گزارش جدید در 138 Coronavirus موارد نشان می دهد اخلال جزئیات

یک بیمار بستری در بیمارستان در ووهان چین آلوده حداقل 10 مراقبت های بهداشتی کارگران و چهار دیگر بیماران مبتلا به کروناویروس است که بیمار بیش از 34 ، 000 نفر کشته و 700 رسیده دو ده دیگر کشورها است.

این مورد فقط یکی اخلال در جزئیات در یک گزارش جدید در 138 نفر در ووهان است که کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه این بیماری پیشرفت می کند و چگونه آن را گسترش می یابد.

این گزارش یکی از این دو منتشر شده در جمعه توسط JAMA است در میان جامع ترین مقالات به تاریخ در مورد افراد مبتلا به تازگی شناسایی ویروس.

بیماران در محدوده سنی از 22 تا 92 با متوسط 56 سال و بستری شد به Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان از Jan. 1 ژانویه 28. بسیاری از آنها را — 41 درصد شد اند گرفتار این ویروس در بیمارستان از جمله 17 افرادی که پذیرفته شده بود برای بیماری های دیگر و 40 کارکنان مراقبت های بهداشتی.

بیمار که آلوده به بسیاری از کارگران بهداشت و درمان قرار داده شده بود در بخش جراحی به دلیل شکم علائم و کروناویروس نبود در ابتدا مشکوک. چهار دیگر بیماران در این بخش نیز قراردادی به این بیماری احتمالا از اول بیمار است.

این حادثه یادآور سرد “فوق العاده-پخش” در شیوع دیگر coronavirus بیماری سارس و MERS — بیمارانی که آلوده تعداد زیادی از افراد دیگر گاهی اوقات ده. پدیده ای است که درک ضعیف و غیر قابل پیش بینی, متخصص اپیدمیولوژی کابوس. فوق العاده-پخش منجر به قابل انتقال از ابتال به بیماری مرس و سارس در داخل بيمارستان.

گزارش روز جمعه در JAMA نویسندگان گفت: داده های خود را پیشنهاد کرد که سریع فرد-به-فرد گسترش ویروس رخ داده بود در میان موارد خود را. که در بخشی به دلیل بیماران مانند یک بستری در بخش جراحی که علائم گمراه پزشکان مشکوک به بیماری های دیگر و عدم اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش ویروس تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

حدود 10 درصد از بيماران در ابتدا باید معمول علائم سرفه و تب, اما در عوض تا به حال اسهال و تهوع ، دیگر غیر معمول علائم شامل سردرد و سرگیجه و درد شکم.

دیگر دلیلی برای نگرانی این بود که برخی از بیماران که در ابتدا به نظر می رسد خفیف یا متوسط بیمار پس از آن در زمان به نوبه خود برای بدتر چند روز یا حتی یک هفته را به خود بیماری. ميانه زمان از اولین علائم به آنان بود که نفس بود و پنج روز بستری در هفت روز; و به شدید تنفس مشکل و هشت روز. کارشناسان می گویند که الگوی معنی بیماران باید به دقت بررسی شود و آن را امن فرض کنیم که کسی که به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند در اوایل از جنگل.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

پیدا کردن یک “سر” به پزشکان برای نگه داشتن چشم در این بیماران Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در ثبت مصاحبه ارسال شده توسط JAMA.

مانند گزارش های قبلی در coronavirus بیماران این یکی دریافتند که افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی مانند دیابت و بیماری های قلبی و یا سرطان تمایل به تبدیل شدن به بیشتر به شدت بیمار از جوان و سالم بیماران.

بیش از همه در حدود 26 درصد از 138 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه خود ميانه سنی 66 در مقایسه با متوسط 51 سال برای کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه.

برای این سری از بیماران که میزان مرگ و میر 4.3 درصد است که بالاتر از تخمین می زند که از سایر نقاط چین است. دلیل شناخته شده نیست و این رقم ممکن است تغییر کند که اطلاعات بیشتری جمع آوری شده است.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

بر خلاف برخی زودتر گزارش جدید یکی نیست پیدا کردن بسیاری از مردان بیشتر از زنان آلوده: 54 درصد از بيماران مرد بودند.

داده ها بر روی بیماران نشان می دهد که این بیماری ناشی از ذات الریه و سیستمیک عفونت ویروسی است که مجموعه ای قدرتمند و پاسخ التهابی در بدن, دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه گفت: در یک مصاحبه.

“وجود دارد شاخص های بیوشیمیایی است که تعدادی از بدن سیستم های اندام به احتمال زیاد آسیب دیده و شما باید یک پاسخ التهابی است که اخلال در عملکرد خود تا حدی” دکتر Schaffner گفت.

ریه ها و قلب و کبد و کلیه و سیستم های کنترل لخته شدن خون هستند و همه تحت تاثیر دکتر Schaffner گفت: هر چند مشخص نیست که این ویروس خود را آلوده ارگان های دیگر از ریه ها.

پاسخ التهابی است که مشخصه جدی بیماری های ویروسی, او گفت:, و اضافه کرد که در سال های اخیر آن را تبدیل به آشکار است که افزایش التهاب ناشی از بیماری هایی مانند آنفولانزا می تواند باقی بماند برای یک ماه یا بیشتر پس از حاد بیماری از بین رفته است و می تواند افزایش خطر ابتلا به حملات قلبی و سکته مغزی در افراد مسن است.

دوم JAMA گزارش نگرانی در 13 بيمار در سه بيمارستان در پکن از Jan. 16 Jan. 29. آنها جوانتر از ووهان با متوسط سن 34 و هیچ زمینه ای بیماری است. تنها یکی از بیش از 50. جوانترین شد 2 سال. آنها نه به عنوان بد به عنوان ووهان بيماران و هیچ درگذشت.

این موارد عمدتا در افراد سالم جوان, بزرگسالان, باید, برطرف کردن این تصور که فقط افراد مسن قرارداد این بیماری است.

“می توانید آن را جوان و سالم فرد و آنها را بیمار” دکتر Schaffner گفت. “این روشن از مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد جوان در این مقاله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>