‘هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این: کارشناسان سوال انداختن فلین دادستان

واشنگتن — وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن پرونده جنایی علیه Michael T. فلین رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی حتی اگر او تا به حال دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به محققان بود فوق العاده بود و هیچ آشکار سابقه یک محدوده حقوق جزا متخصصان گفت: در روز پنج شنبه.

“من شده است به تمرین برای زمان بیشتر از من مراقبت به اعتراف و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” جولی o’sullivan سابق دادستان فدرال که در حال حاضر تدریس حقوق جزا در دانشگاه جورج تاون.

این حرکت آخرین در یک سری که گروه تحت دادستان کل William P. بر گرفته شده برای تضعیف و از بین بردن کار از محققان و دادستان که طلبه روسیه سال 2016 انتخابات دخالت عملیات و ارتباط آن با مردم در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

پرونده آقای فلین برای دروغ گفتن به F. B. I. خود را در مورد گفتگو با سفیر روسیه آورده شد توسط دفتر سابق مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم. آن را به حال تبدیل شدن به یک علت سیاسی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او و رئیس جمهور تا به حال نشان داد که او با توجه به عفو یک بار آقای فلین محکوم شد. اما آقای Barr به جای ناگهان کوتاه مداری در این مورد.

در روز پنج شنبه تیموتی شیا موقت آمریکا وکیل در منطقه کلمبیا گفت: قاضی نظارت مورد مورچه G. سالیوان که دادستان بودند برداشت مورد. آنها انجام این کار, او گفت: از آنجا که این گروه نمی تواند ثابت کند به یک هیئت منصفه که آقای فلین اعتراف دروغ به F. B. I. خود را در مورد گفتگو با سفیر شدند “مواد” ،

این حرکت اساسا پاکسازی آقای فلین از گناه درخواست. چرا که او هرگز محکوم و دولت تمایلی به پیگیری این موضوع بیشتر پیگرد قانونی است که تقریبا مشخصی برای پایان دادن به اگر چه قاضی هنوز باید تصمیم بگیرد که آیا به کمک مالی وزارت, درخواست برای رد شدن از آن “با تعصب” به معنی آن را نمی تواند refiled در آینده است.

طیف وسیعی از دادستان سابق تلاش به نقطه را به هر گونه قبلی نمونه ای که در آن وزارت دادگستری رها کرده بود مورد خود را پس از به دست آوردن یک گناه. آنها به تصویر کشیده توجیه آقای شیا با اشاره به این که این امر می تواند دشوار برای اثبات به یک هیئت منصفه فراتر از شک معقول است که دروغ بودند مواد — به عنوان مشکوک.

“عفو شده اند خیلی بیشتر صادقانه گفت:” ساموئل Buell سابق دادستان فدرال که در حال حاضر تدریس حقوق جزا در دانشگاه دوک است.

این قانون در مورد چه چیزی را به عنوان “ماده” بسیار آمرزنده به دولت آقای Buell اضافه شده است. ایده این است که اجرای قانون مجاز است به دنبال ممکن است نظریه های جرم و جنایت و به مصاحبه با افراد بدون داشتن بصورتی پایدار و محکم تاسیس شده بود که جرم و جنایت ،

James G. McGovern, یک وکیل مدافع در Hogan Lovells و سابق فدرال دادستان گفت: داوران به ندرت خریداری متهم استدلال که دروغ نمی شامل یک واقعیت مادی.

“اگر شما در حال مشاجره هستند ‘مادیت” شما معمولا از دست دادن وجود دارد ضمنی پذیرش است که آنچه شما گفته نادرست بود بنابراین شما از دست دادن داوران,” او گفت:.

هیچ حرفه ای دادستان امضا حرکت است. آقای شیا سابق از نزدیکان آقای Barr. در ژانویه آقای بر نصب او به عنوان دادستان در این منطقه که شامل پایتخت کشور پس از مانور خارج سنا تایید دادستان سابق بالا که در دفتر جسی K. Liu.

به زودی پس از آن در یک حرکت فوق العاده چهار دادستان در دفتر ناگهان ترک پرونده آقای تهمت دوست دیرین Roger J. سنگ جونیور آنها پس از ارشد وزارت دادگستری مقامات مداخله به توصیه بیشتر ملایم زندان از استاندارد از صدور دستورالعمل های به نام در جرایم آقای سنگ بود به جرم ارتکاب — از جمله شاهد تهدید و ارعاب و دروغ برای پنهان کردن تهمت کمپین تعامل با ویکی لیکس.

آن را به زودی پدید آمده است که آقای Barr نیز منصوب خارج دادستان جف جنسن ایالات متحده وکیل در سنت لوئیس به بررسی فلین فایل های مورد. این گروه سپس شروع به تبدیل بیش از F. B. I. اسناد و مدارک نشان داخلی مذاکرات در مورد سوال آقای فلین مانند آنچه هشدارها را — حتی اگر این فایل ها معمولا ارائه شده به دفاع.

آقای فلین دفاع تیم اتحاد استخراج این فایل برای مهمات به تصویر کشیدن F. B. I. به عنوان در حال اجرا amok در تصمیم خود به سوال آقای فلین در وهله اول. سوال با تمرکز بر صحبت های او در طول انتقال پس از انتخابات 2016 با سفیر روسیه در مورد دولت اوباما اعمال تحریم بر روسیه برای دخالت در انتخابات.

F. B. I. در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که هیچ شواهدی وجود دارد که آقای فلین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور تا به حال شخصا با توطئه روسیه در مورد انتخابات و آن را به حال تصمیم به ضد رسیدگی به او را. سپس سوال به وجود آمد در مورد اینکه آیا و چرا آقای فلین تا به حال دروغ به دولت و همکاران مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد گفتگو با سفیر.

به این دلیل که ضد تحقیقات هنوز باز, اداره با استفاده از آن به عنوان یک پایه و اساس به سوال آقای فلین در مورد مکالمات و تصمیم گرفت به او هشدار می دهند در شروع آن است که آن جرم خواهد به دروغ. یادداشت از لایحه Priestap سپس سر از F. B. I. s ضد جاسوسی بخش نشان می دهد که او می نویسد در یک نقطه در مورد برنامه ریزی مصاحبه: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

آقای Barr نیز منصوب دیگری خارج دادستان حسین جان دورهام آمریکا وکیل در کانکتیکات به reinvestigate روسیه محققان حتی اگر بخش مستقل و بازرس کل در حال حاضر مورد نقد آنها.

و گروه خود را به مداخله در طیف وسیعی از راه های دیگر از دنبال راحت تر زندان تسهیلات در سال گذشته برای پل Manafort آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق انتخابات ریاست جمهوری, به طور ناگهانی رها کردن اتهامات عنوان شده در مارس علیه شرکت های پوسته که در مورد رفتن به دادگاه برای تامین مالی طرح های به دخالت در انتخابات 2016 با استفاده از رسانه های اجتماعی.

آقای Barr است اجازه دهید آن را شناخته شده است که او فکر نمی کند F. B. I. تا به حال کافی مبنای قانونی برای باز کردن آن روسیه تحقیقات در وهله اول بر خلاف حکم وزارت دادگستری بازرس کل.

در یک مصاحبه با رادیو فردا در روز پنج شنبه آقای Barr در دفاع از حذف از اتهامات عنوان شده علیه آقای فلین بر این اساس که F. B. I. “آیا پایه و اساس یک ضد جاسوسی تحقیقات در برابر فلین در آن مرحله است.”

آن میلگرم سابق فدرال دادستان سابق نیوجرسی دادستان کل است که می آموزد حقوق کیفری در دانشگاه نیویورک در دفاع از F. B. I. تصمیم به سوال آقای فلین در ژانویه 2017. او گفت که بسیاری هنوز هم یک راز در مورد انتخابات روسیه دخالت عمل در زمان و که آقای فلین دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور در مورد postelection تعاملات با یک مقام عالی رتبه روسیه مطرح شده سوالات جدید.

اما او استدلال مهم تر قاب برای بررسی حذف مورد به رسمیت شناختن چگونه آن را جا به الگوی بزرگتر از Barr دوران وزارت “undercutting به مقامات اجرای قانون و دادستان که بررسی 2016 انتخابات و پیامدهای آن” که او را تشبیه به “خوردن وزارت دادگستری از داخل به خارج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>