نوادا قفقاز: دموکرات آماده شدن برای رای دادن در متنوع ترین 2020 دولت هنوزنوادا ساکنان آرای خود را در “برای اولین بار در غرب” اصلی مسابقه است که نقش کلیدی در انتخاب نامزد حزب دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شنبه قفقاز می تواند یک یا لحظه ای برای چندین دموکراتیک مدعی و علامت رای گیری برای اولین بار در یک دولت با متنوع رای دهندگان که بیشتر شباهت به جمعیت ما و حزب دموکرات است. نوادا است که نزدیک به 30% لاتین و 10% سیاه است و به سرعت در حال رشد آسیایی آمریکایی جمعیت.

نظرسنجی ها نشان داده اند ورمونت سناتور برنی ساندرز قابل توجهی سرب پس از او سمان خود را frontrunner وضعیت در آیووا و نیوهمشایر. دو کشور که 90 درصد سفید نیز تحویل قوی نتایج جستجو برای سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg اما نظرسنجی ها نشان داده است بیشتر نامزد معتدل مبارزه با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان. مینه سوتا سناتور ctq دیگر میانه نامزد رقابت برای میانه نیز آرای ضعیف با رای دهندگان از رنگ و اخیرا با آن مواجه پرسش های دشوار در مورد رکورد او را به عنوان دادستان.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن به حال نتایج ناامید کننده در دو کشور اما standout در مناظره شب در لاس وگاس این هفته دوباره انرژی مبارزات انتخاباتی خود را. جو بایدن نظرسنجی شماره همچنان به افت خود را پس از عملکرد ضعیف در دو مسابقه قبلی و دیگری پایان ناامید کننده می تواند به خطر اندازد پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

میلیاردر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که تا به حال شرم آور اول بحث عملکرد این هفته است در انتخابات در نوادا به دلیل دیر ورودی به مسابقه.
Bernie Sanders supporters during an early-voting event in Las Vegas last week.

بر خلاف خصوصی رای سنتی مقدماتی این قفقاز باید رای دهندگان جمع آوری در گروه های خود را بر اساس بالا-انتخاب نامزد دادن به آنها یک فرصت برای تبدیل به یک انتخاب دوم اگر اول خود را انتخاب نمی کند جمع آوری به اندازه کافی حمایت در نظر گرفته شود “ماندگار” در این حوزه.

آن را نیز برای اولین بار در زمان دولت ارائه شده اولیه رای گیری فرصت ها و تقریبا 75,000 ساکنان در حال حاضر صندوق های رأی رفتند. اکثریت شدند و برای اولین بار حزبی را برانگیخت بنا به حزب دموکرات مقامات.

نوادا دموکرات شده اند تقلا برای جلوگیری از تکنولوژی شکست که باعث هرج و مرج در آیووا قفقاز با توجه به اتفاقات ناگوار مربوط به یک برنامه. نوادا مقامات در ابتدا گفت: حوزه خواهد با استفاده از گوگل اشکال نرم افزار به رله آرا اما یک روز قبل از انتخابات گفتند که به جای تکیه بر روی بیشتر تلفن های سنتی تدریس خصوصی در خانه. آخرین لحظه تغییرات را مطرح کرد که شمارش می تواند آهسته یا کثیف و حزب گفته است که متعهد نمی تواند به انتشار همان روز نتایج پس از قفقاز که شروع در ظهر به وقت محلی.

این کمپین شده اند اختصاص منابع قابل توجه به نوادا در هفته های اخیر با توجه به اهمیت این مسابقه که دومین-به-گذشته قبل از 14 متحده رای در سه شنبه مارس. نامزد شده اند میزبانی تظاهرات و canvassing حوادث در سراسر لاس وگاس و رنو در کشش نهایی و بسیاری از ساخته شده ظاهر به حمایت از اتحادیه اعتصاب خارج رفت و آمد مکرر در غزه در صبح از بحث است.

“نوادا تعیین می کند که چگونه همه چیز در حال رفتن به رفتن در بقیه کشور گفت: Geoconda Argüello کلاین, وزیر خزانه دار برای آشپزی, اتحادیه اروپا, دولت قدرتمند ترین نیروی کار که نشان دهنده کازینو در لاس وگاس کارگران است. جوامع مهاجر بودند با انگیزه به پشت یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و پایان دادن به ترور خود را اخراج او افزود: “مردم رنج می برند. آنها می ترسند به توان جدا از بچه های خود را.”

حضور در یک فروم مهاجرت این هفته در لاس وگاس و جثه Echevarria, یک زن 48 ساله از السالوادور گفت: او می خواست به دانستن آنچه که دموکرات ها را به نگه داشتن خانواده ها با هم.

“من احساس می کنم مثل یک تراشه چانه زنی چون اکثر داوطلبان با استفاده از آنها ما را به آرا و زمانی که آنها به آنها را فراموش کرده ام در مورد ما” گفت: Echevarria که وضعیت حفاظت موقت تعیین تهمت بارها تهدید شده است.

دوک ویلیامز 29 ساله University of Nevada, Reno, دانشجو که مطرح شد در این شهر گفت که او در نظر گرفته شده رای گیری زود است اما فکر این خطوط بیش از حد طولانی است. او برنامه ریزی شده برای بازگشت در روز شنبه اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که برای حمایت از: “من در یک سمت از شهر که در آن فرصت ها و مزایای واقعا ارائه شده است. من می خواهم رای من به احساس می شود در این مسابقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im