شهر نیویورک را دفن بلامعارض بدن در یک جزیره دور افتاده و پس از 14 روز به دلیل coronavirus مرگ و میر قریب به اتفاق morgues

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از جزیره هارت پروژه به نظر می رسد برای نشان دادن زندانیان ق ا در یک گور دسته جمعی در گورستان شهر در 2 آوریل.

ملیندا شکار/هارت جزیره پروژه از طریق Vimeo

  • Coronavirus همه گیر است و کشتن صدها نفر از مردم در شهر نیویورک در هر روز.
  • به جای مرده قبل از اینکه خانواده ها ادعا می کنند آنها این شهر معاینات پزشکی گسترش یافته موقت یخچال سازی برای برگزاری 3,600 decedents از معمول 900.
  • اما یک تغییر سیاست نوشته شده به پزشکی قانونی را در سایت نشان می دهد که اتاق در حال اجرا است: بدن که خانواده ها نمی ادعا می کنند ظرف 14 روز از مرگ خواهد بود شناسه و دفن در یک گور جمعی در سایت در برانکس جزیره است.
  • مدیران مراسم تشییع جنازه گفت: سیاست های دیگر شرح داده شده به پزشکی قانونی در طی یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه می تواند آن را حتی سخت تر برای خدمت به خانواده است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان coronavirus عفونت اوج در شهر نیویورک آن morgues به سرعت در حال اجرا از اتاق بیش از خود را در حال حاضر بسیار گسترش ظرفیت.

این شهر با رئیس معاینات پزشکی (OCME) بی سر و صدا نوشته شده قابل توجه اما ظریف سیاست تغییر به وب سایت خود را: به جای برگزاری برخی از بدن در یخچال شهر سازی برای 30 روز تا زمانی که آنها ادعا توسط خانواده های این شهرستان را در حال حاضر آنها را نگه دارید برای کمتر از نیمی از این زمان است.

در روز پنج شنبه OCME سایت گفت decedents که ادعا توسط یک کفن در عرض دو هفته می توان به برانکس را هارت جزیره که در آن یک قبرستان به نام شهر گورستان حاوی بیش از 1 میلیون بلامعارض بدن — بزرگترین سایت مانند در ایالات متحده است.

“به عنوان هدف ما به جای بسیاری از نیویورکی که توسط نهفته COVID-19 pandemic, نیویورک شهرستان, دفتر, رئیس پزشکی قانونی ارائه خواهد شد ذخیره سازی موقت از مرحوم تا 14 روز” دفتر گفت: در وب سایت خود را. “اگر مرحوم شده است ادعا کرد در عرض 14 روز مرحوم منتقل خواهد شد به صورت موقت تدفين در گورستان شهر.”

کسانی که در حال دفن هم می توان با اعضای خانواده و یا چپ در حالت استراحت و بدون هیچ هزینه ای به سایت اضافه شده است.

به طور متوسط 245 نفر فوت کرده اند هر روز در این شهر پنج بخش نیویورک از COVID-19 یا در حدود یک نفر از هر شش دقیقه. این تعداد به احتمال زیاد حتی بالاتر هر چند پس از رسمی تعداد را شامل نمی شود “احتمالی” مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر; به عنوان بسیاری که 200 بیشتر در هر روز ممکن است در حال مرگ از coronavirus با توجه به Gothamist.

“من نمی دانم که چگونه بسیاری از اجسام را می توانید” پاتریک Marmo یک مراسم تشییع جنازه-صفحه اصلی اپراتور مستقر در بروکلین قبلا گفته خودی کسب و کار. “هیچ کس در منطقه شهر نیویورک احتمالا دارای تجهیزات کافی برای مراقبت از انسان باقی می ماند این قدر.”

آجا شایسته-دیویس سخنگوی OCME کارگردانی خودی کسب و کار به وب سایت در پاسخ به یک پرسش در مورد تغییر سیاست اما نه بلافاصله پاسخ به پرسش دیگری — از جمله اینکه “ادعا” یک بدن نیاز به حذف فیزیکی در زمان مقرر و یا فقط یک ادعا از طریق یک موجود سیستم آنلاین.

پزشکی کارگران چرخ بدن به یک یخچال تریلر در Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در تاریخ 6 آوریل در شهر نیویورک است.

جان Minchillo/AP

شایسته-دیویس گفت: کسب و کار خودی در روز دوشنبه که “ما در حال حاضر فضای کافی برای decedents.” او گفت: این شهرستان ساخته شده است چادر و امکانات پارک شده بیش از 80 یخچال کامیون و تریلر در نزدیکی بیمارستان ها به جای حدود 3,600 بدن در یخچال ذخیره سازی گسترده ای گسترش معمولی برای ذخیره سازی 900 بدن. همانطور که از دوشنبه, او گفت:, شهر تا به حال تغییر نکرده جدول زمانی که در آن خانواده تا به حال به ادعای بدن.

یک روز بعد اما در هر دو شرایط تغییر کرده بود.

کسب و کار خودی آموخته از سیاست تغییر از دو نیویورک-با مجوز مدیران مراسم تشییع جنازه که هویت برای ما شناخته شده اما صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه از شهر و یا مقامات دولت است.

این شهرستان در روز سه شنبه در ابتدا منقبض آن بلامعارض-بدن-برگزاری پنجره به مدت شش روز از آنچه به طور معمول بیش از 30 روز با توجه به یکی از مدیران مراسم تشییع جنازه. (OCME مخالفت خود را قبلا سیاست به 15 روز اما بلافاصله با ارائه اسناد است.) پس از اصلی انتشار این داستان در چهارشنبه مقامات روز پنجشنبه ضربه تا تعداد به 14 روز از ذخیره سازی با توجه به یادداشت های ارسال شده به خودی کسب و کار از طریق یکی از unnamed مدیران مراسم تشییع جنازه.

“با توجه به وضعیت فعلی COVID-19 بحران … [OCME] اذعان قابل توجهی اثرات این بیماری همه گیر به تشییع جنازه صنعت که ممکن است به نوبه خود تاثیر بیشتر خانواده هایی که عزیزان از دست رفته بدن است ممکن است در ما بازداشت” دکتر جیسون گراهام شهر معاون اول رئیس پزشکی قانونی نوشت: در یادداشت ارسالی به صنعت کسب و کار و انجمن در روز پنج شنبه بعد از ظهر. “این OCME ارائه خواهد شد مرحوم سازی برای خانواده ها برای تمدید حسن نیت ارائه میدهد دوره تا 14 روز از روز OCME طول می کشد حضانت از بدن است.”

“آنها در حال حمایت از ما’

یک اپراتور ها حرکت یک جسم بر روی یک کانتینر یخچال کامیون در تاریخ 31 مارس در بروکلین بیمارستان مرکز در نیویورک است.

جان Minchillo/AP

OCME برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با مدیران مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه بعد از ظهر برای رفتن بیش از تغییرات و پاسخ به سوالات دو نفر آشنا با این موضوع گفت.

با توجه به یادداشت های گرفته شده توسط یک فرد در تماس و بررسی کسب و کار خودی OCME نیز گفت: این شهرستان در مراسم تشییع جنازه صنعت را مجبور به پرداخت هزینه برای خود ذخیره سازی موقت با وجود درخواست از مدیران مراسم تشییع جنازه برای کامیون ها شبیه به کسانی که در بیمارستان ها. علاوه بر این کار توصیه می شود که مدیران مراسم تشییع جنازه فروشگاه embalmed بدن (که نمی پوسیدگی به راحتی) برای چند هفته به جای یک نیاز فوری برای مقابله با افزایش مرگ و میر.

بیمارستان می تواند در حال حاضر نیز تعیین محدودیت زمانی برای موقت سردخانه ذخیره سازی — شاید کوتاه تر از OCME اصلی شش روز محدود قبل از تدفين در جزیره هارت — با توجه به یادداشت های جلسه.

یک مراسم تشییع جنازه مدیر گفت: این تغییرات خواهد فشار در حال حاضر سبب شیوع deathcare صنعت که به انتقال اجساد بستگان متوفی به محل استراحت نهایی. که سیستم در نیویورک در حال تلاش برای پیدا کردن مناسب سازی به جای خانواده’ درخواست و کارگران آن در حال قرار دادن در خسته کننده ساعت (در خطر قابل توجهی از قرار گرفتن در معرض) برای رسیدگی باقی مانده از کسانی که کشته شده توسط COVID-19.

“این باعث می شود آن نگاه مانند آن را تقصیر ما که نیست تقصیر ما. این شهر گسل برای کمک به ما” فرد گفت: از OCME سیاست تغییر دهید. “آنها در حال حمایت از ما.”

مدیر مراسم تشییع جنازه نیز گفت: روند disinterring باقی مانده از هارت جزیره پیچیده است. بدن به خاک سپرده شد وجود دارد در فهرست یک پایگاه داده آنلاین بنابراین محل سکونت خود را دقیقا شناخته شده به عنوان نام خود و شناسایی دیگر پرونده به حدی چنین اطلاعاتی شناخته شده است.

نمایی از شهر گورستان در برانکس نیویورک.

مایک Segar/ایسنا

اما این آسان نیست برای خانواده ها به ادعای انسان باقی می ماند در جزیره هارت. برای بازیابی آنها فرد گفت: “آنها زندانیان به حفاری بدن آنها قرار داده و آن را در یک ویژه برگزاری سلول است. سپس شما باید نگاهی به ویژه کشتی است که تنها ظرفیت یک مراسم تشییع جنازه مدیر در یک زمان.”

اگر صدها و یا حتی هزاران نفر از اجساد به خاک سپرده شد وجود دارد در هفته های آینده خانواده ها ممکن است باید صبر کنید تا مدت ها پس از همه گیر متهم به ادعا و حرکت عزیزان به یک محل استراحت نهایی.

“آن را به سال ها برای دریافت بدن از هارت جزیره در آن نرخ” مدیر مراسم تشییع جنازه گفت.

برای کسانی که به دلایل فرد پیشنهاد آن می شود بهتر به طور موقت به اینتر بدن در پارک های عمومی اگر در شهرستان یخچال سازی اجرا می شود. از جمله یک برنامه مشخص در یک سال 2016 طرح احتمالی توسط OCME برای افزایش مرگ و میر شهرستان.

مارک لوین رئیس شورای شهر نیویورک کمیته بهداشت و درمان گفت: از طریق توییتر روز دوشنبه که این سناریو بود به اتفاق می افتد اما او بعد از رفت و برگشت مفهوم.

“من صحبت کرده اند به بسیاری از مردمی در شهرستان جلالی امروز و دریافت تضمین صریح است که وجود دارد خواهد بود *هیچ* تدفین در نیویورک پارک” Levine بعد توییتی. “همه به وضوح اعلام کرده اند که اگر موقت تدفين باید نیاز به آن انجام خواهد شد در هارت جزیره است.”

یک سازمان غیر انتفاعی به نام جزیره هارت پروژه ثبت هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از یک توده کفن و دفن در گورستان شهر در 2 آوریل. در حالی که چنین توده تدفین رخ می دهد بر اساس بارگیری در این هفته های بی نام مدیر مراسم تشییع جنازه که آشنا با هارت جزیره disinterring مراحل نشان داده شده آن را بسیار غیر معمول برای دیدن حدود 200 پا بلند گودال حفر شده در پیش بینی بسیاری از بدن که شهرستان انتظار می رسند — احتمالا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

این داستان منتشر شد در 2:27 p. m. و در 8 آوریل سال 2020 است. آن روز پس از شهرستان افزایش آن جدید برگزاری دوره به صورت بلامعارض بدن از شش روز به 14 روز است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>