که او به همکاری با خود اپستاین پروب


ما نمی خواهیم به استرداد شاهزاده اندرو می گوید: دادستان کل آمریکا پس از فوق العاده شکاف بین سلطنتی و DoJ بیش از این که آیا او در حال همکاری با جفری اپستین پروب

  • لایحه Barr گفت: یک سوال از داشتن او ارائه شواهد’ به جای ‘یک سوال از توزیع او بیش’
  • اندرو دیروز آمار در پشت ادعا می کند که او تا به حال موفق به تعامل با آمریکا رسیدگی به اپستاین
  • دوک وکلا گفت که او تا به حال ساخته شده سه ارائه می دهد به شواهد به عنوان شاهد گفته او “نه یک هدف’
  • اما دادستان در نیویورک گفت: اندرو ‘بارها و بارها رد درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه’

تبلیغات

ایالات متحده قصد ندارد به شاهزاده اندرو تحویل به زور او را به دادن مدارک و شواهد در مورد جفری اپستین دادستان کل ویلیام Barr گفت: شب گذشته.

دوک یورک است که درگیر در کشتیهای با پرچم ایالات متحده دادستان ها ادعا می کنند که او موفق به همکاری با اپستاین کاوشگر با وجود اندرو اصرار که او ساخته شده است که سه ارائه می دهد برای کمک به.

وزارت دادگستری ایالات متحده ارائه شده است یک درخواست رسمی برای مصاحبه با اندرو به عنوان یک شاهد, اما بر گفته فاکس نیوز که استرداد نمی شد روی میز.

“من فکر نمی کنم این یک سوال از توزیع او را بیش از. من فکر می کنم این فقط یک سوال از داشتن او با ارائه برخی شواهد’ دادستان کل گفت.

دوک وکلا دیروز آمار در پشت ادعا می کند که اندرو به حال ارائه شده ‘صفر همکاری” متهم ایالات متحده محققان ‘به دنبال تبلیغات و نقض محرمانه بودن.

اما دادستان در نیویورک retorted با این ادعا که اندرو ‘بارها و بارها رد درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه و مصاحبه شک در این که آیا دوک ‘جدی’ در مورد ارائه کمک به او ارائه شده به انجام پس از فاجعه Newsnight مصاحبه در ماه نوامبر گذشته.

امروز یک وکیل برای اپستین قربانیان گفت: اندرو تا به حال بسیار کمی اعتبار و خواست او را به ” سوگند و فقط گفتن حقیقت در مورد رابطه اش با اواخر کودک آزار.

اندرو رد هر گونه تخلف و می گوید: او هرگز شاهد و یا مشکوک اپستین جنایات و وکلای او می گویند او است نه یک ” هدف ” از ایالات متحده شد.

The U.S. has no plans to have Prince Andrew extradited to force him to co-operate with the Jeffrey Epstein probe, Attorney General William Barr (pictured) said last night

ایالات متحده قصد ندارد به شاهزاده اندرو تحویل به زور او را به همکاری با جفری اپستین پروب دادستان کل ویلیام Barr (تصویر) گفت: شب گذشته

Andrew spoke to the BBC's Emily Maitlis for a Newsnight interview in November last year - an appearance which was widely labelled a disaster

اندرو صحبت کرد به بی بی سی امیلی Maitlis برای Newsnight مصاحبه در ماه نوامبر سال گذشته – ظاهر شد که به طور گسترده ای با برچسب یک فاجعه

Andrew is pictured waving from the door of Epstein's mansion in footage which emerged last year. The prince denies having known about or suspected Epstein's crimes

اندرو که در تصویر تکان دادن از درب اپستاین عمارت در فیلم که ظهور در سال گذشته است. شاهزاده مواضع مورد شناخته شده و یا مشکوک به اپستین جنایات

Andrew is photographed with the disgraced Epstein in New York's Central Park in 2010

اندرو عکس است با خوار اپستاین در پارک مرکزی نیویورک در سال 2010

منهتن-بر اساس دادستان فدرال جفری برمن گفت: Andrew کرده و در عین حال دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری’.

‘اگر شاهزاده اندرو در واقع جدی در مورد همکاری با ادامه تحقیقات فدرال درهای ما باز باقی می ماند و ما در انتظار کلمه از زمانی که ما باید انتظار او.’

در انفجاری نامه اندرو تیم حقوقی داده بود حساب معاملات خود را با وزارت دادگستری ایالات متحده ادعا کرده است ارائه شود شاهد سه بار در این سال است.

اندرو وکیل در شرکت حقوقی Blackfords گفته بود او “تحت درمان با استاندارد پایین تر از منطقی ممکن است انتظار می رود برای هر شهروند دیگر’.

60 ساله سلطنتی تیم نیز گفت که “نقض محرمانه بودن’ توسط DoJ داده اند جهان یک “کاملا گمراه کننده حساب از بحث های ما با آنها”.

کامل بیانیه از آمریکا وکیل جفری S. برمن در پاسخ به وکلا به نمایندگی از شاهزاده اندرو

Geoffrey S Berman, said Andrew has 'repeatedly declined our request to schedule such an interview’

جفری S برمن گفت: اندرو ‘بارها و بارها رد درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه’

امروز شاهزاده اندرو دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری با جریان فدرال تحقیقات جنایی را به قاچاق جنسی و مرتبط با جرائم مرتکب شده توسط جفری اپستین و همکاران خود را حتی اگر شاهزاده داده نشده است مصاحبه با مقامات فدرال بارها کاهش یافته است درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه و نزدیک به چهار ماه پیش به ما اطلاع صراحت – از طریق همان مشاور که صادر انتشار امروز – که او نمی خواهد آمد در چنین مصاحبه.

اگر شاهزاده اندرو در واقع جدی در مورد همکاری با ادامه تحقیقات فدرال درهای ما باز باقی می ماند و ما در انتظار کلمه از زمانی که ما باید انتظار او است.

تبلیغات

در میان اتهامات مطرح شده در این سند که توسط دوک وکلا بودند که:

  • وزارت دادگستری بوده است ‘عبور خود را محرمانه قوانین’;
  • به DoJ به حال به دروغ ادعا کرد که دوک است ‘ارائه شده صفر همکاری’;
  • به DoJ شد بیشتر علاقه مند به ‘به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت’;
  • تلاش DOJ به دنبال متقابل کمک های حقوقی از دفتر خانه خواهد بود ‘ناامید کننده’.

آنها گفتند DoJ شده است ‘تحقیق در مورد آقای اپستاین و اهداف دیگر برای بیش از 16 سال هنوز اولین بار آنها درخواست دوک را در 2 ژانویه سال 2020’.

اما ایالات متحده وکیل جفری S. برمن گفت: شاهزاده “از طریق همان مشاور که صادر امروز انتشار’ گفته بود که: “او نمی خواهد آمد در چنین مصاحبه”.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت: هیچ برنامه ای برای استرداد شاهزاده اندرو به ایالات متحده برای بازجویی.

خواسته در طول یک فاکس نیوز مصاحبه که آیا ایالات متحده رسما خواسته بریتانیا به دست شاهزاده اندرو بار گفت: “من فکر نمی کنم این یک سوال از توزیع او را بیش از. من فکر می کنم این فقط یک سوال از داشتن او با ارائه برخی شواهد. پرسید: اگر شاهزاده اندرو خواهد بود از تحویل بار گفت: “نه.”

در واکنش به انتشار پرنس نامه سلطنتی متخصص فیل Dampier در توئیتر خود نوشت: “ما از مقامات می گویند شاهزاده اندرو ارائه کرده است ‘صفر همکاری است.’ اندرو مردم می گویند که او ارائه کرده است سه بار در این سال به عنوان یک شاهد. که گفتن حقیقت؟’

شده است وجود دارد برخی از سردرگمی بیش از آنچه ما درخواست برابر آنچه اندرو ارائه شده است – با دوک وکلا گفت که او ارائه کرده است به ارائه یک شهادتنامه اما ما دادستان گفته می شود امیدوار به سوال او را تحت سوگند.

کامل بیانیه توسط اندرو حقوقی شرکت Blackfords

در ژانویه سال 2020 Blackfords LLP و دستور مشاور کلر مونتگمری QC و استفان فرگوسن راه اندازی شد برای حمایت از والاحضرت دوک یورک در تمایل خود را برای ارائه همکاری برای مقامات ایالات متحده در مورد قربانیان این اواخر جفری اپستین باید آن دسته از مقامات درخواست خود را کمک. این گروه کاری است که پشتیبانی شده توسط رودخانه مشورتی در روابط رسانه ای.

به تاریخ ما را انتخاب کرده اند نه به هر گونه بیانیه عمومی در مورد بحث ما با وزارت دادگستری (DOJ). ما تعهد به رازداری است که نه تنها به عنوان بهترین عمل در انگلستان بلکه در نظر گرفته شده برای احترام به DOJ تعهد به رازداری به عنوان مجموعه ای از قوانین خود را به آنها اعمال می شود به بحث و گفتگو با شاهدان بالقوه.

اما با در نظر گمراه کننده رسانه ها در جلسات ما آن را مدیون به مشتری ما به این موضوع روشن کرد.

به عنوان رکورد های عمومی را نشان می دهد DOJ شده است به طور فعال بررسی آقای اپستاین و اهداف دیگر برای بیش از 16 سال هنوز اولین بار آنها درخواست دوک را در 2 ژانویه سال 2020 است.

نکته مهم DOJ به ما توصیه می کرد که دوک است و هرگز هدف خود را در تحقیقات جنایی به اپستاین و است که آنها به دنبال محرمانه خود را داوطلبانه همکاری است.

در این دوره از این بحث ما خواسته DOJ به تایید می کنند که همکاری ما و هر مصاحبه ترتیبات باقی خواهد ماند محرمانه مطابق با قوانین عادی که درخواست برای همکاری داوطلبانه با DOJ. ما با توجه به صریح اطمینان که بحث های ما و روند مصاحبه را محرمانه باقی می ماند.

دوک یورک در حداقل سه نوبت در این سال ارائه کمک های خود را به عنوان یک شاهد به DOJ. متاسفانه DOJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری است. در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.

در تاریخ 27 ژانویه 2020 آقای جفری S Berman, ایالات متحده آمریکا, وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک تصمیم به ایجاد یک بیانیه عمومی در مورد دوک. این منجر به سراسر جهان گزارش های رسانه ها بوده است ‘دیوار سکوت’ و مرحوم ‘صفر همکاری’ توسط دوک. این اظهارات نادرست بودند و آنها باید ساخته شده است.

در 9 مارس سال 2020 آقای برمن ساخته شده بیشتر اظهارات گفت که دوک بود “به طور کامل بست’ در همکاری با ما را بررسی و آنها هستند که در حال حاضر با توجه به’ گزینه های بیشتر. دوباره اولین بیانیه نادرست بود و باید ساخته شده است.

آن است که یک ماده از پشیمانی که DOJ دیده است مناسب به نقض قوانین خاص خود را از محرمانه بودن حداقل نه به عنوان آنها طراحی شده برای تشویق شاهد همکاری است. دور از ما مشتری اقدام فوق در قانون عنوان شده است ضمنی توسط جلسات مطبوعاتی در ایالات متحده او در حال درمان با استاندارد پایین تر از منطقی ممکن است انتظار می رود برای هر شهروند دیگر. بیشتر کسانی که همان نقض محرمانه توسط DOJ داده اند رسانه های جهان – و از این رو مخاطبان در سراسر جهان – کاملا گمراه کننده حساب از بحث های ما با آنها.

هر گونه پیگیری درخواست معاضدت قضائی خواهد بود ناامید کننده پس از دوک یورک است نه یک هدف از DOJ بررسی و به تازگی تکرار تمایل خود را برای ارائه یک شهادتنامه. امید است که این سوم ارائه شده است علت های اخیر نشت در مورد دوک یورک. ما قصد نداریم به هر بیشتر بیانیه عمومی در این زمان که ما مایل به قوانین احترام محرمانه تحت هر دو زبان انگلیسی و قانون به ما دستورالعمل.

در اندرو, بیانیه, هشتم-در-خط-به-این-تاج و تخت تیم در لندن با وکلا اضافه شده که DoJ ‘در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری’.

آنها در ادامه گفت: از DoJ: “در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.’

در دوک بیانیه صادر شده در مدت کوتاهی پس از 3.30 pm GMT شرکت از وکلا گفت: اندرو تا به حال ارائه شده برای کمک به DoJ سه بار در این سال و اقتدار اول درخواست کمک خود را در ژانویه 2.

گفتند همه مهمتر DoJ به ما توصیه می کرد که دوک است و هرگز هدف خود را در تحقیقات جنایی به اپستاین و است که آنها به دنبال محرمانه خود را داوطلبانه همکاری است.

‘در این دوره از این بحث ما خواسته DoJ به تایید می کنند که همکاری ما و هر مصاحبه ترتیبات باقی خواهد ماند محرمانه مطابق با قوانین عادی که درخواست برای همکاری داوطلبانه با DoJ. ما با توجه به صریح اطمینان که بحث های ما و روند مصاحبه را محرمانه باقی می ماند.

‘دوک یورک در حداقل سه نوبت در این سال ارائه کمک های خود را به عنوان یک شاهد به DOJ. متاسفانه DOJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری است. در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت. ‘

در این بیانیه اضافه شده است که تلاش های DOJ به دنبال متقابل کمک های حقوقی از دفتر خانه خواهد بود ‘ناامید کننده’.

بیانیه ای گفت: ‘هر گونه پیگیری درخواست معاضدت قضائی خواهد بود ناامید کننده پس از دوک یورک است نه یک هدف از DOJ بررسی و به تازگی تکرار تمایل خود را برای ارائه یک شهادتنامه.

‘امید است که این سوم ارائه شده است علت های اخیر نشت در مورد دوک یورک.

“ما قصد نداریم به هر بیشتر بیانیه عمومی در این زمان که ما مایل به قوانین احترام محرمانه تحت هر دو زبان انگلیسی و قانون به ما دستورالعمل.’

آن به شرح زیر DoJ پرونده یک ‘متقابل کمک های حقوقی’ (MLA) درخواست برای کمک به دفتر خانه چیزی استفاده می شود تنها در پرونده های جنایی تحت حقوقی معاهده با انگلستان است.

اندرو همیشه قاطعانه رد هر گونه تخلف بیش از رابطه اش با میلیاردر پدوفیلیا اپستاین.

اما این درخواست از مقامات ایالات متحده به این معناست که او می تواند مجبور به نظر می رسد در انگلستان دادگاه به عنوان شاهد در این پرونده در ماه است.

مقامات ایالات متحده در حال حاضر قبلا ادعا کرد که اندرو حاضر به همکاری با درخواست های خود را به سوال بیش از اپستاین و تحقیقات خود را به قاچاق جنسی شبکه.

ارسال یک MLA است بی پروا حرکت سعی کنید به زور او را برای پاسخ به سوالات.

روز یکشنبه این ایمیل گفته بود که دوک حقوقی تیم بود و در پایان از آن افسار’ بود و ‘سعی کردم به بازی مستقیم خفاش’ با مقامات آمریکایی تنها به استقبال نشت و کنایه.

یک منبع نزدیک به دوک تیم حقوقی گفت: پست دیروز: ‘حقوقی بحث و مذاکره با وزارت دادگستری به موضوع محرمانه بودن سخت قوانین به عنوان مجموعه ای از دستورالعمل های خود را.

‘ما را انتخاب کرده اند به رعایت هر دو نامه و روح این قوانین به همین دلیل است که ما ساخته شده اند بدون نظر در مورد هر چیزی مربوط به وزارت دادگستری در طول این دوره از سال است. ما معتقدیم در بازی مستقیم bat.’

اندرو است و در عین حال به صحبت با دادستان در آمریکا با وجود حمایت خود را در فاجعه Newsnight مصاحبه در ماه نوامبر سال گذشته که با او همکاری می کنند.

وزارت دادگستری درخواست برای ‘متقابل کمک های حقوقی’ از دفتر خانه به طور موثر را دور می زند یک درخواست به کاخ باکینگهام.

One of Epstein's victims, Virginia Roberts, now Virginia Giuffre, alleges she had sex with the Duke of York three times when she was 17 at the behest of Epstein

یکی از اپستین قربانیان ویرجینیا رابرتز در حال حاضر ویرجینیا Giuffre, مدعی او با دوک یورک سه بار زمانی که او 17 در دستور اپستاین

Andrew and Virginia Roberts, aged 17, at Ghislaine Maxwell's townhouse in London in 2001

اندرو و ویرجینیا رابرتز سن 17 در Ghislaine ماکسول شهری در لندن در سال 2001

وکیل برای اپستین قربانیان می گوید: اندرو ‘بسیار کمی اعتبار’

یک وکیل است که نشان دهنده برخی از جفری اپستین قربانیان امروز گفت که دوک یورک است ‘بسیار کمی اعتبار و خواست او را به “سوگند و فقط حقیقت را بگویید’.

صحبت کردن در بی بی سی, صبحانه, گلوریا Allred گفت: “من فکر می کنم که شاهزاده اندرو در این نقطه بسیار کمی اعتبار.

‘و من یک مقدار زیادی از سوء ظن در مورد آنچه که او گفت: از طریق نمایندگان خود.

“من نمی باید همان سوء ظن در مورد ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک,’ جفری برمن.

“من فکر می کنم او صادقانه است که او می خواهد قادر به مصاحبه و پرسش از شاهزاده اندرو و این شده است کشیدن ،

او افزود: ‘باید وجود داشته باشد شرایط وجود دارد نباید تاخیر وجود دارد باید شفافیت و قربانیان سزاوار حقیقت است. این بسیار دردناک است برای آنها.’

Allred گفت اپستین قربانیان گرفتار شده اند در ‘تیراندازی’ و ‘درد’.

“آنها فقط می خواهم به دانستن حقیقت و تمام حقیقت و چیزی جز حقیقت در مورد کسانی که ممکن است با توطئه شاهزاده اندرو به ترافیک آنها و دیگر زیر سن قانونی دختران” او گفت:. که همه آنها در حال پرسیدن.”به او اجازه دهید گام به نوار عدالت سوگند و فقط حقیقت را بگویید.

‘آن را فقط به عنوان ساده به عنوان آن است. در تلاش برای به تاخیر انداختن تلاش برای انکار, تلاش برای فرار از سوالات و حمله به پرسشنامه این است که واقعا مفید نیست در همه.

“شما می دانید ما یک بیان در قانون – عدالت با تاخیر است عدالت را تکذیب کرد. که هرگز واقعی تر از آن شده است با شاهزاده اندرو.’

اندرو قبلا بستری برای تبدیل شدن به دوستان با Epstein – یک میلیاردر سرمایه دار خیلی مهم بود که متهم با استفاده از ثروت خود را به طعمه در زیر سن قانونی دختران در سال 1999 بعد از معرفی به سرمایه از طریق Ghislaine ماکسول.

ارتباط خود را با اپستاین آمد تحت نظارت عمومی در سال 2010 زمانی که عکس های پدید آمده از آنها با هم در نیویورک هنگامی که اپستاین در حال حاضر یک مجرم جنسی ثبت شده.

بعدا روشن شد که اندرو مانده بود و در اپستین £57million عمارت چهار روز. اما شاهزاده گفت: او در بازدید از اپستاین در آن زمان برای پایان دادن به دوستی خود را.

یکی از اپستین قربانیان ویرجینیا رابرتز مدعی شده بود او با دوک سه بار زمانی که او 17 در دستور کودک آزار. شاهزاده یقین را انکار نماید.

خوار سرمایه خودش را کشته بود در ماه اوت گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

اما قربانیان خود را می خواهید عدالت در برابر اتهام توطئه گران از جمله انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول 58 – دختر خجالت رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم رابرت ماکسول.

وکلا برای خانم ماکسول قبلا گفت که او تکذیب هر گونه خطا.

اندرو قاطعانه رد داشتن هیچ گونه دانش که اپستاین شد سوء استفاده جنسی دختران نوجوان است.

خانم رابرتز مدعی او برای اولین بار, سکس با اندرو در سال 2001 زمانی که او 17 بعد از اینکه قاچاق توسط اپستین.

او گفت که او پرواز در اپستین جت خصوصی به لندن برای دیدار با دوک و جفت شد عکس هم در دست ماکسول Belgravia صفحه اصلی.

در طول Newsnight مصاحبه اندرو گفت: “نمی یاد تا به حال ملاقات خانم رابرتز.

ادعا شد شب گذشته که MLA درخواست گزارش آفتاب به طور رسمی تسلیم توسط DoJ ماه گذشته تحت شرایط یک سال 1994 پیمان.

اگر اعطا دادستان های ایالات متحده هم می تواند درخواست دوک به طور داوطلبانه شرکت در یک مصاحبه و یا یک امضا کرد.

آنها همچنین می تواند درخواست اندرو برای حضور در دادستانی دادگاه برای ارائه شفاهی یا کتبی شواهد در سوگند. اگر او حاضر دوک را می توان مجبور به حضور در فرد است.

اما اندرو خواهد حق دارند که به ‘اعتراف 5th متمم تحت قانون اساسی ایالات متحده و خاموش ماندن در سفارش به تهمت زدن به خود است.

MLA درخواست همان است که درخواست اندرو استرداد.

این روند می تواند راه اندازی می شود تنها در صورتی او در نظر گرفته شد رسمی مشکوک و اف بی آی معتقد بود وجود شواهد کافی به او اتهام.

صفحه اصلی دفتر منابع تایید کرده اند درخواست شده بود ساخته شده است. هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده توسط مقامات UK.

در ضمن هری دان گفت: پدر یک معامله مربوط به اندرو و پسرش را به اتهام قاتل است “بدون مدفوع سخت”.

تیم دونن گفت: نیاز خانواده خود را به ما مشکوک آن Sacoolas در انگلستان ‘به طوری که ما می توانیم عدالت و بسته شدن برای از دست دادن پسر ما’.

Epstein is pictured with Ghislaine Maxwell in New York in 2005. Lawyers for Miss Maxwell have previously said she denies any wrongdoing

اپستاین تصویر با Ghislaine ماکسول در نیویورک در سال 2005. وکلا برای خانم ماکسول قبلا گفت که او تکذیب هر گونه تخلف

نوجوان پدر همچنین ادعا کرد که در دیدار با وزیر امور خارجه در ژانویه دومینیک Raab گفت: “اگر ما را تهدید کند ما با نگاه آنها را نسبت به اندازه ما” در حالی که بحث در مورد پاسخ به ما را به امتناع از استرداد Sacoolas.

این دونن خانواده نیروهای با اتهام قربانیان اپستاین در اوایل سال جاری برای تحت فشار قرار دادن Sacoolas و دوک یورک به همکاری با اجرای قانون’.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک در ماه فوریه لیزا شکوفه وکیل به نمایندگی از شش اپستین مقتولین گفت: ‘تشابه بین این دو مورد هستند وهم آور’ و ‘روزمره نوجوانان’ که ‘قربانی’.

Sacoolas 42 گفته کشته شدن 19 ساله هری زمانی که موتور خود را به سقوط یک خودرو در خارج از یک پایگاه نظامی آمریکا در Northamptonshire در ماه اوت سال گذشته است.

Andrew (second left) has said he became friends with Jeffrey Epstein (right) in 1999, after being introduced to him through Ghislaine Maxwell. Pictured: Melania Trump, Andrew, Epstein's friend Gwendolyn Beck and Epstein at a party at the Mar-a-Lago in Florida in 2000

اندرو (دوم از چپ) در گفت و شد دوستان با جفری اپستین (راست) در سال 1999 پس از معرفی شدن به او را از طریق Ghislaine ماکسول. تصویر: Melania Trump, اندرو اپستاین دوست پسر عمو و بک اپستاین در یک مهمانی در Mar-a-لاگو در فلوریدا در سال 2000

او ادعا کرد که مصونیت دیپلماتیک پس از سقوط و قادر به بازگشت به ایالات متحده جرقه بین المللی بحث.

او با متهم باعث مرگ خطرناک رانندگی در دسامبر اما استرداد درخواست شده توسط دفتر خانه رد شد زیر ماه – تصمیم گیری توضیح داده شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده به عنوان ‘نهایی’.

اظهار نظر در گزارش MLA درخواست تیم دونن گفت: “این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به من. هیچ کس بالاتر از قانون مهم نیست که شما هستند.

‘اندرو است که به وضوح می خواستم در آمریکا برای کمک به دستیابی به عدالت برای قربانیان اپستاین. ما نیاز Mrs Sacoolas به عقب در اینجا به طوری که ما می توانیم عدالت و بسته شدن برای از دست دادن پسر ما.’

چگونه دوک یورک سالانه جلسات با اپستاین از جمله پس از او به زندان فرستاده می شود ناشی از شاهزاده اندرو دهه از مشکل

در اینجا این است که یک جدول زمانی از دوک یورک را در رابطه با جفری اپستین

– 1999

شاهزاده اندرو اولین دیدار جفری اپستاین, بنا به گزارش های معرفی شده از طریق دوستی خود را با Ghislaine ماکسول از روزنامه سرمایه دار خیلی مهم رابرت ماکسول.

اندرو استقبال اپستاین به ملکه خصوصی اسکاتلندی عقب نشینی در Aberdeenshire. اندرو بعدا می گوید که او می بیند اپستین ‘به ندرت’ اضافه کردن ‘احتمالا بیش از تنها یک یا دو بار در سال.

– 2000

اندرو و خانم ماکسول دیده می شود در تعطیلات با اپستاین در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا.

اپستاین و خانم ماکسول حضور یک حزب در قلعه ویندسور به میزبانی ملکه به علامت اندرو 40 روز تولد شاهزاده خانم سلطنتی است 50th ملکه مادر 100 و شاهزاده خانم مارگارت 70.

– سال 2001

ویرجینیا رابرتز ادعا می کند که تا به حال رابطه جنسی با اندرو “سه بار از جمله یکی عیاشی’ با اولین برخورد ظاهرا در حال وقوع در Ms ماکسول لندن خانه شهری. خانم رابرتز ادعا می کند که تا به حال رابطه جنسی با اندرو در دو مناسبت در اپستین خانه نیویورک و در یک ‘موج’ در جزیره خصوصی در دریای کارائیب.

– سال 2008

اپستاین اذعان prostituting افراد زیر سن قانونی و محکوم به 18 ماه در زندان است.

– 2010

اپستاین از زندان آزاد شده. اندرو عکس است با خوار اپستاین در پارک مرکزی نیویورک.

فیلم پدیدار سال بعد بنا به گزارش شات در 6 دسامبر 2010, نشان دادن او در داخل اپستین منهتن عمارت از جایی که او دیده می شود به دنبال از یک درب بزرگ از اموال تکان دادن یک زن پس از خداحافظی اپستاین برگ به یک راننده محور ماشین.

– 2011

دوک واریز نقش خود به عنوان فرستاده تجاری انگلیس پس از خرید اینترنتی از پارک مرکزی عکس.

– 2015

کاخ باکینگهام را انکار می کند اندرو متعهد است هر ناشایستگی او پس از نام ما در دادگاه اسناد و مدارک مربوط به اپستاین. یک زن به نام بعد در گزارش به عنوان Ms رابرتز مدعی در مقالات ثبت شده در فلوریدا است که او را مجبور به رابطه جنسی با اندرو زمانی که او 17 است که در زیر سن قانونی در دولت است.

در مجمع جهانی اقتصاد در داووس اندرو در نامزدی از او درگیر اتهامات پاسخ گفته: “اولا من فکر می کنم من باید و می خواهید برای ضبط, برای اشاره به اتفاقاتی که در چند هفته گذشته.

“من فقط آرزو می کنم به تکرار و تاکید مجدد بر این اظهارات است که در حال حاضر شده است از طرف من توسط کاخ باکینگهام.’

در مارس ادعا می کند در برابر اندرو زده از ما مدنی دادگاه پرونده پس از یک قاضی فدرال حکم.

– 2019

به تازگی منتشر شده و اسناد حقوقی نشان می دهد که یوهانا Sjoberg دیگر ادعا اپستاین قربانی ادعا اندرو لمس سینه خود را در حالی که نشسته بر روی نیمکت در داخل آمریکا میلیاردر آپارتمان در منهتن در سال 2001.

کاخ باکینگهام گفت: این اتهامات هستند ‘مطلقا نادرست’.

اپستاین است مرده را در سلول زندان خود در اوت 10, داشتن خودش را کشته بود پس از اینکه به اتهام قاچاق جنسی.

بعد که ماه یک خلبان در اپستین جت خصوصی ادعا اندرو یک مسافر در گذشته پرواز با سرمایه و خانم رابرتز.

آفتاب روزنامه گزارش داد که دیوید راجرز گفت: در شهادت منتشر شده در ماه اوت که اپستاین اندرو و سپس 17 ساله سفر به جزایر ویرجین آمریکا در آوریل 11 2001.

کاخ باکینگهام توصیف شواهد بیانیه به عنوان ‘تعدادی از تناقضات و گفت که اندرو در قاره های مختلف در برخی از موارد است.

پس اپستین مرگ, بیانیه ای از کاخ می گوید که اندرو ‘وحشت زده توسط گزارش های اخیر از جفری اپستین جرائم’.

شکستن سکوت خود در مورد این مسئله برای اولین بار پس از 2015 اندرو سپس با انتشار بیانیه ای در 24 آگوست گفت: “در هیچ مرحله در طول مدت زمان محدود من صرف با او (Epstein) من شاهد و یا مشکوک و هر گونه رفتار از مرتب کردن بر اساس است که پس از آن منجر به دستگیری و محکومیت.’

در نوامبر 16, شاهزاده به یک ‘فاجعه’ مصاحبه بی بی سی که در آن او در مورد دوستی خود با اپستاین و خطاب اتهامات از خود رفتار جنسی.

او در مواجهه با یک مجموعه از انتقاد او پس تلویزیون ظاهر با رویال متهم به عدم همدلی با اپستین قربانیان.

در طول مصاحبه اندرو سوال توسط Newsnight مجری امیلی Maitlis دو بار اعلام کرد ارتباط خود را با اپستین که در زندان درگذشت در حالی که رو به قاچاق جنسی اتهامات تا به حال برخی از “به طور جدی مفید نتایج’ به او این فرصت برای دیدار با مردم و آماده شدن برای آینده نقش به عنوان یک تجارت ایران.

دوک را تکذیب کرد او با ویرجینیا Giuffre یکی از اپستین قربانیان در سه موقعیت جداگانه دو بار در حالی که او کمتر از سن قانونی گفت: یک برخورد در سال 2001 اتفاق رخ نداد که او صرف روز با دخترش شاهزاده بئاتریس مصرف خود را به پیتزا اکسپرس در وکینگ برای یک حزب.

همان اتهام ارتباط جنسی که در آمریکا گفت: با شروع سلطنتی به شدت عرق کردن به عنوان آنها رقصید در کلوپ شبانه لندن ولگرد بود و در واقع به اشتباه به عنوان دوک گفت که او تا به حال یک وضعیت پزشکی در آن زمان که به معنای او عرق.

او به بازیگران شک در صحت یک عکس که به نظر می رسد برای نشان دادن اندرو با بازوی خود را در اطراف کمر خانم Giuffre زمانی که یک نوجوان.

در حال حاضر شاهزاده اندرو در حال مبارزه با آتش را با آتش… اما به چه قیمتی به سلطنت? در میان بی سابقه ای از جنگ بین دوک یورک و دادستان در آمریکا ریچارد کی می دهد خود را discomfiting حکم

هیچ کس تا به حال شک شجاعت خود را. به عنوان یک هلیکوپتر دام خلبان در جنگ فالکلند او قرار داده و زندگی خود را در خط برگشتاندن آرژانتین موشک های دور از کشتی های انگلیسی.

بنابراین شاهزاده اندرو مشکل هرگز در مورد شجاعت بلکه خود را به سفاهت.

و در میان رگبار گلوله از اتهامات مبنی بر دخالت خود را با میلیاردر آمریکایی کودک آزار جفری اپستین بحرانی سوال شده است که آیا او با عنوان جرم جنایی احمق و یا ابلهانه جنایی.

برای اولین بار پس که بد قضاوت Newsnight که خود را نابود شهرت و هم چنین آسیب به خانواده سلطنتی دوک یورک به کشف جسارت او نمایش داده می شود به عنوان یک مرد جوان در جنوب اقیانوس اطلس تقریبا 40 سال پیش.

The prince (pictured visiting the final day of the 161st Great Yorkshire Show in 2019) denied claims he had sex with Virginia Roberts

شاهزاده (تصویر بازدید نهایی بعد از 161st یورکشایر بزرگ نشان می دهد در سال 2019) را تکذیب کرد, ادعای او در رابطه با ویرجینیا رابرتز

در به چالش کشیدن صحت امریکا به وزارت دادگستری است که او را متهم به امتناع از همکاری با تحقیقات خود را به اپستین-فیلم های شبکه قاچاق او در قدرتمند ترین قانون آژانس در جهان است.

و در بیشتر پیچ و تاب شب گذشته مقامات ایالات متحده در پاسخ به پرنس مداخله. در بیانیه وزارت دادگستری گفت: اندرو به دنبال به ‘دروغ به تصویر بکشد’ خود را به عنوان شرکت کنندگان حاضر در خود را پرس و جو و گفت: او ‘بارها و بارها کاهش یافته است’ به مصاحبه.

هر دو طرف به طور موثر متهم دیگر از دروغ گفتن است.

هرگز قبل از یک عضو ارشد خانواده سلطنتی اتخاذ چنین قوی و بالقوه خطرناک ،

این unedifying عینک از ملکه دوم پسر بودن مارک دروغگو بی سابقه است.

اما پس از آن هرگز قبل از سلطنتی بوده است فرو رفته در چنین ترسناک و طاقت فرسا مورد از جمله این ادعا که اندرو را رد می کند — که او تا به حال رابطه جنسی با یکی از اپستین زیر سن قانونی قربانیان.

پشت مودب حقوقی قوانین و مقررات از خود وکلا’ بیانیه یکی بلانت پیام به آمریکا دادستان: شما در حال دروغ گفتن است.

تقریبا هفت ماه اندرو گفت: تقریبا هیچ چیز حتی در حالی که روشن شد که امید خود را از همیشه بازگشت به زندگی عمومی شد که ادعا می کنند به دنبال تکان دهنده ادعا می کنند.

اما دیروز به بیرون درز گزارش داد که مقامات ایالات متحده تا به حال به استناد از نظر حقوقی معاهده با انگلیس در تلاش برای سوال شاهزاده به عنوان شاهد.

این نی که پشت شتر را شکست. برای اندرو هواداران وجود دارد و برخی از تصمیم خود برای دریافت بر روی جلوی پا شده است به طور گسترده ای استقبال می شود.

تیم خود را در زمان نمایش که از نشت معادل ‘سوم اعتصاب و شما’. آنها بر این باورند وزارت دادگستری ایالات متحده شده است بازی سریع و سست با شاهزاده برای ماه می باشد.

خود را سخت ضربه بیانیه Blackfords شاهزاده را وکلا صراحت رد ادعاهای ساخته شده در ژانویه توسط جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک وجود داشته است ‘صفر همکاری’ توسط دوک.

Prince Andrew used the 'no-sweat' suggestion to dismiss the idea that it was him dancing in Tramp nightclub with the then 17-year-old Virginia Roberts (pictured right), whose claim they had sex three times he unequivocally denies

شاهزاده اندرو با استفاده از ‘no-عرق’ پیشنهاد برای رد این ایده که آن را به او در ولگردی شبانه با 17 سال سن ویرجینیا رابرتز (تصویر سمت راست) که ادعا می کنند آنها, سکس سه بار او به صراحت رد می کند

شش هفته بعد برمن ساخته شده بیشتر به یک بیانیه عمومی ادعا اندرو بود “به طور کامل بست’. این هم رد شد در قوی ترین شرایط ممکن است به عنوان ‘نادرست’.

پس از آن آمد که افشای این گروه تا به حال ثبت یک ‘متقابل کمک های حقوقی’ برنامه به دفتر خانه — سوم اعتصاب.

در قدرتمند انصراف از آمریکا تاکتیک Blackfords شانه ای بالا انداخت سنتی انگلیسی اندوخته قانونی برای متهم کردن وزارت دادگستری از نقض ‘قوانین خاص خود را از محرمانه بودن’.

آن اشاره کرد که این گروه تا به حال شده است به طور فعال بررسی’ اپستاین برای بیش از 16 سال هنوز هم آن خواسته برای دوک یورک همکاری در 2 ژانویه این سال است.

مهمتر آن اضافه شده یکی دیگر از جزئیات حیاتی بیان کرد که: “DOJ به ما توصیه می کرد که دوک است و هرگز شده است هدف از تحقیقات جنایی را به اپستاین و است که آنها به دنبال محرمانه خود را داوطلبانه همکاری’.

من درک می کنم که پس از اولین تماس از آمریکایی ها در ژانویه اندرو تیم بلافاصله آماده پاسخ است. این تحویل داده شد برخی از 12 تا 14 روز بعد و نشان داد که دوک شد کاملا آماده همکاری با محققان.

درست از همان ابتدا به من گفته اندرو نگرش بود نه کوچک از چالش اما به آن را روشن او در دسترس خواهد بود. به جای جفری برمن پاسخ خود را از مداخلات بعد از آن که در ماه مارس بود ‘یک پیچ از آبی است.

بسیاری در اطراف شاهزاده باور ناگهانی روی او تمرکز خود را پس از فاجعه Newsnight مصاحبه در ماه نوامبر گذشته — که در آن او نشان داده مفرد عدم ندامت بیش از دوستی خود با اپستاین و یا نگرانی برای قربانیان خود را — بود و به معنی منحرف از اصلی نقایص بررسی است. اندرو آنها باور دارند که به طور موثر یک میله رعد و برق.

در همه تیم خود را در ارائه کمک های خود را به وزارت دادگستری در سه نوبت جداگانه. این قابل درک است که مکانیک چگونه او کمک خواهد کرد که موضوع اخیر در ارتباط است.

در میان گزینه های شاهزاده ارسال یک بیانیه رسمی جزئیات آنچه که او می دانست از اپستاین و آنچه که او ممکن است یا ممکن است نه شاهد. احتمال دیگر این بود که او را تسلیم به سوالات احتمالا از طریق ایمیل.

این دنباله مقاله در مورد این جزئیات که اندرو حامیان اصرار دارند ثابت خواهد کرد که ادعا می کند از ‘صفر همکاری’ هستند قابل اثبات دروغ است.

‘بیش از حد طولانی شده است باز در فصل دوک یورک. که در حال حاضر بیش از گروههای طرفدار.

این همه ممکن است خیلی دیر شده برای اندرو سلطنتی شهرت تصویر خود را برای همیشه مخدوش توسط de folie عظمت که امیلی Maitlis مصاحبه. او دهکدهای از دست داد نقش خود را به عنوان یک کار سلطنتی است اما شاید به این امید که این مهاجم جدید موضع ممکن است فقط سود را به ارمغان بیاورد.

در حالی که این است جهنمی زمان برای شاهزاده اندرو آن احتمالا حتی بدتر برای مادر خود را. اندرو ملکه های مورد علاقه پسر و او شده است عمیقا ناراحت در opprobrium او مواجه شده است.

معمولا وقتی سلطنتی رفتن سخت می شود آن است که اندرو که ملکه را دوست دارد که در اطراف او. اما چنین بوده است عواقب ناخوشایند این قسمت است که او با اکراه مجبور به اذعان ممکن است هیچ راهی برای بازگشت.

شکست خود را به نشان می دهد مناسب همدردی با قربانیان و رک و پوست کنده ساده لوحانه توضیحات در مورد اینکه قادر به عرق’ در معرض او را به تمسخر.

او با استفاده از ‘no-عرق’ پیشنهاد برای رد این ایده که آن را به او در ولگردی شبانه با 17 سال سن ویرجینیا رابرتز که ادعا می کنند آنها, سکس سه بار او به صراحت رد می کند.

در این نبرد قانونی او در حال حاضر به وضوح تصمیم به مبارزه با آتش با آتش. اما پاسخ از امریکا نشان می دهد که مشکل با آتش است که می تواند منفجر شود در صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>