جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

با بیش از 400 ، 000 تایید coronavirus موارد و 14,000 مرگ و میر در ایالات متحده جدید یاهو اخبار/نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها ی کشور در رئیس جمهور تهمت رهبری در طول این بیماری همه گیر.

خلاصه بعد از یک دوره که در طی آن برخی از نظرسنجی ها یافت می شود بیشتر آمریکایی ها تصویب از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ از نیمی از آنها (50 درصد) در حال حاضر ایران با توجه به اخبار یاهو/نظرسنجی YouGov در مقایسه با تنها 42 درصد که به تصویب. در میان رای دهندگان ثبت شده که شکاف است و حتی گسترده تر: 54 درصد رد در مقابل 43 درصد را تایید کند.

در همین راستا تنها 38 درصد از آمریکایی ها راضی هستند و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای جلوگیری از ویروس ها; 47 درصد می گویند که آنها راضی نیست. که گسترش — 9 درصد — بیش از دو برابر شده بیش از دو هفته گذشته.

به شکل عمومی که به دست آورده بالاترین تصویب اعتبار برای کار خود را در این بیماری همه گیر است که دکتر Anthony Fauci این متخصص بیماری های عفونی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

به عنوان بحران فزاینده بازدید خانه برای آمریکایی — 72 درصد گزارش در حال حاضر زندگی می کنند و اقامت در خانه سفارشات تا 20 امتیاز بیش از دو هفته گذشته و 42 درصد در حال حاضر می گویند که آنها را فرسوده یک ماسک صورت 30 امتیاز — مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده است رنج می برد.

از کسانی که شنیده اند از رئیس جمهور در آخرین هفت روز کامل 56 درصد رای دادن عملکرد خود را به صورت عادلانه و یا ضعیف است. گسترده اکثریت نیز بر این باورند که رئیس جمهور در حال انجام است تنها یک نمایشگاه یا کار ضعیف در انواع معیارهای رهبری از جمله وحدت کشور (59 درصد عادلانه یا ضعیف); سازماندهی دولت پاسخ (56 درصد عادلانه یا ضعیف); برقراری ارتباط با مردم (55 درصد عادلانه یا ضعیف); گوش دادن به دانشمندان (57 درصد عادلانه یا ضعیف); مربوط به مشکلات مواجه توسط آمریکایی به طور متوسط (58 درصد عادلانه یا ضعیف); و در نظر گرفتن اقدامات جسورانه (53 درصد عادلانه یا ضعیف). هر یک از کسانی که رتبه های بدتر از قبلی یاهو اخبار/نظرسنجی انجام شده در اواخر ماه مارس است.

بخشی از دلیل این کاهش ممکن است که آمریکایی ها به طور فزاینده ای سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت گسترده در مقیاس ایالات متحده شیوع کروناویروس. پرسید چقدر رئیس جمهور می تواند به کاهش آسیب اگر او می خواهم عمل زودتر 65 درصد گفت: “بسیاری” (40 درصد) و یا “تا حدودی” (25 درصد). تنها 36 درصد گفت: “کمی” (14 درصد) و یا نه در همه (22 درصد). به همین ترتیب, درصد از آمریکایی ها که می گویند برگ برنده دولت بود و نه به اندازه کافی آماده برای مقابله با کشنده پاتوژن افزایش یافته است و از 51 درصد از یک ماه پیش به 63 درصد امروز در حالی که در صد که می گویند دولت به اندازه کافی آماده است از 30 درصد به 22 درصد است.

که خالص تغییر نرخ 20 درصد — و از آن رانده شده است عمدتا توسط خواهان. یک ماه پیش 15 درصد از جمهوری خواهان گفت: اخبار یاهو و YouGov که دولت به اندازه کافی آماده شده برای این بیماری همه گیر. امروز پس از رئیس جمهور را متوقف کرده است با رد تهدید coronavirus آغاز شده و پیش بینی به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی ها می میرند از آن تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان (29 درصد) فکر می کنم دولت او را به اندازه کافی آماده است.

آمریکایی ها بیشتر از نه 45 درصد به 32 درصد نیز می گویند مقامات دولتی نباید تشویق به استفاده از هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا است که می تواند مستقر در برابر COVID-19 اما نشده است آزمایش نشان می دهد که آن موثر است یا بی خطر است. مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت حمایت کرده اند, استفاده از آن, اگر چه پزشکان در coronavirus نیروی کار شده اند محتاط تر. بیش از دو سوم (69 درصد) فکر می کنم که سروان. برت Crozier باید از کار اخراج شده توسط وزیر نیروی دریایی توماس Modly برای خواستار کمک بیشتر به عنوان coronavirus گسترش از طریق کشتی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Crozier نامه در مورد شیوع بیماری “وحشتناک” و گفت که “نگاه کنید به” ماده است. در میان گسترده انتقاد Modly استعفا داد و در روز سه شنبه.

جاشوا رابرتز/ایسنا

به عنوان یک نتیجه, آمریکایی ها می گویند خود را در فرمانداری انجام داده است یک کار بهتر دست زدن به کروناویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن با اختلاف تقریبا دو به یک (47 درصد به 24 درصد). رئیس جمهور مسیرهای پیاده روی حتی در کشورهای با یک جمهوری خواه فرماندار (20 درصد به 38 درصد). در مجموع 49 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها اعتماد Fauci بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل تنها 21 درصد که می گویند آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از Fauci. در میان کسانی که از او شنیده طول هفته گذشته Fauci را “عالی” یا “خوب” عملکرد امتیاز است که تقریبا دو برابر بالا (79 درصد) به عنوان رئیس جمهور (43 درصد).

عمومی همچنین به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نمرات بالا خود را برای عملکرد: 69 درصد خوب و عالی. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن نمی کرایه نزدیک به عنوان به خوبی; 39 درصد تماس بایدن عملکرد عالی یا خوب در مقابل 61 درصد که آن را ضعیف یا عادلانه است. هنوز 42 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها اعتماد بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به رسیدگی coronavirus. تنها 36 درصد می گویند مخالف است.

یاهو! اخبار بررسی های انجام شده توسط YouGov با استفاده از یک نمونه در سراسر کشور نماینده 1,566 ایالات متحده بالغ ساکنان مصاحبه آنلاین بین آوریل 6-7, 2020. اين نمونه وزن با توجه به جنسیت و سن و نژاد و آموزش و پرورش. پاسخ دهندگان انتخاب شدند از YouGov را انتخاب و در پنل به نمایندگی از تمام U. S ساکنان. حاشیه خطا در حدود 3.4 درصد است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>