نتانیاهو از رقیب Gantz به دنبال زمان بیشتری برای تشکیل دولت ائتلافی

آبی و سفید رهبر حزب Benny Gantz صحبت می کند برای هواداران پس از اعلام خروج سنجی در اسرائیل انتخابات در این ستاد در تل آویو

اورشلیم (ایسنا) – بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در انتخابات رقیب Benny Gantz خواست زمان بیشتری را در روز شنبه به تلاش برای تشکیل یک دولت با زمان رهبر برای پایان دادن به بیش از یک سال از بن بست سیاسی.

28-بعد دستور برای قرار دادن با هم یک ائتلاف حاکم پس از بی نتیجه 2 مارس انتخابات منقضی می شود در تاریخ 14 آوریل. Gantz, سابق نیروهای مسلح رئیس که سران این میانه آبی و سفید پارتی خواسته رئیس جمهور رئوبن ریولین برای 14 روز گسترش به دستور.

Gantz حال اجرا در یک وعده به خدمت در یک دولت با نتانیاهو با استناد به نخست وزیر کیفرخواست به اتهام فساد مالی. نتانیاهو رد آن اتهامات عنوان شده علیه.

اما در برگشت که تاسف بسیاری از حامیان او Gantz گفت: coronavirus بحران ساخته شده بود ملی اضطراری دولت با نتانیاهو جناح راست حزب لیکود ضروری.

“سیاسی سلامت و بحران اجتماعی را به ارمغان آورد مرا به تصمیم گیری است که حتی در سنگین سیاسی و شخصی قیمت من انجام خواهد داد همه من می تواند به ایجاد یک دولت با لیکود” Gantz نوشت: در نامه ای به رئیس جمهور منتشر شده توسط حزب خود را.

Rivlin به هیچ فوری کلمه در مورد اینکه آیا او خواهد اعطای زمان بیشتر به Gantz که در نامه خود گفت: دو رقبای سیاسی به نظر می رسد به یک توافق نهایی ،

با توجه به رسانه های اسرائیل گزارش احزاب در حال حاضر توافق بر یک قدرت هسته ای است که در آن نتانیاهو به عنوان نخست وزیر برای 18 ماه پس از آن Gantz خواهد برد. اسرائیل برگزار کرده است سه مجمل انتخابات پس از ماه آوریل گذشته.

با بیش از 10 ، 000 موارد گزارش شده از COVID-19 و 101 مرگ و میر اسرائیل تنگ محدودیت در حرکت با هدف مهار coronavirus گسترش مجبور بسیاری از کسب و کار را تعطیل و فرستاده اند نرخ بیکاری افزایش به حدود 25 درصد.

(گزارش شده توسط Maayan Lubell; ویرایش توسط جفری هلر و هیو Lawson)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>