Netflix کاهش ارزش سهام با وجود مثبت درآمد سه ماهه دوم

Netflix سهام شیرجه پنج شنبه شب پس از نزدیک با وجود جریان غول گزارش نسبتا مثبت درآمد سه ماهه دوم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Netflix بکشد در روز پنج شنبه اعلام کرد آن اضافه شده بود 10.09 میلیون بیشتر مشترکان پرداخت می شود بیش از حد انتظار به عنوان مخاطبان محدود به خانه های خود به دلیل Covid-19 محدودیت شراب خواری-به تماشای آن نشان می دهد در شرایطی که رویدادهای زندگی می کنند و سینما.

پرش در جهانی مشترک در طول سه ماهه منتهی به 30 ژوئن بود و بالاتر از برآوردهای تحلیلگران از 8.07 میلیون, با توجه به تحقیقات شرکت Refinitiv. درآمد این شرکت نیز افزایش 24.9 درصد به $6.15 میلیارد دلار در سه ماهه دوم, ضرب و شتم برآورد $6.08 میلیارد دلار رسیده است.

این شرکت پیش بینی پرداخت مشترکین را شیب کمتر تخمین می زند در سه ماهه سوم در اوایل نشانه آن است که مستند به افزایش جریان ممکن است پایانی به عنوان stay-at-home سفارشات سهولت و اخراج و furloughs در صنایع افزایش می دهد. نامطلوب هوا فرستاده سهام پایین 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

هنوز Netflix است که به راحتی در وهله اول برای جریان سیستم عامل و انتظار می رود به ماندن در آن راه گفت: Eric Haggstrom یک تحلیلگر در eMarketer. در سراسر جهان, Netflix است که در مسیر به 453.5 میلیون فردی کاربران در سال 2020 با توجه به eMarketer تا 9.1 درصد بیش از سال گذشته است.

“همه گیر و همراه مستندات به انبوه شتاب این تغییر از خطی تلویزیون به جریان ویدئو” Haggstrom گفت. “به دنبال به جلو حتی به عنوان مستندات آرام هستند و رقبای جدید شروع به مقیاس خدمات خود را Netflix را گسترش سرب خود را به عنوان اولین توقف برای سرگرمی است.”

در این سال Netflix بکشد رسیدن به 72 درصد از بینندگان در حالی که آمازون نخست می رسد 60% و Hulu می رسد 38.9% با توجه به آمار و ارقام از eMarketer.

“ما در زمان نامشخص با محدودیت در آنچه که ما می توانید انجام دهید اجتماعی و بسیاری از مردم در حال تبدیل به سرگرمی برای آرامش اتصال راحتی و تحریک. همانطور که ما حرکت به این آشفته شرایط ما در حال تمرکز بر اعضای ما با ادامه بهبود کیفیت خدمات ما و آوردن جدید فیلم و سریال به مردم نمایش” این شرکت گفت: در آن نامه به سهامداران است.

Netflix نیز گفت: آن منصوب رئیس محتوای افسر Ted Sarandos به عنوان co-مدیر ارشد اجرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de