جدید تست کمبود آمار کالیفرنیا آسیب پذیر ترین در میان رکورد Covid-19 عفونتبه عنوان coronavirus موارد افزایش کالیفرنیا یک بار دیگر رو تست کمبود و تاخیر یادآور اولین هفته از این بیماری همه گیر در ماه مارس است. کسانی که مسائل مربوط به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند در حال صدمه زدن به دولت آسیب پذیر ترین ،

این هفته در کالیفرنیا مشخص شده تعداد رکورد Covid-19 موارد و مرگ و میر با بیش از 12,800 موارد جدید در روز سه شنبه و 159 مرگ و میر در روز پنج شنبه. با مراکز پزشکی و تست سایت های ضعف و کمبود عرضه را ترک کرده اند کالیفرنیا در برخی از استان ها انتظار بیش از یک هفته برای یک قرار ملاقات برای تست و و حتی دیگر در حالی که labs روند نتایج خود را.

“این شکسته قلب من هنگامی که ما می گویند ما نمی تواند شما تست,” گفت: دکتر فضل Neuman, یک متخصص داخلی اجرا می شود که این برنامه تست در جنوب مرکزی مرکز سلامت خانواده در لس آنجلس.

این مرکز که در خدمت مورد 25,000 بیماران در حال حاضر تنها قادر به اداره 25 تست کیت در روز است. چند هفته پیش Neuman گفت که او قادر به تست چهار بار به عنوان بسیاری از بیماران اما تجاری آزمایشگاه های مواجه با کمبود منابع شده است باریکش و قادر به پردازش بیش از یک زن و شوهر از ده آزمون از مرکز هر روز.

عدم اطمینان می تواند دلخراش برای بیماران Neuman گفت: بسیاری از آنها لاتین کارگران در انبارها و کارخانه ها و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی – که در آن خطر ابتلا به کروناویروس است به خصوص بالا است.

کمبود در اقلیت و مناطق کم درآمد

به عنوان اولین ایالت آمریکا به موضوع یک پناهگاه در محل سفارش در ماه مارس کالیفرنیا در ابتدا به نظر می رسید که باید اجتناب شود فاجعه است. به عنوان میله سواحل رستوران و سینما شروع به بازگشایی در ماه ژوئن فرماندار گاوین Newsom و مقامات بهداشت تعیین اهداف بلند پروازانه برای تست حداقل 60,000 کالیفرنیا یک روز و قطار 10,000 تماس با ردیاب به منظور بررسی و نظارت بر شیوع بیماری. اما یک انفجار از عفونت بیش از ماه گذشته از خط خارج دولت بهترین-برنامه گذاشته.

اگر چه دولت در حال حاضر انجام بیش از 100,000 آزمون هر روز بیشتر شهرستانهای ندارد و منابع برای تشخیص هر کسی که ممکن است بیمار و پیگیری با هر کسی که ممکن است در معرض. هفته گذشته مقامات دولتی منتشر شد قوانین جدید اولویت آزمایشات ضروری کارگران و مردم با علائم شدید و عوارض. و این هفته مقامات اعلام دستورالعمل برای “پولد تست” که اجازه می دهد تا labs به بسته نرم افزاری و فرآیند انجام تست های متعدد در یک بار.

تقاضا برای تشخیص همچنان ادامه دارد و به سبقت گرفتن منابع و آزمون ها به خصوص کمیاب در اقلیت و کم درآمد جامعه است. هفته گذشته در کالیفرنیا انجمن پزشکی مراقبت های اولیه انجمن و انجمن داروسازان خواست Newsom در یک بیانیه مشترک به هدایت منابع به مراکز بهداشتی و درمانی به ویژه کسانی که در جوامع محروم.

اکثر جامعه کوچکتر درمانگاه ها و بیمارستان ها تکیه تجاری labs که فرآیندهای هزاران نفر از آزمون یک روز از سراسر شهرستان. تلاش یکی از بزرگترین شرکت هایی است که فرآیندهای coronavirus آزمون در ایالات متحده در بیانیه ای گفت: این هفته که تقاضا برای تست به حال “رشد” ظرفیت آن است.

در مقیاس بزرگ رانندگی-هر چند تست سایت های پراکنده در سراسر کشور و اجرا توسط گوگل شرکت خواهر همانا غیر قابل دسترس هستند برای کسانی که بدون اتومبیل گفت: اندی مارتینز پترسون از کالیفرنیا مراقبت های اولیه انجمن. کسانی که فاقد اسناد و مدارک یا باید مستند نشده اعضای خانواده نیز ممکن است با احتیاط از تایپ کردن تمام اطلاعات شخصی خود را به یک شرکت خصوصی وب سایت, او گفت:. “این جامعه کلینیک بهداشت که واقعا خدمات کم درآمد جوامع اقلیت,” پترسون گفت. “و این مراکز اغلب باید حداقل دسترسی به تست منابع است.”

این موضوع نیست و منحصر به فرد به کالیفرنیا. ABC اخبار و megyn kelly یافت که در سراسر کشور, محله های با شماره بالاتر سیاه و Latinx ساکنان کمتر تا به حال تست سایت. دسترسی نابرابر به تست یکی از بسیاری از جنبه ناعادلانه از یک بیماری همه گیر است که گرفته شده نامتناسب تلفات در, سیاه, لاتین ها و آمریکایی های بومی مردم پترسون گفت.

“من احساس می Covid-19 است مانند Grim Reaper. آن را بیرون می رود و تراکم در افرادی که آسیب پذیر ترین” گفت: Neuman. “و من می خواهم به قادر به همه آنها پاسخ در مورد اینکه آیا یا نه آنها آن را داشته باشد.”

آن را خسته کننده بود که بسیاری از کالیفرنیا ادامه داد: برای دست انداختن حکم به پوشیدن ماسک صورت در, او اضافه شده است. “این درخواست که بسیار” او گفت: – و این می تواند به جلوگیری از مهره های بازی دومینو-اثر شیوع بیماری منجر به تست کمبود منجر به بزرگتر شیوع است.
A mother looks at her daughter during a Covid-19 test in Los Angeles.

“بیشتر و بیشتر مردم بیمار بیشتر ما نیاز به تست” گفت: Omai جلب مدیر بالینی میکروب شناسی برای دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس, نظام سلامت که در آزمایشگاه فرآیندهای حدود 1000 coronavirus آزمون در روز است. “و ما فقط باید این کوه از عفونت است که ساختمان و ساخت و ساز.”

گارنر آزمایشگاه کارکنان با حدود 100 تکنسین های آموزش دیده اجرا می شود پنج نوع از coronavirus آزمون در یک بار به این دلیل که آنها قادر به دست آوردن اندازه کافی از هر نوع برای دیدار با تقاضا و نیاز به تکنسین های برای نگه داشتن چندین روش ها و پروتکل های مستقیم. “هیات من است رفتن بالا و فراتر از آن داوطلبانه به کار اضافه کاری,” او گفت:. “من حدس می زنم در طول یک بیماری همه گیر است که زمان ما به کار سخت. این چیزی است که ما برای امضا.”

UCLA آزمایشگاه فرآیندهای تست نه تنها از بیماران در دانشگاه نظام سلامت بلکه از نزدیکی بیمارستان و پرستاری امکانات. “من آرزو می کنم ما می تواند چهار برابر تعداد تست های ما در حال اجرا,” او گفت: برای کمک به کوچکتر مراکز بهداشتی درمانی روستايی و تجهیزات پزشکی.

‘تست و ردیابی به تنهایی نمی تواند آن را سرکوب هر بیشتر

تورنت از موارد و مدت زمان چرخش برای آزمون نتایج هولناک تماس با ردیاب در برخی از شهرستانهای ساختن آن غیر ممکن است برای آنها را به پیگیری از گسترش عفونت است. “وجود دارد و نه منابع کافی برای ایجاد ارتباط با همه موارد” گفت: Marc Meulman مدیر اقدام از خدمات بهداشت عمومی برای اورنج کانتی که در استخدام 185 روت تماس با ردیاب اما ثبت بیش از 32,600 موارد است.

در Riverside county, ردیاب نمی تمایل به اولویت بندی در تماس با بیمارانی که تا به حال صبر کنید یک هفته یا بیشتر برای نتایج آزمون با توجه به سخنگوی جان Arballo. “آن نه تنها مفید که در آن نقطه به دلیل عفونت ممکن است در حال حاضر اجرای آن دارد,” او گفت:.

“ریاضی و تست تماس با ردیابی به تنهایی نمی تواند سرکوب همه گیر هر مطلب گفت:” توماس Tsai از دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه. مناطق که در آن عفونت صعودی باید در نظر موضعی خاموش شدن ناگهانی او گفت: به شیوع دوباره تحت کنترل است. بهداشت جهانی موسسه نقشه خطر صفوف کالیفرنیا در یک پرتقال تهدید-سطح – فقط تحت شدید ترین – با برخی از مناطق رنگ قرمز برای مهم است.

در حالی که این ویروس در طول ماه اول از همه گیر نورانی در اطراف شهرهای بزرگ آن در حال حاضر نفوذ در تمام جوامع بزرگ و کوچک است که ممکن است یا ممکن است زیرساخت ها و منابع برای آزمون و درمان بیماران. “من نگران بیمارستان های روستایی و مراکز بهداشت,” Tsai گفت. در کالیفرنیا آمریکا تیم پزشکی اعزام شده بودند به پنج بیمارستان در مناطق روستایی برای کمک به تریاژ و درمان Covid-19 بيمار.

آن را کمک نمی کند که آمریکا را برای تحمل ریسک به نظر می رسد به تغییر پس از بحران اول زده Tsai اضافه شده است. در مارس و آوریل به نظر می رسید – قول – که افرادی که مشکوک آنها بیمار بودند بیشتر احتمال دارد به قرنطینه خود, او گفت:. “آنها رفتار به عنوان اگر آنها تا به حال عفونت تا زمانی که اثبات بی گناه است. در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن مخالف است. مردم تمایل به رفتن در مورد کسب و کار خود را تا زمانی که آنها پیدا کردن آنها آلوده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de