جدید جان بولتون بمب ظهور به عنوان خواهان دریافت آرا برای جلوگیری از شاهدان


جدید جان بولتون, بمب, به عنوان خواهان دریافت آرا برای جلوگیری از شاهدان: کتاب خود می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او دستور داد تا به کمک جولیانی دیدار با اوکراین Zelensky – که رئیس جمهور را تکذیب کرد اما رودی نیست و تماس بولتون یک scumbag’

  • آخرین وحی آمده به عنوان مجلس سنا شروع به بحث در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان
  • تعجب بیانیه سناتور. لامار الکساندر نشان می دهد که رای وجود ندارد برای شاهدان
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون برای کمک به او فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین سابق مشاور امنیت می نویسد:
  • او می گوید کاخ سفید مشاور پت Cipollone بود در اتاق در زمان
  • Cipollone منجر شده است دفاع که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام هیچ impeachable جرائم
  • سناتور وارد پایتخت جمعه به مدت چهار ساعت بحث در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان
  • وجود دارد باقی می ماند احتمال 50-50 کراوات – که در نظریه قاضی جان رابرتز ممکن است قادر به تعیین نتیجه
  • جولیانی گفت: Bolton است که ‘بعضی از آن’ و او را به نام ‘scumbag’
  • مغلوب ساختن پیشی جستن رد دادن بولتون بخشنامه
  • درام آمد و به عنوان سناتور. لیزا Murkowski گفت: او یک ” نه ” در تماس شاهدان

جان بولتون کتاب مقاله شامل حال یکی دیگر از وحی در مورد اوکراین امر پدید آمده است که فقط چند دقیقه قبل از سنا بود برای شروع بحث که آیا به تماس استیضاح شاهد – از جمله بولتون خود را.

این بار اطلاعات جدید قرار می دهد بولتون در ضخامت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای اوکراین به منظور بررسی Bidens.

بمب کاهش یافته است درست قبل از سنا وارد یک مرحله جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی با یک بحث بیش از تماس شاهدان. دموکرات چارلز شومر سناتور. هشدار جمهوری خواهان ‘غم و اندوه روز” آنها موفق به تماس شاهدان و استیضاح مدیر آدام شیف هشدار داد: ‘حقایق خواهد آمد. در تمام وحشت خود آنها خواهد آمد.’

او را استیضاح وکلای صرف یک هفته استدلال رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد و هیچ چیز impeachable. با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده در نیویورک تایمز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون در اوایل ماه مه سال گذشته برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود برای فشار به اوکراین بررسی Bidens.

درام آمد و به عنوان جمهوری خواه ایالت لیزا Murkowski آلاسکا گفت: او یک ” نه ” در تماس شاهدان ساعت پس از سن. لامار الکساندر تنسی گفت که رای در برابر تماس با آنها.

Democrats want to call former National Security Adviser John Bolton

دموکرات ها می خواهید تماس بگیرید سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون

که در سمت چپ فقط دو جمهوریخواهان گفت: آنها را برای رای دادن به شهود – ایالت یوتا میت رامنی و مین سن. سوزان کالینز.

بولتون که یک کتاب نوشته شده است که کاخ سفید شورای امنیت ملی گفته است که او را برای انتشار به صورت طبقه بندی دلایل توصیف یک دفتر بیضی جلسه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به آموزش. همچنین در حال حاضر کاخ سفید مشاور پت Cipollone – چه کسانی شده است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع.

نیز وجود دارد تهمت وکیل رودی جولیانی و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney, Bolton می نویسد. Mulvaney است دیگر یکی از چهره های ارشد حزب دموکرات شده اند خواستار نامیده می شود به عنوان یک شاهد – بعد از او دخیل در ایمیل های به عنوان به طور بالقوه داشتن دانش از برگزاری مشاور نظامی برای تحقیقات که Mulvaney را انکار می کند.

دموکراتیک استیضاح مدیران خستگی ناپذیر بازی یک بیانیه عمومی Mulvaney ساخته شده به کاخ سفید در جمع خبرنگاران گفت که او اذعان کرد بجای و گفت: آن اتفاق می افتد تمام وقت ” در سیاست خارجی تنها به راه رفتن در بیانیه ای.

با توجه به زمان داستان در نسخه خطی که بولتون ارسال شده برای امنیت ملی, مشاور برای طبقه بندی نقد و بررسی, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون به صحبت کردن با آن-جدید اوکراین ولدیمیر Zelensky به او برای دیدار با رئیس جمهور وکیل شخصی رودی جولیانی.

جولیانی شده است و مدافع سرسخت عنوان یک ماه-تحقیقات طولانی به حفاری تا اطلاعات در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی در اوکراین است. بولتون می گوید: او هرگز تماس تهمت بود به دنبال.

رئیس جمهور تهمت صادر فوری انکار است.

“من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ N. Y. C., برای دیدار با رئیس جمهور Zelensky. آن جلسه هرگز اتفاق افتاده است ” او گفت:.

Sen. Susan Collins, R-Maine, walks past the Senate chamber prior to the start of the impeachment trial of President Donald Trump at the U.S. Capitol Friday Jan 31, 2020, in Washington

سناتور. سوزان کالینز R-مین پیاده روی گذشته مجلس سنا اتاق قبل از شروع استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره چهار شنبه ژانویه 31 سال 2020 در واشنگتن

جولیانی گفت: برابر بولتون بود ساخت تا برخی از اطلاعات و متوقف کوتاه آشکار انکار در حالی که شوی او ‘scumbag.’

“من فکر می کنم او برای ساخت برخی از آن را. او را مطمئن ساخت تا — من نمی خواهد اسمش را ساخت اما او اقدام مانند یک واقعی scumbag هرگز به من گفتن که اعتراض او و سپس گفت: من یک بمب یا یک ترقه یا چیزی گفت.

‘اجازه دهید جان بولتون تحت سوگند. بیایید پیدا کردن که گفتن حقیقت گفت: مدیر خانه کاریکاتور آدام شیف در بحث طبقه در شهود جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای رسیدگی به Bidens در بدنام جولای 25 تماس که رئیس جمهور تماس کامل است.’

جولیانی نقل بین المللی او به بار اولیه داستان تماس با حساب ‘مطلقا نادرست و او و Mulvaney و نیست در اطراف اوکراین جلسات.

سابق کاخ سفید رئیس ستاد ژنرال جان کلی که در خدمت با بولتون گفت: در یک سخنرانی در فلوریدا این هفته که او معتقد است Bolton.

آخرین بمب می آید پس از یک بیانیه سناتور. لامار الکساندر بیان کرد که او را رای در برابر تماس شاهدان بخشی به دلیل اینکه پرونده در حال حاضر ثابت شده است.

Murkowski با صدور بیانیه ای در برابر شهود استناد به استیضاح ‘حزبی است.’ او آن را خارج دقیقه پس از repot در بولتون حساب که مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی او را به فشار اوکراین در تحقیقات.

‘خانه تصمیم به ارسال مقالات از استیضاح که با عجله و ناقص. من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن روند اما در نهایت تصمیم گرفت که من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم,’ Murkowski او گفت:.

‘با توجه به حزبی بودن این استیضاح از همان ابتدا و در طول, من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا است. من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی. این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است.’

Mikulski نزدیک به کالینز به عنوان بخشی از یک گروه کوچک از سنا فوتبال ایران. با او و الکساندر رای گیری هیچ کالینز – که برای انتخاب مجدد در بنفش دولت است رای دادن به شهود.

کانون توجه بود پشت در بولتون پس از اواخر شب آشکار در مورد آن سناتور ممکن است عبور از خطوط حزب در اجازه دادن به شهود. دموکرات ها به نظر می رسد کوتاه از نصب و راه اندازی یک اکثریت به تماس بولتون یک نفر دیگر به شهادت در مورد آنچه آنها می دانند. دموکرات ها باید صرف روز گفت که دادگاه خواهد بود یک شاهد و یک پوشش بدون شاهد است.

Bolton writes that Trump told him to contact Ukrainian President Volodymyr Zelensky to get him to meet with Giuliani

بولتون می نویسد که تهمت به او گفت برای تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky او را به ملاقات با جولیانی

Giuliani has traveled to Ukraine in search of information about the Bidens

جولیانی سفر به اوکراین در جستجوی اطلاعات در مورد Bidens

Former National security adviser John Bolton leaves his home in Bethesda, Md. Tuesday, Jan. 28, 2020

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون از خانه خود را در Bethesda, Md. روز شنبه, ژان. 28 سال 2020

Bolton says White House counsel Pat Cipollone, who has been overseeing his impeachment defense, was present during the Oval Office meeting with Trump and Bolton

بولتون می گوید کاخ سفید مشاور پت Cipollone شده است که نظارت خود را استیضاح دفاع شد و در حال حاضر در دفتر بیضی جلسه با تهمت و بولتون

'I think he’s making some of it up. He’s sure making up — I wouldn’t call it making it up, but he’s acting like a real scumbag by never telling me that he objected once, and then saying I was a time bomb, or a firecracker or something,' said Giuliani

“من فکر می کنم او برای ساخت برخی از آن را. او را مطمئن ساخت تا — من نمی خواهد اسمش را ساخت اما او اقدام مانند یک واقعی scumbag هرگز به من گفتن که اعتراض او و سپس گفت: من یک بمب یا یک ترقه یا چیزی گفت: جولیانی

Sen. Lamar Alexander, R-Tenn., talks to reporters as he walks past the Senate chamber prior to the start of the impeachment trial of President Donald Trump at the U.S. Capitol Friday Jan 31, 2020. He is voting against calling witnesses

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. مذاکرات به خبرنگاران گفت که او پیاده گذشته مجلس سنا اتاق قبل از شروع استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره چهار شنبه ژانویه 31 سال 2020 است. او است که رای گیری در برابر تماس شاهدان

که رای چگونه خواهد بود بزرگترین درام در رای گیری نهایی به عنوان برگ برنده خاصی به تبرئه در بازگشایی سفارتخانه مجلسی.

و آن تصمیم این است که در مسیر اتفاق می افتد اواخر جمعه پس از حزب جمهوری خواه و سناتور لامار الکساندر اعلام کرد دوشنبه شب او را به رای دادن در برابر تماس های اضافی شاهدان که به احتمال زیاد محکوم دموکراتها تلاش برای تماس با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت.

حتی بدون رای برای شاهدان سناتور وظیفه بودند با رسیدن به نوعی از یک رویه توافق به جلو حرکت کند – احتمالا با ارسال قانونگذاران خانه برای چند روز.

شومر گفت: بعد از ظهر جمعه وجود نداشت قرارداد. روند مبارزه با مخاطرات بالا: آیووا قفقاز هستند دوشنبه با سه نامزد ریاست جمهوری girding در کمپین بلیزرز. سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز بزرگ رویدادهای برنامه ریزی شده در شرق آیوا شنبه و بهداشت ، ctq کوهنوردی در نظرسنجی آیووا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برای ارائه خود را در ایالت متحده آمریکا روز سه شنبه در زمان نخست. او را مشتاق خود را اعلام تبرئه و دموکرات ها ترجیح می دهند به انکار او این فرصت را.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>