New Hampshire: ساندرز اعلام کرد پیروزی با Buttigieg دوم نزدیکبرنی ساندرز اعلام کرد پیروزی در نیوهمپشایر اولیه در روز سه شنبه شب با پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, در آینده نزدیک دوم.

“اجازه دهید بگویم که این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ورمونت سناتور گفت: نقطه خود را “بی سابقه جنبش مردمی” از ساحل به ساحل.

“این است که نه تنها مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از آن است که در مورد تبدیل این کشور” گفت: پایان سخنان خود با اشاره به بعد مسابقات در اواخر این ماه. “آن را به نوادا است. آن را به کارولینای جنوبی است. آن را برای کسب نامزدی حزب دموکرات.”

با 85% از نیوهمشایر, حوزه, گزارش ساندرز گرفته بود 25.8 درصد در مقایسه با Buttigieg را 24.4 درصد سناتور ctq ساخت یک خروش به مقام سوم. ماساچوست سناتور الیزابت وارن ظاهر شد و به مکان چهارم با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در پنجم یکی دیگر از نتیجه ناامید کننده برای مورد علاقه frontrunner زیر هفته گذشته هرج و مرج آیووا قفقاز.

نتایج در دوم دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه از انتخابات سال نیست عملکرد روشن frontrunner در میان نامزدها و برجسته تقسیم برای حمایت از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با ایدئولوژی رقیب برای آینده حزب و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است. در حالی که ساندرز و وارن در دورترین سمت چپ پهلو حزب Buttigieg, Klobuchar و بایدن بیشتر در حد متوسط.

در سخنرانی خود به حامیان 38 ساله Buttigieg که گی و مبارزات با شوهر خود تبریک گفت ساندرز اما پس از آن ارائه یک آشکاری انتقاد از او 78 ساله رقیب گفت: رای دهندگان باید به انتخاب بین “انقلاب” و “وضع موجود”.

“اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها جا که پلاریزه چشم انداز” Buttigieg گفت.

نیوهمپشایر پایان دادن به برخی شات نامزدهای. تاجر و سیاسی تازه وارد اندرو یانگ به خود جلب کرده بود کوچک اما زیر وفادار با امضای خود سیاست ارائه آمریکایی اساسی جهانی درآمد اما گفت که این اعداد وجود ندارد برای او به ادعای یک مسیر به نامزدی خواستار آن “تلخی ناامید کننده”.

کلرادو سناتور مایکل بنت نیز به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود روز سه شنبه شب با Deval پاتریک سابق فرماندار ماساچوست رود به حالت تعلیق خود را در روز چهارشنبه.

که ترک هشت نامزد هنوز هم در مسابقه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر. در حالی که دموکرات زمینه هنگامی که یک افتخار تاریخی متنوع انتخاب نامزدها آن را تبدیل به بیشتر سفید و نر آن را به عنوان تنگ است.

پس از بیش از یک سال از انتخابات صدها نفر از حوادث و میلیون ها دلار صرف مقدماتی نیوهمپشایر آمد فقط بیش از یک هفته پس از آیووا دموکرات قفقاز که به پایان رسید در هرج و مرج بیش از این گزارش از نتایج. هیچ روشن تک victor شده است رسما اعلام کرد.

صحبت کردن به حامیان او در روز سه شنبه وارن گفت: آن را به حال شده است در یک شب خوب برای ساندرز و Buttigieg و تبریک Klobuchar در “نشان دادن که چقدر اشتباه صاحب نظران می تواند زمانی که آنها تعداد یک زن”.

اما او نیز برجسته است که آن را هنوز روزهای اولیه در مسابقه – فقط “دو کشور در با 55 متحده و سرزمین بروید” – و یک بار دیگر اقدام به بازیگران خودش را به عنوان نامزد که می تواند “متحد این حزب و این کشور”.

Q&A

چه مقدماتی?

مقدماتی و قفقاز هستند یک سری از مسابقات در تمام 50 ایالت آمریکا به علاوه واشنگتن دی سی و سرزمین های دور افتاده که در آن هر حزب انتخاب آن نامزد.

هدف برای نامزدهای ریاست جمهوری است و برای متراکم کردن اکثریت نمایندگان که کار آن است که برای انتخاب نامزد در حزب ملی کنوانسیون بعد از آن در سال. در برخی از ایالتها نمایندگان تعلق می گیرد در یک winner-take-all; اساس کشورهای دیگر تقسیم نمایندگان خود را به همان نسبت در میان برندگان.

پس از عملکرد قوی در یک مناظره تلویزیونی روز جمعه Klobuchar رسید و به مقام سوم پس از قرار دادن پنجم در آیووا که در آن او تا به حال اختصاص داده شده که اکثریت از منابع است.

“سلام آمریکا, نام من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” سناتور گفت: جمعیت حدود 400 نفر در نیوهمپشایر. “قلب من پر است امشب … در حالی که هنوز رای گیری در سمت چپ به تعداد ما را مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه است.”

پیش بینی خود را از نتیجه ناامید کننده بایدن رهبری به کارولینای جنوبی ساعت قبل از نتایج منتشر شد.

مبارزات انتخاباتی خود در بانکی در حمایت از رای دهندگان – که از روی علاقه به یاد داشته باشید او برای نقش خود را در اوباما تاریخی ریاست جمهوری – در کارولینای جنوبی که آرا در پایان ماه. بایدن نظرسنجی ها جلوتر از ساندرز و Buttigieg در میان اقلیت رای دهندگان.

“ما نیاز به شنیدن از نوادا و کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده و فراتر از آن” گفت: بایدن صحبت به نیوهمپشایر حامیان از طریق یک لینک ویدئو. “این است که بیش از ، ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

پس بدون زرق و برق حضور در آیووا و نیوهمپشایر اولیه به همراه داشت خیلی بهتر اخبار برای دموکرات ها.

با 90 درصد از برآورد رای گزارش رای دادن به چوب خط حساب کردن در حال حاضر پیشی گرفته 2016 را 250,983 با توجه به ان بی سی نیوز و نزدیک شدن به سال 2008 رکورد 288,672 رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی نسبت داده شد در بخش, به یک شور و شوق فاصله با برخی از باراک اوباما رای دهندگان ماندن در منزل به جای رای دادن به هیلاری کلینتون. پس از آیووا ترس تا به حال نصب شده که دموکراتیک رای دهندگان ممکن است دوباره کمتر علاقه خود را انتخاب اما نیوهمپشایر مردم در انتخابات است که یک منبع از تشویق.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره هیچ رقیب جدی برای حزب خود را نامزد به راحتی برنده نیوهمپشایر اولیه حزب جمهوری خواه در سه شنبه شب. رئیس جمهور تمسخر نامزدهای دموکرات و گفت وارن بود “واقعا شب بد” و پرسیدن که چرا میلیاردر نامزد تام Steyer بود “رو تنها 3 درصد از آرا در نیوهمپشایر” با وجود صرف میلیون ها دلار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود.
Elizabeth Warren answers questions in Portsmouth, New Hampshire, on Monday.

با وجود ساندرز’ پیروز شدن در آن یک شب بسیار خوب برای Buttigieg و Klobuchar که بسیار نزدیک به خود را شمارش از انتظار است. برای روز دموکراتیک استراتژیست بازدید کرده ساندرز به عنوان سنگین مورد علاقه را به نفع خود, New Hampshire. او برنده دولت در سال 2016 ضرب و شتم کلینتون با 22 امتیاز و یا 56,838 رای.

Buttigieg معتقد است که در طول مبارزات انتخاباتی خود را متوقف می شود که نشان دهنده در نیوهمپشایر خواهد سیمان خود را frontrunner در وضعیت اولیه زمینه است.

Q&A

چه نیوهمپشایر مقدماتی?

اکثر ایالت برگزاری انتخابات مقدماتی که در آن رای دهندگان به یک نظرسنجی در محل پست در برگه های رای خود و یا در غیر این صورت رای گیری از راه دور برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد. این بسیار ساده تر از قفقاز که در ساعت-جلسات طولانی با چند دور از انتخابات.

اولین قفقاز صورت گرفت در آیووا در 3 فوریه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده جمهوریخواه مسابقه توسط یک لغزش اما دموکراتیک رای گیری به پایان رسید و در هرج و مرج با برنی ساندرز و پیت Buttigieg هر دو در حال ظهور به عنوان برندگان در مسابقه بود که بیش از حد نزدیک به تماس.

نیوهمپشایر به طور سنتی میزبان اولین مقدماتی انتخابات انجام داد و پس از سال 1920. همه چشم خواهد شد در رقابتی دموکراتیک اولیه تا ببینید که کدام نامزد در بالا می آید. نیز وجود خواهد داشت یک جمهوری خواه اولیه هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره بدون رقابت جدی او انتظار می رود که برای پیروزی در آن مسابقه توسط یک حاشیه بزرگ.

اما یک نفر بود که آشکارا وجود ندارد. بلندی بیش از این مسابقه بود که همکار و نامزد سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر که تصمیم گرفت به طور کامل چشم پوشی نیوهمپشایر و سایر ابتدایی متحده به جای سرمایه گذاری به شدت در مهم مجموعه ای از سه شنبه می گوید که رای در 3 مارس – های غیر متعارف و خطرناک استراتژی است.

یکی دیگر از میانه که banked در یک عملکرد ضعیف از بایدن در اوایل متحده به اعتبار تصمیم خود را برای انتخابات ریاست جمهوری بلومبرگ نامزدی می اندازد یکی دیگر از موبایل و کامپیوتر به هنوز هم شلوغ میشه.

Ign جانباز دموکراتیک استراتژیست گفت: آزمون واقعی در سال 2020 دموکراتیک اولیه مسابقه می آیند و در چند هفته با نوادا قفقاز در 22 فوریه و کارولینای جنوبی اولیه در 29.

“این علامت سوال بزرگ که فوق العاده است و خواهد بود برجسته برای چند هفته آینده است که چگونه هر یک از این نامزدها را که افراد سیاه و سفید نشان می دهد تا به رای” گلدمن گفت.

“دو نامزد در سمت دموکراتیک مشخص شد در بخش بزرگ چگونه آفریقایی آمریکایی ها رای دادند و من فکر می کنم که این است که هنوز هم باقی مانده سوال اینجا است.”

گزارش های اضافی: جوآن E گرو لورن جنایتکار و آدم Gabbatt

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su