نیوهمپشایر معمولا Winnows این زمینه است. در این سال ممکن است متفاوت باشد.

اکستر N. H. — دموکرات نامزد ریاست جمهوری تقویت حملات خود را بر روی یکی دیگر از روز دوشنبه در آخرین ساعات قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی در نیوهمپشایر برجسته سازی اختلافات عمیق بین حزب چپ و حتی به عنوان مرکز مبارزات خود را آماده برای یک مجموعه ای از حتی بیشتر محوری مسابقات در هفته پیش رو است.

در عین حال قبل از آنها به طور کامل می تواند به نوبه خود توجه خود را به رقابت های بلندی قبل از آنها مدعی در ادامه به برخورد بیش از مبهم نتایج در آیووا. هر دو سناتور برنی ساندرز ورمونت و شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., درخواست recanvass هفته گذشته جدول بندی سوال داده ها از حوزه های مختلف در یک مسابقه که به آنها نشان داد در پايان مجازی کراوات.

با فوق العاده, امکان از پنج نامزدهای بازمانده فراتر از نیوهمشایر و دو خود بودجه میلیاردرهای انتظار آنها را در بعد متحده در این مسابقه به نظر می رسد بیشتر بی قراری از همیشه در آستانه یک اصلی است که معمولا به پایان می رسد آرمان های ریاست جمهوری.

بسیاری از دموکرات ها امیدوار بودند که نیوهمپشایر معروف رای دهندگان مستقل را ارائه وضوح زمانی که آنها رأی گیری در روز سه شنبه. اما با نظرسنجی های اخیر در اینجا نشان دادن آقای ساندرز و آقای Buttigieg جلوتر از میدان و سه رقیب پیشرو jostling به مقام سوم هنوز مردد رای دهندگان بالا داوطلبان هر یک شروع به برنامه ریزی برای دو مطلب متنوع ایالت نوادا و کارولینای جنوبی و همچنین در ماه آینده فوق العاده سهشنبه باور رقبای خود را به ضرب ناقص.

آقای ساندرز در حال برنامه ریزی در بازدید از سه شنبه متحده در این هفته است. معاون رئیس جمهور سابق آمده است. اعزام یکی از برجسته ترین سیاه حامیان به میزبان “راه اندازی حزب” در کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از پیش بینی در مبارزات به شدت سفید, New Hampshire. و سناتور ctq از مینه سوتا درهم به ارسال کارکنان و آگهی های تلویزیونی در نوادا است که در آینده در تقویم اصلی.

به عنوان نامزدهای نهایی خود را فشار سراسر نیوهمپشایر روز دوشنبه آنها به دنبال به تیز کردن تفاوت با یکدیگر به خصوص آقای Buttigieg و آقای ساندرز. با استقرار بسیاری از دموکرات ها به طور فزاینده ای عصبی در چشم انداز است که آقای ساندرز می تواند به دست آوردن شتاب قابل توجهی از متوالی رای مردمی پیروزی آقای Buttigieg هشدار داد که رقیب خود را در جناح چپ پیشنهادات می تواند به دفع مرتب کردن بر اساس از رای دهندگان دموکرات ها نیاز به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“دانستن اینکه چه مقدار بستگی به آوردن آمریکایی ها با هم, ما نمی توانیم خطر بیگانه آمریکایی ها در این لحظه بحرانی” آقای Buttigieg گفت: جمعیت است که تا به حال braved صبح snowstorm برای دیدن او در پلیموث (انگلستان), N. H. “این جایی است که من بخشی از راه با من دوست سناتور سندرز.”

پیشرو در هر عمده, New Hampshire, نظرسنجی, آقای ساندرز به دنبال انرژی خود را ضد استقرار هواداران در روز دوشنبه با تاکید بر حمایت از آقای Buttigieg دریافت کرده است از شرکت های بزرگ نخبگان

“پیت به نظر می رسد فکر می کنم که مهم نیست که در مورد او مطرح شده مقدار زیادی و مقدار زیادی از پول را از حداقل 40 میلیاردرهای او گفت:” در سیلم.

در عین حال حتی به عنوان دو نیوهمپشایر جلو دونده معامله آتش از دور رای دهندگان در اینجا به نظر می رسد به طور فزاینده ای در حال رشد شیفته یک سوم نامزد که تا روز جمعه گذشته بحث کرده عقب مانده در نظرسنجی ها: خانم Klobuchar.

پلیس در اکستر تعطیل ورود به شهر-سالن-style جلسه بعد از ظهر دوشنبه کارگردانی شرکت کنندگان به یک سرریز اتاق خانم Klobuchar زمان مرحله و بوق و کرنا رشد او در سال های اخیر, نیوهمشایر, نظر سنجی و حمایت از چند تا از دولت روزنامه ها.

“همانطور که شما احتمالا شنیده اید, ما در یک بیت از یک خروش” او گفت: برای تشویق. خانم Klobuchar اجتناب انتقاد مستقیم از رقبای اما رد آنچه که او به نام “سپر دشنه شعار” مانند “دانشگاه آزاد برای همه” مرجع آشکار به گسترده پیشنهادات آقای ساندرز و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

حتی بیشتر قابل توجه بود آقای بایدن تصمیم دوشنبه به کاهش شدت حملات منفی او هدف آقای Buttigieg بیش از آخر هفته.

پس از این ادعا که آقای Buttigieg تا به حال یک نور رزومه که می تواند مخاطره دموکراتها به امید شکست دادن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بیان کرد که “این مرد نیست, باراک اوباما” آقای بایدن روز دوشنبه تغییر توجه خود را به حریف او را بیشتر در سهولت حمله: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

که recalibration ممکن است مدیون به مبارزات انتخاباتی خود تصمیم به همه اما پرتاب در حوله در نیوهمپشایر که در آن آقای بایدن اذعان کرد در هفته گذشته بحث است که او احتمالا “یک ضربه.” روز دوشنبه دستیاران خود را اعلام کرد که نماینده Cedric ریچموند از لوئیزیانا یک رئیس سابق کنگره سیاه حزبی که برگزاری یک پارتی در کلمبیا, S. C., برای کمک به counterprogram نیوهمپشایر نتایج. آقای بایدن در یک کنفرانس تلفنی با کارولینای جنوبی حامیان و یکی از دستیاران خود به دنبال برجسته کردن این دولت در عدم اقلیت نژادی.

“متنوع متحده در حال رفتن به می گویند قبل از اینکه ما تصمیم می گیرید که چه کسی نامزد است” کیت Bedingfield آقای بایدن معاون مدیر کمپین گفت: خبرنگاران اشاره به نوادا و کارولینای جنوبی که پر از انواع سیاه و سفید و اسپانیایی رای دهندگان که مدت طولانی است که تعیین کننده در دموکراتیک نامزدی مسابقات.

او به تنهایی است که در انتظار.

پس از چند دهه که در آن نیوهمپشایر گلچین زمینه ردیف بالا نامزد پنج رقیب در اینجا تعیین می شود برای رفتن به جلو. مشکلات مالی می تواند به تغییر کسانی که در محاسبات اما در حال حاضر نزدیک به هر انتخاباتی پیش بینی طولانی اولیه با یک دولت توسط دولت نبرد برای نمایندگان ماندگار به خوبی به بهار.

جف ویور یک مشاور آقای ساندرز گفت که به عنوان به زودی به عنوان نیوهمپشایر در پشت آنها خواهد سفر به برخی از آن 15 متحده, ریخته گری, برگه های رای در مارس 3.

“شما در حال رفتن برای دیدن حتی قبل از نوادا است که او خواهد شد بازدید از سه شنبه متحده” آقای ویور گفت: با استناد به دو آنها تا به حال ساخته شده در اطراف نوادا سفر: کالیفرنیا و کلرادو است. “سه شنبه است,” او اضافه شده است.

برای اولین بار برای آقای ساندرز: کارولینای شمالی که در آن او را به برگزاری تظاهرات در دورهام و شارلوت در روز جمعه.

در حالی که این دو میلیاردرهای تام Steyer و Michael R. بلومبرگ هستند صرف پول بیشتر در هوا در سه شنبه متحده آقای ساندرز تنها دیگر نامزد پیشرو که در حال حاضر قابل توجه تبلیغات خرید در محوری مجموعه ای از مسابقات است. آقای ویور گفتند که افزایش هزینه های خود را به عنوان اوایل رای گیری شروع می شود در بیشتر از 3 مارس مسابقات.

برای آقای Buttigieg و خانم Klobuchar نوادا بافندگی حتی بزرگتر از سه شنبه.

تا به این نقطه دو میانه میانه های بهره مند از اوایل تقویم اصلی تمرکز بر کوچک و نسبتا همگن متحده و نه تا به حال ساخته شده است این نوع نژادی متنوع ملی زیر که از آن خواهد شد به احتمال بسیار زیاد را برای پیروزی در این راهپیمایی شرکت کنند ،

محرومیت خیره کننده ناراحت در نیوهمپشایر دو کمپین مشاهده نوادا به عنوان یک فرصت بسیار مهم برای گسترش درخواست تجدید نظر خود را قبل از اولیه نقشه رشد می کند به یک مقیاس گسترده.

از این دو آقای Buttigieg بهتر است قرار است در بسیاری از جهات با برجسته تر ملی, مشخصات قوی تر صندوق-بالا بردن ماشین آلات و بیشتر توسعه یافته سازمان در نوادا است.

در عین حال خانم Klobuchar شده است تشویق ظاهرا حرکت سریع در جهت خود را در نیوهمپشایر نظرسنجی ها پس از روز جمعه گذشته بحث — تغییر متحدان او می گویند که نشان می دهد او تا فضای کافی برای رشد در کشورهای دیگر به عنوان رای دهندگان لحن در بیشتر مشتاقانه به نهایی خود را در لیست انتخاب. وجود دارد یکی دیگر از بحث های برنامه ریزی شده برای اواسط هفته آینده ارائه حداقل بالقوه برای تکرار عملکرد قبل از نوادا قفقاز.

خانم Klobuchar در حال حاضر مستقر اعضای آیووا کارکنان حوزه به نوادا با توجه به مبارزات انتخاباتی مشاور و نامزد خودش برنامه ای برای ورود به دولت در روز پنج شنبه برای یک فروم میزبانی Lulac های لاتینی, گروه حمایت.

“اوه بله, ما در حال رفتن به, نوادا,” او گفت:, در راه به اکستر رویداد. “ما کارکنان ما وجود دارد ما در حال رفتن به اجرای تبلیغات وجود دارد.”

نوادا قفقاز رقم به کمتر مهم برای خانم وارن که نظرسنجی ها نشان می دهد به پایان خواهد جایی در وسط بسته در نیوهمپشایر.

در واقع در آستانه روز سه شنبه اولیه خانم وارن نام در روز دوشنبه صبح به یک ایستگاه رادیویی در لاس وگاس KCEP برای مصاحبه در طول زمان. بدون یک پایان قوی در پوپولیستی-تکیه دولت خانم وارن می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یکی دیگر از فرصت برای بازیابی این نوع حرکت های سیاسی که ممکن است اجازه می دهد او را به پیروزی متحده در روز سه شنبه به غیر از شاید او در ایالت ماساچوست است.

اما خانم وارن کمپین نیز نشان داد که هدف آن به نگاه به سمت سه شنبه حتی قبل از نوادا مسابقه است و هر دو خانم وارن و مشاوران بارها و بارها نشان داد که آنها girding برای monthslong کمپین جمع آوری نمایندگان و ممکن است کنوانسیون مبارزه با.

او قصد دارد به کمپین روز پنج شنبه در ویرجینیا یکی از کشورهای رای گیری در مارس 3, و در حال حاضر مستقر شده اند یکی از پیشرو عملیاتی, Julián Castro, به, کلرادو, که آرا در همان روز.

اما حتی به عنوان کمتر به خوبی تامین می شود نامزدها آماده برای آبشار متحده آمده در سه هفته بعد از آن بود که دو نامزد ریاست جمهوری در حزب ایدئولوژیک قطب بودند که به طور فزاینده ای در ذهن بسیاری از دموکرات ها.

“من نگران برنی بودن مهاجرت فکر می کنم این امر می تواند بسیار مخرب به حزب دموکرات گفت:” مارتا فولر, Clark, دیرین, New Hampshire سناتور ایالت که پشتیبانی از آقای بایدن.

اما در یک روز هنگامی که یک نظرسنجی ملی بیرون آمد نشان می دهد آقای بلومبرگ برش به آقای بایدن سرب در میان رای دهندگان سیاه خانم فولر کلارک گفت: جریان اصلی دموکرات ها مانند خودش تا به حال دیگر به همان اندازه نگرانی های در ذهن خود.

“هیچ یک از ما می دانیم آنچه که ما در حال رفتن به انجام با بلومبرگ” او گفت: سابق شهردار نیویورک که در حال حاضر صرف بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات. “که چالش واقعی است.”

سیدنی اخگر و کتی Glueck کمک از منچستر N. H. و رید J. Epstein از Plymouth, N. H.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>