پلیس نیویورک را ثانیه به بازگرداندن اعتبار برای خشونت

آن را نمی کشد طولانی برای منفجر کردن یک شهرت. در مورد اداره پلیس نیویورک یک موسسه در حال حاضر مشکل تاریخ در این کلیپ به طول انجامید همه از 27 ثانیه است.

آن را نشان داد NYPD خودرو در بروکلین صف در برابر یک فلز مانع که در پشت آن معترضان شعار میدادند: طی روز شنبه در تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید. پرتابه پرتاب شد به سقف ماشین و سپس به طور ناگهانی یک دوم پلیس SUV کشید تا در کنار و به جای توقف ادامه داد: به گاوآهن مستقیم به جمعیت.

ثانیه بعد از اولین خودرو lurched به جلو ضربه زدن سد و بیش با آن پرتاب چندین معترض به زمین میان دلخراش کر فریاد میکشند.

27-ویدئو دوم در حال حاضر بازدید بیش از 30 دقیقه زمان تا به حال به سرعت خرد سال تلاش برای تعمیر عمیقا مخدوش تصویر از NYPD. نیویورک را “بهترین” بصورتی پایدار و محکم بازیگران در نقش متعلق به طور معمول برای امنیت سپاه از خرده دیکتاتورها.

در این ویدئو تکان دهنده بود مرکب ساعت بعد زمانی که شهردار نیویورک, بیل د Blasio, صحبت در مورد این حادثه. یک سیاستمدار که برنده انتخابات در سال 2013 تا حد زیادی در یک وعده اصلاحات NYPD و ضایعات آن به لحاظ نژادی تبعیض آمیز توقف-و-frisk, سیاست, شگفت زده حتی نزدیک ترین حامیان هنگامی که او در دفاع از پلیس.

د Blasio گفت: “من معتقدم NYPD مناسب عمل کرده است.”

رسانه های اجتماعی روشن. آن را مناسب برای درایو این دو Suv ها به جمعیت ؟ آن را مناسب برای یک افسر NYPD به زور برای حذف coronavirus ماسک سیاه و سفید می گوید که سلاح مطرح شد در هوا و سپس فلفل اسپری ،

آن را مناسب برای یک افسر دیگر به یک معترض به خیابان و سپس جسمی پرتاب چند پا به سمت محدود کردن جایی که او فرود آمد و بر سر او? یا این که ماموران پلیس درگیر در اسپری فلفل حادثه تا به حال تحت پوشش خود را نشان اعداد احتمالا برای اجتناب از نیاز به پاسخ برای اقدامات خود را. و یا به ضرب و شتم یک پرستار راه رفتن به خانه از یک تغییر در یک بیمارستان ؟

NYPD police officers arrest a protester during a demonstration on Monday.

درگیری بین نیویورک پلیس و معترضان چندمین بار در اطراف شهرستان. بزرگترین نیروی پلیس در ایالات متحده با $5.6 میلیارد دلار بودجه سالانه و 36,000 یونیفورم افسران تحت رهبری یکی از پیشرفته ترین شهرداران در کشور در پاسخ به اعتراضات در مورد خشونت پلیس با پلیس بیشتر خشونت.

سیاه و سفید, لاتینی, کیرخوری, آسیایی, جلسه شورای شهر, که باعث می شود تا بیش از نیمی از قوه مقننه بود سریع و ویرانگر در نقد آن. در بیانیه ای گفت که NYPD عمل کرده بود “با پرخاشگری نسبت نیویورکی که با شور و نشاط و برعلیه اما با این وجود مسالمت آمیز حمایت برای عدالت”.

آدرین, Adams, روسای کمیته های پارلمانی گفت: نگهبان NYPD سعی کرده بود به سرکوب مشروع خشم احساس توسط آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت های سال های پس از سوء استفاده پلیس. “ما نمی توانیم به مردم اجازه می دهد که نگه داشته اند مردم از رنگ را برای چند دهه در حال حاضر می گویند که ما نمی باید این حق را به ما نمایش خشم” او گفت:.

هر چند که تمایلات امر در سراسر کشور آدامز معتقد است نیویورک و خارج از غرفه به عنوان یک “وحشتناک تاریخچه خشونت پلیس”. آن NYPD است که مجموعه ای از تن او گفت: وقتی دانیل Pantaleo افسر دخیل در 2014 مرگ با سبد اریک گارنر در جزیره استاتن اجتناب دادستان است.

“زمانی که چیزی اتفاق افتاده است به افسران پلیس که مسئول مرگ اریک گارنر در نیویورک تنظیم طرح برای آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید” او گفت:. “وجود دارد هیچ مجازات, هیچ نتیجه, پس از آن خوب است.”

Adams فریم از جلب قتل می تواند به همان اندازه توان به یک رشته طولانی از بدنام قسمت از سوء رفتار پلیس است که قبل از آن. در سال 1997 هائیتی مهاجرت Abner Louima بود دست به دستبند با یک افسر NYPD و تجاوز جنسی با یک جارو.

Police clash with demonstrators protesting the Staten Island, New York grand jury’s decision not to indict a police officer involved in the chokehold death of Eric Garner in December 2014 in New York City.

دو سال بعد Amadou دیللو بود به ضرب گلوله در نزدیکی خانه اش در یک تگرگ از 41 گلوله ماموران پس از اشتباه کیف پول خود را برای یک تفنگ. در اکو از این رویداد یک غیر مسلح شان بل به ضرب گلوله کشته شد 50 بار در کوئینز در صبح روز عروسی خود را در سال 2006 – در آن زمان شش سال برای کارآگاه NYPD که باز fusillade به chucked کردن به زور در حالی که هیچ کس تا کنون محکوم شده است از هر گونه جرم و جنایت است.

در پلیس اعتراض NYPD نیز ستیز سابقه. در سال 2004 آن را گرد تا بیش از 1800 مسالمت آمیز معترضان تجمع در خارج از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در انتخابات مجدد پیشنهاد جورج بوش و جمع آنها به سر می برند قلم در اسکله 57 در منهتن. در سال 2011 آن را به طور مشابه برای انتقاد سنگین دست تاکتیک در طول اشغال وال استریت تظاهرات.

برش در سراسر این همه نیروی همواره هدفمند تلاش خود را در محله های این شهر با اکثریت سیاه یا لاتین جمعیت ضلالت در بار به صورت آشکار و دهها. هر چند توقف و frisk شده است reined در سال های اخیر NYPD همچنان به شدت و به طور نامتناسبی پلیس آن دسته از جوامع با وجود تاریخی کم نرخ قتل در.

با وجود این میراث نفس بیش از حد نیروی همچنان سیستمیک مقاوم به نظارت. در بخش 50-یک از ایالت نیویورک قانون انضباطی فایل از افسران پلیس تا حد زیادی برگزار می شود به راز ساخت وظیفه نگه داشتن آنها را پاسخگو تقریبا غیر ممکن است.

Jennvine وانگ کارکنان وکیل در پلیس پاسخگویی پروژه (CAP) در کمک حقوقی جامعه گفت: نگهبان است که وجود دارد در حال حاضر بیش از 200 افسر پلیس هنوز در حال استخدام NYPD در پرداخت کامل که باید در نظر گرفته شده است برای فسخ زیر گزارش تخلف.

داده های جمع آوری شده توسط درپوش نشان می دهد که که در آن موارد سوء رفتار بوجود می آیند آنها اغلب شامل تشدید سطح پایین برخورد به مهاجم درگیری – چیزی ماموران قرار است آموزش داده می شود به انجام. این پروژه در حال حاضر litigating مورد توماس مدینه که قرار بود در یک سبد و Tasered در سال 2018 بعد از پلیس نامیده می شدند به یک مورد شکایت با صدای بلند موسیقی در حال پخش.

People protest the shooting of unarmed immigrant Amadou Diallo in 1999.

اریک گارنر کشنده بازداشت باعث شد او را به اتهام فروش تک و سیگار.

اگر چه استفاده از chokeholds ممنوع شده است در نیویورک این پروژه نشان داده است که بین 2015 و 2018 شهر حل و فصل 30 دعاوی مربوط NYPD استفاده از این برنامه به طور بالقوه کشنده مانور.

وانگ معتقد است که بومی کارگیری از نیروی بیش از حد ریخته به NYPD را از دست داده و جورج فلوید تظاهرات. او در حال حاضر در یک تظاهرات مسالمت آمیز در بروکلین است که ناگهان تبدیل به فرار نه به خاطر رفتار معترضان اما با یک تغییر ناگهانی رویه در بخشی از پلیس.

“در یک دوم تقسیم NYPD جامعی و درگیر در بیش تهاجمی اجرای. آنها تشدید آن از 0 تا 10 از جایی سوي افراد دارای حق اعمال خود را باطوم.”

اگر شده است وجود دارد بی بند و استفاده از باتوم در شهر آن خواهد بود با تایید کامل از اد Mullins های تحریک آمیز رئیس جمهور یکی از اصلی پلیس کارگری Sergeants خیرخواه انجمن (SBA). او نوشت: به اعضای اصرار “هر یک از شما به گزارش وظیفه خود را با کلاه و باتوم و دریغ نکنید برای استفاده از این تجهیزات در تامین امنیت شخصی خود ایمنی”است.

خواهر پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک نیز صحبت به اعضای خود را در التهابی نظر در مورد آنها را “تحت حمله خشونت سازمان یافته و تروریست ها در حالی که شورای شهر نیویورک و دیگر سیاستمداران نشستن در خانه ما خواستار ‘د-تشدید'”.

A vandalized New York police vehicle is seen the morning after a protest in Brooklyn on Saturday.

وجود دارد هیچ انکار که NYPD چهره چالش های دشوار در پلیس از تظاهرات توده به خصوص در اواخر شب زمانی که خشونت شیوع فوران به عنوان آنها در روز دوشنبه در منهتن و برانکس. آتش سوزی آغاز شد و در خیابان ها و فروشگاه ها غارت.

برای یوجین o’donnell سابق NYPD افسر و دادستان در بروکلین و کوئینز که در حال حاضر یک استاد از پلیس مطالعات در جان جی, کالج عدالت کیفری دوشنبه شب عینک را از غارت و چپاول در امتداد خیابان پنجم به مبلغ یک فروپاشی پلیس در این شهرستان است.

“این آخر هفته این کار از افسر پلیس در نیویورک رسما غیر ممکن است هنگامی که پلیس اطناب به دست آورد. آنها را به ایجاد یک مدل از صفر تحمل نسبت به نیروی استفاده می شود و هر گونه صدمات در حال تحمیل است و پوچ.”

O’donnell گفت: همان الگوی تکرار خود را در سراسر امریکا است. “در شهر پس از شهر, پلیس لغو شد این آخر هفته. آنها پشت در ایستاده بود و تماشا به عنوان خسارت وارد شد که غیر قابل برگشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>