نیویورک باید نگه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه قاضی قوانین

یک قاضی فدرال روز سه شنبه به دستور مقامات انتخابات در ایالت نیویورک به برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی در ماه ژوئن و دوباره همه واجد شرایط نامزدها در انتخابات. این حکم پس از ریاست جمهوری اولیه لغو شد در اواخر ماه گذشته بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

سفارش ثبت شده توسط قاضی Analisa تورس از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در آمد و در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته توسط رئیس سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ. او به دنبال خنثیسازی نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات ” تصمیم در اواخر ماه آوریل به لغو ژوئن 23, مسابقه یک حرکت آن را نسبت به سلامت و ایمنی نگرانی ها و این واقعیت است که نتایج را تغییر نمی اولیه را نتیجه.

در سه شنبه شب Douglas A. Kellner, یک شرکت صندلی نیویورک مدیره از انتخابات گفت: هیئت مدیره بود “بررسی تصمیم گیری و آماده سازی یک تجدید نظر شود.” و صحبت کردن در سی ان ان رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: ریاست جمهوری اولیه خواهد ادامه طبق حکم دادگاه حداقل برای زمان حال اما او اشاره کرد که پتانسیل برای یک تجدید نظر شود.

آقای یانگ در بیانیه ای گفت در توییتر که او “خوشحالم که یک قاضی فدرال موافقت کرد که محروم کردن میلیون ها نفر از نیروهای جدید حق رأی در انتخابات اشتباه بود” و از او خواست دولت در انتخابات مقامات برای حفاظت از دموکراسی است.

اولیه حرکت به انصراف از ریاست جمهوری اولیه خود جلب کرد یک واکنش از مبارزات انتخاباتی سناتور برنی ساندرز که تصمیم به تعلیق مبارزات انتخاباتی خود در مارس ساخته شده معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکراتیک نامزد.

و آن پاشیدند سردرگمی در سراسر کشور; هر چند ایالت ریاست جمهوری اولیه لغو شد ده ها تن از انتخابات محلی بودند نه ترک برخی نامزدها و فعالان سیاسی عصبی است که رای دهندگان ممکن است فرض کل اولیه شده بود به نام خاموش.

آقای ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه: “ما بسیار خوشحالیم که قاضی تورس تا به ترمیم اساسی دموکراسی در نیویورک است. مردم در هر کشور باید به حق خود را بیان اولویت در سال 2020 دموکراتیک اولیه. ما باید اعتماد به نفس است که نیویورک می تواند برگزاری انتخابات در ماه ژوئن در یک شیوه ای امن است که حفظ نیویورکی ” حق رای دادن.”

در پرونده خود آقای یانگ و یک گروه از نمایندگان ادعا که حقوق آنها نقض شده است که نام آنها حذف شدند از ریاست جمهوری اولیه رای گیری و اولیه لغو شد. در حکم قاضی پیدا کردم این درست است و گفت: آقای یانگ و سایر داوطلبانی که اسامی آنان پاکسازی از انتخابات نشان داده است که آنها باعث شده بود “آسیب جبران ناپذیر.”

نه آقای یانگ و نه آقای ساندرز بود “گرفته شده رسمی اقدام” برای حذف خود را از رای, قاضی اضافه شده است. و اگر چه او اذعان کرد که حفاظت از گسترش ویروس بود “مهم دولت بهره,” او نوشت که “دادگاه متقاعد شده است که لغو ریاست جمهوری اولیه خواهد معنی داری پیشرفته که مورد علاقه — حداقل نه به درجه ای که می تواند توجیه سنگین برخورد” در شاکیان حقوق.

حتی اگر او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود آقای ساندرز تا به حال بارها و بارها التماس برای هواداران خود را به رای دادن برای او استدلال می کند که بیشتر نمایندگان او می تواند متراکم کردن بیشتر اهرم او را بیش از سیاست بحث با آقای بایدن و دموکراتیک پلت فرم.

اما ترقی خواهان در اطراف نیویورک نیز صدا زنگ که لغو ریاست جمهوری اولیه می تواند یک آستین ، تاثیر خود را در مشارکت مردم است. حضور آقای ساندرز یک گالوانیزه نیروی ترقی خواهان در سراسر کشور, در بالای بلیط بود به احتمال زیاد به رانندگی بیشتر مردم در انتخابات برای پایین-رای گیری مسابقه گفتند.

جف ویور که در خدمت به عنوان مشاور ارشد در Sanders, کمپین گفت که او “بسیار خوشحال” در تصمیم قاضی و گفت: ساندرز تیم حقوقی تا به حال هماهنگ با آقای یانگ در تیم حقوقی.

“اینها مقدماتی هستند و نه فقط برای معرفی یک نامزد برای ریاست جمهوری, اما آنها همچنین برای انتخاب نمایندگان که در حال رفتن به تصمیم گیری پلت فرم که در حال رفتن به تصمیم گیری قوانین حزب” آقای ویور گفت. وی با اشاره به آقای ساندرز 2016 نمایندگان به عنوان ضروری به حزب تعمیرات اساسی آن superdelegate سیستم به عنوان مثال.

او همچنین خواستار قانونگذاری ایالتی در نیویورک دیدار و با تصویب یک قانون جدید بسیار گسترش رای-توسط-mail و برای استفاده اولیه به عنوان یک “آزمایش برای همه-رای-با-سیستم پست الکترونیکی در ایالت نیویورک است.”

هر چند تصمیم گیری اولیه ساخته شده توسط مستقل هیئت مدیره از انتخابات و آقای کومو نیست به طور مستقیم وزن در طول مذاکرات لیبرال گروه مانند انقلاب ما یک ساندرز-تراز وسط قرار دارد در خارج از گروه را دیدم دست نامرئی فرماندار. غایب برگشت لری کوهن صندلی ما انقلاب عهد کرده بود به دستمزد یک طبقه و مبارزه در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

“اندرو کومو انجام بهترین خود را به انکار ساندرز و دیگر نمایندگان حق به نمایندگی از حزب خود را به عنوان حزب قوانین نیاز به” آقای کوهن گفت. “تبریک اندرو یانگ به صورت ایستاده با ما و برنده شدن برای همه ما است. رأی-با-پست الکترونیکی پاسخ به همه گیر نیست و رای دهندگان سرکوب کنند.”

جی Jacobs رئیس جدید وزارت امور خارجه حزب دموکرات گفت که او هنوز هم بر این باور بود که یک “اشتباه” برای برگزاری یک ایالت ریاست جمهوری اولیه کرد و آن را خارج از دولت را کنترل کند.

“آن بود و نه در دست ما در وهله اول آن را در دست ما در حال حاضر” آقای جیکوبز گفت. “من به پشتیبانی این موقعیت بود که برای بهداشت و ایمنی نظرسنجی کارگران و رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>