جدید پردیس سوء رفتار جنسی قوانین را مقابله با قدمت خشونت

واشنگتن — وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos را در انتظار قوانین در سوء رفتار جنسی در این کشور مدارس و کالج ها را شامل مقررات مربوط به ساحل تا برای حمایت از قربانیان وسیله و دوستیابی خشونت پاسخ به حملات مرگبار است که بر ضعف سیاست های کنونی.

قوانین را برای اولین بار سیمان خشونت دوستیابی و خشونت به عنوان وسیله اشکال تبعیض جنسیتی است که مدارس باید آدرس تحت عنوان IX فدرال حقوق مدنی که قانون منع تبعیض در آموزش و پرورش برنامه هایی که دریافت بودجه دولت است.

در گذشته وزارت آموزش و پرورش صادر کرده راهنمایی در مورد چگونگی مدارس باید رسیدگی به سوء رفتار جنسی در محوطه دانشگاه و تفسیر عنوان نهم به نیاز دانشگاه ها برای مبارزه با تجاوز جنسی در خاص است. بخش قوانین جدید را بیشتر با اضافه کردن تعاریف خشونت دوستیابی خشونت و وسیله به عنوان سوء رفتار است که دانشگاه ها باید مقابله و یا خطر تحقیقات فدرال و کاهش بودجه است.

قربانیان طرفداران حقوق و وکلا می گویند که در حالی که بسیاری از مدارس فرض چنین تخلفات سقوط در زیر چتر گسترده از آزار و اذیت جنسی نیست و همه باید آموزش کارکنان خود برای رسیدگی به آنها اجازه دهید به تنهایی درمان آنها را به عنوان نقض حقوق مدنی است.

“هنوز هم وجود دارد طولانی ایده که قدمت خشونت بین فردی مسئله ای است که دو مردمی نیاز به کار بر روی چیزی است که فقط اتفاق می افتد بین مردان و زنان به جای دیدن آن را به عنوان یک شکل از خشونت که تاثیر گذار در آموزش و پرورش گفت:” سیج کارسون مدیر قربانیان حقوق بشر خود را بدانید IX.

زمانی که عنوان IX قوانین منتشر شده در هفته های آینده این خشونت مقررات در حال انتظار برای تشدید استاندارد برای مدارس از اوباما-دوران راهنمایی حروف به گفته افراد آشنا با این بخش جدید ترین پیش نویس. هدايت سند صادر شده در سال 2011 ذکر شده آشنایی خشونت تنها در پانوشت.

“آشنایی خشونت که اغلب می شود در آزار و اذیت مسائل و مسائل وجود دارد و در روابط داخلی که فقط به عنوان سمی و خطرناک گفت:” مت McCluskey که 21 ساله دختر لورن McCluskey, یک دانشگاه یوتا آهنگ ستاره شد, شکار در دانشگاه ربوده و کشته شدن توسط دوست پسر سابق در سال 2018 است. خانم McCluskey را جشن گرفتند او 23rd تولد در روز چهارشنبه.

یک سخنگوی این گروه کاهش یافته است به نظر به دلیل قوانین نهایی نیست.

لورن McCluskey مرگ یکی از چندین موارد مقامات در نظر گرفته که حل و فصل آنها در تغییرات جدید. پدر و مادر او در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر دانشگاه یوتا گفت: مدرسه نقض حقوق مدنی قانون با بررسی بیش از 20 گزارش از دختر خود سوء استفاده که آورده بودند به توجه حداقل شش عضو هیات.

به جای اقدام به طرح دعوی در دادگاه گفت: مسئولان مدرسه را به عهده گرفت او می خواهم “حریم خصوصی” و “تنها در نظر گرفته و تهدید لورن با مهمان سیاست نقض” برای اجازه دادن به دوست پسر او که یک دانش آموز برای زندگی در اتاق خوابگاه خود را. او بعدها به یک جانی و مجرم جنسی در آزادی مشروط که تا به حال دروغ گفته در مورد هویت خود را.

دانشگاه هرگز بررسی گزارش می دهد که خانم McCluskey شده بود به دنبال در اطراف پردیس که او به کبودی روی بدن یا که دوستان او از ترس برای زندگی خود طرح دعوی در دادگاه گفت.

پدر و مادر او در یک تماس همراه با زمانی که آنها شنیده گذشته چهار کلمه — “هیچ هیچ هیچ” — به عنوان او کشیده به پشت یک ماشین و هفت بار. آنها ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که دختر خود شکایت نمی شد جدی گرفته بر اساس “فرض است که لورن مانند بسیاری از زنان غیر منطقی بود هیستریک, حساس, پارانویا زیاده به وضعیت و راستگو بودن.”

این ماده جدید در وزارت آموزش و پرورش قوانین جدید خواهد بود یک پیروزی کوچک برای قربانیان طرفداران حقوق که تا حد زیادی محکوم خانم DeVos را از طرح های دیگر که تقویت حقوق متهم و به طور کلی ایجاد سوء رفتار جنسی اتهامات سخت تر به دنبال در محوطه دانشگاه. برای مثال طرح های دیگر نیاز به شکایت از طریق یک دقیق تر گزارش فرآیند و دادگاه مانند رسیدگی است.

خانم کارسون گفت که او در نظر گرفته دوستیابی خشونت ارائه یک توسعه مثبت اما همراه با خانم DeVos دیگر پیشنهادات این می تواند یک “شمشیر دو لبه” برای قربانیان. “برخی از این روش ها می تواند بسیار خطرناک برای آنها” خانم کارسون گفت.

بخش هماهنگی با قوانین و مقررات خود را با تعاریف در حال حاضر تاسیس در سال 1990 Clery عمل که نیاز به کالج ها به طور منظم گزارش مسائل امنیتی و اعمال جنایی و حمایت های مشخص شده در سال 1994 خشونت علیه زنان عمل می کنند.

اما این بخش نیز آن را وزن از حقوق مدنی اجرای به هر مدرسه در کشور که در آن قسمت از قدمت خشونت, خشونت خانگی و وسیله — جمعی شناخته شده به عنوان “همسرآزاری” — است که در سال های اخیر است.

در سال 2017 سال است که در آن جدید ترین Clery داده ها در دسترس است, دانشگاه های گزارش 16,977 موارد از جرائم که سقوط تحت خشونت علیه زنان عمل می کنند در مقایسه با 12,232 در سال 2014. تعداد قسمت دوستیابی خشونت وسیله و خشونت افزایش یافته و هر سال در هر سه دسته است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت که نزدیک به 1 در 11 ماده و در حدود 1 در 15 دبيرستان دانش آموزان گزارش تجربه فیزیکی دوستیابی خشونت و 1 در 9 ماده و 1 در 36 نر دانش آموزان دبیرستان گزارش تجربه جنسی دوستیابی خشونت است.

در میان بیش از 120.000 نظرات عمومی که گروه دریافت آن را به عنوان در نظر گرفته جنسی سوء قوانین طرفداران با اشاره به موارد اخیر از قدمت خشونت برای نشان دادن پتانسیل سیاست شکاف. کسانی که شامل Yeardley عشق, 22 که کشته شد یک سوء استفاده از دوست پسر سابق خود در دانشگاه ویرجینیا اتاق خوابگاه در ماه مه سال 2010 تنها چند هفته قبل از فارغ التحصیلی و نفت فیشر اولین قربانی یک جرم تیراندازی در سانتافه دبیرستان در تگزاس در آوریل سال 2018 که تا به حال رد مسلح را تهاجمی پیشرفت برای ماه می باشد.

در مارس 2018, Jaelynn Willey, 16 کشته شد در راهرو بزرگ میلز دبیرستان در مریلند توسط دوست پسر سابق که تا به حال مورد آزار و اذیت و آزار او در مدرسه پس از آنها را شکست.

طرفداران و وکلا استدلال می کنند که با موفقیت دوستیابی, خشونت, خشونت خانگی و وسیله باید در نظر گرفته شود جدا از نسبتا باریک تعریف از آزار و اذیت جنسی پیشنهاد شده توسط خانم DeVos. تحت این تعریف مدارس ملزم به پاسخ تنها به رفتار است که “تا شدید و فراگیر و عینی توهین آمیز” که آن را “تکذیب یک فرد دسترسی به مدرسه و آموزش و پرورش برنامه یا فعالیت است.”

“اگر ما اصل گفت: به یک وسیله و دوستیابی خشونت قربانیان ‘ببخشید این نیست فراگیر به اندازه کافی به اندازه کافی شدید و یا عینی توهین آمیز به اندازه کافی” آنها در حال رفتن به دوباره گفت:” Cari سیمون برجسته عنوان IX وکیل و مدیر سابق کنگره حقوق قربانیان حزبی. نظرات خود را به شدت خواست این اداره به اتخاذ تعاریف.

خانم سیمون که به طور کلی مخالف مقررات نامیده می شود علاوه بر این از تعاریف “تحول” برای قربانیان این اشکال خشونت. “آنها در حال حاضر حقوق” او گفت:.

S. دانیل کارتر رئیس گروه مشاوره ایمنی مشاوران برای آموزشی دانشگاه که کمک نوشتن Clery عمل گفت: او طرفدار بخش حفظ یک تعریف گسترده از آزار و اذیت جنسی بیش تصویب Clery استاندارد. اما او گفت که او غافلگیر شده بود که قدمت خشونت و وسیله شدن بودند وضوح بیشتر.

“وجود دارد نه کسی که مشغول به کار در Clery که فکر آن را امکان پذیر خواهد بود برای رفتن به وزیر آموزش و پرورش یا معاون وزیر برای حقوق مدنی و بگو: “لطفا یک تنظیم است که می نویسد: در این خاص بیان پادمان'” آقای کارتر گفت.

بزرگترین اثر جدید دوستیابی خشونت قوانین می تواند در دبستان و دبیرستان است که شناخته شده برای قراضه تحقیقات از آزار و اذیت جنسی, حمله و سوء دیگر.

یک سال 2017 مطالعه توسط Ball State University of مدرسه پاسخ به آشنایی نوجوان خشونت نشان داد که بیش از نیمی از 750 مديران مدارس متوسطه مورد بررسی گفت: آنها تا به حال مواجه می شوند یک قربانی از قدمت خشونت است. اما 68 درصد گفت: آنها بدون دریافت آموزش آشنایی نوجوان خشونت و 76 درصد گفت: مدرسه خود را تا به حال هیچ پروتکل برای پاسخ.

Jagdish Khubchandani استاد علوم بهداشت در دولت توپ و نویسنده سرب از مطالعه گفت: او با احتیاط خوش بینانه در مورد استانداردهای فدرال. “قوانین وجود دارد و روش ها و سیاست ها در همه جای دنیا مشکل وجود دارد هیچ اجرای” آقای Khubchandani گفت. “این یک مشکل است زیرا مدارس باید از این فرصت برای جلوگیری از آشنایی خشونت زود است.”

در یک شکایت در ماه گذشته در برابر St. mary’s County سیستم مدارس دولتی در مریلند پدر و مادر Jaelynn Willey گفت: کارکنان و بزرگی کارخانه های تولید دبیرستان نقض متعدد قوانین ایالتی و منطقه پروتکل های قبل از مدرسه تیراندازی که در سمت چپ خود مرده است.

در میان اشتباه آنها ادعا از شکست از مدرسه توجه به هشدارهای که مسلح Austin رولینز مطرح خطری برای Jaelynn.

پسر را دنبال خانم Willey در اطراف مدرسه و به ماشین او شکایت گفت. او فرستاده بود اذیت و آزار متون و رسانه های اجتماعی پیام فریاد زد و او را تحت فشار قرار دادند و او را برداشت و مچ دست او باعث “درد مشقت بار” طرح دعوی در دادگاه گفت: همه در مقابل پرسنل مدرسه. پدر و مادر او ابراز نگرانی کرد به شنا مربی که عمل نمی کند و یا شکایت به رهبران مدرسه به عنوان منطقه پروتکل مورد نیاز با توجه به این که همچنین متهم به مدرسه از شکست برای دیدار با آن عنوان IX تعهدات.

“اما برای Jaelynn بودن یک زن او را ضرب گلوله کشته شده است” گفت: خانواده, وکیل, لورن: “شما وارثان.

در بیانیه ای مدرسه منطقه گفت: آن را دیدم “هیچ مدرکی که هر کارمند St. mary’s County Public Schools تا به حال به هر دلیلی به پیش بینی های غم انگیز تیر اندازی.”

در دعوی خود را به McCluskeys اظهار داشت که دانشگاه یوتا نقض Title IX. یکی از لورن McCluskey آخرین درخواست برای کمک به یک دانشگاه کارآگاه است که در تعطیلات رفت و بدون سرپرست در نگرانی. وقتی که کارآگاه بازگشت و روز بعد خانم McCluskey مرده بود.

گزارش به سفارش دانشگاه شناسایی ده ها تن از راه آن می تواند پاسخ داده اند بهتر است. ماه گذشته این مدرسه اعلام کرد یک عضو هیات جدید اختصاص داده شده به دست زدن به اتهامات شریک صمیمی خشونت و تجاوز جنسی.

در بیانیه این دانشگاه گفت: آن را “متعهد به بهبود و کاهش احتمال چنین تراژدی دوباره اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه.”

اما در آن جدید ترین و پر کردن دادگاه های ایالتی یوتا دفتر دادستان کل است که به نمایندگی از مدرسه در کت و شلوار استدلال برای اخراج از McCluskeys’ Title IX ادعا می کند در درجه اول به این دلیل که دوست پسر سابق بود و نه دانش آموز.

“آنها همیشه نگران خود مسئولیت و این چیزی است که ما تحت فشار قرار دادند به طرح دعوی در دادگاه گفت:” جیل McCluskey, مادر لورن McCluskey. “آنها کاهش یافته است توپ در بسیاری از مواقع. اگر شما اعتراف شما در اشتباه بودند, سپس شما واقعا نمی تواند همه چیز را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>