شهر نیویورک تظاهرات: ماشین به گروهی از تظاهرکنندگان


راننده عصبانی بلوس به معترضان در شهر نیویورک مارس به عنوان تظاهرکنندگان و NYPD مضطرب رسیدن به آتش بس با وجود شکستن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی روزهای بعد از غارت و سنگین-دست پلیس

  • یک SUV دستگیر شد در یک ویدیو رانندگی به گروهی از معترضان در دوچرخه در بروکلین در شنبه شب
  • به گفته شاهدان راننده بنا به گزارش ها و شکایت در مورد یک رالی وقوع چرا که او نیاز به رفتن به محل کار
  • با وجود معترضان خواستار او را به نوبه خود در اطراف او سپس به حمایت و سوار به یک جمعیت قبل از سرعت خاموش
  • این می آید به عنوان نهمین روز از تظاهرات در سراسر این شهرستان به یک نسبتا مسالمت آمیز پایان

تبلیغات

یک فیلم تکان دهنده نشان داده است در یک لحظه راننده عصبانی سوار به گروهی از معترضان در شهر نیویورک در روز شنبه پس از یک نسبتا مسالمت آمیز بعد از تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس.

فیلم از این حادثه بود که در رسانه های اجتماعی نشان داد یک راننده در بروکلین تاج ارتفاع پریدن محدود کردن و رانندگی بر روی پیاده رو, که در آن تعداد زیادی از مردم دوچرخه جمع شده بودند قبل از هدف قرار دادن یک دوچرخه سوار و سرعت خاموش.

شاهدان گفته Gothamist راننده تا به حال بنا به گزارش ها و شکایت کرد و گفت که او نیاز به رفتن به محل کار در حالی که یک زندگی ماده مارس در نظر گرفتن محل و مسدود کردن جاده ها است.

‘معترضان در تلاش برای متقاعد کردن او به نوبه خود در اطراف و به جای او حمایت کردن و سوار به یک جمعیت. حداقل یک مرد صدمه دیده بود و FDNY و NYPD پاسخ داد”: یک شاهد عینی می گفت.

پلیس بعد گفت: راننده یک مرد مچ پا و خرد دوچرخه خود را. او بعد از بازداشت با توجه به NYT.

این واقعه در میان به طور کلی آرام شب تظاهرات در این شهر است که در ادامه ساعت پس از 8ساعت مقررات منع رفت و آمد.

بیش از دو ساعت پس از سفارش لگد در گروه های چند صد تظاهر کنندگان ادامه داد: به مارس در منهتن و بروکلین, در حالی که پلیس نظارت آنها اما در زمان یک دست کردن روش.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Bystander footage shows a car jumping the curb in Brooklyn before striking a cyclist and speeding off

تماشاچی فیلم را نشان می دهد یک ماشین پریدن محدود در بروکلین قبل قابل توجه دوچرخه سوار و سرعت خاموش

The driver drove through a group of protesters attending a Black Lives Matter rally nearby

راننده سوار را از طریق یک گروه از معترضان حضور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تجمع در نزدیکی

Witnesses claimed the driver insisted he had to go to work and was frustrated that the march was blocking the road. He later drove through them and sped off

شاهدان ادعا کرد راننده اصرار داشت که او تا به حال برای رفتن به محل کار و نا امید شد که در مارس مسدود کردن جاده ها است. او بعد از سوار را از طریق آنها و سرعت خاموش

Meanwhile, protests continued hours after New York City's 8pm curfew on Saturday. Pictured: a person raises a fist during a demonstration in Flatbush, Brooklyn

در همین حال تظاهرات ادامه ساعت پس از شهر نیویورک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در روز شنبه. تصویر: یک فرد را بالا می برد یک مشت در طول یک تظاهرات در Flatbush بروکلین

NYC saw its ninth day of protests on Saturday, which have become largely peaceful compared to last weekend

نیویورک دیدم نهمین روز از تظاهرات روز شنبه که تبدیل شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز نسبت به آخر هفته گذشته

People were seen dancing on the sidewalk as a protest marched by in the Flatbush neighborhood on Saturday night

مردم دیده می شد رقص در پیاده رو به عنوان یک اعتراض و راهپیمایی در Flatbush محله در شنبه شب

NYPD را در اجرای مقررات منع رفت و آمد که در محل باقی می ماند تا زمانی که ساعت 5 صبح روز دوشنبه شد نقطه دیگری از تنش و خشم در میان جامعه این هفته پس از افسران mistreating معترضان مسالمت آمیز و حتی ضروری کارگران که معاف از قانون در طول دقیق خود را سرکوب.

روز جمعه پلیس به نظر می رسد باید خود را کاهش سنگین دست تاکتیک به عنوان آنها به طور کلی هزار نفر مجاز به ادامه راهپیمایی و تنها چند ده منظم دستگیری ساخته شد.

در تظاهرات در منهتن زودتر شنبه جو در این شهرستان تبدیل شده بود بسیار آرام نسبت به آخر هفته گذشته با داوطلبان توزیع تنقلات کیت کمک های اولیه و مقدار زیادی از آب بطری در یک هوای گرم بعد از ظهر.

یک نفر انجام شده یک لیست ثبت نام در این نزدیکی هست باز ساختمان ها برای کسانی که به دنبال فرار از گرما – که برخی به زودی زمانی که باران و طوفان وارد شده است.

هزاران نفر از مردم عبور از پل بروکلین به پایین منهتن که در آن گروه های دیگر شماره در صدها نفر به هزاران نفر راهپیمایی کردند و یا جمع آوری شده در مکان هایی مانند فولی مربع به دولت و دادگاه فدرال ساختمان و در روستای گرینویچ.

دیگران جمع آوری شده در هارلم در نزدیکی گوشه شمال غربی پارک مرکزی به مارس در مرکز شهر حدود 100 بلوک به شهر واشنگتن میدان پارک.

A group of people are seen dancing on top of a car during a protest Brooklyn as police officers look on

یک گروه از مردم دیده می شود در بالای یک خودرو در جریان یک اعتراض بروکلین به عنوان افسران پلیس نگاه

Just like previous nights, rallies and marches continued well beyond the 8pm curfew in New York City

درست مثل قبلی شب تظاهرات و راهپیمایی ادامه داد: فراتر از 8ساعت مقررات منع رفت و آمد در شهر نیویورک

Most areas of the city were closely monitored by police, but cops were not as quick to move on crowds as previous nights

اکثر مناطق این شهر را از نزدیک تحت نظارت توسط پلیس, اما پلیس بودند را به عنوان سریع به حرکت جمعیت به عنوان قبلی شب

بیشتر, بالای شهر, پلیس تا به حال موانع برای همه به جز نزدیک کردن میدان تایمز به وسیله نقلیه و ترافیک پا.

به عنوان مقررات منع رفت و آمد گذشت یک گروه بزرگی از معترضان راه می رفت بر روی FDR درایو اصلی شمال-جنوب و عروق همراه منهتن در سمت شرق نظارت پلیس مجبور پلیس به طور موقت تعطیل یک طرف جاده.

یک روز راهپیمایی بود enlivened توسط یک گروه به رهبری جان Batiste, رهبر گروه در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت.

سیاستمداران محلی و آزادی های مدنی حامیان به نام برای پایان دادن به 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شکایت است که باعث می شود نیازی اصطکاک زمانی که ماموران سعی کنید برای به اجرا درآوردن آن است.

اما شهردار, بیل د Blasio اصرار حکومت نظامی را در محل باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته.

تصاویر روز رسانه های اجتماعی در جمعه شب حدود یک ساعت پس از بروکلین اعتراض به پایان رسید نشان داد ماموران در اطراف یک گروه از معترضان و تعقیب کردن برخی با باطوم.

NEW YORK CITY:

شهر نیویورک:

NEW YORK CITY: Protesters and activists walk across the Brooklyn Bridge, Saturday, June 6

شهر نیویورک: معترضان و فعالان راه رفتن در سراسر پل بروکلین, شنبه, ژوئن 6

MANHATTAN, NEW YORK CITY: Activists move along 7th Avenue as they walked for miles in a peaceful protest

MANHATTAN, NEW YORK شهرستان: فعالان حرکت در امتداد 7th خیابان به عنوان آنها راه می رفت به صورت مایل در یک تظاهرات مسالمت آمیز

MANHATTAN, NEW YORK CITY: Washington Square Park was packed with thousands of protesters on Saturday

MANHATTAN, NEW YORK شهرستان: Washington Square Park شد بسته بندی شده با هزاران نفر از معترضان در روز شنبه

BROOKLYN, NEW YORK CITY: Demonstrators march down Flatbush Avenue in Brooklyn toward the Manhattan Bridge chanting slogans as thousands joined protests across the city again on Saturday for the 12th straight day

BROOKLYN, NEW YORK شهرستان: تظاهرات پایین Flatbush خیابان در بروکلین به سمت پل منهتن شعار را به عنوان هزاران نفر پیوست تظاهرات در سراسر این شهر دوباره در شنبه, 12th مستقیم بعد

و افسران در Manhattans سمت شرق نیز با استفاده از زور برای متفرق کردن باقی مانده از ماه مارس آغاز شده است که در نزدیکی شهرداران اقامت رسمی.

وجود دارد حدود 40 دستگیری سراسر شهر بود جمعه – به مراتب کمتر از قبلی شب – و هیچ نشانه آشکار از سر و صدا و با شتاب سرقت از رهبران تظاهرات پیش از آن در هفته.

همچنین در روز شنبه پلیس اعلام کرد اتهامات علیه یک مرد که گفته می شود با چاقو یک افسر پلیس در گردن در بروکلین در شب چهارشنبه.

Dzenan Camovic 20 ساله در بیمارستان بستری شده است در شرایط بحرانی با چند زخم گلوله. بروکلین ساکن چهره چندین اتهام از جمله اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

MANHATTAN, NEW YORK CITY: Healthcare workers with Frontline4Change protest in Manhattan

MANHATTAN, NEW YORK شهرستان: بهداشت و درمان کارگران با Frontline4Change اعتراض در منهتن

NEW YORK CITY: Demonstrations over the death of George Floyd continued in New York City on Saturday as the city continued to enforce an 8 p.m. curfew that has created tensions between protesters and police

شهر نیویورک: تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید ادامه داد: در شهر نیویورک در روز شنبه به این شهرستان ادامه داد: برای اجرای یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی است که ایجاد تنش بین معترضان و پلیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>