درمان جدید برای Covid-19 نشان می دهد وعده اما دانشمندان اصرار احتیاط

لندن — یک مطالعه کوچک از بستری Covid-19 بيمار در بریتانیا شناسایی امیدوار کننده جدید برای درمان این بیماری یک شرکت بیوتکنولوژی گفت: روز دوشنبه نتایج اولیه نشان میدهد که یک استنشاق فرم معمولا در دسترس مواد مخدر می تواند به کاهش شانس از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

اما دادگاه تجديدنظر فرستاده سهام این شرکت Synairgen, افزایش, باعث, برخی از بهت و حیرت در میان دانشمندان که خواستار دیدن دقیق تر داده ها و گسله شرکت برای عدم روشن دقیقا چگونه مفید این دارو بود و یا چه مدت منافع آن به طول انجامید.

Synairgen تاسیس توسط محققان در دانشگاه ساوتهمپتون گفت که استنشاق فرم اینترفرون بتا یک پروتئین است که بدن در پاسخ به عفونت های ویروسی می تواند به طور قابل توجهی کاهش شانس از بیماران مبتلا شدن به شدت بیمار و سرعت بخشیدن به بهبود.

این نتایج در حالی که قابل توجه هستند و به دور از خاص. دو سوکور درگیر تنها 101 بيمار Synairgen گفت و آن را دشوار است برای برخی بدانید که چگونه مفید این دارو بود و یا چگونه آن را تحت تاثیر بیماران متفاوت است. دانشمندان تاکید بر نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مطالعه انجام شده است و یک مجموعه کامل از نتایج آزمایشی که هنوز کارشناسی و یا منتشر شده است.

طرح به صورت آزمایشی ارسال شده در ایالات متحده در وب سایت دولت گفت که آن در نظر گرفته شده برای ثبت نام 400 بيمار.

اگر نتایج حاصل از مطالعه اولیه تایید virologists گفتند که نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در مسابقه برای پیدا کردن درمان برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

هیچ درمان هنوز یافت شده برای Covid-19 و F. D. A. نه به طور کامل با مجوز هر نوع درمان به طور خاص برای coronavirus اما آن اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز به چند.

استنشاق فرم اینترفرون بتا تست شده توسط Synairgen نشان داده شد در این مطالعه به منظور کاهش احتمال بيمار شدن به شدت بیمار — نیاز تهویه به عنوان مثال و یا در حال مرگ — با 79 درصد در مقایسه با بیمارانی که دارونما دریافت کردند.

“به نظر می رسد امیدوار کننده گفت:” سیمون ماکسول استاد فارماکولوژی بالینی و تجویز در دانشگاه ادینبورگ. “اما این گزارش نتیجه در تعداد نسبتا کمی از بیماران و پس از آن است که خیلی زود به نتیجه قابل نتیجه گیری است.”

دانشمندان گفت که اینترفرون شد به احتمال زیاد مفید برای بیماران در اوایل بیماری خود را.

یکی دیگر از داروی دگزامتازون نشان داده شده است برای کمک بیشتر به شدت بیمار بیماران. دگزامتازون در حال حاضر در حال استفاده در آمریکا و انگلیس در بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران و پزشکان گفته اند و سازمان بهداشت جهانی به نام برای تسریع در تولید برای اطمینان از عرضه کافی.

اما گزارش اولیه توسط دانشمندان از مزایای دگزامتازون همچنین نشان داد که خطرات انجام علوم با انتشار کم دقیق اخبار منتشر شده. وقتی کامل مطالعه در مورد دگزامتازون آنلاین ارسال شده از آن نشان داد که در حالی که این دارو به نظر می رسید برای کمک به بیماران در وخیم سلامت آن را نیز ممکن است مخاطره آمیز برای بیماران مبتلا به خفیف تر بیماری است.

دانشمندان گفت که اثر اينترفرون بتا در پاسخ ایمنی به دیگر coronaviruses قبلا مورد مطالعه قرار گرفته است. استنشاق شکل دارو در اصل توسعه یافته توسط Synairgen برای بیماران مبتلا به سایر بیماری های تنفسی است که فکر می کردم به تحریک یک پاسخ ضد ویروسی در سلول های مخاط بيماران ریه ها است که می تواند در خنثی کردن ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de