‘عصبی خوشبین’: دموکرات ها چشم های موج آبی اما 2016 خاطرات تازهکمتر از چهار ماه از انتخابات ماه نوامبر حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن شده است به طور مداوم رای گیری پیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور تصویب اعداد زیر آب باقی می ماند و دموکرات ها بر این باورند که آنها می تواند به طور جدی رقابت در به طور سنتی قرمز متحده از جمله تگزاس مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره پایدار انتقاد خود را برای دست زدن به coronavirus همه گیر و بحران اقتصادی مرتبط با آن و همچنین به عنوان جریان ضد نژادپرستی تظاهرات علیه خشونت پلیس.

برای دموکرات ها این است که نه تنها شاخص که همه چیز به خوبی پیش میرود. اختلافات بین جناح مترقی حزب و استقرار بال شده است نسبتا, حداقل, به عنوان آنها می آیند و با هم به تمرکز بر روی بایدن انتخاباتی به فشار مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.

برخی از مقامات حزب هستند و احساس های بلند پروازانه و می خواهید به سوار شدن یکی دیگر از پتانسیل “موج آبی” به سعی کنید برای برنده شدن در مسابقه است که معمولا خارج از دسترس در ایالات مانند گرجستان و اوهایو. اما وجود دارد یک سویه از احتیاط در حال اجرا از طریق حزب دموکرات نیز هست. همه چیز به نظر عالی برای آنها را برای در حالی که در سال 2016 بیش از حد, اما جمهوری خواهان به پایان رسید تا با کنترل کاخ سفید و هر دو مجلس کنگره و حافظه است که از دست دادن زمین شناسی است که هنوز هم تازه است.

“منظورم این است که ما از لحاظ احساسی و روحی زخم خورده در چنین راهی است که ما در حال رفتن به احساس راحت تا یک هفته پس از بایدن است که سوگند گفت:” دموکراتیک استراتژیست تام بون.

در هر چرخه انتخابات مبارزات انتخاباتی مقامات استفاده محتاط عبارات مانند “ما ترک هر چیزی را به شانس” و یا “مبارزه مانند ما 10 امتیاز پایین تا روز انتخابات” – و 2020 انتخابات ریاست جمهوری متفاوت است. اما همراه با آن یک استدلال است که مغلوب ساختن پیشی جستن مورد برای انتخاب مجدد است نه رسیدن به رای دهندگان او نیاز به.

اخیر بایدن کمپین عملیاتی یادداشت معاون خود را به مدیر کمپین کیت Bedingfield گفت: “مهم نیست که چقدر سخت تلاش او تنها نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات آسیب هستند خود و پایین-رای جمهوری خواهان ایم که دستبند خود را به او. به سادگی قرار دادن مردم آمریکا نیست فقط خرید خود ساختگی در مورد [بایدن].”

این یادداشت در ادامه به تیک تیک کردن مشکلات با هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال است.

روز سه شنبه در نشانه دیگری است که دموکرات ها دیدن نادر باز به رقابت در آنچه معمولا جمهوریخواه پایگاه های بایدن کمپین شروع به پخش 60-دوم انتخابات عمومی آگهی در تگزاس سوخت شش رقم آگهی خرید. آگهی که برای اولین بار در یک $15m چند حالت حمله رعد اسا در شش میدان نبرد آمریکا — پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان و کارولینای شمالی فلوریدا و آریزونا.
Joe Biden’s supporters in Florida attend to a demonstration against the Donald Trump in Little Havana, Miami, last week.

در ضمن نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اولین اقدام فوق العاده Pac ریختن $23m به پنسیلوانیا و فلوریدا و آریزونا و ویسکانسین اما نه میشیگان – یک دولت است که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به پیروزی در انتخابات مجدد. مغلوب ساختن پیشی جستن خود شده است در مبارزات انتخاباتی بیش از چند ماه گذشته در قابل اعتماد قرمز متحده است. خصوصی رای گیری برای جمهوری خواهان نیز نشان می دهد که رئیس جمهور در مشکل در آنچه معمولا قابل اعتماد محافظه کار متحده است.

همه نشان می دهد که دموکرات ها دست بالا بیش از جمهوری خواهان. اما دموکراتیک مقامات دولتی و فعالان انتظار سنجی برای سفت کردن و تابستان بالا به پایان رسید. در مصاحبه های متعدد این مقامات امیدوار بودند بلکه واقع بینانه است که چند ماه آینده آسان نخواهد بود.

دموکرات ها اغلب استناد 2016 که در آن انتخابات نشان داد که هیلاری کلینتون به عنوان مورد علاقه روشن برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری. در آن زمان و دوباره در حال حاضر برخی از دموکرات ها نیز احساس تصرف کنترل سنا ممکن بود.

“من قصد ندارم به استدلال می کنند که وجود ندارد برخی از اضطراب وجود دارد و من فکر می کنم که سال 2016 قرار داده است که در وجود ما چون ما احساس بسیار امن است که ما را دموکراتیک رئیس جمهور و همه چیز را تغییر داد تا به سرعت گفت:” کانزاس حزب دموکرات رئیس ویکی Hiatt.

دموکرات ها امیدوارند به نفع آمریکا و صندلی در کانزاس این چرخه است که معمولا بی سابقه بود. “من فکر می کنم بیش از گذشته سه سال و نیم ما دیده ایم برخی از بسیار چیزهای غیر قابل پیش بینی اتفاق می افتد که ما هرگز انتظار می رود. من فکر می کنم که جایی است که اضطراب می آید. من قصد ندارم به بقیه تا زمانی که ما این چیز انجام می شود. من با احتیاط خوش بینانه اما من چیزی نمی دانیم.”

از سپتامبر بایدن و تهمت روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در سه مناظره های تلویزیونی چیزی جمهوریخواه کمپین مقامات امیدوارم که رئیس جمهور قادر خواهد بود به تسلط. دموکرات ها نیز انتظار نوعی از “اکتبر سورپرایز” از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و یک مجموعه از هشدار در مورد کنترل دموکراتیک کاخ سفید و کنگره است.

“که سفت اتفاق خواهد افتاد. این طبیعی است. بنابراین آنچه که ما نیاز به انجام است که ساخت تا ذخایر ما در حال حاضر گفت:” مریلند حزب دموکرات رئیس ایوت Lewis. “بنابراین ما نمی توانید از اتلاف وقت در حال حاضر نگرانی در مورد چه ifs.”

تنسی حزب دموکرات رئیس مری مانچینی گفت که جمهوری خواهان هنوز انداخته کامل خود را توهین آمیز زور علیه دموکراتیک نامزدهای این چرخه.

“در حال حاضر آنچه می تواند انجام دهد و آنچه را که آنها در حال تلاش برای انجام fearmonger راه خود را به برنده شدن” مانچینی گفت. “من فکر می کنم مخرب ترین و ترسناک ترین چیزی است که ما هنوز به این حمله همه جانبه از حزب جمهوری خواه در نظر با استفاده از ترس برای ایجاد انگیزه رای دهندگان. ما دیده ایم کمی از آن اما این نوک کوه یخ برای حزب جمهوری خواه.”

همه گیر نیز تغییر واقعیت مبارزه برای دفتر. بیشتر رای دهندگان خواهد بود و رای گیری از طریق پست و نه در فرد به طور بالقوه تاخیر در اعلام نتایج نهایی در شب انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است بر خلاف تاسیس شواهد که رای دادن از طریق پست و آسیب پذیر است به تقلب.

“من فکر می کنم بزرگترین ترس من این است که آنچه خواهان انجام دهید در حال حاضر و طی چند ماه آینده به delegitimise انتخابات” گفت: Veronique الکس, مدیر اجرایی, اوهایو دموکرات ” دولت خانه کمپین بازو.

جولیان the college bromo جانباز دموکراتیک آگهی ساز اضافه شده: “هر حزب دموکرات باید نگران. هر حزب دموکرات باید عصبی به دلیل آن را نمی خواهد بود تا آن را بیش از. اما من فکر می کنم همه عصبی و خوش بینانه در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im