نیویورک مردی که ارسال شده عکس هایی از مرده, نوجوانان آنلاین پنجه نرم می کند گناه به قتل

نیویورک مرد به اتهام قتل یک نوجوان در تابستان گذشته و ارسال عکس از بدن او حاضر التماس کرد گناه را به قتل درجه دوم دوشنبه.

Brandon, Clark, 21 گفت: یک Oneida County قاضی دادگاه که به گمان او هر روز در مورد “خیلی چیزها” او می خواهم انجام می شود به Bianca Devins, 17 در جولای 14, NBC وابسته WKTV Utica گزارش شده است.

“من فکر می کردم در مورد بیانکا و چگونه او سزاوار نیست چه اتفاقی افتاد به او گفت:” با توجه به ایستگاه.

کلارک در ابتدا التماس کرد گناه نیست به Devins’ قتل است. جدید گناه می آید به عنوان بخشی از یک توافق با دفتر دادستان منطقه رد زندان قاچاق اتهام کلارک به اتهام داشتن یک تیز مسواک در حالی که در بازداشت WKTV گزارش شده است.

دادستان در Oneida County, نزدیکی سیراکیوز گفت: Clark چاقو Devins به مرگ پس از دیدن او بوسه مرد دیگری ساعت زودتر.

پس از آن مقامات گفت: Clark ارسال شده عکس های از بدن خود را در نرم افزار پیام ميرود. او سپس به نام 911 ساخته شده و “متهم” بیانیه در مورد قتل پلیس گفته اند.

هنگامی که پاسخ افسران در Utica یافت کلارک دروغ گفتن بر روی زمین در کنار یک SUV او شروع سلاح سرد خود را گردن. پس از مجروح شدن او نشان داد افسران سبز tarp با Devins بدن زیر آن پلیس گفته اند.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار

صحبت های دوشنبه دادستان سارا Demillier گفت که او “رها” که هیئت منصفه “ندارد برای دیدن آنچه که براندون را به Bianca” WKTV گزارش شده است.

Devins پدربزرگ فرانک ویلیامز گفت: این ایستگاه که او “سپاسگزار” برای کلارک درخواست.

“او را به گرفتن مسئولیت کامل این بود که خود را از اقدامات انجام شده توسط او ناشی شده و او را” ویلیامز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>