مطالعات جدید اضافه کردن به شواهدی که کودکان ممکن است انتقال Coronavirus

در میان مهم ترین پرسش های بی پاسخ در مورد Covid-19 این است: چه نقشی را بازی کودکان در نگه داشتن همه گیر رفتن ؟

کودکان کمتر به نظر می رسد برای دریافت آلوده به ویروس coronavirus از بزرگسالان و بسیاری از کسانی که علائم خفیف ، اما آیا آنها ویروس تصویب به بزرگسالان و در ادامه زنجیره انتقال?

پاسخ این است که کلیدی برای تصمیم گیری و زمانی که به بازگشایی مدارس یک گام است که رئیس جمهور تهمت خواست متحده را در نظر بگیرید قبل از تابستان است.

دو مطالعات جدید ارائه شواهد قانع کننده است که کودکان می توانند انتقال ویروس است. نه آن ثابت شده اما شواهد قوی بود به اندازه کافی نشان می دهد که مدارس باید نگه داشته شود بسته در حال حاضر بسیاری از اپيدميولوژيستها که نه درگیر در تحقیقات گفت.

بسیاری از کشورهای دیگر از جمله اسرائیل, فنلاند, فرانسه, آلمان, هلند و انگلستان باید تمام یا بازگشایی مدارس و یا با توجه به انجام بنابراین در چند هفته آینده.

در برخی از این کشورها نرخ جامعه انتقال کم است و به اندازه کافی به خطر است. اما در برخی دیگر از جمله ایالات متحده بازگشایی مدارس ممکن است با این بیماری همه گیر را مثل عدد — تعداد عفونت های جدید تخمین زده شده برای جلوگیری از یک مورد معمولا به عنوان R0 — به سطوح خطرناک اپیدیولوژی هشدار داد پس از بررسی نتایج حاصل از مطالعات جدید.

در یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در مجله علمی, یک تیم تجزیه و تحلیل داده ها از دو شهرستانها در چین — ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده و شانگهای و دریافتند که کودکان در حدود یک سوم به عنوان مستعد ابتلا به عفونت کرونا ويروسی به عنوان بزرگسالان بودند. اما زمانی که مدارس باز شد آنها دریافتند کودکان در حدود سه بار به عنوان بسیاری از مخاطبین به عنوان بزرگسالان و سه بار به عنوان بسیاری از فرصت ها برای تبدیل شدن به آلوده اساسا شب خود را در خطر است.

بر اساس داده های خود را محققان تخمین زده است که بسته شدن مدارس است به اندازه کافی خود را برای جلوگیری از شیوع, اما آن را کاهش می دهد افزایش در حدود 40 تا 60 درصد و کاهش سرعت این بیماری همه گیر است ،

“من شبیه سازی نشان می دهد که اگر شما بازگشایی مدارس, شما یک افزایش بزرگ در تولید مثل شماره است که دقیقا آنچه شما نمی خواهید گفت:” مارکو Ajelli ریاضی اپیدمیولوژی است که کار در حالی که در برونو بنیاد کسلر در ترنتو, ایتالیا.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

دوم مطالعه توسط یک گروه از محققان آسان تر بود. تیم آزمایش کودکان و بزرگسالان و دریافتند که کودکانی که تست مثبت بندر فقط به عنوان ویروس به عنوان بزرگسالان انجام — گاهی بیشتر — و پس احتمالا فقط به عنوان عفونی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • واقعیت کروناویروس در آمریکا است بی امان له از موارد و مرگ و میر.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آریزونا برای اولین سفر متقابل کشور از ویروس محدودیت.
  • این یک صحنه سورئال در کنگره آمریکا به سنا می گرداند برای هفته اول خود را از کسب و کار منظم.

“آیا هر یک از این مطالعات قطعی ؟ جواب این است: نه البته که نه,'” گفت: Jeffrey شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا بود که درگیر در هر دو مطالعه است. اما او گفت: “برای باز کردن مدارس به دلیل برخی از uninvestigated مفهوم است که کودکان واقعا درگیر این خواهد بود که یک چیز احمقانه.”

آلمانی مطالعه رهبری مسیحی Drosten یک virologist که صعود به چیزی شبیه به وضعیت مشهور در ماه های اخیر برای خود صریح و روشن تفسیر در این بیماری همه گیر. دکتر Drosten منجر زیادی ویروس شناسی آزمایشگاه در برلین است که آزمایش حدود 60000 نفر برای coronavirus. سازگار با دیگر مطالعات او و همکارانش بسیاری از آلوده بزرگسالان نسبت به کودکان.

این تیم همچنین تجزیه و تحلیل یک گروه 47 آلوده کودکان بین سنین 1 و 11. پانزده نفر از آنها تا به حال یک بیماری زمینه ای و یا در بیمارستان بستری شد, اما باقی مانده بودند از علائم. بچه های که بدون علامت تا به حال ویروسی بارهای بودند که فقط به عنوان بالا و یا بالاتر از علامتی کودکان و یا بزرگسالان است.

“در این ابر از کودکان وجود دارد این چند کودکان که یک ویروس غلظت است که در آسمان بالا” دکتر Drosten گفت.

او اشاره کرد که قابل توجه است وجود دارد بدن را از کار نشان می دهد که یک فرد ویروسی آهنگ بار از نزدیک با infectiousness. “بنابراین من کمی تمایلی به خوشحالی توصیه به سیاستمداران است که ما می توانیم در حال حاضر بازگشایی بعد مراقبت و مدارس.”

دکتر Drosten گفت: او نوشته شده مطالعه خود را در آزمایشگاه خود را وب سایت خود را بررسی همکار به دلیل ادامه بحث در مورد مدارس در آلمان است.

بسیاری از آمار و ارقام با او تماس از طریق توییتر نشان می دهد یک یا یکی دیگر پیچیده تر تجزیه و تحلیل. تیم خود را اعمال پیشنهادات دکتر Drosten گفت و حتی دعوت یکی از آمار به همکاری.

“اما پیام کاغذ است که واقعا بدون هر نوع پیچیده تر تجزیه و تحلیل آماری,” او گفت:. برای ایالات متحده حتی در نظر بازگشایی مدارس, او گفت:, “من فکر می کنم این راه خیلی زود است.”

در چین مطالعه محققان ایجاد یک تماس ماتریس 636 نفر در ووهان و 557 نفر در شانگهای. آنها به نام هر یک از این مردم و خواسته آنها را به یاد همه آنها می خواهم به در تماس با روز قبل تماس بگیرید.

آنها تعریف شده یک تماس به صورت یک فرد در گفتگو مربوط به سه یا بیشتر از کلمات و یا تماس فیزیکی مانند دست دادن و پرسید: برای این سن از هر تماس و همچنین ارتباط با نظرسنجی از شرکت کنندگان.

مقايسه مستند با پایه نظرسنجی از شانگهای در سال 2018 آنها دریافتند که تعداد زیادی از مخاطبین در طول مستند کاهش حدود یک فاکتور هفت در ووهان و هشت در شانگهای.

“وجود دارد یک کاهش در تعداد مخاطبین” دکتر Ajelli گفت. “در هر دو از آن مکان که توضیح می دهد که چرا این بیماری تحت کنترل است.”

محققان همچنین به دسترسی به داده های غنی مجموعه ای از استان هونان در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مقامات در استان ترسیم 7,000 اطلاعات تماس 137 تایید موارد مشاهده شده آنها بیش از 14 روز و تست آنها را برای coronavirus عفونت است. آنها تا به حال اطلاعات نه تنها برای افرادی که بیمار شد اما برای کسانی که آلوده شد و بدون علامت باقی مانده و برای هر کسی که باقی مانده ویروس رایگان.

داده ها از بیمارستان ها یا از خانواده ها تمایل به تمرکز تنها بر روی افرادی که علامتی یا به شدت بیمار دکتر Ajelli اشاره کرد. “این نوع از داده ها بهتر است.”

محققان طبقه بندی داده ها از این مخاطبین بر اساس سن و دریافتند که کودکان بین سنین 0 تا 14 سال هستند و حدود یک سوم کمتر مستعد ابتلا به عفونت کرونا ويروسی از کسانی که در سنین 15 تا 64 سال و بزرگسالان 65 ساله یا مسن تر هستند بیشتر مستعد ابتلا در حدود 50 درصد است.

آنها همچنین تخمین زده است که بسته شدن مدارس می تواند به کاهش تولید مثل شماره — دوباره برآورد تعداد عفونت های وابسته به یک مورد — در حدود 0.3; یک بیماری همه گیر شروع به رشد تصاعدی پس از این متریک تاپ 1.

در بسیاری از نقاط ایالات متحده تعداد در حال حاضر معلق در هوا در اطراف 0.8 دکتر Ajelli گفت. “اگر شما تا به آستانه علاوه بر این از 0.3 می تواند ویرانگر باشد.”

اما برخی دیگر از کارشناسان اشاره کرد که نگه داشتن مدارس بسته نامحدود است و نه تنها غیر عملی است اما ممکن است فراموش آسیب پایدار به کودکان است.

جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Bloomberg School of Public Health گفت: این تصمیم به بازگشایی مدارس نمی توان صرفا بر اساس تلاش برای جلوگیری از انتقال.

“من فکر می کنم ما باید به دیدگاهی از تاثیر تعطیلی مدارس در کودکان و نوجوانان و خانواده های ما” دکتر Nuzzo گفت. “من نگران در برخی از نقطه انباشته شده از مضرات این اقدامات ممکن است بیش از آسیب رساندن به کودکان و نوجوانان از ویروس.”

E-روش های یادگیری ممکن است به طور موقت ارائه کودکان با یک روال “اما هر پدر و مادر خواهد به شما بگویم که آن را واقعا نمی یادگیری,” او گفت:. کودکان شناخته شده به backslide در طول ماه های تابستان و اضافه کردن چند ماه بیشتر که ممکن است به طور دائم آنها صدمه دیده است و به خصوص کسانی که در حال حاضر در حال مبارزه.

کودکان نیز نیاز به جنبه اجتماعی و برخی از کودکان از خانه و حتی ممکن است یک محل امن او گفت:.

“من ادعا نمی کنم ما نیاز به مطلقا پاره کردن گروه کمک و بازگشایی مدارس فردا,” او گفت: “اما ما باید به در نظر گرفتن این دیگر نقطه انتهایی.”

دکتر Nuzzo همچنین با اشاره به یک مطالعه در هلند انجام شده توسط دولت هلند که به این نتیجه رسیدند که “بیماران زیر 20 سال بازی بسیار کوچکتر نقش مهمی در گسترش نسبت به بزرگسالان و سالمندان است.”

اما دیگر کارشناسان گفت که مطالعه خوبی طراحی شده است چرا که این نگاه در خانواده انتقال است. مگر اینکه دانشمندان عمدا تست شده همه آنها را متوجه شده و تست شده فقط بیشتر عفونت های شدید — که تمایل به در میان بزرگسالان گفت: لایحه Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

“فرض است که کودکان درگیر هستند در اپیدمیولوژی چرا که آنها لازم نیست که بیماری شدید هستند دقیقا همان نوع از فرض که شما واقعا نیاز به سوال در این صورت یک بیماری همه گیر” دکتر Hanage گفت. “از آنجا که اگر آن را اشتباه آن را واقعا زیبا عواقب فاجعه بار است.”

یک مطالعه جدید که توسط موسسه ملی بهداشت ممکن است کمک به ارائه اطلاعات بیشتر به راهنمای تصمیم گیری در ایالات متحده است. این پروژه به نام قهرمانان را به دنبال خواهد داشت 6,000 مردم از 2000 خانواده ها و جمع آوری اطلاعات که در آن کودکان مبتلا به این ویروس و اینکه آیا آنها با تصویب آن را به دیگر اعضای خانواده.

کارشناسان توافق همه در یک چیز: که دولت باید نگه فعال بحث بر آنچه بازگشایی مدارس به نظر می رسد. دانش آموزان می تواند برنامه ریزی برای آمدن به مدرسه در روزهای مختلف به کاهش تعداد افراد در ساختمان در یک زمان به عنوان مثال; میز می تواند قرار داده شده شش فوت از هم جدا و مدارس می تواند در جلوگیری از داشتن دانش آموزان جمع آوری در گروه های بزرگ.

معلمان با شرایط بهداشتی اساسی و یا از سن پیشرفته باید مجاز به انتخاب کردن و با توجه به شغل های خارج از کلاس درس و در صورت امکان دکتر Nuzzo گفت و کودکان با بیماری های زمینه ای باید ادامه یابد, به یاد بگیرند از خانه.

رهبران دو مطالعات جدید دکتر Drosten و دکتر Ajelli بودند و هر دو محتاط تر گفت: نقش خود را صرفا به ارائه اطلاعات است که دولت می تواند به استفاده از سیاست.

“من به نوعی آورنده خبر بد اما من می توانم تغییر اخبار” دکتر Drosten گفت. “آن را در داده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de