نیوهمپشایر اولیه: چه در زمان انتخابات و چه سازمان دیده بان برای

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
  • نیوهمپشایر سنجی شروع به باز کردن به طور گسترده ای در 6 a. m. و شروع به بستن در 7 p. m. وزیر امور خارجه گفت: نتایج نهایی می رسند می تواند به عنوان اوایل به عنوان 9:30 p. m.

  • هشت دموکراتیک نامزدهای نصب رقابتی مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire. آنها عبارتند از: سناتور برنی ساندرز از ورمونت شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., سناتور الیزابت وارن از Massachusets سابق معاون رئیس جمهور آمده است. سناتور ctq از مینه سوتا سابق tech اجرایی اندرو یانگ نماینده Tulsi Gabbard و سابق صندوق سرمایه گذار تام Steyer.

  • نیز وجود خواهد داشت یک جمهوری خواه اولیه که رئیس جمهور تهمت است انتظار می رود را به نفع خود به آسانی.

  • نظرسنجی ها نشان می دهد یک مسابقه نزدیک بین آقای ساندرز و آقای Buttigieg با خانم وارن و خانم Klobuchar پشت سر آنها و آقای بایدن در مخلوط. معاون سابق رئیس جمهور در خاص می تواند با استفاده از قوی نشان می دهند پس از یک جایگاه چهارم پایان در آیووا.

  • وجود 24 نمایندگان برای grabs نسبتا کوچک تعداد داده است که یک نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان به پیروزی این حزب نامزدی ریاست جمهوری. اما نیوهمشایر دوم نامزدی مسابقه و اولین, اولیه, اغلب می تواند با ارائه یک نامزد با شتاب قبل از نوادا قفقاز و جنوب کارولینای اولیه در اواخر این ماه و همچنین به عنوان فوق العاده سهشنبه متحده در اوایل ماه مارس.

اقامت تا تاریخ در مقدماتی و قفقاز. اشتراک “در سیاست” و ما برای شما ارسال لینک به ما پوشش زنده.

ثبت نام برای ما سیاست عضویت در خبرنامه

منچستر N. H. — سنتی نقش اوایل اولیه و حزبی متحده به باد افشان زمینه از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و سبب ملی حرکت در یک یا چند فینالیست. آن است که به دور از روشن است که این اتفاق خواهد افتاد در نیوهمپشایر — و یا در هر زمان در ماه فوریه است.

آن منطقی که به احتمال زیاد بالای دو مانكن در نیوهمپشایر خواهد شد همان است که در آیووا: آقای ساندرز و آقای Buttigieg. و ممکن است که یکی از آنها برنده خواهد شد دولت متقاعد کننده یا که هر دو از آنها را دور outdistance هر دونده و باریک در این مسابقه به تعدادی از گزینه های.

اما آن را نیز کاملا ممکن است که نیوهمپشایر خواهد اکو آیووا در یکی دیگر از راه تولید چنین تقسیم شده و نتیجه آن نتواند به مسابقه به تمرکز شدید. در آیووا پنج نامزد به پایان رسید در دو رقمی و بالا هر دو به سختی به دست آورده یک چهارم از آرای مردمی. که به سختی به یک نتیجه قاطعانه و آن باقی مانده است دیده شود که آیا رای دهندگان نیوهمپشایر قاطع تر خواهد بود.

البته عدم قریب به اتفاق اولویت نیز یک نوع ترجیح یکی که منعکس کننده رای دهندگان نارضایتی دیرین جبهه ملی-دونده آقای بایدن و عدم اطمینان در مورد گزینه های باقی مانده خود را. دموکراتیک رای دهندگان ناراحت کننده با آقای ساندرز حتی قوی دوم-پایان محل برای یکی دیگر از نامزدها می تواند یک آستین ، ملی تاثیر, اگر آن را به سیگنال های بیشتر از متوسط رای دهندگان که شخص دیگری است که خود را قوی ترین گزینه باقی مانده.

حتی پس از آن وجود دارد حدود 60 میلیارد دلایلی که در این مسابقه ممکن است باقی می ماند در آشفتگی در حالی که خوب است. اگر اوایل متحده قرار است به منظور مسابقه ممکن است آن را دشوار است برای آنها را به انجام این کار زمانی که Michael R. بلومبرگ است با دور زدن آنها را به طور کامل با خود بودجه مبارزات انتخاباتی روت در سه شنبه.

برای ماه آقای بایدن این کمپین به دنبال tamp کردن انتظارات در مورد چشم انداز خود را در نیوهمپشایر با این استدلال که رقبا مانند آقای ساندرز و خانم وارن را دراماتیک صفحه اصلی-زمینه مزایای توجه به وضعیت خود را به عنوان همسایه-دولت دموکرات.

اما در حال حاضر, تازه, یک فاجعه چهارم-پایان محل در آیووا آقای بایدن است که مقابله با احتمال یک چهارم یا حتی پنجم نتیجه در نیوهمپشایر.

با وجود یک تخته سنگ از برجسته تاییدیه و گسترده به رسمیت شناختن نام وجود دارد شانس است که آقای بایدن مکان های پشت نسبی تازه واردان از میانه آقای Buttigieg و خانم Klobuchar.

چنین نتیجه را نابود بایدن اردوگاه تلاش به ادعای گوشته به عنوان متوسط پرچمدار در حزب دموکراتیک او را تهدید می کند, صندوق جمع آوری و آن را دشوار است به ایجاد شور و شوق سر به مسابقه بعدی نوادا.

قطعا آقای بایدن می تواند تعجب در اینجا است. و مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر ساخته شده آن وضعیت روشن است: هر نیوهمپشایر نتیجه آقای بایدن متعهد به آزمایش نظریه خود را که او انجام خواهد شد بهترین در بعد رای گیری متنوع تر متحده, South Carolina.

سوال این است که چه دولت از پول خود را و حرکت خواهد بود و بیرون آمدن از نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

خانم وارن به حال خیلی پیش از خواب برنده شدن در نیوهمپشایر اولیه و بز خودش به سمت سه شنبه با جدی حرکت است.

دیگر حداقل اگر انتخابات به باور.

ماساچوست سناتور به نظر می رسد به جای درگیر در سه راه مبارزه برای مقام سوم با آقای بایدن و خانم Klobuchar.

خانم وارن که سوم به پایان رسید در آیووا پشت آقای Buttigieg و آقای ساندرز همان دو مرد او مسیرهای پیاده روی در نیوهمشایر سپری کرده است این هفته در تلاش برای شناور بالاتر از تشدید نزاع و طرح ریزی قدرت فراتر از اوایل متحده است. “وجود دارد 55 تر متحده و سرزمین های پس از این,” او گفت: در کنکورد در روز یکشنبه. “به نظر می رسد مانند آن است که برای رفتن به یک نبرد طولانی برای نامزدی. ما در حال حاضر ساخته شده از دفاتر و باید در نیروهای زمینی در 30 متحده است.”

او ممکن است ادارات و نیروهای نظامی اما خانم وارن همچنین نیاز به پول و حرکت های سیاسی و ضعف نشان دادن در نیوهمپشایر می تواند راب او را از هر دو.

آقای ساندرز مستقل سناتور ورمونت به دنبال موقعیت قطب دموکراتیک اولیه مسابقه پس از پایان قوی در ناقص آیووا قفقاز.

اما رای گیری های اخیر نشان می دهد که او در یک مسابقه در نیوهمپشایر با آقای Buttigieg که او نیز به خوبی در آیووا.

هر چیزی از یک پیروزی در روز سه شنبه خواهد بود قابل توجه ناامیدی برای آقای ساندرز که برنده دولت اولیه در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون با 60 درصد آرا. او احتمالا نیاز به یک فرمانده نفع خود سوق دادن او به بقیه زود متحده و سه شنبه.

مالی خود استفاده باید باقی می ماند: دستیاران آقای ساندرز گفت که او دریافت کرده بود 600,000 سهم در نخستین روز از ماه فوریه و در صدر هفت میلیون سهم بیش از همه خود را در سال 2020 کمپین که از یکشنبه.

که به معنی ساندرز کمپین پردازش به طور متوسط 66,666 سهم در هر روز در طول این نه روز. او به طور متوسط اهدای خون در ماه ژانویه بود $18.72.

اگر او به طور متوسط اهدای ماند ثابت در ماه فوریه آقای ساندرز بود که افزایش حدود 1.25 میلیون در هر روز و یا $11.2 میلیون بیش از همه در نه روز.

که اهدای سرعت بود به طور قابل توجهی سریع تر از ماه ژانویه که ساندرز مبارزات انتخاباتی مطرح $25 میلیون. مبارزات انتخاباتی خود گفت که آن را دریافت کرده بود 1.3 میلیون دلار کمک مالی در ماه ژانویه 31 روز که می آید به حدود 42,000 در هر روز.

دیگر بالا کمپین های منتشر نشده خود را به صندوق جمع آوری بالغ برای ژانویه یا فوریه. آقای گفت: فردا این هفته که مبارزات انتخاباتی خود بود “بالا بردن حدود یک و نیم میلیون دلار در روز است.”

چند هفته قبل از آیووا قفقاز آقای Buttigieg انتخاباتی بود بی سر و صدا اجازه دادن به آن شناخته می شود که اگر او نبود باید بالا-سه پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر او می خواهم تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را قبل از رفتن به نوادا و کارولینای جنوبی است.

در حال حاضر پس از یک مجازی کراوات برای کسب مقام اول در آیووا و نیوهمشایر نظرسنجی نشان دادن او دوم به آقای ساندرز سوال برای آقای Buttigieg است که تا چه حد می تواند برود.

در این مرحله انتظارات برای آقای Buttigieg, 38, به عنوان بالا به عنوان آنها بوده است. یک-دو به پایان خواهد سیمان وضعیت خود را به عنوان یک پیشرو نامزد thumping آقای بایدن استقرار انتخاب دو بار در نه روز. سوم و یا حتی بدتر در این نقطه خواهد بود شدید ناامیدی.

آقای Buttigieg تیم می داند که جاده است به گرفتن بسیار سخت تر است. نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه تحت سلطه لاتین و سیاه و سفید دموکرات — گروه شده اند که به مراتب کمتر پذیرای پیام خود از توزیع زمام دولت را به نسل جدید است.

امید بیان به خبرنگاران اهدا کنندگان و حامیان بیش از ماه گذشته است که برنده begets برد. او مدعی پیروزی در انتخابات قبل از هر نتیجه ای نوشته شده بودند و تبدیل آن به حرکت در, New Hampshire. یک پیروزی و یا نزدیک به اندازه کافی مکان دوم را در اینجا می تواند او را در غرب با یک استدلال که او بهترین یا شاید تنها جایگزین برای آقای ساندرز.

چند داوطلبان باید شخصا احساس 48 ساعت شتاب نوسان کاملا مثل خانم Klobuchar.

با ظرفیت جمعیت تمام آخر هفته بیش از 3 میلیون دلار افزایش بیش از آخر هفته و دو نظرسنجی نشان دادن یک خروش به مقام سوم خانم Klobuchar حمل و اعتماد به نفس و رسانه scrums از یک نامزد در حال افزایش است.

البته او هنوز هم به پایان رسید پنجم در آیووا. و میلیون ها مطرح شده بیش از آخر هفته پور به قفسه سینه جنگ به مراتب کوچکتر از آن است که از بالا دو نامزد.

موفقیت او در نیوهمپشایر خواهد لولا در مورد اینکه آیا او بی پرده درخواست تجدید نظر به میانه های مستقل و حتی مغلوب ساختن پیشی جستن پشیمان محافظه کاران می تواند پچ با هم یک ائتلاف گسترده ای به اندازه کافی برای رقابت با آقای بایدن یک بار نظرسنجی رهبر که اذعان کرده است که او تضعیف شده در گرانیت امور خارجه و خانم وارن که نیز دیده می شود برخی بی مهابا می افتد در دولت رای گیری.

برای خانم Klobuchar به یک شب خوب او نیاز به یک قوی در روستایی در بخش های شمالی این ایالت و در امتداد ساحل.

اما در حالی که متوسط ریشه پیدا کردن یک خانه در ایالات آیووا و نیوهمپشایر نقشه سخت تر می شود برای خانم Klobuchar در نوادا و کارولینای جنوبی و سپس بعد از آن در روز سه شنبه با یک دوز سنگین از شرق و غرب و جنوب و صدها میلیون دلار ارزش تبلیغات از آقای بلومبرگ.

شاید هیچ نامزد را به مقیاس به عنوان به سرعت به عنوان خانم Klobuchar پس از روز سه شنبه اولیه باید او را قوی نشان میدهد. اما خانم Klobuchar عهد روز دوشنبه برای ادامه به بعد به سه شنبه بدون توجه به آنچه.

اگر شده است وجود دارد یک یقین از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران آن است که دموکرات ها رای می دهند. زیادی است.

در سال 2018 میزان مشارکت در انتخابات در انتخابات میان دوره ای رسید که بالاترین سطح در یک قرن. دموکرات ها توانستند کنترل مجلس نمایندگان. یک سال بعد آنها gloated در مورد موفقیت خود را برنده فرمانداری صندلی در دو رنگ قرمز آمریکا — کنتاکی و لوئیزیانا — با کمک از یک تاریخی موجی از رای دهندگان.

اما در اولین آزمون خود را در سال 2020 ممکن است دموکرات ها سقوط کرد ، پیشرو در مبارزات بودند و آماده برای به عنوان بسیاری از 300,000 مردم را به نشان می دهد تا برای آیووا قفقاز — 60,000 بیشتر از رکورد در سال 2008. به جای فقط 176,000 نشان داد, کمتر از 3 درصد بیشتر از در سال 2016.

نیوهمپشایر مقامات پیش بینی بسیار متفاوت نتیجه در دولت خود را که در آن مستقل نیز می تواند رای در مهمانی شرکت کنند ، وزیر امور خارجه لایحه گاردنر معتقد است بیش از 500 ، 000 نفر رای خواهد داد در اولیه یک مشارکت بیش از 50 درصد از دولت ثبت نام از رای دهندگان.

در حال حاضر نگرانی در مورد چشم انداز خود را در برابر رئیس جمهور تهمت و دموکرات خواهد بود نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن اعداد. هر چیزی کوتاه از تاریخ-ساخت اعداد به احتمال زیاد دیده می شود به عنوان یک نا امیدی است که ممکن است ارسال موج دیگری از اضطراب از طریق یک حزب در حال حاضر برای رسیدن به آن بو نمک.

سیدنی اخگر رید J. Epstein, لیزا Lerer و نیک Corasaniti کمک گزارش از منچستر N. H.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>