شهر نیویورک وارد فاز یکی از coronavrius مستند بازگشایی


نیویورک شروع به بازگشایی با تمام خرده فروشی در حال حاضر مجاز به ارائه منظقه انتخاب و از سرگیری ساخت و ساز – اما ناهار خوردن در رستوران ها و کافه و سالن های ورزشگاه و دفاتر بسته باقی می ماند تا ژوئیه حداقل

 • فاز یک از نیویورک بازگشایی شروع می شود دوشنبه آوردن بین 200,000 400,000 و بازگشت به کار
 • بزرگترین تغییر این است که در خرده فروشی — خرده فروشان می تواند در حال حاضر بازگشایی اما باید ارائه منظقه انتخاب کنید تا خدمات تنها
 • برخی از آنها مردد به بازگشت به کار کارگران به دلیل ترس آنها خواهد قرارداد این ویروس
 • واقعیت در نیویورک در روز دوشنبه است که بسیاری از آنها سوار کردن ویندوز خود را برای ترس از غارت
 • صنایع دیگر که سر در روز دوشنبه در حال تولید و ساخت و ساز اما بزرگترین تفاوت در اپل بزرگ خواهد بود و از فروشگاه های مجاز به بازگشایی دوباره
 • مرحله بعدی این است که اجازه می دهد تا فضای باز ناهار خوری در رستوران ها سالن مو و دفاتر بازگشایی شده است اما انتظار نمی رود برای شروع تا جولای
 • هنوز معلوم نیست اگر و هنگامی که داخل سالن ناهار خوری و یا داخلی سرویس نوار سر گرفته خواهد شد و ورزشگاه بسته باقی می ماند
 • سینما و دیگر خدمات سرگرمی در مرحله نهایی – یک تاریخ برای آن اعلام نشده است
 • مترو باقی مانده باز در طول همه گیر اما در کاهش خدمات – همانطور که از دوشنبه این عامل در 95 درصد آن معمول سرویس
 • د Blasio اعلام کرد پنج اتوبوس راه است که خواهد بود در محل قرار داده و بین ماه های ژوئن و اکتبر
 • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تبلیغات

شهر نیویورک خود را اولین گام برای بازگشایی در روز شنبه پس از نزدیک به سه ماه در مستند با خرده فروشان در نهایت اجازه به باز کردن درهای خود را دوباره به ارائه منظقه انتخاب کنید تا اما بسیاری از شهر باقی می ماند بسته شده است.

ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها همچنان ممنوع ورزشگاه بسته شده و سالن مو و دفاتر هنوز رتبهدهی نشده است مجاز به بازگشایی شده است.

دوشنبه مدتها در انتظار بازگشایی اجازه می دهد تا تمام خرده فروشان برای باز کردن در یک وانت اساس تنها و اجازه می دهد تا به تولید و ساخت و ساز کارگران بازگشت به کار.

اما شده است وجود دارد یک یورش ناگهانی به کسب و کار است که ممکن است انتظار می رود چند هفته پیش. پس از یک هفته از شورش و غارت بسیاری از فروشگاه در منهتن باقی می ماند تا سوار.

خرده فروشی برخی از کارگران نیز می ترسم به بازگشت به شغل خود را به خاطر آنها از ترس پیمانکاری COVID-19.

کیت بیل زدن Sephora و مربی که تا به حال ویندوز خود را شکست و در یکی از محل های غارتگران آخر هفته گذشته – نمی خواهد بازگشایی در روز دوشنبه.

بیش از 17 ، 000 نفر روز جمعه در شهر نیویورک پس از همه گیر آغاز شد. در اوج بحران 800 نفر در حال مرگ بودند هر روز و بیمارستان ساخته شد برای کمک به مقابله با سرسام آور تعداد بدن.

در حال حاضر آنها شده اند برچیده و موقت morgues که به صف ایستادند باید همه حذف شده است.

Bloomingdale's shoppers will also be able to purchase items through curbside pickup beginning on Monday

Bloomingdale خریداران نیز قادر خواهد بود به خرید اقلام از طریق منظقه وانت آغاز در روز دوشنبه

The Macy's flagship store in New York's Herald Square, which was also hit by looters late on Monday, will offer curbside pickup service to customers beginning on Monday

این macy’s فروشگاه گل سرسبد در نیویورک هرالد مربع که همچنین برخورد با غارتگران اواخر روز دوشنبه ارائه خواهد شد منظقه وانت خدمات به مشتریان آغاز در روز دوشنبه

A Coach store on Fifth Avenue which was looted on Monday night is boarded up as seen on Tuesday. Coach will also not be opening its doors on Monday

یک مربی فروشگاه در خیابان پنجم بود که غارت شده در شنبه شب سوار به عنوان دیده می شود در روز سه شنبه. مربی نیز نمی توان باز کردن درهای خود را در روز دوشنبه

ساخت و ساز, ساخت, عمده فروشان و دیگر غیرضروری’ صنایع می توانید شروع به تجارت از امروز.

مغازه های خرده فروشی می تواند بازگشایی برای تحویل و انتخاب کنید تا خدمات هر چند مشتریان مجاز به رفتن داخل نشده است.

اما آن را نمی خواهد در کسب و کار به عنوان معمول برای برخی از فروشگاه های خرده فروشی کسب و کار خواهد بود محدود به منظقه و یا در فروشگاه وانت به منظور محدود کردن بار معامله و همچنین تعامل بین خریداران و کارکنان.

اما برخی از محبوب ترین ها نام های تجاری را نمی توان باز کردن فروشگاه خود را در تمام در روز دوشنبه.

مربی کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن مکان در اپل بزرگ بسته باقی خواهد ماند در روز دوشنبه – با وجود این واقعیت است که صدها نفر از فروشگاه های خود را در سراسر شمال امریکا و اروپا و آسیا بازگشایی در هفته های اخیر.

هر سه مارک های خواص خود را از پدر و مادر, شرکت, ملیله, Inc.

Sephora نیز بسته باقی می ماند که از روز شنبه با توجه به New York Post.

با توجه به خبری بلومبرگ در حدود نیمی از ملیله را در مکان های خرده فروشی در ایالات متحده و کانادا در حال باز برای منظقه خدمات.

اما این شرکت در حال محتاط تر وقتی که می آید به نیویورک عملیات داده شده است که سخت ترین ضربه COVID-19.

Ulta Beauty, Inc محبوب با نام تجاری لوازم آرایشی نیز هیچ برنامه ای برای ادامه کسب و کار در شهر نیویورک امروز.

این شرکت 51 مکان در ایالت نیویورک فقط هفت باز خواهد شد برای منظقه وانت در دوشنبه اما هیچ یک از کسانی که می خواهد در شهر نیویورک است.

خرده فروشان و مصرف آن بسیار آهسته از آنجا که بسیاری از کارکنان خود را احساس نمی امن به اندازه کافی برای بازگشت به کار داده شده امکان اضافی COVID-19 شیوع است.

‘فاز 1 فقط رفتن به یک جزئی تاثیر بر خرده فروشی و خرده فروشی اشتغال’ استوارت Applebaum رئیس 60,000-عضو خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه گفت: New York Post.

‘اکثر خرده فروشی کارگران را بیکار باقی می ماند.’

Sephora, the popular beauty products seller, will also remain closed as of Monday. A Sephora store is seen above on Thursday on New York's Fifth Avenue

Sephora, محبوب, محصولات زیبایی فروشنده نیز بسته باقی می ماند و از دوشنبه. یک Sephora فروشگاه است که در بالا دیده می شود در روز پنج شنبه در نیویورک خیابان پنجم

A boarded-up Stuart Weitzman location is seen on Madison Avenue in New York City on Tuesday. The store will remain closed during phase one of the city's reopening on Monday

یک سوار استوارت ویتزمن محل دیده می شود در خیابان مدیسون شهر نیویورک در روز سه شنبه. فروشگاه بسته باقی خواهد ماند در فاز یک این شهر بازگشایی در روز دوشنبه

Applebaum گفت: کارگران ‘وحشت’ به بازگشت به کار است که برای بسیاری از نیاز به آنها را به جرم حمل و نقل.

در بلومینگدیل محل در شرق خیابان 60 ارائه خواهد شد منظقه وانت, خدمات, عنوان خواهد شد macy’s در هرالد مربع است.

این macy’s فروشگاه گل سرسبد بود غارت در روز دوشنبه بعد از 11 شب زمانی که ده ها تن از مردم شکست راه خود را از طریق سوار ورودی و فرار به فروشگاه.

“این یک روز بزرگ برای شهر نیویورک,’ New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت:, و اضافه کرد که آن را به حال ‘ملاقات تمام [سلامت] معیارهای مورد نیاز برای بازگشایی’.

چه تغییر خواهد کرد در فاز یک شهر نیویورک بازگشایی?

ساخت و ساز و تولید و عمده فروشی زنجیره تامین کسب و کار مجاز به از سرگیری عملیات.

قیمت می تواند منظقه و یا در فروشگاه انتخاب یو پی اس و همچنین افت آف.

این شامل لباس و کفش, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشگاه ها و لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی فروشگاه.

کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری و شکار کسب و کار نیز می تواند از سر گرفت.

رانندگی در حرکت تئاتر و اجتماعی دور ورزشی مانند تنیس همچنین می توانید رزومه.

مقامات را ارزیابی نتیجه بازگشایی در ژوئن 22 قبل از تصمیم گیری اگر شهر نیویورک می توانید حرکت بر روی دو فاز از بازگشایی طرح است.

تبلیغات

یکی از این متریک است تعداد زیادی از عفونت های جدید که کاهش یافته است به 781 مورد یا حدود 1 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار در روز شنبه.

که پایین ترین نرخ ثبت شده از تاریخ 16 مارس, نیویورک پست ثبت شده است.

دیگر معیارهای مورد نیاز قبل از بازگشایی اعطا شد شامل حداقل 30 قرارداد تحقیقی برای هر 100,00 ساکنان و ظرفیت برای انجام 30 تست های تشخیصی برای هر 1000 نفر.

سی درصد از تخت های بیمارستانی و تخت ICU باید در دسترس باشد و بخش باید 90 روز ذخیره PPE.

به گفته مقامات این شهر مترو باید عامل در حدود 95 درصد از آنها قبل از همه گیر خدمات توسط دوشنبه برای کمک به تسهیل نیویورکی ” بازگشت به کار کرد.

شهردار بیل د Blasio تخمین زده است که تا به 400000 نفر خواهد بود بازگشت به کار امروز تحت فاز یکی از بازگشایی طرح.

او روز یکشنبه تاکید کرد که روز دوشنبه بازگشایی شد ‘یک لحظه است که هر نیویورکر باید جشن’, ABC News گزارش شده است.

آن را اجباری و به صورت ماسک به هشدار می دهند در یک پیشنهاد به منظور کاهش احتمال ابتلا به این ویروس و MTA گفته است: “آزمون” زمان واقعی ” سیستم های تصفیه هوا در قطار.

یک منبع گفت: “نیویورک پست: ‘این مکمل ضد عفونی و تمیز کردن است که اتفاق می افتد چند بار در روز در هر خودرو و نیاز است که همه می پوشد یک ماسک’.

کارگران نیز توزیع ماسک در کیوسک و همچنین مکان های دیگر برای کمک به حفظ نیویورکی امن

عادی قبل از همه گیر سطح خدمات را با رزومه جمعه موقت ترانزیت جمهور سارا فینبرگ گفت: 1010 برنده است.

هفته گذشته MTA به نام برای یک موج از داوطلبان برای کمک به دست و ماسک و همچنین به عنوان ضد عفونی کننده دست.

The country's total daily death toll has reached 110,514

این کشور در مجموع روزانه مرگ و میر رسیده 110,514

A deserted 42nd Street is pictured in midtown New York on April 19 amid the coronavirus epidemic

ترک 42nd Street تصویر در میدتاون نیویورک در آوریل 19 در میان coronavirus اپیدمی

نامه ای به شهردار و رهبران شهر گفت: “اکثریت قریب به اتفاق نیروی کار ما خواهد شد البته عامل و حفظ سیستم خود را.

‘MTA درخواست کرده است این شهرستان ارائه 3,000 داوطلبان برای حمایت از این مشتری رو تلاش کنید.’

این شهر بازگشایی امروز پس از هزاران نفر از مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان ها در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در پی قتل جورج فلوید.

Mayor Bill de Blasio lifted New York City's 8pm curfew yesterday, a day early, ahead of today's reopening. The curfew was put into effect to stop George Floyd protesters from looting and destroying businesses

شهردار بیل د Blasio برداشته شهر نیویورک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی دیروز در یک روز زودتر و جلوتر از امروز بازگشایی. حکومت نظامی قرار داده بود و به اثر برای جلوگیری از جورج فلوید معترضان از غارت و از بین بردن کسب و کار

د Blasio اعلام اولیه به پایان 8pm مقررات منع رفت و آمد که به باقی می ماند حداقل از طریق اوایل روز دوشنبه با مقامات برنامه ریزی برای بلند کردن آن را در همان زمان این شهر به آغاز بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

او گفت که او ‘احتیاط’ در مورد حرکت به فاز دو که اجازه می دهد موجی از کارگران برای بازگشت به رستوران ها و کافه ها برای ارائه عمومی خدمات نشسته و مغازه های خرده فروشی به مردم اجازه می دهد در فروشگاه.

سالن مو نیز مجاز به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در این مرحله است.

در حالی که دولت رهنمود می گویند فاز دو می تواند اجرا شود در زمان دو هفته در 22 ژوئن تحت دولت دستورالعمل Blasio گفت نیویورکی به ‘فکر می کنم در مورد آغاز ماه ژوئیه به عنوان هدف.

او گفت: شهر نیویورک شد مانند دیگر مناطق کشور است و گفت: بازگشایی فرایند می تواند به صورت آهسته و یا سرعت بسته به موفقیت آن است.

بیل د Blasio, اعلام برنامه ریزی برای گسترش فضای باز ناهار خوری در نیویورک و می گوید: بیشتر خیابان ها باز خواهد شد به پیاده در ماه ژوئیه پس از او تاخیر فاز 2 بازگشایی

د Blasio پنج شنبه اعلام کرد که رستوران در شهر نیویورک می تواند شروع بازگشایی از اوایل ماه جولای با تمرکز بر روی صندلی در فضای باز.

شهردار اعلام کرد تاریخ بعد از انتظار برای فاز دو از بازگشایی از coronavirus خاموش کردن و هل دادن آن به ماه بعد.

این شهر در ابتدا فکر می کردم برای شروع فاز دو از بازگشایی در 22 ژوئن دو هفته پس از آن شروع می شود در فاز یک این دوشنبه.

زمانی که فاز دو, می کند آغاز, اما, de Blasio گفت که راه های جدید برای رستوران ها برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در حالی که هنوز باز برای کسب و کار و بازگرداندن کارکنان در حال کاوش بودند.

این بدان معنی است که این شهرستان می تواند اجازه می دهد رستوران ها برای همکاری انتخاب کردن خیابان ها و فضا در حال حاضر این سایت متعلق به پارکینگ.

Mayor Bill de Blasio said Thursday that New York City restaurants could begin reopening from early July when the city enters into phase two. It begins phase one of reopening on Monday

شهردار بیل د Blasio روز پنجشنبه گفت که رستوران های شهر نیویورک می تواند شروع بازگشایی از اوایل ماه جولای و زمانی که از شهرستان وارد فاز دو. آن آغاز می شود فاز اول بازگشایی در روز دوشنبه

Mayor Bill de Blasio announced Open Restaurants on Thursday which would explore ways for social distancing to be maintained in phase two of reopening which could start in July

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد باز رستوران در روز پنج شنبه که کشف راه هایی برای اجتماعی فاصله حفظ شود و در فاز دو از بازگشایی که می تواند شروع در ماه جولای

یک رستوران باز برنامه کار خواهد کرد در کنار خیابان باز به شناسایی تجاری نوار با تعداد زیادی از رستوران ها است که می تواند بسته به ترافیک اجازه می دهد تا بیشتر صندلی خارج است.

این برنامه نیز آن را آسان تر برای رستوران ها برای راه اندازی راه رفتن سمت صندلی و منظقه رستوران صندلی اجازه می دهد برای کسب و کار برای باز کردن و امیدوارم دوباره بجای اول برگشتن در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

‘ما به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کمک به این بخش کلیدی از زندگی در شهر نیویورک این بخش کلیدی اقتصاد سرچشمه معیشت صدها هزار نفر از شهروندان نیویورکی به’ de Blasio گفت.

‘به بازگشت قوی در شروع فاز دو در ماه جولای.

‘این است برای رفتن به یک گام مهم دیگر اما دوباره ایمنی و بهداشت اول,” او اضافه شده است.

The scheme would allow for more sidewalk and curbside seating for restaurants

این طرح اجازه می دهد برای بیشتر پیاده رو و منظقه صندلی برای رستوران

در مرحله دوم ما خواهد بود قادر به حرکت به بسیاری از انواع دیگر کسب و کار و شنیدم از دولت, که همچنین می تواند شامل بازگشایی تعدادی از رستوران ما با تمرکز بر روی در خارج از منزل و این راهی است که ما می خواهم برای رفتن.

“ما باید یک ابتکار جدید باز رستوران است که تمرکز بر روی آنچه در آن طول می کشد را به صندلی در فضای باز کار می کنند. ما خواهد شد با ارائه یک طرح برای کمک به رستوران راه اندازی است که صندلی در فضای باز برای کمک به آنها را کارکنان خود را به عقب.

‘ما ارائه خواهد شد عظیم گسترش محدود کردن طرف صندلی عظیم گسترش خیابان باز.’

شهردار هشدار داد که بازگشایی همچنان به تکیه بر نگرانی های ایمنی درگیر در انجام این کار است.

‘همه چیز ما در حال انجام آن است به اطمینان حاصل شود که آن را با خیال راحت انجام می شود’ او گفت.

‘به اطمینان حاصل شود که این بیماری نه, که ما آن را ضرب و شتم به عقب و ما به عنوان تست و دستگاه برنامه می آید به دنده بالا این هفته که ما به مبارزه با عقب.

“در همان زمان که ما کمک به کسب و کار ایمن ماندن را پشت معیشت مردم را به آنچه مردم در مورد این محل ما مبارزه با این بیماری را هر روز.’

د Blasio همچنین اعلام کرد که بیشتر امیدوار کننده نشانه ها در قطره از بستری شدن در بیمارستان و نرخ مثبت تست در این شهرستان است.

آستانه برای بستری شدن در بیمارستان هر روز به منظور ادامه بازگشایی نهفته در کمتر از 200 روز و وجود دارد فقط 48 بستری شدن در بیمارستان در روز چهارشنبه.

بيماران ICU نیز در زیر آستانه. وجود دارد در حال حاضر 354 بیماران در ICU در شهرستان.

میزان کسانی که تست مثبت برای coronavirus در شهر نیویورک در حال حاضر کاهش یافته و به سه درصد و کمتر از 15 درصد آستانه.

این است که پایین ترین نرخ از تست مثبت دیده می شود در این شهر از زمان شروع این بیماری همه گیر de Blasio اضافه شده است.

ICU فضا و بستری شدن در بیمارستان و تست مثبت نرخ سه نفر از عوامل اصلی برگزاری این شهر بازگشایی.

همانطور که از شنبه وجود دارد 203,400 تایید موارد coronavirus در شهر نیویورک است.

نیز وجود دارد بیش از 17,000 تایید coronavirus مرگ و میر و بیشتر 4,702 مرگ و میر هستند که فکر احتمالی مرتبط شده اند به این بیماری است.

خبر از نیویورک آخرین قاب زمان برای فاز دو پس از فرماندار اندرو کومو چهارشنبه اعلام کرد که رستوران در هفت منطقه از دولت است که در حال حاضر وارد مرحله دوم بازگشایی می توانید بازگشایی, برای ناهارخوری, از شنبه.

رستوران ها که بازگشایی باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل از جمله قرار دادن جداول در فضای باز شش فوت از هم جدا همه کارکنان باید با پوشیدن ماسک صورت و مشتریان نیز باید پوشیدن ماسک های صورت که نه نشسته است.

‘ما به طور مداوم ارزیابی فعالیت های است که می تواند با خیال راحت بازگشایی شد و امروز ما در حال اضافه کردن صندلی در فضای باز در رستوران ها به دو فاز گفت: Cuomo.

Hospitalizations from coronavirus dropped to 48 in New York City on Wednesday

بستری شدن در بیمارستان از coronavirus کاهش به 48 در شهر نیویورک در روز چهارشنبه

The number of ICU patients in NYC is remaining below the threshold needed for reopening

بستری شدن در بیمارستان از coronavirus کاهش به 48 در شهر نیویورک در روز چهارشنبه

The rate of those testing positive for coronavirus in New York City has now dropped to three percent, well below the 15 percent threshold needed. This is the lowest rate of positive tests seen in the city since the start of the pandemic, Mayor Bill de Blasio said Thursday

میزان کسانی که تست مثبت برای coronavirus در شهر نیویورک در حال حاضر کاهش یافته و به سه درصد و کمتر از 15 درصد آستانه مورد نیاز است. این است که پایین ترین نرخ از تست مثبت دیده می شود در این شهر از زمان شروع این بیماری همه گیر, شهردار, بیل د Blasio گفت:

آخرین کاستن از coronavirus مستند محدودیت های امر به هفت منطقه که وارد فاز دوم از چهار مرحله بازگشایی طرح که شامل منطقه سرمایه, مرکزی, نیویورک, انگشت دریاچه, the Mohawk Valley, شمال کشور, ردیف جنوبی و غربی نیویورک.

مناطقی که خواهد که به صبر طولانی برای ناهار خوری شامل لانگ آیلند و اواسط دره هادسون که وارد اولین مرحله از بازگشایی در هفته گذشته و در شهر نیویورک است.

به عنوان ویروس کانون جهان چندی پیش در شهر نیویورک مسیرهای پیاده روی مناطق دیگر در ایالات متحده در بازگشایی فاز.

رستوران ها و میله های زندان بودند و برخی از اولین کسب و کار توقیف در دولت پشت در مارس 16 برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

بسیاری از ماند باز برای بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل اما این شده است به اندازه کافی برای محدود کردن گسترده زیان کار در سراسر صنعت است.

در سراسر کشور, رستوران و بار در صنعت شده است سخت ترین ضربه گیر با استارک ها از دفتر آمار کار (BLS) و گردآوری توسط انجمن ملی رستوران آشکار است که متناوب شش میلیون ما رستوران کارگران شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>