نیویورک دارای 5% از Covid-19 نفر در سراسر جهان به عنوان شهر می شود battlefrontتایید coronavirus موارد به شدت افزایش یافته است در نیویورک به عنوان فرماندار دولت اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio, نام به صورت فوری و بهتر کمک از دولت فدرال است. این شهرستان دارای بیش از 15000 مورد تأیید همانطور که از بعد از ظهر یکشنبه تا از 4,812 از شنبه.

رشد است که به علت در بخشی به گسترش سریع تست بلکه با توجه به شتاب رشد این ویروس در سراسر شهرستان.

Coronavirus موارد در ما افزایش یافته و به بیش از 30 ، 000. شده اند وجود دارد 390 گزارش مرگ و میر در ایالات متحده با نیویورک دولت این کشور سخت ترین ضربه با 114 مرگ و میر.

در یکشنبه شب شهر رو خاموش شدن پس از کومو در جمعه دستور shutdown از همه غیر ضروری کسب و کار در دولت است. بجز خدمات ضروری, همه نیویورکی در حال حاضر دستور به ماندن در خانه از ساعت 8 بعد از ظهر یکشنبه. چهار ایالت نیویورک اختصاص نیمی از کشور را 30,000 موارد در سراسر کشور.

دولت فرماندار کومو و شهر نیویورک شهردار de Blasio هر دو را نشانه رفته فشار بر کاخ سفید روز یکشنبه به فوریت ارائه کمک های فدرال در به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

“اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” د Blasio گفت: NBC. “اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند که اصلا به مرگ,” او اضافه شده زبان به سی ان ان.

در پاسخ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در او روز شنبه در کاخ سفید نشست خبری وعده داده شده به کمک اضافی برای ایالت نیویورک (در کنار دیگر ضربه ایالت کالیفرنیا و واشنگتن) از جمله فعال کردن گارد ملی برای کمک به ارائه اضافی 1000 تخت و اضافی صورت ماسک “در عرض 48 ساعت”.

پیش از آن در روز کومو صحبت از پایتخت کشور آلبانی گرفته بود هدف در شهر نیویورک ساکنان شده اند که نادیده گرفتن فاصله اجتماعی در پارک ها و خیابان ها خواستار آن شدند که از شهرستان می آیند تا با یک برنامه ریزی در 24 ساعت به کاهش “تراکم” در فضاهای عمومی.

“من نمی دانم آنچه من میگویم که مردم نمی کنید” کومو گفت: تماس با برخی از نیویورک رفتار “حساس” و “متکبر”. او پیشنهاد کرد که مقامات شهرستان می تواند برخی از خیابان ها به ترافیک به ساکنان بیشتر از فضای باز است.

کومو نیز اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی موقت بیمارستان در سه حومه شهر نیویورک است. او همچنین گفت که یکی از شهر بزرگترین کنوانسیون مراکز Jacob Javits Center در منهتن خواهد بود سایت موقت بیمارستان.

کومو نیز به نام دولت فدرال را بیش از خرید لوازم پزشکی بنابراین متحده را مجبور به رقابت با یکدیگر است. “زمان مهم, دقیقه, تعداد, و این به معنای واقعی کلمه یک موضوع از زندگی و مرگ او گفت:” در چهار شنبه کنفرانس مطبوعاتی.

به نام او در مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب دفاع تولید عمل می کنند که ماموریت شرکت را ضروری لوازم پزشکی مانند ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا کنون در برابر تماس به انجام این کار گفت: شرکت هایی بودند اقدام خود را تامین کنند.

زودتر کومو گفت: “دولت “به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال لوازم پزشکی”.

“ما شناسایی کرده ایم 2m N95 ماسک که حفاظت بالا, ماسک,” او گفت:. “یک میلیون ماسک نمی توانید ما را از طریق بحران, اما آن را قابل توجه سهم قابل توجهی را به شهر نیویورک ماسک موضوع است.”
There have been 390 reported coronavirus deaths in the US, with New York state the country’s hardest hit, with 114 deaths.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در, منتقدان در پاسخ به tweeting در روز یکشنبه است که آنها نمی باید بود “سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی”.

وی افزود: “ما وجود دارد شما باید به شما موفق و همیشه خواهد بود!”

شهردار de Blasio, روز یکشنبه املای چالش مواجه شهرستان “ما در حال حاضر در شهر نیویورک در کانون این بحران در ایالات متحده آمریکا است. من خوشحال به شما بگویم که. شما خوشحال به شنیدن آن است.”

“بدترین و در عین حال آمده است. مارس در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر از مارس. و من از ترس ممکن است می تواند بدتر از ماه آوریل است.”

در واشنگتن دی سی و در عین حال مذاکره کنندگان از کنگره و کاخ سفید در مذاکرات آخر هفته بیش از یک $1tn-به علاوه بسته نجات اقتصادی و ترویج توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با امید رای نهایی در روز دوشنبه.

به امید یک معامله برای تحریک بحرانزده ما اقتصاد نگاه تلخ یک بعد از ظهر یکشنبه به عنوان AP گزارش داد هر دو “کنگره جمهوری خواه و دموکرات رهبران وجود دارد گفت: هیچ مقابله با این حال پس از یک ساعته جلسه در غیر این صورت خالی US Capitol.”

سناتور رند پل از کنتاکی نشان داد او تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین عضو مجلس سنا به انجام این کار.

همچنین در شهر نیویورک حداقل 38 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت در بدنام Rikers Island پیچیده و امکانات در این نزدیکی هست. با توجه به هیئت مدیره است که نظارت این شهرستان در زندان سیستم بیش از نیمی از موارد جدید زندانی هستند مردان است.

آنلاین, داوطلبان از جمله کسب و کارهای کوچک در خانه سورس و حتی طراح مد Christian Siriano پاسخ کومو تماس برای تولید ماسک برای سلامت کارگران است. در میشیگان کارکنان در بیمارستان دیترویت شروع ایجاد, در خانه, ماسک صورت برای کارگران است.

بهداشت و درمان کارگران از شهر اوکلاهما به مینیاپولیس به دنبال کمک های مالی از تجهیزات حفاظتی. بیمارستان های روستایی به خصوص تیره و تار به عنوان مردم به طور فزاینده ای احساس همه گیر بسته شدن در.

درایو از طریق تست سایت در ادامه به جوانه برای سریعتر و امن تر برای دسترسی به در خطر مردم است. اما خیلی مثل بقیه ما همه گیر پاسخ سیستم مشخص شده است تناقضات و تاخیر و کمبود.

بسیاری از مردم گزارش داده اند که انتظار ساعت یا چند روز برای تست پس از برقراری ارتباط علائم به پزشک خود منجر به افزایش تماس از کارشناسان بهداشت و درمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شیر ما گارد ملی برای کمک به راه اندازی تلفن همراه, تست سایت در سراسر کشور است.

اما بیش از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده متحده و فروشگاه های خرده فروشی مانند خارج شده و CVS خواهد باز کردن درایو-از طریق آزمون مراکز چند سایت و در حال اجرا و آنها هنوز برای عموم باز کنید.

تماس برای افزایش همراه تست می آید به عنوان متحده تصویب محدودیت های ساکنان را برای جلوگیری از تجمعات عمومی و ترویج اجتماعی فاصله.

مقامات در DC به امید اعتصاب نجات مقابله به ثابت یک ملت به طور کامل طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اقتصادی بسته می تواند نزدیک به $2tn برای تحریک اقتصاد ایالات متحده را از طریق حقوق به شهروندان و کسب و کارهای کوچک و کمک های مالی به بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im