شهر نیویورک آغاز می شود فاز 1 از بازگشایی

مایکل Gilsenan جشن اولین روز از شهر نیویورک بازگشایی درمان خود را به قهوه و کیک پنیر در محله نانوایی در روستای گرینویچ.

او حتی نمی مانند کیک پنیر, اما آن را یک فرصت برای بازگشت به چیزهای کوچکی که او هرگز متوجه او خواهد از دست ندهید تا coronavirus آنها را در زمان دور.

“این نشانگر از زندگی خود را در شهرستان” آقای Gilsenan یک استاد دانشگاه گفت. “این یک حس است که در برابر همه شانس — و من فکر می کنم آن است که در برابر همه شانس — که آنها هنوز هم در اطراف ،

بیشتر, بالای شهر, Ashok Kumar نمی تواند صبر کنید برای پرتاب باز کردن درب به کارخانه و فروشگاه گل و کشیدن دو ده گلدانی begonias و ادریسی بر روی پیاده رو برای اولین بار نور خورشید و هوای تازه در ماه. “این رفتن به یک زمان طولانی است اما در طول چند هفته آینده ما در حال رفتن به سعی کنید به گرفتن تا جایی که ما” گفت: آقای کومار که از دست رفته حدود $70 ، 000 در گیاهانی که پژمرده دور در حالی که این فروشگاه در چلسی بسته شد.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز
اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

این بود یک روز کامل — آفتابی اما نه بیش از حد داغ — به عنوان یک نگاه اجمالی از نیویورک که به نظر می رسد به ناپدید می شوند تقریبا یک شبه در حال حاضر beckoned tantalizingly به ویروس-خسته ساکنان و مسافران است. پس از ماه بدانم که آیا این شهرستان که همیشه در حال بازگشت به حالت عادی وجود دارد اما اطمینان نشانه آن خواهد بود.

مسافران به رهبری بازگشت به مترو با پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها گریبانگیر صبح قهوه, بررسی گوشی های و سوار تازه پاک قطار که بوی تمیز کردن راه حل. کارگران ساختمانی گزارش کار پوشش برای دماهای چک به طوری که آنها می تواند به عقب بر گردیم به ساختمان شهر. و محله فروشگاه های قفل درهای خود را و آماده به استقبال مشتریان.

شهر نیویورک رسما در کسب و کار روز دوشنبه به عنوان بسیاری از 400,000 کارگران بازگشت به ساخت و ساز, مشاغل, ساخت سایت ها و فروشگاه های خرده فروشی در اولین دولت چهار فاز بازگشایی طرح است.

هنوز هم در شهر باقی مانده سایه خود را مانند یک بیمار مبتلا به بهبودی طولانی در پیش است. معمول خروش از مردم و صدای ناهنجار و خشن از خیابان سر و صدا بودند و تا حد زیادی وجود ندارد. در امتداد خیابان پنجم منهتن در جشن, خرید, نوار, بسیاری از فروشگاه های باقی مانده بسته شده است. محافظان امنیتی خصوصی ایستاده بود در مقابل Saks Fifth Avenue, که در آن تخته سه لا تخته پوشانده شده آن پنجره را نشان می دهد.

اما وجود دارد امداد و امیدوارم در بازگشت به روال رفتن به محل کار, خرید و فقط در حال حرکت در خیابان ها و مترو پس از coronavirus آورده تقریبا همه چیز به توقف screeching.

آن را بیش از سه ماه پیش که اولین ویروس مورد تایید شد, در شهر نیویورک, اما برای بسیاری از آن را احساس می کند بسیار دیگر. بیش از 205,000 افراد آلوده در این شهرستان است که تبدیل به یک کانون global outbreak. حدود 22 ، 000 نفر کشته شدند. در بدترین ویروس ادعا کرد به عنوان بسیاری از 800 زندگی می کند در یک روز و در بدترین بحران بهداشتی در یک قرن.

در حال حاضر به عنوان مقامات سعی کنید به حرکت رو به جلو یکی از بزرگترین چالش هایی خواهد بود که چگونه به مسافران با خیال راحت به کار و در اطراف شهرستان. آنها مجبور به نگرانی در مورد حصول اطمینان از سلامت عمومی در مترو و سیستم اجتماعی که در آن فاصله اساسا غیر ممکن است.

در تلاش برای ارائه جایگزین شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد روز دوشنبه قابل بازسازی خیابانهای شهر: شهر نصب خواهد پنج busways به اتوبوس اولویت در برخی از شلوغ ترین معابر از جمله خیابان پنجم منهتن تا حد زیادی توسط ممنوعیت اتومبیل.

شهر نیویورک مقامات شده اند تحت فشار از اتوبوس سواران و کارشناسان حمل و نقل به گسترش در شهر اولین busway ایجاد شده در 14th خیابانی در منهتن در پاییز گذشته. 14 خیابان busway افزایش یافته است سرعت اتوبوس و کشیده شده بسیاری از سواران جدید.

حتی به عنوان شهر شروع بازگشایی شد یادآوری است که این ویروس تا به حال ، برج های اداری ارسال شده نشانه هایی که هر کسی که وارد شده باید پوشیدن ماسک. شرکت های برگزار ایمنی جهت برای کارکنان در مورد چگونگی جلوگیری از ابتلا و گسترش بیماری است.

برخی از کارگران ساختمانی sported مچبند آبی نشان داد که آنها تا به حال گذشت یک ویروس چک کنید. در هادسون متری شهر جدید ترین محله در دور سمت غرب منهتن نشانه ای نشان داد که یک کارگر ساختمانی در لباس سخت کلاه و ماسک صورت — با دو تا شست.

“ما شده است خانه برای دو ماه رفتن کمی هم بزنید دیوانه” گفت: Anthony Gianfrancesco, 45, یک مغازه ساخت و ساز مباشر به عنوان او شروع روز با یک و نیم دوجین کارگران در شرق ایجاد کرد.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز
اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

جای Kang خریدار و وب سایت مدیر برای آسمان آبی یک عمده فروش طلا و جواهر در منهتن گفت: او فرستاده مشتریان است که در این بازگشایی با یک فرد محدود است. “همه خوشحال به نظر می رسید اما ندیدم کسی نشده است,” او گفت:.

خانم کانگ اضافه شده است که او نگران چالش های پیش رو از جمله امکان تجدید حیات ویروس. “من نگران موج دوم” او گفت:.

این شهر بازگشایی یک روز پس از آقای د Blasio برداشته یک حکومت نظامی — شهرستان برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم — که تحمیل شد هفته گذشته پس از غارت غارتگران کسب و کار در منهتن و برانکس در طول راهپیمایی برای عدالت نژادی که فوران در سراسر شهر بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

اعتبار…Brittainy نیومن برای نیویورک تایمز
اعتبار…Brittainy نیومن برای نیویورک تایمز
اعتبار…Brittainy نیومن برای نیویورک تایمز

Paragon ورزشی در نزدیکی میدان اتحاد زده شد توسط غارتگران اما بهبود در زمان بازگشایی. خارج از فروشگاه, نشانه های ارائه شده رنگی راهنمای که در آن به صبر برای منظقه وانت.

“تیم ما جاروب کردن شیشه و سوار کردن ویندوز” گفت: Zachary خالی, Paragon ورزشی افسر ارشد عامل. “ما در مسیر نگه داشته.”

فاز اول بازگشایی اجازه می دهد تا 400,000 200,000 تا مردم را به بازگشت به محل کار. روز دوشنبه مقامات حمل و نقل شد نورد از تغییرات گسترده برای حفاظت از سلامت عمومی; حدود 300,000 سواران انتظار می رود به بازگشت به حمل و نقل عمومی در طول فاز اولیه.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


این تغییرات شامل ramping تا خدمات استقرار کارگران حمل و نقل به اجرا درآوردن ماسک پوشیدن, افزایش ضد عفونی قرار دادن طبقه نشانه گذاری و decals دیوار برای تشویق اجتماعی فاصله و ارائه رایگان ضد عفونی کننده دست به سواران.

سارا فینبرگ موقت رئیس جمهور از نیویورک حمل و نقل شهر وجود دارد گفت: یک “پاک کردن چشم انداز مثبت” در ridership در روز دوشنبه. “وجود دارد کاملا بیشتر مردم در سیستم,” او اضافه شده است.

هر چند این ویروس همچنان یک تهدید جدید عفونت کاهش یافته و به حدود 500 یک روز یا تقریبا نیمی از این تعداد از تنها چند هفته پیش. شهرستان و مقامات دولتی را به طور قابل توجهی گسترش یافته تست و امیدواریم که تازه استخدام تماس با ردیاب — که متهم شده اند با ردیابی این بیماری را از فردی به فرد گسترش می منزوی کردن ویروس قبل از آن را می resurge.

شهر نیویورک بود آخرین بخش از دولت برای بازگشایی پس از جلسه هفت مرتبط با سلامت معیارهای از جمله کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. بسیار از شمال ایالت نیویورک نقل مکان کرد و در فاز دوم که اجازه می دهد تا اکثر فروشگاه ها و دفاتر و سالن مو برای باز کردن با محدودیت.

اعتبار…Brittainy نیومن برای نیویورک تایمز
اعتبار…Brittainy نیومن برای نیویورک تایمز

هنوز شهر نیویورک معمول شلوغی — و بسیاری از گردشگران که به کمک آن غذا — بیشتر بود گم شده است. ترافیک پا شد نور در بسیاری از گوشه و کنار. کامیون های مواد غذایی, به یک جزء اصلی از ارزان شهر ناهار بودند نه در نیروی. در خارج یک میخانه در جهنم آشپزخانه بخش منهتن مشتریان خود را در زمان همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده به میز و صندلی در یک اتوبوس خط.

در لانگ آیلند سیتی کوئینز وجود دارد آغاز یک ناهار جمعیت در کنار الکس گالیسیا به کامیون مواد غذایی, مقدس, مکزیک آشپزخانه. “وجود دارد عمل بیشتر در خیابان” گفت: آقای گالیسیا, 30, به عنوان او صعود کوبا ساندویچ.

در یکی دیگر از محله کوئینز Jackson Heights, که در آن بسیاری از فروشگاه های باقی مانده توقیف رنگین کمان نانوایی منتظر مشتریان. “به طور معمول ما باید تعداد زیادی از مردم چیدن همه چیز در راه به کار گفت:” کالین لاو, 28, سرور که عینک های پلاستیکی سپر صورت بیش از یک ماسک جراحی در حالی که ایستاده در پشت پلکسی گلاس ضد مانع است.

بسیاری از فروشگاه ها و کسب و کار گفت: آنها مطمئن شوید که آنها فقط می تواند انتخاب کنید تا دوباره اما آنها تا به حال به را امتحان کنید.

باب Jasty که صاحب یک عمده فروشی پوشاک زنانه در فروشگاه پوشاک در منطقه منهتن نمی دانید که چگونه بسیاری از مشتریان او را ترک کرده بود. “بسیاری از مشتریان من هستند mom-and-pop فروشگاه و آنها بسیار به شدت صدمه دیده است,” او گفت:.

در بروکلین مگی روسیه بود پشت پیشخوان از او هدیه فروشگاه آماده فروش تاکسی زرد آهن ربا مجسمه آزادی خرده ریز و یک پازل از شهر نقشه مترو.

فروشگاه باز شده است 35 سال, او گفت:, اما ممکن است آن را به 36.

“من خوشحالم من هنوز زنده هستم و من را دریافت نمی, ویروس, اما آیا شما می خواهید برای زنده ماندن و شکست و نه پول برای پرداخت اجاره ؟” او گفت:. “چه می خواهید انجام دهید ؟ این یک وضعیت ترسناک.”

نیکلاس Bogel-Burroughs, Christina Goldbaum آنجلا Macropoulos, Derek M. نورمن شان Piccoli, دانا Rubinstein و متی Sedacca کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>