گزارش جدید می گوید Coronavirus ممکن است ساخته شده در اوایل ظاهر در فرانسه

پاریس — هفته قبل مقامات چینی اذعان کرد که coronavirus می تواند منتقل می شود توسط انسان و نزدیک به یک ماه قبل از اینکه برای اولین بار به طور رسمی ثبت موارد در اروپا 42 ساله ماهی فروش نشان داد تا در بیمارستانی در حومه پاریس و سرفه و تب و داشتن مشکل در تنفس. آن بود Dec. 27.

در حال حاضر پزشکان در فرانسه می گویند که در ماه دسامبر بیمار ممکن است اولین شناخته شده coronavirus مورد در اروپا است.

در صورت تایید مورد ماهی فروش, Amirouche Hammar را به معنای ویروس مرگبار ساخته شده ظاهر در این قاره طولانی قبل از مقامات وجود دارد شروع به مقابله با آن. چنین کشف را عجیب و غریب جدید چین و چروک به داستان این ویروس در اروپا و یکی که پتانسیل باد تا پیش از تاسیس گاهشناسی.

دولت فرانسه می گوید به دنبال آن است در این گزارش. پزشکان ساخته شده است که پیدا کردن گفت که آنها اعتماد به نفس در آن است که آنها آزمایش بیمار نمونه دو بار برای جلوگیری از مثبت کاذب. اما آنها اذعان کرد که آنها نمی تواند به طور کامل رد می کند که امکان.

پزشکان همچنین هشدار داد که بدون تجزیه و تحلیل بیشتر از نمونه آن مشخص نیست که آیا این مرد تا به حال تصویب این ویروس به هر کس دیگری و یا اینکه آیا در مورد او گره خورده بود به هیچ وجه به این بیماری همه گیر است که وارد بعد.

اما اگر زمانی از زمانی که ویروس به نظر می رسد در اروپا تغییر رسمی تلاش برای مبارزه با سرایت خواهد به نوبه خود شده اند و نه فقط خیلی دیر اما ناامید کننده بیش از حد دیر است.

زمان اولین اقدامات جدی در جای خود قرار گرفتند — دولت فرانسه نیست منظور یک مستند تا مارس 16 — virus ممکن است در حال حاضر به نظر می رسد سه ماه قبل از آن با توجه به یک مطالعه جدید صورت است که کارشناسی و پذیرفته شده به صورت رسمی انتشار در مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی.

که به نوبه خود کمک خواهد کرد تا توضیح دهد به سرعت در حال توسعه فاجعه است که پس از مستقر در فرانسه و اروپا است. شده اند وجود دارد هزاران نفر از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در اعداد است که تنها در هفته های اخیر شروع به فروکش کردن تا حدودی به عنوان یک نتیجه از دولت فرانسه سفت و سخت سلول اقدامات است.

فرانسه به تنهایی ثبت بیش از 25 ، 000 coronavirus مرگ و میر.

“اگر تایید آنچه در این مورد برجسته است سرعت که در آن یک عفونت شروع در ظاهر از راه دور بخش از جهان می تواند به سرعت دانه عفونت در جای دیگر گفت:” پروفسور رولند Kao the Sir Timothy اوشی استاد اپیدمیولوژی دامپزشکی و علوم اطلاعات در دانشگاه ادینبورگ در مصاحبه ای در بریتانیا به علم مرکز رسانه ای.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • گرفتار نقض خود را اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره از بالا, بریتیش, دانشمند واریز یک دولت پنل.
  • پیشرو در فیلیپین گوینده هدف از Duterte خشم, مجبور است از هوا.
  • از دهلی نو اتاق خواب یک شعبده باز انجام شده است آنلاین رایگان برای هر کسی که می پرسد.

“چرا این مهم است؟,” او اضافه شده است. “این بدان معنی است که منجر به زمان ما برای ارزیابی و تصمیم گیری می تواند بسیار کوتاه است.”

مجله چاپ و نشر گزارش در مورد این پرونده تا به حال یک قلم مو با اختلاف بیش از coronavirus راه رفتن به آن را مطالعه منتشر شده در مورد درمان برای ویروس. و خیلی در مورد این آشکار صورت یک راز باقی مانده است.

اما نویسندگان این مقاله پزشکان در Avicenne بیمارستان در پاریس و حومه بوبینی در میان دیگران اعلام صراحت: مطالعه خود را از یک “بیمار مبتلا به Covid-19 یک ماه قبل از اولین موارد گزارش شده در کشور ما” که “عدم سفر اخیر نشان می دهد که این بیماری گسترش در حال حاضر در میان جمعیت فرانسه در پایان ماه دسامبر 2019.”

مقامات فرانسوی اعلام رسمی اولین مورد از coronavirus در کشور — سه نفر که تا به حال تمام شده در چین — on Jan. 24. که چهار روز پس از چین برای اولین بار تایید کرد-انسان به انسان انتقال است.

پزشکان مجددا یک نمونه از یک بیمار که دچار ذات الریه. آنها دریافتند coronavirus.

“بدون شک برای ما” گفت: دکتر ایو کوهن رئیس مراقبت های ویژه در Avicenne و ژان Verdier بیمارستان در شمال حومه پاریس و یکی از نویسندگان این مطالعه در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه. “این در حال حاضر وجود دارد در ماه دسامبر است.”

آنچه روشن نیست این است چگونه بیمار آقای Hammar کردم آن را. جدا از سفر به الجزایر در تابستان گذشته او بود و نه سفر. همسر او اما به طور خلاصه به نمایش گذاشته برخی از علائم سرفه اصولا از coronavirus دکتر کوهن گفت.

“ما برخی از نظریه” او گفت:. “همسر خود را به حال کمی سرفه.”

آقای Hammar همسر فاتحه که با این نسخهها کار در یک سوپر مارکت در نزدیکی فرودگاه شارل دوگل در پاریس گفت: فرانسه تلویزیونی این هفته که او در خدمت مشتریان که آمده به طور مستقیم از فرودگاه “با چمدان خود را,” او گفت:.

وجود پرواز مستقیم بین که فرودگاه و یکی در ووهان چین قبل از مرزها بسته شد.

کارشناسان هشدار داده که این مورد نمی تواند به طور مستقیم وابسته به فرانسه در زمان شیوع بدون تجزیه و تحلیل ژنوم.

“یکی واقعا به تمایز بین بیماری همه گیر موج و جدا شده از موارد” ساموئل Alizon های عفونی و بیماری های همه گیر متخصص در CNRS فرانسه, ملی تحقیقات عمومی سازمان گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“این کاملا امکان پذیر است,” او توضیح داد “که وجود دارد جدا شده از موارد که منجر به انتقال زنجیر که فوت کردن.”

آقای Alizon گفت: آن مشترک برای شیوع وارداتی از خارج از کشور به یک کشور داده می شود به انجام چند غلط شروع می شود با انتقال زنجیر که فوت کردن خود را قبل از یکی از وارد موارد منجر به یک اپیدمی واقعی.

“بنابراین سوال این است: چگونه بسیاری از واردات حوادث آن را به راه اندازی موج اپیدمی?” او گفت:.

اولین مورد در خارج از چین گزارش شده در تایلند در ژانویه. 13. اما کارشناسان به مدت طولانی مشکوک که coronavirus ممکن است گسترش بین المللی قبل از اولین گزارش رسمی موارد است.

تشخیص پتانسیل مورد جدید در فرانسه شرح زیر است نمونه های مشابه در ایالات متحده, که در آن مقامات به تازگی کشف کرده اند که مرگ و میر ناشی از این ویروس تا به حال رخ داده است هفته زودتر از پیش شناخته شده و یک مدل پیشنهاد کرد که سکوت شیوع بیماری در حال گسترش برای هفته ها قبل از تشخیص.

دولت فرانسه گفت: بسیار کمی در مورد این پرونده تا کنون.

فرانسه وزارت بهداشت گفت: مقامات بودند در تماس با دانشمندان و کارشناسان از کشورهای دیگر در جدول زمانی از گسترش ویروس و که آنها را به انجام تحقیقات بیشتر “اگر آنها به نظر می رسد لازم است.”

“ما در تماس دائم با ما در اروپا و همتایان چینی خود در مورد این مسئله به منظور درک بهتر گسترش این ویروس در سطح جهانی” وزارت گفت.

دکتر Olivier Bouchaud, یک متخصص بیماری های عفونی در همان بیمارستان به عنوان دکتر کوهن گفت: LCI کانال خبری روز سه شنبه که در آن رایج بود به نگه داشتن منجمد نمونه از بيماران مبتلا به عفونت ریه بعد از تست.

“این است که بسیار تعجب آور” دکتر Bouchaud گفت: Dec. 27 مورد مثبت اشاره کرد که در چین به ویروس نیز منتشر شده تحت رادار برای هفته قبل از اولین رسمی موارد تشخیص داده شد.

فردریک کک, یک متخصص امنیت زیستی در CNRS گفت: “اگر Covid وجود داشته است در ماه نوامبر” — که برخی از گزارش ها نشان می دهد مورد بود — “این است که قطعا ممکن است که آن را در اینجا در ماه دسامبر است.”

“ما واقعا هرگز می دانم زمانی که یک بیماری همه گیر شروع می شود” آقای کک گفت.

آقای Hammar زندگی می کند که در بوبینی یک در حومه شمالی پاریس در مصاحبه با گفت: BFM TV که او سوار خود را به بخش اورژانس در ساعت 5 در دسامبر. 27 پس از چند روز سرفه تنگی نفس و درد قفسه سینه.

آقای Hammar که دارای سابقه آسم و دیابت تشخیص داده شد با یک عفونت ریوی اما به سرعت بهبود یافت و مرخص شد و دو روز بعد.

“من شگفت زده شد با توجه به ویرانی که این بیماری باعث شده است” آقای Hammar گفت: از آموزش و ماه بعد که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

بنیامین مولر کمک گزارش از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>