نیویورک AG می گوید: “مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد نیویورک’ به عنوان او را تهدید به شکایت بیش استقرار نظامی


‘رئیس جمهور است نه یک دیکتاتور’: نیویورک دادستان کل می گوید او را به دادگاه برای جلوگیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نظامی به دولت اما آیا او باید قانونی درست است ؟

  • Letitia جیمز پاکستان به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای استقرار نظامی در سراسر آمریکا
  • ‘رئیس جمهور ایالات متحده است و نه یک دیکتاتور و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نمی خواهد تسلط New York’, دولت دادستان کل گفت:
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده خود را در ‘نظم و قانون رئیس جمهور’
  • به عنوان او صحبت کرد و مقامات اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور برای روشن کردن معترضان
  • مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود را پس از آن راه می رفت به نزدیکی یک کلیسا بنابراین او می تواند یک عکس-op
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در روز دوشنبه که آنها نیاز به تسلط بر’ شورش
  • به نام او برای اورمیه با incarcerating کسانی که تحریک خشونت, تخریب
  • تظاهرات گسترده در سراسر کشور برانگیخت توسط پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید 46

ایالت نیویورک را بالا دادستان تهدید به شکایت رئیس جمهور تهمت اگر او به شرح زیر از طریق تهدید خود را برای استقرار نظامی ایالات متحده برای سرکوب اعتراضات داخلی که برانگیخته توسط پلیس-درگیر قتل جورج فلوید.

‘رئیس جمهور ایالات متحده است و نه یک دیکتاتور و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نمی خواهد تسلط بر ایالت نیویورک,’ دادستان کل Letitia جیمز گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

در واقع رئیس جمهور حق ندارد به طور یک جانبه به استقرار نظامی آمریکا در سراسر آمریکا.’

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه قول داد به منظور نظامی سرکوب یک بار در یک نسل های خشونت آوردن ایالات متحده گفت که او در ارسال هزاران نفر از نیروهای نظامی بر روی خیابان های پایتخت و تهدید به اعزام سربازان به متحده قادر به دست آوردن مجدد کنترل.

او قبلا به نام فرمانداران به ” تسلط بر خیابان و سرکوب معترضان.

اما AG جیمز گفت: “ما احترام و محافظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و دفتر من بررسی خواهد شد هر فدرال اقدام با چشم نسبت به حفاظت از حقوق دولت را.

‘مطمئن باشید: ما دریغ نکنید برای رفتن به دادگاه برای حفاظت از حقوق و قانون اساسی ما در طول این زمان و به خوبی به آینده است.’

New York State Attorney General Letitia James

President Trump

Letitia جیمز نیویورک دادستان کل اتحاد تهدید به شکایت رئیس جمهور تهمت (راست) اگر او به شرح زیر از طریق تعهد خود برای استقرار نظامی به شهرهای آمریکا برای سرکوب تظاهرات

‘The President of the United States is not a dictator, and President Trump does not and will not dominate New York state,’ James said in a statement on Monday

‘رئیس جمهور ایالات متحده است و نه یک دیکتاتور و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نمی خواهد تسلط بر ایالت نیویورک,’ جیمز گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه

چه قیام کنند ،

قیام قانون 1807 مجوز رئیس جمهور برای استقرار نیروهای زمانی که قوانین فدرال نمی تواند به درستی اجرا گذاشته است.

آن را باطل قدرت Comitatus عمل 1878 که به طور کلی مانع نظامی از استفاده می شود برای به اجرا درآوردن قوانین داخلی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به استناد آن به دنبال از طریق تهدید خود را شب گذشته برای اعزام نیروهای نظامی به سرکوب جورج فلوید شورش.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد استقرار نظامی آمریکا بلکه قادر به کنترل یک دولت گارد ملی.

این عمل گاهی اوقات استفاده شده است در این راه به درخواست دولت فرمانداران از جمله در طول رادنی کینگ شورش در لس آنجلس در سال 1992.

اما تهمت و تهدید به اعمال نیروهای آیا آنها می خواستند یا نه یک گام که قبلا گرفته شده توسط رئیس جمهور دوایت آیزنهاور و جان اف کندی به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص در 1950s و 1960s.

چرا قیام قانون به تصویب رسید ؟

در 1790s کنگره تصمیم گرفت تا به رئیس جمهور خاص قدرت به تماس بگیرید تا شبه نظامیان زیرا بدون چنین اختیارات ذکر شده در قانون اساسی است.

به عنوان اوایل به عنوان سال 1792 کنگره گذشت خواستار چهارم قانون اجازه داده است که رئیس جمهور به تماس بگیرید تا دولت نظامیان به دفع تهاجم و یا شورش.

جورج واشنگتن استناد عمل به سرکوب ویسکی شورش از 1790s زمانی که مهاجران در پنسیلوانیا شورش علیه یک دولت فدرال مالیات بر الکل.

اما این عمل تنها با اشاره به دولت اند و نه روشن که آیا رئیس جمهور می تواند استقرار نیروهای فدرال.

توماس جفرسون توصیه شده توسط جیمز مدیسون در اواسط 1800s که قانون اجازه نمی دهد ارتش دائمی مورد استفاده قرار گیرد در این راه است.

این ابهام led جفرسون به فشار برای عبور از قیام عمل می کنند که او در نهایت به قانون امضا شده در سال 1807.

عمل روشن ساخته است که در علاوه بر این به وزارت امور خارجه ایران به رئیس جمهور می توانید تماس بگیرید تا چنین بخشی از زمین یا نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان باید در نظر گرفته شود لازم است’.

قانون اصلاح شد و در سال 1871 اجازه می دهد که رئیس جمهور برای استفاده از آن به اجرای چهاردهمین متمم قانون اساسی – مدنی حقوق متمم گذشت پس از جنگ داخلی.

یکی دیگر از اصلاح در سال 2007 در پی توفان کاترینا ساخته شده روشن است که رئیس جمهور می توانید تماس بگیرید تا نیروهای در مورد بلایای طبیعی است.

1794: An engraving of the Whiskey Rebellion of the 1790s, which prompted George Washington to use an early predecessor of the Insurrection Act

1794: حکاکی ویسکی شورش از 1790s که باعث جورج واشنگتن به استفاده از اوایل سلف از قیام عمل

دقیقا چه قانون می گویند ؟

این قانون در حال حاضر به عنوان اصلاح می گوید رئیس جمهور می تواند تماس بگیرید تا نظامی که او قضات که ” غیرقانونی انسداد ترکیب یا nbsp یا شورش علیه اقتدار ایالات متحده را ساخته اند آن را غیر عملی به اجرای قانون در راه معمول است.

او همچنین می تواند دخالت هنگامی که “هر گونه شورش به خشونت غیر قانونی ترکیبی یا توطئه” است انکار مردم در قانون اساسی خود حقوق و یا مسدود کردن اجرای قانون فدرال است.

وقتی این اتفاق می افتد او ‘ممکن است به خدمات فدرال چنین از شبه نظامیان از هر کشور و از جمله استفاده از نیروهای مسلح که به نظر او لازم است برای اجرای آن قوانین و یا به سرکوب شورش’.

او برای اولین بار نیاز به صدور یک بیانیه به ‘بلافاصله سفارش شورشیان پراکنده و بازنشسته صلح و دوستی به سرزمین خود در مدت زمان محدود’.

آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به یک فرماندار اجازه به ارسال نیروهای?

هیچ. قبلی رئیس جمهور عمل کرده اند و بدون یک دولت تصویب و در واقع در برابر خواسته های خود را.

قانون اشاره یک سناریو – ‘این قیام در هر دولت و در برابر آن دولت – که در آن رئیس جمهور لازم است به دنبال تایید دولت برای ارسال نیرو.

اما بخش های بعد در قوانین فدرال تبدیل شدن به ‘بیهوده’ اشاره نمی کند هر گونه نیاز نشان می دهد که رئیس جمهور می تواند عمل یک جانبه.

‘اگر چه برخی از این [قدرت] نیاز به یک دولت درخواست قبل از فدرال به طور منظم و یا federalized سرباز گارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای قانون برخی از آنها نیست گفت: قانون پروفسور استفان Vladeck از دانشگاه تگزاس است.

می تواند برگ برنده متوقف شود با استفاده از عمل ؟

تهمت می تواند در تئوری توان در دادگاه به چالش کشیده اگر او با استفاده از این قیام عمل می کنند اما کارشناسان می گویند بعید است که قضات خواهد او را متوقف کند.

دادگاه ها در طول تاریخ شده است بسیار تمایلی به نقد و بررسی یک رئیس جمهور نظامی اعلامیه گفت: قانون پروفسور رابرت Chesney از دانشگاه تگزاس است.

فراتر از آن است که این امر در نهایت به رای دهندگان برای حذف رئیس جمهور در انتخابات بعدی اگر آنها رد از استفاده او از این عمل می کنند.

‘در طول تاریخ واقعی چک در سوء استفاده از این مقامات سیاسی گفت: Vladeck قانون استاد.

آنچه در مورد قدرت COMITATUS عمل می کنند ؟

قدرت Comitatus عمل 1878 به طور کلی مانع از مقامات دولتی از استفاده از ارتش به عنوان وسیله ای برای اجرای قانون.

کنگره می گوید عمل ‘نشان دهنده یک سنت آمریکایی است که headcollars در نظامی دخالت نظامی در امور’.

اما پس Comitatus قانون صدق نمی کند و در مواردی که کنگره به طور خاص تایید استفاده از ارتش است.

قیام قانون است که یکی از این مثال به این معنی که رئیس جمهور می توانید تماس بگیرید تا نیروهای نظامی در زمان قیام بدون اینکه مهار توسط 1878 عمل می کنند.

زمانی که این قیام عمل استفاده شده است قبل از ؟

رئیس جمهور باید نیروهای مستقر در ده ها تن از موارد اغلب در درخواست از دولت فرمانداران اما گاهی اوقات در برابر خود خواهد شد.

این قبلا استفاده شده است برای جلوگیری از شورش از جمله 1992 رادنی کینگ شورش در لس آنجلس آخرین بار این عمل استناد كرد.

عمل نیز مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن قوانین حقوق مدنی در 1950s و 1960s اما استفاده از آن شده است نادر پس از آن.

شورش

در سال 1943 فرانکلین D. روزولت فرستاده شده از 6000 سرباز به دیترویت در زره پوش تانک ها در درخواست از شهردار این شهرستان پس از وقوع شورش های نژادی.

دیترویت تاریخی جامعه می گوید شورش را شکست پس از سیاه و سفید آمریکایی ها رنج می برد به طور نامتناسبی از زمان جنگ سهمیه بندی شدند و مجبور به زندگی در عين دافعه’ شرایط.

پس از سفید اوباش شروع به حمله به آفریقایی-آمریکایی ها در پاسخ سیاه و رهبران جامعه خواست شهردار Edward J. Jefferies به درخواست برای فدرال کمک کند.

دو دهه بعد فدرال آمريکا بودند در دیترویت برای قرار دادن یک موج تازه ناآرامیها در دستور لیندون جانسون.

فرماندار میشیگان جورج رامنی – پدر میت رامنی – فدرال درخواست کمک در شیوع خشونت که در سمت چپ بیش از 40 نفر کشته شدند.

رامنی گفت که او خواسته شده بود توسط کاخ سفید به اعلام “دولت از قیام’ به طوری که نیروهای نظامی می تواند به طور قانونی استفاده می شود تحت قیام کنند.

1943: An African-American man tries to fend off a mob during an outbreak of violence in Detroit which led Franklin D. Roosevelt to send federal troops

1943: یک آفریقایی-آمریکایی تلاش می کند به دفع کردن اراذل و اوباش در شیوع خشونت در دیترویت که منجر فرانکلین D. روزولت به ارسال فدرال آمريکا

1968: Members of the National Guard join Illinois police in stopping and searching a suspect during Chicago riots which prompted the city's mayor to ask Lyndon Johnson for federal help

1968: اعضای گارد ملی ملحق ایلینوی پلیس در متوقف کردن و در جستجوی یک مظنون در طول شورش شیکاگو که باعث این شهر شهردار به درخواست لیندون جانسون برای فدرال کمک

به عنوان ناآرامی های اجتماعی گریبانگیر ملت در سال 1968 Johnson ارسال کرده بودند برای فدرال آمريکا به قرار دادن بیشتر از سه شورش در واشنگتن, بالتیمور و شیکاگو است.

این شورش به دنبال ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در 4 آوریل 1968 در موجی از خشونت که رسیده و ده ها تن از شهرستانها.

جانسون قادر به استقرار نیروهای نظامی در واشنگتن بدون دعوت نامه به عنوان فرمانده کل قوا از ناحیه کلمبیا گارد ملی.

در بالتیمور و شیکاگو مربوطه رهبران محلی – فرماندار Spiro Agnew از مریلند آینده معاون رئیس جمهور و شهردار ریچارد دیلی شیکاگو – درخواست جانسون کمک به از بین بردن شورش.

در تازه ترین مورد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش فرستاده فدرال آمريکا به لس آنجلس در طول رادنی کینگ شورش در سال 1992.

واحدهای نظامی مستقر شدند در درخواست از فرماندار کالیفرنیا پیت ویلسون پس از خشونت که شکست از زمانی که چهار پلیس تبرئه شدند از ضرب و شتم پادشاه.

1992: A man burns an American flag during the Rodney King riots in Los Angeles, the last time that a president - George H.W. Bush - invoked the Insurrection Act

1992: یک مرد می سوزد یک پرچم آمریکا در طول رادنی کینگ شورش در لس آنجلس آخرین بار است که یک رئیس جمهور – George H. W. Bush – استناد قیام عمل

حقوق مدنی

رئیس جمهور دوایت آیزنهاور و جان اف کندی هر دو مجبور به استفاده از عمل در برابر اراده دولت استانداران را به اجرای لغو تبعیض نژادی مشخص در طول 1950s و 1960s.

دادگاه عالی اعلام کرد که تفکیک مدارس غیر قانونی در سال 1954 اما این تصمیم به ملاقات با تلخ مقاومت در سراسر جنوب.

یکی flashpoint آمد و در سال 1957 هنگامی که شورش را در آرکانزاس پس از نه سیاه و نوجوانان – لیتل راک نه – تلاش برای حضور در کلاس ها در مدرسه بالا است.

پلیس محلی نمی تواند کنترل و اوباش عصبانی بنابراین نه نوجوانان تضعیف از طریق پشت درب مدرسه.

روز بعد آیزنهاور دستور فدرال و نیروهای اسکورت نه نوجوانان به مدرسه – overruling فرماندار آرکانزاس ارول Faubus.

1957: Nine black students - the Little Rock Nine - are escorted into an Arkansas high school by the National Guard on the orders of Dwight Eisenhower

1957: نه سیاه دانشجویان – کوچک سنگ نه در حال همراهی به یک آرکانزاس دبیرستان توسط گارد ملی در دستور دوایت آیزنهاور

کندی مواجه شبیه بحران در سال 1962 و 1963 اولا در می سی سی پی که در آن مرد سیاه جیمز مردیت در تلاش بود به ثبت نام در دانشگاه می سی سی پی.

کالج شهر فوران خشونت و فرماندار راس بارنت حاضر به اجازه ادغام مدرسه, همچنین شناخته شده به عنوان Ole Miss.

کندی و برادرش رابرت, دادستان کل, در ابتدا فرستاده 500 ما مارشال را به کنترل وضعیت.

کاخ سفید در نهایت اعزام برخی از 20,000 فدرال آمريکا همراه با federalized می سی سی پی سربازان گارد ملی و مردیت اجازه داده شد برای ثبت نام.

در سال 1963 حتی بیشتر بدنام بحران فوران زمانی که فرماندار آلاباما جورج والاس در راهرو ایستاده بود از دانشگاه آلاباما به توقف دو دانش آموزان سیاه پوست از ورود.

والاس بود جان سخت segregationist که متعهد وی: ‘تبعیض نژادی در حال حاضر تفکیک فردا تفکیک می شود.

اما او مجبور شد به عقب زمانی که کندی federalized آلاباما گارد ملی و دستور داد آنها را به اطلاع دانش آموزان را وارد کنید.

1963: Alabama governor George Wallace, third from left, makes his 'Stand in the Schoolhouse Door' by refusing to admit two black students to the University of Alabama - sparking a stand-off which prompted John F. Kennedy to intervene by taking over the state's National Guard

1963: فرماندار آلاباما جورج والاس سوم از سمت چپ باعث می شود خود را “ایستادن در مدرسه درب’ با امتناع از اعتراف دو دانش آموزان سیاه پوست به دانشگاه آلاباما – جرقه یک stand-off که باعث جان اف کندی به مداخله با در نظر گرفتن بیش از دولت گارد ملی

دیگر با استفاده از قانون

داشتن لابی برای قیام قانون در سال 1807, Jefferson, برای اولین بار به استفاده از آن را سال بعد به اجرا درآوردن تحریم تجاری در طول جنگ های ناپلئون.

جفرسون اعلام کرد نیویورک دریاچه چاپلین در مرز کانادا بود و در قیام به دلیل نقش آن در, قاچاق, اجازه می دهد او را به اعمال محاصره.

در علاوه بر این به شورش و حقوق مدنی درگیری رئیس جمهور باید اعزام نیروهای فدرال برای مبارزه با انواع حملات و دیگر خلاصه قسمت ناآرامی.

یکی از این مناسبت بود در سال 1894 زمانی که استیفن گراور کلیولند ارسال نیروهای نظامی به شیکاگو در پولمن راه آهن اعتصاب – در برابر خواسته های فرماندار ایلینوی.

در سال 1989 George H. W. Bush ارسال نیروهای نظامی برای حفظ صلح در جزایر ویرجین پس از غارت در پی طوفان هوگو.

پسرش جورج دبلیو بوش در نظر گرفته شده ارسال سربازان به نیواورلئان در پی توفان کاترینا در سال 2005 اما در نهایت تصمیم گرفت در برابر.

بوش در کاخ سفید نگرانی در مورد قانونی بودن این حرکت باعث 2007 متمم که به طور خاص ذکر بلایای طبیعی است.

شده اند وجود دارد موارد دیگر که در آن نیروهای نظامی مستقر شد و تحت قوانین مختلف و یا که در آن صرف تهدید فرستادن نیرو به اندازه کافی برای بازگرداندن آرامش.

ریچارد نیکسون دستور نظامی برای حفظ خدمات پست الکترونیکی در حال اجرا در طول یک پستی اعتصاب در سال 1970 به نقل از 1932 اقتصاد عمل می کنند به جای قیام کنند.

در سال 1987 رونالد ریگان مجاز خود وزیر دفاع به تماس بگیرید تا گارد ملی برای سرکوب آتلانتا شورش زندان اما سربازان را ثابت کند لازم است.

2005: A neighborhood of New Orleans lies under water after Hurricane Katrina, a disaster which prompted an amendment to the Insurrection Act

2005: یک محله از نیواورلئان نهفته در زیر آب پس از طوفان کاترینا یک فاجعه که باعث اصلاح قیام عمل

مغلوب ساختن پیشی جستن چشمگیر تشدید آمد و یک هفته پس از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید گزارشی که دوخته شده بود با زانو به گردن توسط یک افسر پلیس منجر به بدترین ناآرامی های مدنی در دهه, در, نیویورک, لس آنجلس و ده ها تن از دیگر شهرهای آمریکا است.

پس از انتقاد به سکوت خود در وخیم تر شدن بحران تهمت زده رزمی تن در سراسر کشور نشانی از کاخ سفید به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور در تظاهرات خارج است.

‘من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال او گفت:.

او ناودان قبلی شب ناآرامی در واشنگتن به عنوان یک “کل ننگ و نام فرمانداران به سرعت وارد عمل شده و با زور و اجبار به” تسلط بر خیابان.’

Thousands of protesters hold a thirty minute silent vigil for the Black Lives Matter movement in McCarren Park located in the Greenpoint neighborhood of Brooklyn on Monday

هزاران نفر از معترضان با برگزاری سی دقیقه سکوت شب زنده داری برای زندگی مهم جنبش در McCarren پارک واقع در Greenpoint محله بروکلین در روز دوشنبه

‘اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها’ او گفت: افشاگری ‘اعمال داخلی و ترور است.’

پس از سخنرانی معترضان در برابر کاخ سفید پاک شد با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن در سراسر خیابان را به دو قرن, پیر, St Johns, کلیسا, ضربه با نقاشی های دیواری و تا حدی آسیب دیده توسط آتش در جریان ناآرامی های روز یکشنبه.

‘ما یک کشور بزرگ,’ مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به عنوان او ایستاده بود قبل از کلیسا سوار کردن ویندوز برگزار شد تا کتاب مقدس و مطرح برای عکس.

واکنش سریع بود.

President Trump declared himself the 'law and order president' in a tough speech to protesters

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده خود را در ‘نظم و قانون رئیس جمهور’ در سختی گفتار به معترضان

President Trump walked across from White House to St. John's Church to hold up a bible for a photo op

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت در سراسر از کاخ سفید به سنت جان کلیسا به نگه دارید تا یک کتاب مقدس برای یک عکس op

President Trump visited St. John's church, which was damaged during protests on Sunday night

رئیس جمهور تهمت بازدید از کلیسای جان که آسیب دیده بود در تظاهرات یکشنبه شب

President Trump walked out of the White House surrounded by Cabinet officials, aides and security

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از کاخ سفید احاطه شده توسط مقامات دولت و مشاوران و امنیت

President Trump walks in front of a graffiti filled wall on his way to visit St. John's Episcopal Church

رئیس جمهور تهمت پیاده روی در مقابل یک نقاشی دیواری پر از دیوار در راه خود را به دیدار سنت جان Episcopal Church

Police fired tear gas into protesters in front of St. John's church to clear them out for the president's photo-op

پلیس با شلیک گاز اشک آور به معترضان در مقابل سنت جان کلیسا به آنها را روشن از رئیس جمهور عکس-op

White House Chief of Staff Mark Meadows, Attorney General Bill Barr, White House senior adviser Jared Kushner, Defense Secretary Mark Esper and White House press secretary Kayleigh McEnany joined Trump for his walk to St. John's Church

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع دادستان کل لایحه بر کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر وزیر دفاع علامت Esper و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن برای راه رفتن خود را به کلیسای سنت جان

President Trump addressed the nation in the White House Rose Garden before walking to St. John's

رئیس جمهور تهمت خطاب به ملت در باغ گل رز کاخ سفید قبل از رفتن به سنت جان

چه رئيس جمهور هم امروز او به نام نظامی آمریکا علیه شهروندان آمریکایی,’ فرماندار نیویورک اندرو کومو ” در توییتر.

‘او با استفاده از نیروهای نظامی برای فشار از یک اعتراض مسالمت آمیز به طوری که او می تواند یک عکس op در یک کلیسا. این همه فقط یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد برای این رئیس جمهور.’

هزاران نفر از مردم شرکت کننده در تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در سراسر کشور پس از فلوید را کشتن.

این بود که بیشتر در ناآرامی های گسترده در ایالات متحده از سال 1968 زمانی که شهرستانها رفت تا در شعله های آتش بیش قتل نماد حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور

بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است و مشخص شده توسط مسهل لحظات مانند افسران بغل کردن گریان تظاهرات و راهپیمایی و یا زانو زدن در کنار آنها.

دیگران را دیده اند خشم پر از درگیری بین مردم و پلیس است. یک نفر به ضرب گلوله کشته شد مرده در لوئیزویل ،

فلوید را مرگ دردناک گرفتار شد در اطرافیان تلفن همراه تصویری که نشان می دهد پلیس درک چوین سنجاق او را با زانو خود را برای نزدیک به دو ساعت به 46 ساله التماس برای زندگی خود را با فراموش نشدنی کلمات: “من نمی توانم نفس بکشم!’

‘شواهد سازگار با مکانیکی آسفیکسی به عنوان علت مرگ و قتل به عنوان شیوه ای از مرگ’ Aleccia ویلسون یک دانشگاه میشیگان و متخصص که مورد بررسی قرار بدن خود را در خانواده درخواست یک کنفرانس خبری گفت.

اولیه پیدا کردن ذکر شده در شکایت کیفری با اشاره به شرایط موجود پیش outraging خانواده است.

مدت کوتاهی پس از مستقل, گزارش, Hennepin شهرستان معاینات پزشکی منتشر شده رسمی آن شکافی که به نام مرگ او قتل ناشی از ‘گردن فشرده سازی,’ اگر چه آن را نیز گفت که او مست و با اشاره به بیماری های قلبی است.

یک بنای یادبود برای Floyd برگزار خواهد شد در روز پنج شنبه در مینیاپولیس قبل از اینکه یک سرویس در کارولینای شمالی و یک مراسم تشییع جنازه در تاریخ 9 ژوئن در هوستون که در آن او بزرگ شده, وکیل خانواده بن Crump گفت.

فلوید, 46, بوده متهم به تلاش برای خرید سیگار با یک لایحه تقلبی.

کالبد شکافی زنده کرد و خواستار دستگیری سه نفر دیگر از افسران پلیس که نگهبانی برای چوین به عنوان فلوید lay dying.

‘ما خسته از ظلم و ستم گفت: مونا عبدی 31 ساله آفریقایی-آمریکایی در یک تجمع مسالمت آمیز در مینه سوتا در کنگره آمریکا در سنت پل.

چوین شده است به اتهام قتل درجه سوم است و با توجه به نظر می رسد در دادگاه ژوئن 8.

بیش از 40 شهرستانها باید اعمال حکومت از جمله نیویورک پس از شب متوالی از تنش است که شامل غارت و سطل زباله از اتومبیل های پارک شده.

در مجلل, سوهو منطقه الیوت Kurland صاحب لایکا عکاسی فروشگاه گفت: فروشگاه کامل تخلیه شد توسط غارتگران است. او تخمین زده از دست دادن خود را در $1 میلیون نفر است.

“من تا به حال شده است در مورد به اینجا می آیند در سه ساعت در صبح است. برادر من هشدار داد me, ‘don’t go پایین. شما می خواهید به کشته شدن’,’ او گفت.

لویی از محمد علی و کنتاکی مرغ سرخ شده دیده است به خصوص پرشور تظاهرات با توجه به واشنگتن در ماه مارس یک آمریکایی آفریقایی تبار زن Breonna تیلور در آپارتمان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بیشتر از تعطیلات آخر هفته در داخل کاخ سفید, به tweeting, حمله به رقبای سیاسی و رسانه ها.

در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران دوشنبه به سرعت به بیرون درز به رسانه ها تهمت گفت: دولت و رهبران آنها ‘خواهید به نگاه مانند یک دسته از پرشهای’ اگر آنها بیش از حد نرم است.

فرماندار ایلینوی, J. B. پریتزکر, شنیده, گفت: او فوق العاده نگران’ رئیس جمهور ‘التهابی’ فصاحت و بلاغت است.

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک حریف در ماه نوامبر انتخابات ملاقات روز شنبه با رهبران سیاه و سفید در یک کلیسا در خانه اش از ویلمینگتون و وعده داده شده به شکل یک پلیس نظارت کمیسیون در 100 روز اول به عنوان رئیس جمهور.

President Donald Trump walks between lines of riot police in Lafayette Park across from the White House after walking to St John's Church for a photo opportunity

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی بین خطوط از پلیس ضد شورش در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید پس از پیاده روی به سنت جان کلیسا برای یک فرصت عکس

Military vehicles carrying National Guard personnel drive along West Executive Drive inside the White House complex on Monday afternoon

وسایل نقلیه نظامی حمل گارد ملی پرسنل درایو در امتداد غرب اجرایی رانندگی در داخل کاخ سفید پیچیده در روز دوشنبه بعد از ظهر

Protesters are tear gassed as the police disperse them near the White House

معترضین با گاز کشته اشک به عنوان پلیس متفرق کردن آنها را در نزدیکی کاخ سفید

Police clear demonstrators from Lafayette Park with the White House in the background

پلیس پاک کردن تظاهر کنندگان از پارک لافایت با کاخ سفید در پس زمینه

U.S. Secret Service uniformed division officers face demonstrators in front of the White House

سرویس مخفی آمریکا لباس شخصی تقسیم ماموران با تظاهرکنندگان در مقابل کاخ سفید

Police begin to clear demonstrators gather as they protest the death of George Floyd

پلیس شروع به پاک کردن تظاهرکنندگان جمع آوری آنها به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید

Attorney General William Barr, center, stands in Lafayette Park before officials began to clear out protesters ahead of Trump's walk to St. John's church

دادستان کل ویلیام Barr, مرکز غرفه در پارک لافایت قبل از مقامات شروع به روشن کردن معترضان پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسای سنت جان

Demonstrators hold up their arms in front of a line of police officers as they are sprayed with tear gas

تظاهرکنندگان نگه دارید تا سلاح های خود را در مقابل یک خط از افسران پلیس به عنوان آنها با اسپری گاز اشک آور

Police clear the area in front of St. John's church ahead of Trump's visit

پلیس منطقه روشن در مقابل از سنت جان کلیسا پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

President Trump thrusts his fist in the air as he returns to the White House

رئیس جمهور تهمت میله مشت خود را در هوا به عنوان او را برمی گرداند به کاخ سفید

Ivanka Trump returns to the White House with President Trump after the president visited St. John's church

Ivanka Trump بازگشت به کاخ سفید با رئیس جمهور تهمت پس از رئیس جمهور در بازدید از کلیسای سنت جان

A protester is arrested near the White House

یک معترض دستگیر شده است در نزدیکی کاخ سفید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>