شهر نیویورک بسته مدارس برای سال تحصیلی: زنده به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • نیویورک مدارس تعطیل هستند برای بقیه سال تحصیلی.
  • نیویورک است که تا کنون اجتناب خروش در بیمارستان ها در برخی از مدل های پیش بینی کرد.
  • آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

تایید مرگ و میر در ایالت نیویورک

0

5,000

10,000 موارد

Feb. 26
مارس 10

7 روز به طور متوسط
موارد جدید

مجموع موارد
170,512
مرگ و میر
7,844

دیدن نقشه از شیوع کروناویروس در نیویورک ”


اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

نیویورک مدارس تعطیل هستند برای بقیه سال تحصیلی.

شهر نیویورک مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته از طریق پایان سال تحصیلی, شهردار, بیل د Blasio روز شنبه اعلام کرد تایید است که بیش از سه ماه به طور منظم تحصیل برای 1.1 میلیون کودک از دست خواهد رفت چرا که از coronavirus.

“وجود دارد هیچ چیز آسان در مورد این تصمیم” آقای د Blasio گفت: در اخبار جلسه صبح روز شنبه. “خداوند می داند که داشتن به شما بگویم که ما نمی تواند ما مدارس را برای باقی مانده از سال تحصیلی دردناک است. من نیز می تواند به شما بگویم که کار درست را انجام دهد. آن را به وضوح به ما کمک کند صرفه جویی در زندگی می کند.”

حدود 1,800 مدارس سراسر شهرستان را پنج بخش نیویورک را درهم برای تنظیم از راه دور آموزش از آنجایی که آنها در ابتدا بسته شده در مارس 16, ناگهانی تغییر است که ارائه شده مربیان شاید با بزرگترین چالش از حرفه خود.

چند هفته اول از آموزش آنلاین در حال حاضر تبدیل به رابطه بین شهرستان را دانش آموزان ، والدین و مربیان که آمده اند به تکیه بر روی هر یک از دیگر در راه ژرف حتی یک ماه پیش.

“ما مربیان خواسته شد برای یادگیری در یک راه کاملا جدید تدریس” آقای د Blasio گفت شنبه. “آنها تا به حال یک هفته به سرعت retool.”

آقای د Blasio, ساخته شده که در کنار اعلام این شهرستان است, مدارس, صدراعظم, Richard A. Carranza مواجه شده فشار زیادی از پدر و مادر و معلمان به مدارس به عنوان ویروس شروع به گسترش آن از طریق شهر نیویورک در ماه مارس است. در ابتدا پس از مقاومت در برابر شهردار در نهایت سیستم و گفت: “این چیزی است که در یک میلیون سال من می توانستم تصور داشتن به انجام است.”

روز شنبه آقای کررنزا تکرار شهردار تمایلات و خواست والدین و دانش آموزان برای بیمار باقی می ماند به عنوان منطقه مدرسه هایش با پس لرزه از این بیماری همه گیر.

“شهردار و من کاملا موافقم که این به نفع همه نیویورکی” او گفت:. “ما می دانیم که در چند هفته گذشته نبوده است آسان است. ما در حال رفتن به اینجا به حمایت از شما.”

هر چند شهر نیویورک است که کانون کشور coronavirus شیوع بیش از ده ایالت از جمله کالیفرنیا و پنسیلوانیا و بسیاری از مدرسه محلی ولسوالی در حال حاضر اعلام کرد که مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته از طریق پایان سال تحصیلی.

نیویورک است که تا کنون اجتناب خروش در بیمارستان ها در برخی از مدل های پیش بینی کرد.

در مارس 24, رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو ارائه عمومی وخیم ارزیابی: برای دفع فاجعه در نیویورک ممکن است نیاز به 140,000 تخت بیمارستان و به عنوان بسیاری از 40,000 واحد مراقبت های ویژه با هواکش.

دو هفته بعد با بی سابقه مستند در سراسر ایالت نیویورک موفق به جلوگیری از آخرالزمانی دید که برخی از پیش بینی پیش بینی کرد.

روزانه مرگ و میر هنوز متناوب: آقای کومو روز جمعه اعلام کرد که یکی دیگر از 777 نفر مرده بود از coronavirus در نیویورک — ملی کانون همه گیر — هل دادن دولت در مجموع به 7,844.

اما تعداد تخت های مراقبت ويژه در نیویورک که یکی از اصلی ترین اقدامات برای پیگیری پیشرفت بیمار بیماران — کاهش یافته است برای اولین بار در این بحران روز جمعه به 4,908. و تعداد کل بستری با ویروس 18,569 شد به مراتب پایین تر از تاریک ترین انتظارات.

در واقع به عنوان بستری منحنی در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همه نشان می دهد نشانه های اولیه از برنامه به طور بالقوه صاف, این بیماری همه گیر را در رسیدن به اتحاد تا کنون همسان نیست بسیاری از مدلهای آماری مقامات متکی برای هفته ها به عنوان آنها قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها تحت محدودیت های فلج کننده.

خواسته روز جمعه که آیا او نگران از دست دادن اعتبار برای اعتماد به برخی از مدل های که ارائه می گریم بینی کرده اند که تا کنون آمده است به تصویب آقای کومو گفت: او نداشت. او اعتبار رفتار نیویورکی خود را برای ایجاد اختلاف بین پیش بینی ها و آمار واقعی.

“این آمار زمانی که آنها منحنی های خود را نمی دانستند که چگونه نیویورک واکنش نشان خواهد داد و نمی دانم که آیا یا نه نیویورکی را رعایت و آنها نمی دانند که چگونه متحد در نیویورک می شود” آقای کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه در روز جمعه.

هنوز هم ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی. تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک افزایش یافت حدود 11,000 از دوشنبه تا جمعه بزرگترین و تنها روز افزایش هنوز ایستاده بود و در 170,812. دولت کشته شد 7,844 در روز جمعه و در مجموع برای tristate منطقه از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات پیشی گرفته 10,000.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط آلن Feuer جسی مک کینلی ادگار Sandoval, Eliza شاپیرو و مت استیونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>