جنگ جدید برای کسانی که در Coronavirus مقابل خط: حضانت فرزند

ماه گذشته دکتر برتا Mayorquin یک نیوجرسی پزشک به او گفت که به زودی به شوهر سابق بود که یک تغییر در برنامه. پس از دو هفته از ارائه درمان های تصویری به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus او را از سر دیدن بیماران در فرد است.

اما زمانی که او در سمت چپ کار در روز جمعه به انتخاب کنید تا دو دخترش برای تعطیلات آخر هفته, همسرش, Wendell Surdukowski خود را با ارائه حکم دادگاه اعطای او را تنها به طور موقت بازداشت دختران جوان. وکیل خود را متقاعد کرده بود یک قاضی که دکتر Mayorquin می تواند در معرض کودکان 11 و 8 به Covid-19.

دکتر متخصص داخلی در نظر گرفته شده بود به صرف تعطیلات آخر هفته جشن کوچکترش تولد دختر. در عوض او صرف آن دیوانه وار مونتاژ 50 صفحه از مدارک به تلاش برای معکوس کردن جهت.

“بسیاری از افراد مشغول به کار در بیمارستان — پزشکان و پرستاران و بسیاری از ما — آیا پدر و مادر,” دکتر گفت: Mayorquin که بیمارستان خواسته بود او را به شروع درمان غیر coronavirus بیماران در یک مرکز مراقبت های فوری برای کاهش بار این بیماری همه گیر. “فرزندان ما رفتن به دور گرفته شده از ما چون ما در خط مقدم کمک به مردم؟”

که سوال این است که ناشی سراسر کشور به عنوان یک تعداد زیادی از پدر و مادر شروع به خودداری دسترسی به کودکان خود را از همسران یا شرکای سابق بیش از ترس از عفونت با توجه به خانواده ها و وکلا و قضات است. برای مراقبت های بهداشتی و یا دیگر کارگران ضروری در جنگ هستند و می شود با افزایش اختلاف است. برخی می گویند که آنها نباید برای انجام خدمات مهم; همتایان خود استدلال می کنند که شغل مطرح بیش از حد بزرگ یک خطر برای دیگر اعضای خانواده.

“اگر وجود دارد یک تهدید قریب الوقوع به بچه ها خوب بودن شما باید اقدام که آیا این چیزی است که مانند سوء مصرف مواد مخدر و یا یک ویروس” آقای Surdukowski گفت. “تماشای اخبار در مورد پزشکان که بیمار شما نمی توانید به من بگویید که آنها در معرض خطر بالاتر است.” آقای Surdukowski که دارای یک بیماری زمینه ای گفته بود قاضی که او نیز نگران سلامتی خود را.

در میان همه گیر چشم انداز قانون خانواده متفاوت است که در سراسر کشور تبدیل شده است بیشتر ناهموار با چند دستورالعمل به آدرس فعلی نگرانی های ایمنی. خانواده های پزشکی کارگران نه تنها تحت تاثیر قرار. دیگر پدر و مادر در حال مشاجره هستند بیش از که می آید و می رود از هر خانه که آیا کودکان باید در زمین بازی و اگر سفر به مناطق دور افتاده باید مجاز است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن حمله W. H. O. برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس و آن انتقاد از سیاست های خود را.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر ousts بالا watchdog برای 2 تریلیون دلار در ویروس امداد.
  • ویسکانسین اولیه در طول یک بیماری همه گیر را نشان می دهد یک سیستم انتخاباتی کشیده به نقطه شکستن.

“آنچه ما در حال معرفی است که به شکل یک راه برای ملاقات با خانواده برای رفتن به جلو و اگر وجود دارد اضطراری کارگر به شکل از چگونه برای نجات از آن به عنوان بهترین عنوان شما می توانید” گفت: سوزان Myres رئيس جمهور از آکادمی آمریکایی ازدواج وکلا. “ما نمی توانیم این افراد را به قربانی بیشتر اما چگونه فراموش کنیم که حضانت با خیال راحت؟”

برخی از دادگاه ها صادر کرده اند اداری سفارشات پرداختن به کروناویروس بحران است. برای مثال دولت دادگاه منطقه در Davidson County دنیاست. گفت که “اولیه مسکونی پدر و مادر” باید حضانت کودک در عرض چهار ساعت از یک پناهگاه در محل سفارش و حفظ حضانت تنها تا منظور برداشته شده است.

ماساچوست قضایی و دادگاه خانواده را رئیس دادگستری با صدور نامه سرگشاده ای گفت: این مهم است که کودکان صرف زمان با هر دو پدر و مادر که تا به حال مورد تایید بازداشت توافق نامه. اگر پدر و مادر باید خود قرنطینه و یا در غیر این صورت محدود از تماس با هر دو پدر و مادر باید با همکاری خود اجازه می دهد با کودکان توسط ویدئو کنفرانس و یا تلفن.

اما کسانی که سفارشات را به طور مستقیم به آدرس چه اتفاقی می افتد زمانی که یکی از والدین است که در ادامه به کار در خط مقدم. سیستم دادگاه در نیویورک, کانون coronavirus شیوع اتحاد صادر نشده هر نوشته سرپرستی و هدایت در همه.

“آن را مانند وجود دارد مورد قانون یا روشن هدایت” گفت: Conti مور یک وکیل است که با این نسخهها کار در موارد حضانت فرزند در فلوریدا. “این بی سابقه است. این همه boils پایین به: چگونه می توانم شما همکاری پدر و مادر در یک بیماری همه گیر?”

هنگامی که پدر و مادر به دنبال کمک از دادگاه آنها در حال گرفتن بسیار متفاوت پاسخ. برخی از دادگاه ها تا حد زیادی توقیف. دیگران در حال برگزاری جلسات اضطراری آنلاین. و صلاحیت تعریف اضطراری ممکن است دیگر.

هفته گذشته Tabatha Sams یک مشتری از خانم مور که زندگی در حومه شهر اورلاندو تصمیم گرفت او دیگر احساس راحتی های او 21-ماه-پسر با پدرش, Stephen Thilmony یک آتش نشان. او به دنبال اطمینان دهم که او و نامزدش اورژانس پرستار بودند در نظر گرفتن اقدامات ایمنی مناسب از جمله پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که در محل کار است. اما خانم Sams در حال تماشا با رشد زنگ به عنوان Covid-19 موارد جاروب در سراسر کشور است.

در نهایت او به یک نقطه شکستن. “من گفت:” من راحت نیست با این وضعیت'” خانم Sams به یاد می آورد. “من نمی توانم رول تاس.” او را وکیل و مشاوره او در زمینه اورژانس حرکت درخواست یک قاضی برای کمک مالی به او حضانت تنها برای طول دولت پناه-در-محل سفارش.

“هنوز هم وجود دارد اولین پاسخ دهندگان در اتومبیل به دور ماندن از خانواده” خانم مور وکیل گفت. “به نظر می رسد تنها حق است که کودک ماندن با پدر و مادر با حداقل احتمال قرار گرفتن در معرض. دادگاه باید برای مقابله با این.”

در یک پاسخ کتبی آقای Thilmony وکلا به دادگاه گفت که خانم Sams تا به حال بیان نشده هر چیزی خاص است که او انجام شده بود به قرار دادن خود در معرض خطر است و او به دنبال او را انکار و تکذیب توافق با فرزند خود پس از آنها تا به حال مبارزه بیش از پدر و مادر مسائل نامربوط به کوروناویروس. “پدر نباید رد تماس توسط مادر از طریق اورژانس حرکت با توجه به موقعیت خود به عنوان یک آتش نشان” آنها نوشت. آقای Thilmony کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

قاضی برنامه ریزی آنلاین شنوایی به طوری که پدر و مادر هر دو شرکت می تواند و باید زمان کافی برای آماده سازی. آنها را در استدلال های خود را در روز سه شنبه.

در نیوجرسی آقای Surdukowski کردم اضطراری شنیدن همان روز وکیل خود در زمینه حرکت. آن را در اواخر روز جمعه بعد از ظهر و زمانی که دکتر Mayorquin وکیل نمی تواند درباره تلفن, قاضی صادر شده به منظور اعطای آقای Surdukowski تنها به طور موقت بازداشت است.

پریشان در جدایی از دخترش دکتر Mayorquin بلافاصله شروع به آماده شدن برای دریافت آنها را به عقب. او علامت امتیاز: او قصد ندارد برای درمان بیماران مبتلا به Covid-19. او را به پوشیدن دنده محافظ شخصی و تغییر را از او مالش و بلافاصله هنگامی که او به خانه. اما در پایان او احساس امن ترین دوره بود که برای دیدار با آقای Surdukowski تقاضا که او نمی بینم هر بيمار در فرد است.

بیمارستان اجازه عقب نشینی به پزشکی از راه دور ، تا آنجا که دکتر Mayorquin پشیمان نمی شود قادر به انجام کار بیشتر در زمان نیاز حیاتی او گفت که او احساس او تا به حال هیچ انتخاب است. “من نمی خواهم به مبارزه با” او گفت:. “من فقط می خواستم بچه های من است.”

این تضمین می کرد. دوشنبه آینده پس از آنلاین شنیدن قاضی معکوس سفارش.

در مونتری کانتی, کالیفرنیا., لیزا چو ثبت اضطراری حرکت تنها به دنبال بازداشت موقت از 11 سال و 9 ساله پسر او سهام با شوهر سابق استیون Biakanja یک آتش نشان. او را مجبور به تولید یک نتیجه منفی از coronavirus آزمون هر بار که او برنامه ریزی شده بود برای دیدن کودکان — غیر ممکن است تقاضا با توجه به محدود بودن غربالگری.

خود را در دادگاه تایید پدر و مادر طرح کودکان به طور معمول صرف حدود 60 درصد از زمان با او و بقیه با او. اما دو هفته پیش خانم چو می خواستم به خودداری کودکان از آقای Biakanja پس از دو همکار آتش نشانان آزمایش مثبت برای Covid-19. آنها و دیگران در firehouse قرنطینه در خانه. آقای Biakanja به او اطمینان داد که او را به خود قرنطینه اگر او توسعه علائم یا تا به حال شناخته شده است در تماس با هر کسی که با این ویروس آلوده.

اما با توجه به فضاهای مشترک در ایستگاه اتش نشانی و امکان بدون علامت حامل خانم چو نگران است که شوهر سابق او ممکن است ناخواسته انتقال ویروس به فرزندان خود — و یا مادر مسن که بازدیدکننده داشته است خانه خود را اغلب.

“من می دانم که این کار سخت است اما این یک تصمیم گیری است که ما را به” او گفت:.

به یک هفته تبدیل به دو آقای Biakanja شد به طور فزاینده ای عصبانی است. “این است که حمله به هر کسی که کمک به نیازهای ضروری این کشور,” او گفت:.

پس از آن روز دوشنبه شب شد بچه ها با پدر خود. قاضی انکار کرده بود خانم چو درخواست به صورت موقت بازداشت است. مگر اینکه آقای Biakanja نمایشگاه نشانه هایی از Covid-19 قبلی حکم دادگاه در محل باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>