نقشه جدید نشان می دهد متحده بیشتر در معرض خطر خود را بیش از ظرفیت بیمارستان در طی بیماری همه گیر کوروناویروس


نقشه جدید نشان می دهد ایالات متحده بیشتر در معرض خطر خود را بیش از ظرفیت بیمارستان در طی بیماری همه گیر کوروناویروس با کسانی که در شرق و جنوب بالاترین خطر

  • محققان محاسبه مدل برای تجزیه و تحلیل کمبود تخت در بخش مراقبت های امکانات در سراسر ایالات متحده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس
  • با حداقل اجتماعی فاصله شمال شرقی ایالات مانند کانون نیویورک و ایالت های جنوبی مانند لوئیزیانا شد و در بالاترین خطر
  • اما تا 100,000 مرگ و میر در سراسر ایالات متحده می توان با گسترش بیمارستان ظرفیت برای کسانی که بدحال مانند ایجاد تخت ICU
  • در ما وجود دارد بیش از 490,000 موارد تایید شده از ویروس و بیش از 18,000 مرگ و میر
  • اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به مردم نهفته COVID

نقشه های جدید نشان می دهد که در بالاترین خطر خود را بیش از ظرفیت بیمارستان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش است.

محققان دریافتند که با حداقل اجتماعی فاصله کشورهای در شمال شرق مانند کانون نیویورک و در جنوب از جمله ویرجینیا و لوئیزیانا بودند بیشتر در معرض خطر است.

ایالات متحده تبدیل به بدترین آمار کشور با بیش از 469,000 موارد تایید شده و بیش از 16,000 جدید مرگ و میر.

این تیم به رهبری توسط دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت می گوید یافته های آن اهمیت آماده سازی بیمارستان ها و مداوم اجتماعی فاصله اقدامات برای اطمینان از موارد و مرگ و میر نیست موشک وار رفتن.

A model found that with minimal social distancing, Northeastern states like epicenter New York and southern states like Louisiana were at the highest risk of patients exceeding hospital capacity (above)

یک مدل پیدا کردم که با حداقل اجتماعی فاصله شمال شرقی ایالات مانند کانون نیویورک و ایالت های جنوبی مانند لوئیزیانا شد و در بالاترین خطر از بیماران بیش از ظرفیت بیمارستان (بالا)

But up to 100,000 US deaths could be averted with strict social distancing and by expanding hospital capacity to those who are critically ill such as creating more ICU beds (above)

اما تا 100,000 ما مرگ و میر می توان با سخت اجتماعی فاصله و با گسترش بیمارستان ظرفیت برای کسانی که بدحال مانند ایجاد ICU تخت (بالا)

In the US, there are more than 469,000 confirmed cases of the virus and more than 16,000 deaths. Pictured: Paramedics unload a patient with respiratory issues from an ambulance at a hospital in Arlington, Virginia, April 9

در ما وجود دارد بیش از 469,000 موارد تایید شده از ویروس و بیش از 16,000 مرگ و میر. تصویر: امدادگران خالی کردن یک بیمار تنفسی مسائل از یک آمبولانس در یک بیمارستان در آرلینگتون ویرجینیا, مارس 9

برای مطالعه منتشر شده قبل از چاپ در کلمبیا, وب سایت تیم طراحی و توسعه یک فرمول برای تجزیه و تحلیل کمبود تخت در بخش مراقبت های امکانات در حالات مختلف.

این شامل درصدهای مختلف اجتماعی فاصله و بیمارستان خروش پاسخ ظرفیت.

محققان با محاسبه تعداد تخت مراقبت ويژه و اینکه آیا بیمارستان ها خواهد بود قادر به استفاده از تخت در بخش مراقبت های ويژه.

آنها توسعه یک مدل ریاضی از چگونه آنها انتظار COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس به گسترش در سراسر آمریکا از مارس 2 May 13.

نتایج نشان داد که شمال و جنوب تا به حال متحده در معرض بیشترین خطر از بیماران بیش از ظرفیت بیمارستان.

متحده شامل نیویورک و ماساچوست و نیوجرسی در شمال شرقی و همچنین ویرجینیا لوئیزیانا و فلوریدا در جنوب.

‘بیش از چهار هفته پژوهش دوره بیش از حد مرگ و میر ناشی از غیر قابل دسترس مراقبت ويژه در محدوده 24,688 در پایین پاسخ سناریو به 13,268 در پاسخ بالا سناریو’ نویسندگان نوشت: در این مقاله است.

‘شمال شرقی و شهری شهرستانهای شد و پیش بینی می شود بیشتر تحت تاثیر بیش از حد و میر به علت مراقبت بحرانی کمبود و استان ها در نیویورک کلرادو و ویرجینیا شد و پیش بینی شده بیش از خود مراقبت بحرانی تخت محدودیت وجود سطوح بالایی از COVID-19 تماس کاهش.

اما خبر خوب وجود دارد و آن این است که در روزهای اخیر چندین sates دیده می شود بستری شدن در بیمارستان رها کردن.

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز جمعه به خبرنگاران گفته است که سه روز به طور متوسط از مجموع بستری کاهش یافته است 481 به 359.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom نیز مشابه گزارش شده کاهش می یابد.

علاوه بر این با سخت اجتماعی فاصله اقدامات از قبیل محدودیت در سفر و اقامت در خانه سفارشات محققان پروژه به عنوان بسیاری به عنوان 185,000 مرگ و میر در شرق 95,000 مرگ و میر در وس, 69,000 مرگ و میر در جنوب و 33,000 مرگ و میر در غرب می تواند مانع.

چه چیزی بیشتر, تا 100,000 مرگ و میر در سراسر ایالات متحده می توان با گسترش بیمارستان ظرفیت برای کسانی که به شدت بیمار است.

این شامل ایجاد تخت ICU و حتی با استفاده از یک دستگاه تنفس مصنوعی برای چند بيمار.

“ما امیدواریم که که این تجزیه و تحلیل ها و…مفید برای COVID-19 دیدگاه برنامه ریزی و اجرای و تقویت اهمیت حیاتی اجتماعی فاصله گفت: همکاری نویسنده دکتر اندرو Rundle استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا.

محققان نیست که مدل خود را منعکس نمی کند بالقوه کمبود کادر پزشکی که آلوده شدن و یا مرگ و میر ناشی از بیماری های دیگر.

‘بیمارستان مراقبت بحرانی است که شاید مهم ترین سیستم پزشکی چوک نقطه نظر جلوگیری از مرگ و میر در یک فاجعه سناریو مانند زمان COVID-19 pandemic گفت: دکتر چارلز Branas صندلی اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا.

‘شجاع ارائه دهندگان خدمات پزشکی صرفه جویی در زندگی در شرایط وخیم و آنها بهتر می تواند انجام دهد شغل خود را و به حداقل رساندن خطرات خود را از COVID-19 اگر شهرستانهای سراسر کشور اتخاذ و حفظ دقیق اجتماعی فاصله سیاست.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>