نیویورک خانه سالمندان گزارش 98 coronavirus مرگ و میر در ‘هولناک’ شیوعیک خانه سالمندان در نیویورک گزارش شده است “هولناک” مرگ و میر 98 نفر از coronavirus به عنوان امکانات مسکونی ادامه داد: به عنوان یک کشنده منبع شیوع بیماری در سراسر جهان است.

مرگ و میر در ایزابلا سالمندان در مرکز منهتن یکی از بدترین جمله شیوع بیماری در ایالات متحده و ناشی از یک شوک و حتی در سخت ضربه نیویورک پس از یک مقام رسمی دولت شمارش از خانه سالمندان مرگ و میر ذکر شده تنها 13 در خانه از جمعه.

اما مقامات در 705-تخت مرکز بعدها تایید کرد که تا 46 ساکنان که تست مثبت برای Covid-19 مرده بود و همچنین به عنوان یک اضافی 52 نفر مشکوک به ویروس آسوشیتد پرس گزارش داد. برخی از درگذشت در خانه سالمندان و برخی از درگذشت پس از درمان در بیمارستان است.

“این کاملا هولناک” شهردار, بیل د Blasio گفت. “این فقط غیر ممکن است به تصور بسیاری از مردم از دست داد در یک مکان.”

تعداد اجساد تبدیل شد به طوری که قریب به اتفاق خانه دستور داد یخچال کامیون به فروشگاه آنها را به خاطر خانه های مراسم تشییع جنازه است و باید روز به انتخاب مرحوم.

“ایزابلا مانند دیگر خانه های سالمندان در شهر نیویورک از ابتدا تا به حال دسترسی محدود به گسترده و مداوم در خانه تست به سرعت تشخیص ما ساکنان و کارکنان,” Audrey آبهای سخنگوی خانه سالمندان نوشت: در یک ایمیل.

“این مانع توانایی ما برای شناسایی کسانی که آلوده بودند و بدون علامت با وجود تلاش های ما برای سریع جدا کردن هر کسی که ارائه علائم است.”

ایزابلا نیز مواجه می شوند کمبود نیروی انسانی باعث آن را به استخدام از خارج سازمان و اوایل چالش های تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان. آب گفت: این خانه در نهایت گرفتن دسترسی بیشتر به تست در حال حاضر.

یک نظرسنجی که در ماه گذشته از خانه های سالمندان در ایالت نیویورک نشان داد که 19 گزارش شده بود 20 یا بیشتر مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر بالا بردن چشم انداز صدها unattributed Covid-19 مرگ و میر در یک وضعیت که در آن تقریبا 24,000 که مردم از این بیماری است.

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: آن را دریافت کرده است شیوع گزارش از 239 خانه های سالمندان از جمله حداقل شش امکانات با مرگ عوارض 40 نفر یا بیشتر.

“چیزی که ما در حال حاضر می دانم که در مورد خانه های پرستاری است که وضعیت موجود نمی تواند ادامه دهد به حداقل می گویند” د Blasio گفت. “چیزی بسیار متفاوت است به اتفاق می افتد.”

انگلستان مرگ و میر به شدت افزایش یافته این هفته مقامات پس از شروع شمارش مرگ و میر از این کشور خانه های سالمندان در کنار مرگ و میر در بیمارستان ها.

بریتانیا در حال حاضر سوم بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان 27,510 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب پشت تنها ما و ایتالیا.

در استرالیا که در آن ویروس بوده و تحت کنترل در آورد و با سرعت بیشتری مرگ و میر ادامه داد: برای سوار شدن در یک خانه مراقبت در غرب سیدنی است.

سیزده نفر کشته شده اند در Newmarch خانه در پنریته از ملی کل تنها 93 و آن را تهدید به پیشی روبی شاهزاده کشتی کروز به عنوان بزرگترین منبع واحد و میر در کشور است. در روز شنبه دو بیشتر کارکنان تایید شد به این ویروس.

در روز چهارشنبه از آن پدید آمده است که نزدیک به 70 جانبازان مرده بود از این ویروس در یک خانه سالمندان در ایالت ماساچوست.

در سراسر جهان در حال حاضر وجود دارد 3.4 میلیون نفر از coronavirus و بیش از 238,000 مرگ و میر است اما بسیاری از کشورهای در حال ادامه برای استراحت خود را مستند محدودیت.

سنگاپور وزیر بهداشت گفت: در روز شنبه که آن را شروع به کاهش برخی از محدودیت پس از موج دوم coronavirus متمرکز در دولت شلوغ مهاجر worler خوابگاه به ظاهر فروکش.

انتخاب فعالیت هایی مانند صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و خدمات خشکشویی و آرایشگاه خواهد بود و مجاز به کار گیرند و از 12 آوریل. برخی از دانش آموزان اجازه داده می شود برای رفتن به مدارس در گروه های کوچک از 19 مارس.

در ایالات متحده, California, فرماندار, گاوین Newsom وعده داده شده را “معنی دار” تغییرات به اقامت در خانه سفارشات در روزهای آینده به عنوان هزاران نفر از فعالان در سراسر کشور در سرپیچی از این مستند.

تظاهرات در ایالت ساکرامنتو و در آنجا بود نیز اعتراض در هونتینگدن ساحل در لس آنجلس که در آن خشم هایش در مورد Newsom به منظور نزدیک سواحل است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته میشیگان فرماندار گرچن Whitmer که او باید “معامله” با anti-مستند معترضان پس از آنها swarmed دولت و کنگره آمریکا این هفته است. Whitmer رد ایده ساخت یک معامله در بهداشت عمومی اورژانس اما گفت که برخی از منزل کار اجازه خواهد داشت برای فردا.

در جای دیگر در سراسر جهان کلید تحولات عبارتند از:

  • ایالات متحده فدرال اداره مبارزه با مواد مخدر داده است تا تایید داروی آزمایشی remdesivir برای استفاده در اورژانس در بيماران مبتلا به Covid-19.

  • همچنین در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید منع دولت را بالا همه گیر متخصص دکتر Anthony Fauci از دادن مدارک و شواهد در کنگره شنوایی. آن را که مناسب برای یک عضو از این بیماری همه گیر تیم پاسخ به restify.

  • در اروپا صنعت گردشگری و میزبان آن اقتصاد مانند اسپانیا و ایتالیا و یونان چهره بودن runied توسط shutdown رانده شده توسط ویروس. کمیسیون اروپا تخمین می زند که اتحادیه اروپا هتل ها و رستوران ها را از دست دادن نیمی از درآمد خود را در این سال است.

  • دولت بریتانیا خواست شده را به اولویت هزینه فقیرترین منطقه را از این کشور پس از آمار رسمی نشان داد که این مناطق را متحمل فشار از مرگ و میر ناشی از Covid-19. ما گزارش های زندگی در یکی از کشور فقیرترین بخش نیویورک, Newham در شرق لندن است.

  • اقتصادی تلفات و بحران همچنان ادامه دارد به عنوان بازار سهام به شدت کاهش یافت و در روز جمعه با تشکر از ادامه جنگ لفظی بین آمریکا و چین است. در انگلستان, فایننشال تایمز گزارش کرده است که رولز رویس قصد دارد به ریختن 8,000 از آن 52,000-نیروی کار قوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>