شهر نیویورک شهردار کمک می کند تا رنگ ‘Black Lives Matter’ در خارج از برج ترامپ

شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio, در, نقاشی, سیاه و سفید “زندگی ماده” در مقابل برج ترامپ در منهتن در روز پنج شنبه و یک هفته پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی آن خواهد بود “نمادی از نفرت”.

د Blasio شد flanked توسط همسرش Chirlane McCray و برگرد Al Sharpton به او کمک کرد تا رنگ نژاد عدالت محوری گریه غول زرد نامه ها در خیابان پنجم در مقابل برج ترامپ. فعالان تماشای شعار می دادند: “که خیابان ؟ خیابان های ما!”

“هنگامی که ما می گویند “Black Lives Matter’ وجود ندارد و بیشتر در آمریکا بیانیه وجود دارد و نه بیشتر میهنی در بیانیه ای است که امریکا بدون سیاه امریکا” د Blasio, یک دموکرات گفت. “ما تصدیق حقیقت خودمان را به عنوان آمریکایی ها گفت: ‘Black Lives Matter’. ما در حال ایستادن یک اشتباه است.”

The newly painted Black Lives Matter outside Trump Tower.

شهردار اعلام کرد این طرح به رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در مقابل برج ترامپ ماه گذشته پس از قبل گفت: شعار خواهد بود, نقاشی در خیابان ها در مکان های مختلف در سراسر شهرستان. رئیس جمهور در پاسخ از طریق توییتر که شعار می بدنام “این لوکس خیابان” و “بیشتر میگیرد نیویورک بهترین” با اشاره به اداره پلیس نیویورک. د Blasio توییتی که سیاه زندگی مهم است “یک جنبش به رسمیت شناختن و حفاظت از زندگی مردم سیاه و سفید”.

رحیمه Torrence, 20 بود که در میان مردم آن زمان که قطراتش زرد رنگ در خیابان پنجم گفت که حتی اگر هنر ممکن است یک نماد “این آغاز چیزی بیشتر”. او گفت: این محل در مقابل تهمت خود آسمان خراش “نشان می دهد که ما با توجه به آن را نشان می دهد به او که شما نمی توانید ما را نادیده گرفت”.

واشنگتن دی سی برای اولین بار بود ما شهر به غول زرد “Black Lives Matter” هنر خیابانی زمانی که شهردار موریل Bowser تا به حال آن را نقاشی در خیابان منتهی به کاخ سفید است. Bowser خود گفت: نقاشی در نظر گرفته شده برای نشان دادن همبستگی خود با آمریکایی ها خشمگین قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی در برج مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او در زمان رئیس جمهور آمریکا است اما صرف زمان کمی وجود دارد از. او خود را تغییر اقامتگاه رسمی از نیویورک به فلوریدا در سال گذشته است. امپراتوری کسب و کار خود است که هنوز هم مقر آن وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im