جدید چینی شهر قفل شده است و به عنوان اولین ویروس مرگ در خارج از کشور گزارش

1 / 7

اضطراب خریداران سعی کنید برای خرید ماسک صورت در مانیل پس از اولین خارجی مرگ و میر از کروناویروس جدید گزارش شده در فیلیپین

اضطراب خریداران سعی کنید برای خرید ماسک صورت در مانیل پس از اولین خارجی مرگ و میر از کروناویروس جدید گزارش شده در فیلیپین (AFP Photo/تد ALJIBE)

پکن (AFP) – چین تحمیل مستند یکشنبه در یک شهر دور از مرکز از coronavirus اپیدمی به عنوان آن مرگ و میر از این بیماری افزایش یافت و به 304 و اول مرگ و میر در خارج از کشور گزارش شد در فیلیپین.

حوادث اضافه شده به تعمیق نگرانی در مورد پتانسیل برای این ویروس به گسترش به عنوان دولت ها در سراسر جهان بسته مرزهای خود را به مردم از چین است.

تلاش برای مهار این ویروس مقامات در زمان عمل در شرق شهر ونژو در یکشنبه — برخی از 800 کیلومتر (500 مایل) از ووهان شهر در قلب بهداشت و درمان اضطراری — بسته شدن جاده ها و محدود مردم به خانه های خود.

پس از ظهور از ووهان در اواخر سال گذشته coronavirus آلوده تقریبا 14,500 مردم در سراسر چین و به 24 کشور جهان است.

در تایلند است که 19 مورد تأیید پزشکان یکشنبه گفت: سالمندان چینی بیمار تحت درمان با یک کوکتل از آنفولانزا HIV و مواد مخدر نشان داده بود بهبود چشمگیر و آزمایش منفی برای این ویروس 48 ساعت بعد.

بسیاری از عفونت های خارج از کشور شده اند در افرادی که تا به حال سفر از ووهان صنعتی hub 11 میلیون نفر و یا مناطق اطراف آن از استان هوبی.

مردی که مرده در فیلیپین شد 44 ساله از ووهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی که اعلام کرده است این بیماری همه گیر جهانی بهداشت اضطراری است.

چین اقدام بی سابقه تلاش برای مهار این ویروس که اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد به انسان از یک ووهان بازار حیوانات و منتقل می شود در میان مردم در یک مد مشابه به آنفولانزا.

– مستندات –

اين تلاش ها شامل فوق العاده قرنطينه در ووهان و شهرهای اطراف با تمام حمل و نقل ممنوع, موثر, آب بندی کردن بیش از 50 میلیون نفر است.

اما 10 روز پس از قفل کردن ووهان مقامات اعمال مشابه اقدامات سخت گیرانه در Wenzhou یک شهر ساحلی از نه میلیون نفر در استان ژجیانگ بخش شرقی صنعتی افزوده است که طراحی اقتصادی چین افزایش طول دهه های اخیر.

تنها یک ساکن در هر خانواده مجاز است به هر دو روز به خرید ملزومات و 46 بزرگراه تلفات ایستگاه های بسته شده اند, مقامات اعلام کرد.

این شهر قبلا بسته اماکن عمومی مانند سینما و موزه ها و معلق حمل و نقل عمومی.

ژجیانگ است 661 تایید عفونت با 265 از کسانی که در Wenzhou با توجه به دولت است.

این بالاترین شمارش برای هر استان در چین پس از زمین-صفر هوبئی.

– بسته شدن مرز –

در سطح بین المللی ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و اسرائیل را ممنوع اعلام کرد اتباع خارجی از دیدن اگر آنها شده اند در چین به تازگی و آنها همچنین هشدار داد شهروندان خود در برابر رفت و آمد وجود دارد.

مغولستان و روسیه و نپال بسته اند خود را در مرزهای زمینی.

تعدادی از کشورها گزارش عفونت افزایش به 24 پس از روسیه و سوئد را تایید کرد اولین موارد این آخر هفته.

مرگ و میر در چین صعود به 304 روز یکشنبه پس از آنکه مقامات گزارش 45 جدید مرگ و میر.

وجود دارد 2,590 جدید موارد تایید شده در چین آوردن مجموع به حدود 14,500.

تعداد تایید عفونت در چین بسیار بالاتر از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2002-03.

سارس ناشی از یک عامل بیماری زا شبیه به کروناویروس جدید و همچنین سرچشمه در چین کشته 774 نفر در سراسر جهان — بسیاری از آنها را در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است.

با بیمارستان ها در ووهان غرق چین خواهد شد شنبه باز نظامی به رهبری بیمارستان صحرایی است که در ساخته شده بود تنها 10 روز برای درمان به مردم آسیب دیده توسط ویروس.

و با اقتصاد چین, مبتلا, بانک مرکزی اعلام کرد این امر انتشار 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) دوشنبه برای حفظ نقدینگی در سیستم بانکی — روز بازار دوباره باز پس از تعطیلات طولانی ،

– تعطیلات پایان –

ظهور این ویروس را همزمان با سال جدید قمری هنگامی که صدها میلیون نفر سفر در سراسر کشور در هواپیما و قطار و اتوبوس و هويدا.

تعطیلات که برنامه ریزی شده بود به پایان روز جمعه تمدید شد سه روز به مقامات بیشتر زمان به سعی کنید برای مقابله با بحران.

با بسیاری از با توجه به عقب در محل کار در روز دوشنبه مردم شروع به بازگشت در هواپیما و قطار بیش از آخر هفته با تقریبا هر کس با پوشیدن ماسک.

سفارشی مقامات دستور داده بود متوسط چک در همه خروج-نقاط ورود در پکن به گزارش رسانه های دولتی.

بازگشت مسافران در حال بررسی و ثبت شده در مسکونی ترکیبات در حالی که تب چک شدند, در محل, در ایستگاه های مترو ادارات و کافی نت ها.

یکی 22 ساله پس از رسیدن به پکن ایستگاه قطار از شمال شرقی چین گفت: خانواده اش بود از او خواست به تاخیر بازگشت او.

“اما من نگران این امر بر کار من,” او گفت:.

گارد امنیتی Du Guiliang, 47, گفت که او می تواند شروع به عقب در پکن روز یکشنبه پس از بازگشت از شرق استان لیائونینگ.

“بسیاری از همکاران (از هوبئی) نمی تواند به عقب می آیند. در حال حاضر کسانی که کار شیفت روز در شرکت ما برای انجام کار شیفت شب را به عنوان خوب,” او گفت:.

بسیاری از کسب و کار شد و به باقی می ماند بسته به مدت حداقل یک هفته دیگر در حالی که برخی از شهرهای بزرگ افغانستان از جمله شانگهای — تا به حال نیز تمدید تعطیلات.

بسیاری از خارجی ها در ضمن باید شروع به ترک چین به صبر کنید همه چیز را در خارج از کشور.

“(خانواده من) گفت: من باید به خانه بروم گفت:” 22 ساله آفریقای جنوبی, دانش آموز جیمی بوش به عنوان او منتظر یک پرواز از پکن در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>