نیو راشل هنگامی که یک Coronavirus نقطه داغ در حال حاضر ممکن است امید

دو هفته پیش غیر منتظره خوشه از coronavirus موارد در نیو راشل, n. y., به نظر می رسید یک دلسردکننده نشانه آن است که شیوع است که تا به حال ویران چین و ایتالیا در نظر گرفتن نگه دارید در نیویورک منطقه است و می تواند به سرعت در حال گسترش.

دولت در زمان اقدامات شدید که زده یک واکنش از جمله ایجاد یک مهار منطقه. اما در حال حاضر آخرین اطلاعات نشان می دهد که این اقدامات ممکن است شروع به کار می کنند.

شیوع آن رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو یک بار گفته بود پیشرفت “دارد” در نیو راشل نظر می رسد به سرعت: بیش از چهار روز گذشته تنها 38 مورد جدید گزارش شده به این شهرستان است.

“همه مذاکرات در مورد مسطح منحنی و من فکر می کنم این دقیقا کاری است که ما قادر به انجام این کار در نیو راشل” گفت: دکتر Sherlita Amler این شهرستان Westchester کمیسیون بهداشت و درمان. “ما می دانیم که ما می تواند به توقف هر صورت اما هدف ما این بود که به کاهش تعداد موارد و من فکر می کنم این اقدامات بودند موفق به انجام آن است.”

دولت های محلی و مقامات بهداشت هشدار داد که آن را خیلی زود به اعلام پیروزی, اما نتایج به نظر می رسید نشان می دهد که چگونه سخت اجتماعی فاصله اقدامات برای اولین بار اینجا به تصویب رسید و پس از آن اعمال شده در سراسر کشور همراه با یک مهاجم تست فلسفه می تواند تاثیر بر مهار coronavirus.

تجربه در نیو راشل یک شهر کوچک در شمال شهر نیویورک تبدیل اوایل منتقدان از جمله برخی از ساکنان که تا به حال chafed در محدودیت.

“در ابتدا این احساس بازداشت خانگی” گفت: Samuel Heilman جدید راشل resident که خانواده بود و در میان کسانی که به دستور خود قرنطینه در مارس 3. این خانواده تا به حال همه با حضور همان کنیسه جوان اسرائیل از نیو راشل به عنوان یک وکیل بود که اولین فرد مبتلا به کروناویروس در جامعه است.

“در اثر این احساس ما بودن مجازات” آقای Heilman گفت. “اما مجازات تبدیل به یک برکت و رحمت در لباس مبدل. این است که واقعا یک مورد چشم انداز.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • نیاز به هواکش است که بحث مرگ و میر موج.
  • ویروس موارد در حال نزدیک شدن 45,000 ایالت.
  • او تا به حال ویروس. در حال حاضر او را بیکاری و ترس به آغوش فرزندان خود را.

اگر چه تهاجمی تست و سلول سفارشات نشان داده اند وعده در نیو راشل و در جاهای دیگر از جمله در کره جنوبی ممکن است خیلی دیر به استخدام استراتژی های مشابه در مکان هایی مانند شهر نیویورک که در آن تعدادی از موارد مثبت است تحت الشعاع این شهر توانایی ارائه آزمایشات گسترده و یا برای ردیابی تماس با افراد آلوده.

وکیل در مرکز نیو راشل خوشه لارنس Garbuz و 50 بیمار در مورد Feb. 27 و تایید شد و در تاریخ 2 مارس به کوروناویروس. مقامات بهداشت شروع به ردیابی تماس های خود و به زودی در بر داشت عفونت بیشتر.

دولت و Westchester County مقامات بهداشت دستور بسته شدن کنیسه و در مارس 3 دستور قرنطينه برای بیش از 100 خانواده بودند که در معرض آقای Garbuz در یک مراسم تشییع جنازه و بت میتسوا در اواخر فوریه. به عنوان بیشتر کنیسه اعضای آلوده شد کسانی که در تماس با آنها را نیز قرنطینه.

امور خارجه و بهداشت محلی محققان همچنین با استفاده از تماس با ما-تکنیک های ردیابی برای پیگیری کردن افرادی که در معرض آقای Garbuz از جمله کارگران در نیویورک-پروتستان لارنس در بیمارستان Bronxville n. y. که در آن آقای Garbuz در ابتدا در بیمارستان بستری است.

مهار منطقه در نیو راشل آغاز شد و در مارس 12; آن یک مایل شعاع با اسرائیل در مرکز آن بود که به گذشته برای 14 روز. منظور نیست نزدیک خیابان و یا جلوگیری مردم از, ترک, اما آن را ممنوع تجمعات بیش از 500 بسته و مدارس و خانه ها از پرستش و دیگر گردهمایی بزرگ فضاهای درون منطقه.

اعضای این ایالت نیویورک گارد ملی بودند به نام در به ارائه وعده های غذایی به مردم در خانه های خود را و به عمق تمیز جمعی از ساختمان.

حادثه مرکز فرماندهی تاسیس شد در Huguenot خیابان از جایی که کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد فن در سراسر شهرستان در گروه سه با لباس سر تا پا در دنده محافظ برای تست قرنطینه ساکنان در خانه های خود.

دولت با همکاری Northwell بهداشت برای باز کردن یک درایو-از طریق مرکز آزمون در تاریخ 13 مارس در گلن جزیره 105 هکتار پارک متصل شده توسط پل متحرک به سرزمین اصلی در نیو راشل.

اما حتی به عنوان شهر 80,000 ظهور به عنوان چهره نیویورک اپیدمی واکنش از ساکنان و حتی رهبران آن بود که در اولین ناهموار.

امی Paulin دولت assemblywoman که نشان دهنده منطقه در ابتدا تحت فشار قرار دادند در برابر فرماندار قرنطینه اقدامات است. در حال حاضر او می گوید: فرماندار انجام یک “کار فوق العاده.”

“او ثابت کرد اشتباه بود و او کاملا حق با شماست,” او گفت:.

دیگر ساکنان التماس برای اقدامات سختگیرانه در مهار منطقه به گسترش به کل شهر است. گروه از معلمان در مدارس خارج از منطقه است که باز مانده است — حتی اگر برخی از دانش آموزان زندگی می کردند در منطقه — با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر در شمال خیابان در روز پس از اعلام تقاضای خود را به مدارس بسته شد ،

در مارس 12, لورا Feijóo مدارس سرپرست که در ابتدا در برابر اقدامات به کل منطقه relented, سفارش, همه مدارس تعطیل. (کمی بیش از یک هفته بعد در 21 مارس او فاش کرد که او تا به حال قرارداد Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.)

“حتی اگر آن را leapfrogged قاره ها و اقیانوس ها رهبران ما فکر می کردم که آنها به نحوی می تواند آن را در یک مسیر دایره ؟” گفت: Calvin Heyward, 57, یک ششم-کلاس ریاضی معلم در اسحاق E. جوان مدرسه در نیو راشل فقط در خارج از منطقه مهار.

از مارس 13 آقای Heyward گفت: او شده است در داخل و خارج از اتاق اورژانس با عوارض ناشی از کروناویروس که شریک زندگی خود را نیز آزمایش مثبت است.

روز چهارشنبه به منظور اعلام مهار منطقه برداشته شد; اما پس از آن مورد نیاز خود را تا به حال ارائه شده است مسئله توسط یک جانبه stay-در-خانه ایالتی که فرماندار تصویب هفته گذشته است.

“دلسرد راه نگاه کردن به این است که می گویند مهار منطقه تاسیس شد در نیو راشل که شبیه پرقدرت و اقدام لازم بود که آن را آغاز منسوخ شد در عرض یک هفته” گفت: Noam Bramson شهردار جدید راشل.

“در راه مثبت به آن نگاه” او افزود: “می گویند که حداقل مقدماتی آن در اوایل اقدامات موثر بوده است.”

Westchester County اتخاذ کرده است تهاجمی تست فلسفه: بیش از 29,000 شهرستان را کمتر از یک میلیون نفر آزمایش شده است با توجه به شهرستان در وزارت بهداشت با 7,187 مثبت برای Covid-19 همانطور که از جمعه. ایالت مورد 138,000 افراد آزمایش شده اند.

در شهر نیویورک با جمعیت بیش از هشت برابر اندازه Westchester County, فقط تحت 58,000 مردم شده بود را آزمایش کردند که از روز شنبه با توجه به دولت است.

میزان بستری شدن در بیمارستان برای موارد در وستچستر بود معلق در هوا در حدود 1 درصد است. از بیش از 6400 نفر در بیمارستان بستری ایالت و 73 در وستچستر به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

از 12 مرگ و میر در این شهرستان هیچ کدام از نیو راشل گرچه برخی از بیماران در شرایط بحرانی با توجه به شهردار. وجود دارد و 284 نفر در این شهرستان که از روز شنبه با توجه به داده های گزارش شده به او توسط دولت است.

“راه من شنیده ام کسی می گویند ؟ “گفت:” جورج Latimer این شهرستان Westchester اجرایی است. “در مورد نیو راشل ما نیست بدترین ما فقط برای اولین بار.”

یک موضوع جدید پدید آمده در این شهر شاید یکی خواهد شد که با آن مواجه هستند هزاران نفر از مردم که تست مثبت برای ویروس: ایالت نیویورک قوانین نیاز به هر کسی که در خارج از شهر نیویورک به دریافت دو دوره متوالی منفی coronavirus آزمایشات قبل از آنها می توانند ترک قرنطینه — یک چالش هنگامی که آزمون در تامین کوتاه مدت هستند.

روز جمعه گروهی از قرنطینه ساکنان با ارسال نامه ای به دکتر Amler سلامت کمیسر اعتراض به آنچه که آنها نام خود را “غیر قانونی باز انزوا سفارشات.”

دکتر Amler گفت که از روز شنبه خواهد بود وجود دارد بدون تغییر به بخش سیاست.

شده اند وجود دارد پیامدهای دیگر: چندین پرستاران شاغل swabbing گلو و بینی در درایو-از طریق مرکز آزمون به تازگی دستور داده شده است به منزوی کردن خود را پس از یک همکار آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به یک فرد آشنا با سفارش.

نیز وجود دارد شده اند تسهیلات است که باید محدود جامعه نزدیک تر است. قرنطینه کنیسه اعضای دعا هم بیش از زوم یک برنامه مکالمه تصویری. رستوران های محلی تحویل گرفتن به خوبی بسته است.

“هر کس در اطراف در اینجا صورت گرفته این بسیار جدی است. ما همه افزایش یافته است به این مناسبت گفت:” سوزان Alcott, 81 به عنوان او راه می رفت او چوپان آلمانی مخلوط در یک دنباله در بخش هکتار پارک در روز جمعه. “من اعتقاد دارم آن را خواهد پرداخت چرا که من خوانده ام این شماره ها شروع به پایین رفتن از اینجا.”

نانسی Hyland, 48, گفت که چند روز پیش او را از خانه خود در نیو راشل به یک پارک در نزدیکی Larchmont و شوکه شده بود برای پیدا کردن آن را بسته بندی شده.

“ما تبدیل به اطراف و چپ” او گفت:. “شما قطعا نمی خواهد ببینید که رفتار در نیو راشل.”

ربکا Liebson کمک گزارش از نیو راشل و Azi Paybarah کمک از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im