نیوهمپشایر نتایج اولیه: آهنگ رای, شهرستان شهرستان

پس از هرج و مرج دموکرات قفقاز در آیووا هفته گذشته همه چشم ها در نیوهمپشایر در سه شنبه شب برای دیدن اگر یک برنده روشن می تواند ظهور از کشت از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. خواه اولیه نیز صورت گیرد اما با هیچ رقابت جدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به نفع خود توسط یک زمین لغزش.

یک تعداد انگشت شماری از آراء شده اند شمارش از سه شهرهای کوچک که رای دادند پس از نیمه شب. بیشتر نتیجه خواهد رسید و پس از اکثر نظر سنجی ها در 7pm ET.

چه مقدماتی?

مقدماتی و قفقاز هستند یک سری از مسابقات در تمام 50 ایالت آمریکا به علاوه واشنگتن دی سی و سرزمین های دور افتاده که در آن هر حزب انتخاب آن نامزد.

در برخی از ایالتها نمایندگان تعلق می گیرد در یک winner-take-all; اساس کشورهای دیگر تقسیم نمایندگان خود را به همان نسبت در میان برندگان. هدف برای نامزدهای ریاست جمهوری است و برای متراکم کردن اکثریت نمایندگان که کار آن است که برای انتخاب نامزد در حزب ملی کنوانسیون بعد از آن در سال.

چه نیوهمپشایر اصلی ؟

اکثر ایالت برگزاری انتخابات مقدماتی که در آن رای دهندگان به یک نظرسنجی در محل پست در برگه های رای خود و یا در غیر این صورت رای گیری از راه دور. این بسیار ساده تر از قفقاز – ساعت-جلسات طولانی با چند دور از انتخابات.

اولین قفقاز در رقابت برای نامزدی ریاست جمهوری صورت گرفت در آیووا هفته گذشته است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده جمهوریخواه مسابقه توسط یک لغزش اما دموکراتیک رای گیری به پایان رسید و در هرج و مرج با برنی ساندرز و پیت Buttigieg هر دو در حال ظهور به عنوان برندگان در مسابقه بود که بیش از حد نزدیک به تماس.

چرا نیوهمپشایر مهم است ؟

در حالی که آیووا به طور سنتی دارای اولین قفقاز در مسابقه انتخابات نیوهمپشایر برگزار شد برای اولین بار اولیه از سال 1920. هدف برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی اولیه رای گیری متحده و ایجاد شناخت نام و حس حرکت و همچنین به عنوان انتخاب کنید تا خود را برای اولین بار نمایندگان. گاهی اوقات نامزد پدیدار سرعت اما دو عمده دموکراتیک اولیه مسابقات سوراخ سوراخ شدن باراک اوباما در برابر کلینتون و سپس ساندرز در برابر کلینتون باید به طول انجامید از آیووا قفقاز در ماه ژانویه از طریق به اواخر بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>