جدید کروناویروس بستری شدن در بیمارستان را به کمترین تعداد از این مستند آغاز شد و در نیویورک


جدید روزانه coronavirus بستری شدن در بیمارستان در نیویورک به کمترین تعداد از این مستند آغاز شد و در 20 مارس

  • وجود دارد 572 جدید بستری شدن در بیمارستان با توجه به کروناویروس در گزارش نیویورک در روز جمعه گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو
  • این کمترین تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان در دولت از این مستند آغاز شد و در 20 مارس
  • مرگ و میر افزایش دوباره در روز جمعه و باقی می ماند در یک سطح کومو به نام “infuriatingly ثابت’
  • جدید وجود دارد 226 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در نیویورک جمعه
  • روزانه مرگ و میر در حال حاضر کمتر از نیمی از سطح ثبت دو هفته پیش
  • موارد جدید در هر روز ادامه روند نزولی کومو اضافه شده
  • دولت 333,122 مجموع مورد تأیید و 21,271 مرگ و میر.
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان با توجه به کروناویروس در نیویورک به پایین ترین سطح خود از این مستند آغاز شد و در 20 مارس فرماندار اندرو کومو گفت شنبه.

فقط وجود دارد 572 جدید بستری شدن در بیمارستان در روز جمعه اما در مجموع بستری شدن در بیمارستان باقی می ماند بیش از 7000.

جدید روزانه بستری شدن در بیمارستان لوله و موارد ادامه داد: در روند کومو اضافه شده اما جدید مرگ باقی می ماند در یک infuriatingly ثابت سطح.

وجود دارد 226 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در نیویورک روز جمعه از 216 یک روز زودتر و در همان شماره ای که ثبت شد و پنج روز پیش.

روزانه مرگ و میر در حال حاضر کمتر از نیمی از سطح ثبت دو هفته پیش اما روز جمعه افزایش اضافه شده به نگرانی های پس از آن روز جمعه گزارش داد که شیوع کروناویروس در ایالت نیویورک آهسته در نیمی از آن سرعت مشخصی و آن را به عنوان شروع به قرعه کشی نزدیک به آن prelockdown سطح.

New York Governor Andrew Cuomo said in a Saturday press briefing that he number of new daily hospitalizations due to coronavirus in New York are at the lowest level since the lockdown began on March 20. There were 572 new hospitalizations reported on Friday

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در یک شنبه نشست خبری که او تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان با توجه به کروناویروس در نیویورک به پایین ترین سطح خود از این مستند آغاز شد و در 20 مارس. وجود دارد 572 جدید بستری شدن در بیمارستان گزارش روز جمعه

There were 572 new hospitalizations reported on Friday, the lowest number since March 20

وجود دارد 572 جدید بستری شدن در بیمارستان گزارش روز جمعه کمترین تعداد از آوریل 20

Total hospitalizations in New York state still remain more than 7,000, Gov. Cuomo said

مجموع بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک هنوز هم باقی می ماند بیش از 7000 Gov. کومو گفت:

شما ببینید آن نشده است که سطح خود از ما آغاز شده در مارس 20, مارس 21 به طوری که جدید خوش آمدید,’ کومو گفت: از این میزان بستری شدن.

‘این است که خبر خوش این است دلخراش هر روز” او اضافه شده جدید مرگ و میر.

“ما می خواهم برای دیدن که شماره انداختن در کرایه سرعت سریع تر از آن حذف شده است.’

کومو نیز اشاره کرد یک سیستم جدید اجرا برای پیگیری coronavirus موارد توسط محله شد و با نشان دادن تعداد بسیار بالاتر از موارد در میان جوامع اقلیت.

‘بخشی از سیستم جدید است که ما اجرا را از طریق این بیمارستان گزارش شبانه چگونه بسیاری از موارد آنها را جایی که آنها می آیند و ما می توانیم در حال حاضر به معنای واقعی کلمه نقشه تعداد زیادی از مردم و جایی که آنها در حال آمدن از سراسر کشور’ او گفت.

و سپس هنگامی که شما نگاه کنید به این اطلاعات به خصوص در بروکلین و برانکس آن را روشن است که جوامع در حال سنگین تر جمعیت اقلیت و سنگین تر سال جمعیت کم درآمد.

“و هنگامی که شما مقایسه کنید که با کلی شهر رای آن را می سازد همان نقطه ای که میزان بستری شدن عفونت رای در میان جامعه اقلیت در میان کم درآمد جوامع بالاتر از متوسط است.’

در هر سه شاخص های عمده ای از گسترش ویروس اوج اتفاق افتاده در تقریبا دو برابر سرعت به عنوان رکود آمار و ارقام مورد بررسی قرار DailyMail.com نشان می دهد. در بالا نشان داده شده است که چگونه هر سه شاخص با افزایش سرعت و چگونه آنها در حال حاضر کاهش به علاوه طول زمان آن را به آنها را برای رسیدن به قبل از مستند شماره (رنگ سبز نشان داده شده). مجموع بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش جدید پس از بستری شدن در بیمارستان به اوج خود رسید چرا که بيماران ماندن در بیمارستان برای دیگر

آن روز جمعه گزارش داد که شیوع کروناویروس در ایالت نیویورک آهسته در نیمی از آن سرعت مشخصی است و برنامه

در سه گروه عمده شاخص های گسترش – روزانه جدید بستری شدن در بیمارستان روزانه مرگ و میر و تعداد بستری شدن در بیمارستان – میزان افزایش بین 20 مارس – تاریخ کامل مستند در محل قرار داده شد و این قله در حدود دو برابر نرخ کاهش از قله تا زمانی که ممکن است 6.

مقامات شهرستان را داده اند روزانه به روز رسانی جدید در بستری از زمان شروع این بیماری همه گیر. تعداد مرگ و میر روزانه در شهر نیویورک هر چند افزایش 43 در هر روز به طور متوسط بین 20 مارس و اوج.

آنها اخیرا کاهش حدود 17 هر روز معنی آن را یکی دیگر از 30 روز به جایی که آنها قبل از این مستند اجرا شد.

اپیدیولوژی می گویند کاهش آهسته نتیجه قرنطینه بودن به اندازه کافی دقیق و در وجود و نه در حال تست و ردیابی به اندازه کافی سریع. در حال حاضر که تعداد روزانه موارد پایین تر است آنها می گویند این کاهش را انتخاب کنید تا.

موج دوم از عفونت اجتناب ناپذیر است که دولت بازگشایی آنها می گویند اما مهم این است که گرفتن اعداد به عنوان کم که ممکن است قبل از آن به اطمینان حاصل شود که موج دوم نمی فلج سیستم بیمارستان.

به منظور بازگشایی دولت را در مناطق مختلف هر یک نیاز به یک ثابت 14 روز کاهش در مرگ و میر جدید بستری شدن در بیمارستان و با داشتن کمتر از دو نفر در هر 100 ، 000 ساکنان بستری به بیمارستان هر روز در میان دیگر شرایط مانند داشتن به اندازه کافی تخت بیمارستان تست و ردیابی.

در سطح ایالت این اعداد رسیده است که در حال حاضر اما بازگشایی بستگی چقدر مناطق انجام به صورت جداگانه.

نیویورک است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده با 333,122 موارد و 21,271 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>