جدید مکزیک فراخوانی شورش قانون برای کنترل ویروس در نزدیکی ملت ناواهو

گالوپ, N. M. — تمام جاده ها به این شهرستان در لبه ملت ناواهو بسته شده است. سربازان در پست های بازرسی باید سفارشات خود را: خارجی ها باید به نوبه خود در اطراف و درایو دور.

شهرستانها در سراسر کشور تعطیل شده کسب و کار و دستور داد ساکنان به در خانه باقی می ماند اما این تهدید از coronavirus در گلوپ شد به طوری جدی در هفته گذشته که رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام استناد دولت Riot Control Act برای قفل کردن کل شهر. مرکز شهر و مغازه ها و کافه ها و هندی تجارت پست های در حال حاضر تقریبا خالی است.

“ما در حال ترس به مرگ پس از این بود که باید انجام شود” گفت: کهربا Nez, 27, یک فروشگاه کفش کودک و نوجو ملت شهروند زندگی می کند که در گالوپ و حامله است با او چهارمین فرزند. “من فقط در تعجبم که چرا ما این کار را هر چه زودتر.”

این مستند می آید که دولت و مقامات محلی دست و پنجه نرم کردن با یکی از بدترین شیوع کروناویروس در ایالات متحده در نزدیکی نوجو کشور بزرگترین کشور هند رزرو و خروش در شناسایی موارد در مکان های نزدیک به رزرو.

یکشنبه, ملت ناواهو گزارش شده بود در مجموع 2,373 موارد و 73 تایید مرگ و میر ناشی از ویروس است. با یک رای از 46 مرگ و میر در هر 100 ، 000 مردم قبیله ای ملت بالاتر coronavirus مرگ و میر بیش از هر دولتی در این کشور به جز نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و ماساچوست است.

در حالی که گالوپ است و نه در درون مرزهای ملت ناواهو شهر 22,000 به عنوان یک قطب منطقه ای برای نوجو و دیگر در نزدیکی بومی آمریکا pueblos. بسیاری از شهروندان مختلف قبیله ای سازمان ملل به طور منظم درایو به گلوپ برای خرید مواد غذایی و کالاهای دیگر.

امتناع به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط برخی از ساکنان گالوپ و دیگر به اصطلاح شهرهای مرزی در نزدیکی رزرو پدید آمده است به عنوان یک منبع تنش به عنوان قبیله ای مقامات می گویند که این رفتار تضعیف تلاش خود را برای کنترل این ویروس.

این گالوپ منطقه سوم بالاترین نرخ از عفونت از هر منطقه شهری در ایالات متحده از یکشنبه. تنها مناطق اطراف شهر نیویورک و ماریون, اوهایو, سایت بزرگ, زندان, خوشه, حال نرخ بالاتر است.

McKinley شهرستان که شامل گالوپ در حال حاضر حدود 30 درصد از تایید coronavirus موارد در نیومکزیکو فراتر شهرستان در دولت بسیار بزرگتری از جمعیت.

در علاوه بر این به بستن همه راه ها به گالوپ از جمله خارج کردن بزرگراه بین ایالتی در این مستند به منظور هدایت ضروری کسب و کار است که هنوز هم عامل به از 8 p. m. به ساعت 8 صبح غیرضروری کسب و کار باقی می ماند به طور کامل بسته شده در گالوپ به عنوان آنها در دیگر نقاط New Mexico.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • واقعیت کروناویروس در آمریکا است بی امان له از موارد و مرگ و میر.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آریزونا برای اولین سفر متقابل کشور از ویروس محدودیت.
  • این یک صحنه سورئال در کنگره آمریکا به سنا می گرداند برای هفته اول خود را از کسب و کار منظم.

این منظور نیز ممنوع ساکنان از ترک خانه های خود را جز برای اورژانس یا ضروری گردش و اجازه می دهد تا تنها دو نفر در وسایل نقلیه در یک زمان.

اعتبار…آدریانا Zehbrauskas برای نیویورک تایمز

سربازان از مکزیک جدید گارد ملی مستقر شده بودند در برخی از پست های بازرسی به گالوپ در روز یکشنبه. گرد و خاکی فرانسیسکو سخنگوی جدید دولت مکزیک پلیس گفت: این سازمان فرستاده بود 32 افسران برای کمک به.

شهردار لوئیس Bonaguidi که درخواست مستند گفت: او می دانست که این درخواست غیر معمول بود. “اما Covid-19 شیوع در شهر گالوپ یک بحران در بالاترین مرتبه” آقای Bonaguidi گفت. “اقدام فوری لازم است.”

آقای Bonaguidi روز یکشنبه درخواست گسترش مستند و فرماندار تمدید آن تا پنج شنبه.

جاناتان نيز رئيس جمهور از ملت ناواهو گفت که او به طور کامل پشتیبانی مستند سفارش. “ما بسیاری از اعضای ملت ناواهو که اقامت در گالوپ و بسیاری از آن سفر در منطقه و سلامت و ایمنی خود را همیشه اولویت ما” آقای Nez گفت.

قبل از این مستند رهبران قبیله ای شکایت کرده است که تلاش خود را برای جلوگیری از عفونت برای رزرو با تنظیم حکومت و ایجاد پست های بازرسی بودند که تضعیف زمانی که نوجو شهروندان اقدام به گلوپ.

ساکنان گالوپ همچنین groused که بسیاری از مردم نادیده اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط ازدحام به وسایل نقلیه و فروشگاه های مواد غذایی.

شورش کنترل استناد قانون توسط فرماندار اجازه می دهد تا پلیس به موضوع بزه استناد برای اولین بار با متخلفان. مجرمین می تواند به اتهام جنایت.

نورا Meyers Sackett سخنگوی خانم Lujan گریشام گفت که فرماندار حقوقی مشاوران آگاه بودند نه از شورش قانون استفاده می شود قبل از اینکه در دولت است.

اما مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها در پاسخ به ساختمان نگرانی در مورد پتانسیل برای این ویروس به نابودی مردم بومی آمریکا. در حالی که مکزیک جدید تا حد زیادی موفق به محدود کردن کلی گسترش ویروس در اطراف بسیاری از دولت های سطح انتقال در میان آمریکایی های بومی باقی می ماند هشدار دهنده است.

آمریکایی های بومی حساب 53 درصد از مکزیک جدید را تایید کرد coronavirus موارد در حالی که تا حدود 11 درصد از جمعیت این ایالت. اپیدیولوژی لیست عوامل متعددی دخیل از جمله چندین نسل زندگی در یک خانواده در رزرو و کمبود آب در حال اجرا و ساخت پایه و بهداشت و دشوار است.

مبارزه برای جلوگیری از گسترش ویروس در گالوپ در یک زمان می آید از خشم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را عدم توزیع میلیاردها دلار در coronavirus امداد اختصاص داده شده به قبایل در 2.2 تریلیون دلار بسته محرک.

قبایل از جمله ملت ناواهو هستند تحت پیگرد وزارت خزانه داری بیش از آن تصمیم به اجازه می دهد برای سود بومی شرکت های بزرگ در آلاسکا که در آن بومی آلاسکا را برای دسترسی فدرال امداد. کت و شلوار استدلال می کند که تصمیم گیری به طور موثر کاهش می یابد استخر از پول در دسترس برای قبایل در مبارزه خود را در برابر ویروس.

در حالی که قبایل مشاجره با دولت فدرال گالوپ در مقایسه با برخی از شهرهای کوچک در نیومکزیکو که در آن مقامات منتخب در حال اتخاذ مبارز موقعیت های برابر اجتماعی فاصله گرفته است.

در نزدیکی شهر از کمک های مالی نیز در نزدیکی قبیله ای کشورهای غربی نیومکزیکو شهردار آشکارا به مبارزه طلبیده خانم Lujan گریشام در هفته گذشته با گفتن کسب و کار برای بازگشایی شده است. (دادگاه عالی ایالت دستور داده است تا شهردار مارتین هیکس به اطاعت از دستور دولت است.)

آقای هیکس تأکید کرده است که Navajos شد و به سرزنش برای گسترش این ویروس آشکارا ابراز بی اساس موقعیت است که به نظر می رسد برای به دست آوردن کشش در شهرهای نزدیک به آمریکایی های بومی رزرو.

“ما نمی آن را به آنها به ارمغان آورد آن را به ما” آقای هیکس گفت: در یک مصاحبه تلفنی بدون ارائه هیچ گونه مدرک. “پس چگونه می خواهیم به گسترش آن در میان آنها زمانی که آنها در حال آنهایی که آن را به ارمغان آورد به ما؟”

در همین حال برخی در گالوپ در حال فرسایش بیش پتانسیل برای افزایش انتقال در سراسر کشور خط به عنوان کسب و کار در نزدیکی آریزونا آماده سازی برای بازگشایی شده است.

لیندا آلونزو این postmaster گفت که مستند بود “کاملا مورد نیاز است.”

“شما می خواهم به خارج, پارکینگ پر بود مردم نیست این کار را خیلی فاصله گفت:” خانم آلونزو که تاکید کرد که او تا به حال نه او را ترک خانه از مستند آغاز شد.

“ما نیاز به چیزی شدید,” او گفت:, “و این آن بود.”

میچ اسمیت در اوورلند پارک کن., و الکس شوارتز در ساراسوتا فلوریدا., کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im