نیویورک در سن Coronavirus

آن را نمی بزرگ امر از رویاهای خود. او عینک قرض دامن پیراهن زنانه دامن بلند. او احساس فقدان خواهر و مادر بزرگ است. آنها جابجا mood rings خریداری شده روز قبل از آن در خیابان کانال.

دانا کوهن و آدم کوین در حال برنامه ریزی یک عروسی بهار اما به جای ازدواج روز جمعه در یکنواخت و خسته کننده بروکلین ساختمان شهرداری — پس آقای کوین می تواند اضافه کردن همسر جدید خود را به سلامت خود را بیمه.

“ما نمی دانیم که آنچه را که جهان را مانند نگاه در سه ماه” گفت: آقای کوین, 38, که با این نسخهها کار برای Cooper Hewitt, اسمیتسونیان, طراحی موزه.

که تمایلات میشکافد همراه مترو و پیاده رو های شهر نیویورک که در آن معمول کثیری و تصادفی تعامل با غریبه ها — چیزهای بسیار ساخته شده را به سحر و جادو و بافت این شهر در حال نزدیک با نگران کننده احتیاط در عصر جدید کروناویروس.

به عنوان تعدادی از موارد رشد می کند در سراسر ایالات متحده تهدید این بیماری می تواند به نظر می رسد در خفا انجام دادن در دنیوی — درب رسیدگی آغوش — باعث بسیاری از فکر می کنم این غیر قابل تصور است.

“من بعدی؟”

شاید این سوال بود که پس از جنجال آفرینی. اما در حال حاضر که رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو با اعلام وضعیت اضطراری در نیویورک در حال حاضر که حدود 2,300 مردم در شهرستان ها در برخی از نوع خود-قرنطینه به دلیل پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس یک خزنده اضطراب بافندگی.

اعتبار…Brittainy نیومن
اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

نیویورک در بسیاری جهات به عنوان یک نوع از هر شهر برای شهرستانها و کشورهای که در آن ویروس است که به دور از طاقت فرسا و در عین حال به وضوح ، عمیق تر از انباشت از ضد عفونی کننده دست و یا احتکار از ماسک و شده است وجود دارد تغییر یک آگاهی است که زندگی روزمره ناگهان تبدیل به عجیب و نامشخص است.

هنگامی که یک منهتن زن که تا به حال به ایران سفر کرده بود تایید کرد به عنوان اولین نیویورک مورد این ماه خانم کوهن و آقای کوین بخواهند صفحاتی دوباره مرتب nuptials خود را. پس از آن جای شمع پذیرش در یک هتل بوتیک آنها تست ازدواج خود را در یک پیتزا مشترک — یک رویداد شادی بخش با حضور اعضای خانواده.

“من احساس می کنم bizarrely خوش شانس در یک پیچ خورده راه” گفت: خانم کوهن, 37, یک طراح با یک خط پایدار کیف های دستی.

شهر نیویورک البته نه با آن مواجه زمین شناسی تاثیر این ویروس شده است که پس از بازدید از مناطق چین یا ایران یا ایتالیا و مقامات دولتی در حال تقلا برای اطمینان از آن باقی می ماند که راه.

ایالت نیویورک حداقل 89 تایید coronavirus موارد 12 تا از آنها را در شهر نیویورک و هیچ مرگ و میر تا کنون. هنوز هم وجود دارد یک حس عجیب و غریب از برزخ و می توان آن را معلوم نیست از کجا عاقل فضای بین افراطی و naïveté وجود دارد.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

وجود صف های طولانی فقط برای ورود به معامله گر جو در منهتن و بروکلین. مدیران در صندوق های تامینی در منهتن صرف صدها هزار دلار در ضد عفونی کننده دست و برنامه ریزی برای حفظ ورود به سیستم از آنچه که جیره بندی به کارکنان و بقیه قفل شده است.

یک عامل املاک و مستغلات در محله بروکلین در شرق نیویورک دارای نفس خود را در هنگام تغییر bedsheets در کوتاه مدت اجاره. یک زن متوقف شد و حضور او معشوق Methodist church و به جای جستجو یوتیوب برای الهام بخش موعظه.

یک راننده تاکسی از ملکه تجربیات تکان خوردن از ترس با هر مسافری که صعود به ماشین خود را.

“من هرگز نمی دانید که در آن مردم می آیند گفت:” راننده تاکسی Jaswinder Singh, 52, که متوقف است در خدمت مسافران در La Guardia فرودگاه.

آقای سینگ گرفته است به کشیدن بیش از وسیله نقلیه خود را و تمیز کردن درب و پارتیشن به طور مداوم در طول شیفت که اغلب نیمه شب به پایان رسید. اگر کسی می پردازد در نقد او sanitizes دست خود را پس از آن. سپس آن را بازگشت به فرودگاه.

“ما باید برای رفتن به دلیل کسب و کار آن است که آهسته در شهرستان,” او گفت:. “در غیر این صورت شما فقط رانندگی در اطراف برای یک ساعت.”

(در روز شنبه مقامات اعلام کردند که یک بارگذاری راننده در قصبه حال آزمایش مثبت برای ویروس.)

مترو مسافران را با کلاهبرداری از جمله نگه داشتن یک دستمال را بین خود دست و مترو قطب و یا پوشیدن دستکش های زمستانه در 50 درجه و آب و هوا. دیگران را گسترده تعیین موضع قصد اجتناب از نیاز به یک بند به عنوان قطار خود را lurches رو به جلو است. سرفه و گلو پاکسازی در حال سرکوب بنابراین به عنوان نه به علت زنگ. یک زن خال دار در روز پنج شنبه در یک ردیف 2 قطار کشیده او خاکستری یقه اسکی تا بیش از دهان او به او خیره شد ،

پوشش یک صورت می توانید در قرعه کشی leery به نظر می رسد اما برخی از شانس خود را. “مردم نمی عمل اساسی بهداشت و نمی شود پوشش دهان خود را, بنابراین من فکر می کنم که آن را ممکن است کمک کند حتی اگر فقط یک کمی” گفت: Adrianne Williams, 21, به همین دلیل او به تازگی شروع به پوشیدن ماسک در خارج.

Lysol اسپری آزادانه در محل کار در حالی که کارمندانی که احساس کوچکترین خارش در گلو خود را در حال خانه فرستاد. کارمندان در سوپر مارکت ها و فروشگاه های خرده فروشی همین دستکش های پلاستیکی. هنرمندان آرایش در زیبایی شمارنده اضطرارا پاکسازی خود برس.

در گرافیک-طراحی شرکت در Midtown یک خط شکل گرفته در اتاق استراحت پشت یک زن که پاک دست او را در سینک برای چند دقیقه.

“من فکر کردم من از دست دادن ذهن من? چرا هیچ کس گفت: هر چیزی؟'” گفت: Sonja Savanovic, 40, به عنوان او را تماشا او را همکار. “در یک راه عجیب و غریب من نوع احترام او برای اینکه خیلی وحشی.”

برادوی تولید کنندگان اعلام کرد که مکان و مناطق پشت صحنه بودند که اغلب تمیز و آنها التماس بیمار کاربران را به ماندن در خانه. ورزشگاه ارسال ایمیل اطمینان مشتریان است که تجهیزات ضد عفونی شد. “آیا پیلاتس برای تقویت سیستم ایمنی بدن شما!” خواندن یک.

این UJA-فدراسیون نیویورک تصمیم به اهدای صدها نفر از وعده های غذایی حلال به جای میزبان یک جشن. همچنین سازمان آنلاین تورات خواندن در مشاهده از پوریم یک شادی — و در زمان خشن — تعطیلات است که ویژگی های لباس و noisemakers. پوریم آغاز می شود در شب دوشنبه اما برخی از کنیسه خود را لغو کرده است.

بسیاری از کلیساهای کاتولیک در حال پرش و همدلی شراب و نشانه ای از صلح که شامل تکان دادن دست. آرنج و یا گره ارائه شده به جای.

عضو شورای شهر داناون ریچاردز یک ملکه حزب دموکرات شروع اجرای این پا به آن ضربه بزنید کلیک کفش با ترکیبات به عنوان او مبارزات به صورت قصبه جمهور. در پایان روز او ه او 4 ساله پسر.

“قبل از اینکه او سعی خواهد کرد به خوش آمد می گوید من طبقه پایین” او گفت:. “اما زمانی که من در من رها کردن همه چیز و رفتن مستقیم به دوش.”

برادران وارنر به نام خود منهتن اکران جدید فیلم سوپرمن. چهار دوستان از برانکس محله ریوردیل همه خود را لغو بت mitzvahs. یک لرزنده مدرسه در بروکلین برای دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری اوراق سفر به پورتوریکو بود که چهار سال در ساخت.

“آنها در دل شکسته” یک معلم, ویکتوریا مونز-Lepore, 36, گفت: از نوجوانان است. “ما ساخته شده است بسیار پیش بینی و زمینه درسی گرفتن دانش آموزان هیجان زده در مورد آنچه آنها را ببینید.”

یک زن با یک ماه ژوئن عروسی در حال انتظار برای شنیدن این که آیا پدر و مادر او در کره جنوبی قادر خواهد بود به پرواز در. “این شش ماه مشکل دو سال مشکل پنج سال مشکل ؟ هیچ کس تا به هر گونه اطلاعات گفت:” عروس عروسی, برنامه ریز ژوپیتر مایر. حوادث صنعت مانند بسیاری از دیگران است که در یک الگوی برگزاری به عنوان فروشندگان نگران معیشت خود را.

شهر نیویورک مدارس دولتی به احتمال زیاد باقی می ماند باز, مقامات گفت: اما پدر و مادر به طوفان مغزی چه باید وجود داشته باشد در مقیاس بزرگ در یک بسته. گروه های ساخته شده پیمان به نوبت تماشای کودکان است.

کالج ها به نام بازگشت دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور. کسانی که در محوطه دانشگاه حرکت به نگرانی در مورد گردهمایی های اجتماعی همراه با midterms.

“من فقط رفتن مستقیم به اتاق من” گفت: Skylar کیم 19 ساله دانشجوی سال اول در دانشگاه نیویورک تحصیل حساب دیفرانسیل و انتگرال. “احساسی من کمی آشفته است.”

خانم کیم که کره ای است و آمریکا و نیز نگرانی در مورد نقشه کشی توجه بیش از حد به خودش. ناگهانی فشار را برای خود حفظ کرده است با سهم خود را از بیگانه ستیزی و حملات نژادپرستانه. محله چینی ها در کسب و کار دیده می شود یک قطره در حمایت و مقامات در حال بررسی ویروسی تصویری از اسپری کردن یک ماده در یک مترو سوار به عنوان ممکن است جرم و جنایت نفرت.

برای کسانی که از مدت ها مبارزه با اضطراب اجتماعی فعلی آب و هوا شده است مملو از استرس شدید. دکتر ماریانا Strongin یک روانشناس بالینی در شرق فوقانی جانبی تا به حال سابق بیماران برسد. آنها تمایل به مشکوک در مورد میکروب ها بر روی نیمکت آبی قبل از راه اندازی به ترس خود را از coronavirus.

“من مصرانه از بیماران من هر آنچه که آنها نگران به جلوگیری از آن” دکتر Strongin, 37, گفت:. “در این مورد ما نمی توانیم بگوییم که.”

برخی از تسلط هنر ماندن در منزل — خرید اینترنتی ساخت مواد غذایی طولانی تر از حد معمول نگه داشتن اعضای خانواده امن با چسبیدن به FaceTime بازدیدکننده داشته است.

اما درجه ای از ترس فراگیر نشده است. در هارلم اگر وجود دارد هیستری, آن را سخت برای پیدا کردن در هفته گذشته.

“مردم اینجا واقعا پارانوئید نیست در عین حال گفت:” شارون جان یک فروشنده خیابانی فروش تی شرت در مقابل تئاتر آپولو بود که یک دستیار پرستاری برای بیش از چهار دهه است.

“این رفتن به یک کمی بیشتر از آن به هارلم رفتن.”

و کودکان در حالی که آگاه از همه رشد کرده است تا بحث تمایل به نشاط ، “من coronavirus فریاد زد:” یک پسر بچه بازی با همکلاسی در یک پارک.

شهر معمول گزارش روز نیز در بر داشت راه خود را به مکالمه: “#coronavirus مجبور است @MTA به تمیز کردن آن اتوبوس & trains. چه کسی می گوید این بیماری هیچ صعودی?” نوشت: یک کاربر توییتر.

برخی حتی با استفاده از این ویروس به عنوان یک موقع بهانه ای.

در یک نوار در منهتن در محله سوهو یک زن و شوهر جوان از هم جدا راه خود را به جلسه از طریق این برنامه آشنایی لولا پایان بدون جرقه.

در حالی که تکیه می گویند شب خوب وجود دارد به وجود آمد یک لحظه بی دست و پا رسیده برای محبت است.

“اوه ما نباید بوسه به دلیل coronavirus” مرد گفت.

تاریخ خود متوقف شد. “OK.”

گزارش شد کمک توسط امیلی جو تاج آنی Correal آلن Feuer اما G. Fitzsimmons, Christina Goldbaum, J. David Goodman, نیکول هنگ سارا mls australia نیر, پاتریک McGeehan, Wadzanai Mhute اندی, نیومن, شارون Otterman, Azi Paybarah شان Piccoli, هارون Randle مایکل Rothfeld ادگار Sandoval, Nate Schweber الیزا شاپیرو, Liam پشته و Anjali Tsui.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>