‘هرگز هرگز ناامیدی’: ملکه VE پیام روزملکه led مراسم تجلیل از زمان جنگ به نسل در شب جمعه یادآوری “هرگز هرگز ناامیدی” پیام بعد از اینکه به عنوان کشور مشخص شده 75 سالگرد پیروزی در اروپا است.

در ویژه پخش در یک روز منحصر به فرد از یاد انعکاس و جشن گرفتن محل در طول coronavirus مستند او گفت: “امروز ممکن است سخت به نظر می رسد که ما نمی توانیم این علامت ویژه سالگرد به عنوان ما می خواهید. در عوض ما به یاد داشته باشید از خانه های ما و ما درب خانه.

“اما خیابان های ما خالی نیست: آنها با عشق و مراقبت است که ما برای هر یک از دیگر. و زمانی که من در کشور ما امروز و ببینید چه چیزی ما در حال حاضر به انجام برای محافظت و حمایت از یک دیگر می گویند من با غرور و افتخار است که ما هنوز یک ملت آن دسته از سربازان شجاع ملوانان و سربازان را تشخیص داده و تحسین است.”

کشور ایران در طول دو دقیقه سکوت در ساعت 11 صبح به مردم ایستادند و سر تعظیم در مقابل درب در هرجا به صف خیابان ها و تاج های گل اهدا گذاشته شد و در جنگ یادبود در کوچک جسمی-فاصله مراسم.

شاهزاده ولز و دوشس کورنوال led ملی لحظه ای از یاد ادای احترام خود را در اسکاتلند در Balmoral یادبود جنگ قرار دادن تاج گل و دسته گل از گل بهار از باغ خود را در نزدیکی Birkhall به عنوان تنها پیپر ایفا کرده است. یک توپ در قلعه ادینبورگ آغاز شده و به پایان رسید سکوت به عنوان یک اسپیت فایر flypast افزایش یافت و بیش از یاد صخره های سفید دوور.

این فلش قرمز جریان قرمز و سفید و آبی به عنوان آنها roared بیش از مرکزی لندن عبور از بالای بازار در حال حاضر خالی از سکنه است اما که بود شده اند بسته بندی شده با هزاران نفر پیش از رژه جانبازان و صحنه شاد reunions با رفقای قدیمی. راف گردباد جت انجام flypasts بیش از ادینبورگ کاردیف و بلفاست.

عصاره از چرچیل تاریخی سخنرانی پیروزی پخش شد و پس از آن “ملت Toast”: “به کسانی که به خیلی از شما متشکریم.” نیروی دریایی سلطنتی کشتی های جنگی و کشتی لعنتی خود را sirens به مناسبت. پیام های مانند ما دوباره ملاقات خواهد کرد و با تشکر از شما بودند اچ در آسمان بالا Henstridge فرودگاه در سامرست.
The Red Arrows fly over the statue of Churchill on 8 May 2020.

با اصلی طرح استادانه درست شده با عجله بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به دلیل Covid-19 زمان جنگ نسل که بوریس جانسون گفت: تا به حال “انجام شده سرنوشت آزادی بر روی شانه های خود” بودند محدود به خانه های خود. خیابان شلوغ احزاب یکی از تعریف تصاویر VE روز ممنوع می باشد.

اما حتی سخت اجتماعی فاصله اقدامات نمی تواند قطع و خلق و خوی جشن به خانواده ها در سراسر کشور برانگیخته روح 1940s برخی از پانسمان در دوره لباس و میزبانی خانگی چای احزاب است. که در آن ممکن است مراقبت از خانه های سازمان یافته singalongs و جشن برای ساکنان. یکی از جنگ جهانی دوم veteran اریک بنوا 95 جدا شده در اولدهام مراقبت از خانه با توجه به Covid-19 شد شگفت زده با یک سلام ویژه توسط Royal British Legion اعضا و راف دانشجویان.

آن را نمی ممکن است شده اند روز برنامه ریزی شده اما VE روز 75 خواهد خود را تبدیل به یک بخشی از تاریخ است.

صحبت در همان ساعت پدر جورج ششم تحویل تاریخی خود را در پخش بزرگ “رستگاری” 75 سال پیش ملکه ادای احترام به بسیاری از کسانی که “گذاشته خود را که در زندگی وحشتناک جنگ” و درگذشت “بنابراین ما می تواند زندگی می کنند به عنوان افراد آزاد در جهان از سازمان ملل”.

“ما باید و خواهد به یاد داشته باشید آنها را” او گفت:.

در پخش برنامه های از قبل ضبط شده در قلعه ویندزور او به یاد می آورد یک VE روز که “برخی از ما با تجربه دست اول”. ملکه عضو کمکی ارضی خدمات (ATS) و خاکی کلاه او قرار داده بود روی میز. با یک عکس از پدر او همچنین برجسته نشان داده می شود و با پوشیدن Boucheron زمرد کبود و الماس کلیپ بروچس او داد و او را برای تولد 18 او گفت: “من به وضوح به یاد داشته باشید خیلی خوشحال صحنه خواهر من و من شاهد با پدر و مادر ما و وینستون چرچیل از بالکن کاخ باکینگهام.” این “احساس شادی” در جمعیت شد “عمیق” او گفت:.

بزرگترین ادای احترام به تمام کسانی که نمی آیند از جنگ “بود که اطمینان حاصل شود این اتفاق نمی افتد دوباره,” او گفت:. هنگامی که دشمنان قسم خورده بودند در حال حاضر دوستان “کار در کنار هم به صلح و سلامت و رفاه همه ما”.

نخست وزیر بوریس جانسون, مشاهده, سکوت در خیابان داونینگ داشتن قبلا نوشته شده به جانبازان تاکید بر این که “ما قدردانی خواهد شد ابدی”.
Prince Charles and Camilla, Boris Johnson Nicola Sturgeon observe the two minute silence.

“در این مراسم ما درگیر جدید در مبارزه با کروناویروس که خواسته همان روح ملی تلاش است که شما نمونه 75 سال پیش,” او نوشت. “ما نمی توانیم به پرداخت ادای احترام ما با رژه و جشن های ما لذت می برد در گذشته; شما عزیزان ممکن است قادر به سفر در فرد است.

“اما لطفا به ما اجازه می دهد خود افتخار هموطنان برای اولین بار به پیشنهاد ما قدردانی ما تشکر صمیمانه و جدی ما تعهد: شما همیشه یاد می شود.”

او همچنین خطاب به رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, به مناسبت سالگرد. “آنها به پرداخت ادای احترام به همکاری بین بریتانیا و نیروهای روسیه در طول جنگ جهانی دوم از جمله از طریق کاروان های قطب شمال و به شجاعت و فداکاری از همه کسانی که جان خود را از دست” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت.

به طور چشمگیری کوچک-پشت حوادث شامل یک برنامه جشن شامل ستاره از جمله ویلز سوپرانو کاترین جنکینز و پخش از چهارگوش در کاخ باکینگهام که خود به خود پدید آمده بمب زخمی از این حمله رعد اسا.

ملکه نشانی بلافاصله به دنبال آن در سراسر کشور تفسیر از زمان جنگ کلاسیک ما دوباره ملاقات با خانم ورا لین, 103, پیوستن به او از خانه اش در شرق ساسکس و آواز از درب خانه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de