جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبای

جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که سناتور. برنی ساندرز خواهد شکست هر یک از دیگر دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری در یک در یک مسابقه — در بسیاری از موارد توسط دو رقمی حاشیه.

ساندرز موفق به کسب بیشترین آرا در آیووا و نیوهمشایر و در حال حاضر آگهی در نظر سنجی های ملی. در عین حال جریان اصلی دموکرات ها به نظر می رسد فکر می کنم دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت ضعیف حزب سوسیالیست که می تواند به راحتی اعزام اگر فقط بقیه از حزب متوقف تقسیم رای خود را در میان نامزدهای مختلف و تثبیت حدود یک تک معتدل تر جایگزین.

سناتور. برنی ساندرز. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP [3] گتی ایماژ)

یاهو اخبار/نظرسنجی نشان می دهد که ممکن است اشتباه باشد.

در یک سری از فرضی سر-به-سر matchups Sanders زد جلوتر از سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار با 15 امتیاز (53 درصد به 38 درصد); پیش از سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg با 17 امتیاز (54 درصد به 37 درصد); و جلوتر از ایالت مینه سوتا ctq با 21 امتیاز (54 درصد به 33 درصد). ساندرز نزدیک ترین رقبای بودند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که ازمایش کرده او را با 4 امتیاز (48 درصد به 44 درصد) و ایالت ماساچوست الیزابت وارن که trailed او توسط 2 (44 درصد به 42 درصد).

البته دموکراتیک اولیه نیست دو طرفه نژاد; هشت نامزد هستند و هنوز رقابت برای نامزدی و divvying تا رای دادن در راه پیچیده ای است. اما آینده مقدماتی به احتمال زیاد به باد افشان زمینه و نظرسنجی ها نشان می دهد که اگر و زمانی که تنها دو نامزد در حال ایستاده, چپ دموکرات ها بیشتر خواهد جانبی با ساندرز از با هر کس دیگری مهم نیست که گذشته خود را رقیب باقی مانده است.

این مخالف عقل متعارف در مورد دموکراتیک مسابقه که به مدت طولانی برگزار شد که ساندرز یک جناحی نامزد با یک سقف پایین و پشتیبانی که بیشتر دموکراتیک اولیه رای دهندگان ترجیح می دهند بیشتر از متوسط نامزد. در واقع سه میانه رو که در حال افزایش است, به تازگی در نظر سنجی بلومبرگ ، Buttigieg و Klobuchar — انجام بدترین در اخبار یاهو/نظرسنجی YouGov.

بلومبرگ که نشسته است از اوایل مقدماتی و قفقاز در حالی که تبلیغات به شدت در بزرگتر متحده مجموعه به رای سوپر شنبه (3 مارس) بود که به مراتب ضعیف ترین one-on-one مجری دست به هر یک از دیگر بالا دموکراتیک رقبا با حاشیه های قابل توجهی نیز: وارن با 14 امتیاز بایدن با 13 امتیاز Buttigieg با 7 امتیاز و Klobuchar با 5 امتیاز. اگر بلومبرگ طرح است به صبر در بال برای هر کس که زنده می ماند اوایل متحده — و سپس به صرف باقی مانده یک رقیب به فراموشی سپرده و با او 60 میلیارد دلار ثروت — او ممکن است در یک شوک است.

با وجود موفقیت های اولیه در آیووا و نیوهمشایر Buttigieg و Klobuchar نمی کرایه بسیار بهتر در یک در یک مسابقه. بلومبرگ تنها نامزد Buttigieg خواهد ضرب و شتم; در غیر این صورت او را از دست دادن به بایدن با 3 امتیاز Klobuchar با 12 امتیاز و وارن با 14 امتیاز. Klobuchar خواهد لبه بایدن با 1 نقطه, اما وارن خواهد جامه او را با 19.

علاوه بر Sanders, وارن خواهد بود hardiest یک مجری; تنها نامزد دیگر که می آید در عرض 10 درصد از این است که بایدن که مسیرهای پیاده روی خود را با 8. با توجه وارن ایدئولوژیک با هم تداخل دارند با ساندرز — آنها پیشرفته ترین نامزد در مسابقه — این بیشتر نشان میدهد که دموکراتیک اولیه رای دهندگان لزوما در بازار به اعتدال.

نظرسنجی نیست همه خبر خوب برای ساندرز ، بسیاری از ترقی خواهان به نظر می رسد به این باور سناتور ورمونت خواهد بود shoo-در به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر فقط دموکراتیک ایجاد خواهد خارج از راه خود را و جایزه او را نامزدی ریاست جمهوری.

در عین حال ممکن است مشکل پیش رو است. شصت و دو درصد از آمریکایی ها — و نزدیک یکسان 61 درصد از مستقل — می گویند که ساندرز است “سوسیالیستی است.” تنها یک چهارم از آمریکایی ها (26 درصد) را مطلوب از دیدگاه سوسیالیسم در حالی که تقریبا نیمی (47 درصد) نامطلوب مشاهده.

ساندرز توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و قاب دستور کار خود — مدیکر برای همه, رایگان, عمومی, کالج, سبز جدید مقابله — به عنوان یک ادامه FDR-سبک لیبرالیسم.

اما رای دهندگان لزوما درک تمایز بین سوسیالیسم و سوسیالیسم دموکراتیک بود. وقتی پرسید که آیا این دو ایدئولوژی یکسان و یا متفاوت 38 درصد از آمریکایی ها گفت: “همان” و 38 درصد گفت: “متفاوت است.” یکی دیگر از 24 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند.

بدون در نظر گرفتن تنها 35 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها حتی در نظر گرفتن رای گیری در انتخابات پارلمانی برای یک نامزد که به نام خودش یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی است.” چهل و شش درصد گفت: هیچ حالی که دیگر 18 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند. در میان مستقل کسانی که تعداد آنها حتی کمتر مطلوب برای ساندرز: 31 درصد بله 47 درصد و 22 درصد مطمئن نیست. در ضمن اکثر آمریکایی ها (52 درصد) گفت: تنها “بعضی” یا “چند” از همسالان خود در نظر رای گیری دموکراتیک سوسیالیستی است.

در این نظرسنجی هیچ نامزد دیگر مشخصه به نظر می رسید به چنین قوی اثر منفی بر electability. شصت درصد از آمریکایی ها گفت: آنها را در نظر, رای گیری برای, گی, نامزد (مانند Buttigieg). شصت و هفت درصد گفتند که در نظر گرفتن رای گیری برای یک میلیاردر (مثل بلومبرگ و تام Steyer و او را در خود کلمه تهمت). پنجاه و چهار درصد گفتند که در نظر گرفتن رای دادن به یک نامزد با هیچ تجربه قبلی در دولت ملی (مانند Buttigieg بلومبرگ و Steyer). چهل و هفت درصد گفتند که در نظر گرفتن رای دادن به یک نامزد بیش از 75 سال (مانند ساندرز بایدن و بلومبرگ). شصت و چهار درصد گفتند که در نظر گرفتن رای دادن به یک نامزد زير 40 سال (مانند Buttigieg). هشتاد و سه درصد گفتند که در نظر گرفتن رای گیری برای یک زن (مانند وارن و Klobuchar). هشتاد و چهار درصد گفتند که در نظر گرفتن رای دادن به یک نامزد یهودی (مانند ساندرز و بلومبرگ). و 44 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به یک نامزد مسلمان (وجود ندارد یک سال) — نزدیک به 10 امتیاز بیشتر از تعدادی که گفتند که رای دموکراتیک سوسیالیستی است.

در حال حاضر ساندرز تمایل به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر matchups, انجام نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان میانه رو دموکرات مانند بایدن و بلومبرگ. بنابراین اگر ساندرز می کند برنده نامزدی حزب دموکرات را از آن باقی مانده است دیده شود که آیا تهمت و او خواه متحدان او را شکست می توانید با سرمایه گذاری آمریکایی ها تردید نسبت به سوسیالیسم دموکراتیک بود. آنها قطعا سعی خواهد کرد.

در ضمن یاهو اخبار/نظرسنجی برجسته یک معضل در قلب دموکراتیک اولیه. وقتی که می آید به مبارزه برای نامزدی ساندرز به نظر می رسد در قوی ترین موقعیت. اما او می تواند سر به انتخابات عمومی در ماه نوامبر با یک بزرگتر ضعف از هر یک از رقبای خود را.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • جولیانی طوفان به اوکراین بررسی با هانتر بایدن مستند

  • به عنوان دموکراتیک مسابقه حرکت از New Hampshire, سیاه و لاتین رای دهندگان خواهد شد که خود می گویند — شاید یک تعیین

  • چرا مغز آسیب جدی گرفته شود?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>