Netflix بکشد می شکند HBO رکورد بیشترین نامزدی در جوایز امی همیشه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • Netflix و “Mandalorian” نشان می دهد که ممکن است از streamers.
  • بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک درام انباشته تا به یکی از رقابتی ترین دسته ها.
  • ‘خانم امریکا’ دوئل ‘مراقبان.’
  • می خواهد آن را به یک کنترل از راه دور مراسم و یا چه ؟
  • James Corden, Seth Meyers و جیمی فالون شد همه توبیخ در نشان می دهد بحث رده.
اعتبار…دیزنی+ طریق آسوشیتد پرس

Netflix تحت سلطه 72 نامزد جایزه امی در روز سه شنبه با شکستن رکورد بیشترین نامزدی و یک تازه وارد به جریان جهان دیزنی+ گل نامزدی در یک دسته بندی برای “Mandalorian” در عین حال نشانه دیگری از اهمیت رو به رشد فن آوری دیجیتال برای تلفن های موبایل.

دیرین امی قهرمان HBO باقی مانده نیروی: “نگهبانان” کابل شبکه نوآورانه چرخش دشوار است برای انطباق با ابرقهرمان رمان گرافیکی led تمام نشان می دهد با 26 نامزد. آمازون “شگفت انگیزی خانم Maisel,” امی مورد علاقه در آمد و در دوم با 20.

Netflix شکست رکورد بیشترین نامزد از هر شبکه استودیو و یا جریان پلت فرم با 160 شکستن رکورد سال گذشته توسط HBO. HBO در آمد دوم با 107 نامزد. آینده نزدیک ترین رقیب NBC بود 47.

Netflix و HBO را برپا سخت مبارزه در میدان جنگ در برابر یکدیگر در Emmys در سال های اخیر و سهشنبه اعلام مشخص شده این دومین بار است که Netflix بکشد تا به حال جای کسی را گرفتن HBO در مجموع تعداد نامزد. دو سرگرمی غول این روزها رقابت و حتی بیشتر به طور مستقیم در حال حاضر که HBO پدر و مادر شرکت AT&T رونمایی بلند پروازانه جریان سرویس HBO حداکثر در ماه مه.

با امی بی باک, “Game of Thrones” سرانجام از رقابت پس از نزدیک به یک دهه-دراز, بهترین, درام, مسابقه باز بود به تازه واردان و برنامه های دیگر که هنوز به نفع خود بزرگ است. HBO در اپرا خانواده حماسه “جانشینی” Netflix بیشتر-محبوب-by-the-day جرم سری “اوزارک” و Netflix را با شکوه دوره قطعه مورد ملکه الیزابت دوم “تاج” همه را به ثمر رساند نامزد در رده.

“خدمتکار داستان” این Hulu نشان می دهد که انتخاب شد, بهترین فیلم درام در سال 2017, همچنین, دریافت, یک, نامزدی, اگر چه برخی از منتقدان سرد به آن فصل سوم است که برای اولین بار بیش از یک سال پیش.

وجود دارد و جای تعجب بود nod در بهترین درام دسته برای دیزنی+ سری “به Mandalorian,” کودک و Yoda احساس ساخته شده است که اولین آن در والت دیزنی شرکت چند میلیارد دلاری خدمات جریان در نوامبر سال 2019. “جنگ های ستاره ای” spinoff 15 به ثمر رساند نامزد به طور کلی.

بالای صفحه نمایش برای اپل — یکی دیگر از های اخیر شرکت کننده در جریان جنگ بود AppleTV+ سری “صبح نشان می دهد.” بزرگ-بودجه پشت صحنه, درام, دریافت بازیگری نامزد برای جنیفر آنیستون, Billy Crudup, علامت گذاری به عنوان duplass, Martin Short and Steve Carell.

در کمدی سمت پاپ تلویزیون “Schitt را کریک” است که در جذب مخاطبان گسترده تر از آن آغاز شده و در جریان Netflix, دریافت 15 نامزد نهایی آن فصل است.

آمازون “شگفت انگیزی خانم Maisel,” 2018 بهترین کمدی برنده نیز در ترکیب است. از آن خواهد شد به رقابت در بهترین کمدی دسته در برابر Netflix بکشد “مرده به من گفت:” ان بی سی “خوب جای” FX “چیزی که ما در سایه” Netflix را “Kominsky روش” و دو HBO را نشان می دهد “ناامن” و “محدود کردن شور و شوق خود را.”

اعتبار…علامت هیل/HBO

پاکت نامه در حال برنامه ریزی برای unsealed در سپتامبر. 20 در طول مراسم پخش توسط ABC و میزبانی توسط جیمی کیمل.

فیلم برداری از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ها “شنبه شب زنده” آلوم لسلی جونز میزبانی این اطلاعیه در روز سه شنبه وجود دارد و بیشتر نامزد از این زمان در اطراف.

در زمانی که تعدادی از مجموعه تلویزیونی ضربه بالا — وجود بیش از 500 سال گذشته — تعداد امی ارسالی افزایش 15 درصد و آکادمی گسترش تعدادی از نامزد. تلویزیون آکادمی اعضای رای خود را بین Aug. 21 Aug. 31.

اعتبار…سوفی Mutevelian/Netflix از طریق آسوشیتد پرس

از همه اقدام به دسته بندی های بهترین بازیگر زن در یک درام ترین ستاره نکردم.

اولیویا کلمن را به نوبه خود به عنوان ملکه الیزابت دوم در “تاج” گل نامزدی در روز سه شنبه — و امی برنده را به خوبی مکمل گلدن گلوب را برای او در حال حاضر برنده, برای, نقش, نه به ذکر است که اسکار او در سال 2019 برای تجسم خود را از ملکه آن در “مورد علاقه.”

چهار بار امی برنده Laura Linney, یک ستاره “اوزارک” نیز فرود آمد نامزدی, آیا به عنوان آنیستون که نقش یک ضعف اخبار لنگر در “صبح نشان می دهد.” برای “دوستان” ستاره آن بود که او برای اولین بار نامزدی در 11 سال است. (او در گذشته نامزد دریافت جایزه برای یک ظاهر مهمان در “30 راک.”)

سال گذشته برنده Jodie Comer یک ستاره از AMC را “قتل حوا” نیز یک مدعی برای دریافت جایزه به عنوان او است بازیگران همسر ساندرا اوه که هنوز به برنده امی. Zendaya دریافت او برای اولین بار نامزد امی برای HBO است “سرخوشی.”

چقدر رقابتی است که از این دسته? Snubs شامل ریس ویترسپون برای “صبح” نیکول کیدمن برای “کمی بزرگ نهفته است” ویولا دیویس برای “How To Get Away With Murder” و الیزابت ماس برای “خدمتکار داستان.”

اعتبار…FX

محدود سری دسته تبدیل شده است امی مراسم پر زرق و برق ترین و جذاب توجه عمده آن ستاره ها و فیلم های پرفروش بودجه سرمایه گذاری توسط شبکه های کابلی و جریان شرکت به تک کوتاه فصل است.

امسال مسابقه خواهد شد مرحله نهایی مسابقات بین دو بلند پروازانه برنامه هایی که درگیر مسائل اجتماعی: “خانم امریکا” درام از FX و Hulu ایجاد شده توسط Dahvi والر که تواریخ نبرد بیش از اصلاحیه حقوق برابر و “نگهبانان” که توسط Damon Lindelof.

نامزد دیگر در این دسته بودند Netflix را “باور نکردنی” یکی از streamer محبوب ترین سری اصلی در سال 2019 به همراه یکی دیگر از Netflix سریال “نامتعارف” و Hulu را “کمی آتش در همه جا.”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سری محدود نژاد به نظر می رسد مانند آن خواهد شد یک نبرد بین کیت بلانشت که نقش محافظه کار firebrand فیلیس Schlafly در “خانم امریکا” و Regina King, نقاب قهرمان “نگهبانان.”

کری واشنگتن شد و همچنین نامزد دریافت جایزه “کمی آتش همه جا” همراه با اکتاویا اسپنسر برای Netflix بکشد “خود ساخته” و Shira هاس برای Netflix بکشد “غیر مومن.”

اعتبار…تلویزیون آکادمی از طریق آسوشیتد پرس

در اینجا چیزی است که ما با اطمینان می دانیم در مورد مراسم Emmys: ABC قرار داده خواهد شد در برنامه تلویزیونی خود در اواخر شب, شخصیت, جیمی کیمل خواهد شد بازگشت به عنوان میزبان نشان می دهد برای بار سوم.

و این در مورد آن.

آن را مجازی ؟ می خواهد در آن زندگی می کنند ؟ خواهد شد به برندگان ارائه سخنرانی از طریق زوم?

چه حتی توسط یک نشان جوایز و مراسم در وسط یک بیماری همه گیر?

تلویزیون آکادمی ارائه شده کمی اطلاعات — اما با رأی برای زنده تلویزیونی رویدادهای فزاینده در ماه های اخیر charmingly موقت جوایز شب می شود تنها چیزی که به دوباره علاقه به Emmys.

این عجیب و غریب بودن آشکار بود در اطلاعیه روز سه شنبه هنگامی که خانم جونز بازی میزبان از یک استودیو و معرفی خود شرکت از راه دور-مجریان Laverne Cox, Josh Gad و Tatiana Maslany. رئیس Television Academy, فرانک Scherma, لگد کردن این مراسم از آنچه در ظاهر به یک اتاق زیر زمین با بلوک خاکستر دیوار.

در سال گذشته Emmys پخش آمار پایین در رتبه بندی با مخاطبان از 6.9 میلیون.

اعتبار…لوید اسقف/HBO از طریق آسوشیتد پرس

چه James Corden, Seth Meyers و جیمی فالون همه در مشترک دارند ؟

توبیخ. توبیخ. توبیخ.

Corden, CBS اواخر شب میزبان که به شرح زیر است, Stephen Colbert, تا به حال شده است یک عامل اصلی در این بحث نشان می دهد در سال های اخیر است. روز سه شنبه او از سمت چپ تا حدودی به دلیل تغییر حکومت که winnowed رده را نامزد از شش به پنج. فالون NBC میزبان را نادیده گرفت و امی رای دهندگان در این رده برای چهارمین سال متوالی است.

جان الیور “در هفته گذشته امشب” که موفق به کسب رده چهار سال متوالی نامزد دریافت جایزه بود یک بار دیگر. الیور خواهد شد رقابت در برابر ترور نوح “روزانه نشان می دهد” سامانتا زنبور عسل “کامل پیشانی” آقای کلبر “اواخر نشان می دهد” و “Jimmy Kimmel Live!” امی رای دهندگان را به حساب آنها چگونه رفتار قرار دادن در نشان می دهد از خانه های خود در طول مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de