جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

با توجه به اخبار یاهو/نظرسنجی بمب آیات از یک کتاب آینده سابق مشاور امنیت ملی John Bolton — که بنا به گزارش شامل یک حساب کاربری از رئیس جمهور تهمت و اصرار دارد که کمک های نظامی به اوکراین شود نکردن تا زمانی که مقامات وجود دارد اعلام کرد تحقیقات به رقبای سیاسی خود — را نقل مکان کرد و افکار عمومی بیشتر به نفع خواستار بولتون به شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان استیضاح محاکمه.

بولتون ادعا می کنند اولین بار است که یک مقام ارشد دولت رسمی ارائه شده اول شخص شواهد صریح و روشن در عوض در رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین یک مسئله در قلب سنا رسیدگی است.

تهمت را رد کرده است اتهام, به tweeting که او “هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها.” در عین حال زمانی که یاهو اخبار/نظرسنجی خواسته ثبت نام رای دهندگان که آنها معتقد بودند و 45 درصد گفت: Bolton و تنها 39 درصد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نظرسنجی نشان داد که اکثریت از ثبت نام رای دهندگان (55 درصد) در حال حاضر می خواهید به شنیدن بولتون شهادت تا 2 درصد از قبلی یاهو اخبار/نظرسنجی که انجام شد قبل از بولتون نیوز ، تنها 29 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده می گویند که آنها نمی خواهید به شنیدن از بولتون.

جان بولتون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP(2) گتی ایماژ)

به دنبال سنج چگونه نمایش در استیضاح منتقل شده در طول هفته گذشته نظرسنجی جدید مورد بررسی همان رای دهندگان به عنوان زودتر نظرسنجی و انجام شد Jan. 28 و 29.

در میان بیش از 1200 پاسخ دهندگان به نظر سنجی قبل و بعد از بولتون آیات 23 درصد از کسانی که در ابتدا گفت: “سنا باید تماس جدید شاهد تغییر ذهن خود را از هفته گذشته با 11 درصد در حال حاضر گفت: سنا باید تماس جدید شهود و 12 درصد در حال حاضر گفت: آنها مطمئن نیستید. درصد کوچکتر (16 درصد) را نقل مکان کرد و در جهت مخالف بر شهود از “بله” را به “هیچ” یا “مطمئن نیستم.”

در طول هفته گذشته وجود دارد و حتی بیشتر جنبش در این سوال که آیا بولتون خود باید شهادت با ترکیب 35 درصد از کسانی که قبلا گفته “هیچ” در حال حرکت به “بله” (20 درصد) و یا “مطمئن نیستم” (15 درصد). در ضمن تنها 17 درصد از کسانی که قبلا گفته “بله” نقل مکان کرد و به “هیچ (11 درصد) و یا “مطمئن نیستم” (6 درصد).

در عین حال این نظرسنجی همچنین نشان داد که بولتون آیات را قطبی نظرات استیضاح شهود. در هفته گذشته 43 درصد از جمهوری خواهان گفت: “سنا باید تماس جدید شاهد; 35 درصد گفت جدید شاهد باید به نام. در پی بولتون خبری, 56 درصد از جمهوری خواهان در حال حاضر می گویند که سنا باید تماس شاهدان در حالی که تنها 20 درصد می گویند جدید شاهد باید به نام. که نزدیک به 30 نقطه خالص تغییر در میان جمهوری خواهان در برابر شاهدان در یک هفته.

هر دو حزب دموکرات و مستقل همچنان به حمایت جدید شاهد با 86 درصد از دموکرات ها گفت: آنها باید به نام و 53 درصد از مستقل گفت: همان.

در میان جمهوری خواهان تغییر در برابر تماس بولتون خود شده است تقریبا به تلفظ. وقتی پرسیده شد که در هفته گذشته که آیا آنها می خواستم به شنیدن بولتون شهادت 33 درصد از جمهوری خواهان گفت: بله; 39 درصد ، این هفته اما 53 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها نمی خواهید به شنیدن از بولتون در حالی که تنها 25 درصد گفت: آنها می خواهند به شنیدن از او خالص تغییر بیش از 20 درصد است. در همان زمان, درصد از دموکرات ها گفت: آنها می خواهند به شنیدن از بولتون افزایش 10 امتیاز از هفته گذشته تا این هفته.

از جمله قطبش در واقع افسرده به طور کلی علاقه ای جدید شاهد با درصد از رای دهندگان ثبت شده که می گویند آنها می خواهند به شنیدن از دیگر چهره های در حال سقوط کمی از هفته گذشته است. حتی پس از, خبرگزاری مهر به نقل از رای دهندگان ثبت شده هنوز هم می خواهید به شنیدن شهادت از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی (56 درصد) و وزیر خارجه مایک Pompeo (56 درصد). علاقه به شنیدن از جو بایدن و پسرش شکارچی از سوی دیگر کاهش یافته است کمتر از 50 درصد در میان رای دهندگان ثبت نام از هفته گذشته.

چه چیزی تغییر نکرده است عمومی فراگیر نظر در مورد تهمت را به اتهام سوء رفتار. اکثریت رای دهندگان ثبت شده (52 درصد بله در مقابل 43 درصد هیچ) ادامه می گویند که او نوجوانی خود را در قدرت به عنوان رئیس جمهور; در همان زمان ثبت نام رای دهندگان باقی می ماند به طور مساوی تقسیم می شود (44 درصد بله در مقابل 46 درصد هیچ) بیش از این سوال که آیا رئیس جمهور باید از دفتر.

که گفت:, سنا آینده رای جمعه در مورد اینکه آیا به اجازه جدید شاهد یک توسعه جمهوری خواهان در حال حاضر بر این باورند که آنها رای به مسدود کردن — می تواند باعث واقعی پیامدهای سیاسی برای سناتورهای رو انتخاب مجدد در نوامبر است. پرسید که آیا خود سناتور تصمیم به رای دادن در برابر تماس جدید شهود آنها را بیشتر یا کمتر احتمال دارد به رای که سناتور در روز انتخابات 45 درصد از رای دهندگان ثبت شده در کشور با 2020 سنا در انتخابات گفت: “کمتر احتمال دارد.” تنها 21 درصد گفت مخالف است.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • داخل داستان چگونه ایالات متحده داد تا فرصتی برای کشتن سلیمانی در سال 2007

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • واقعیت همراه با تهمت است در دادگاه در سنا

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>