Neiman Marcus, نماد, لوکس فایل برای ورشکستگی

Neiman مارکوس در روز پنج شنبه اول شد عمده فروشگاه گروه به فایل برای ورشکستگی حفاظت طول coronavirus بیماری همه گیر. این خیره کننده سقوط است که به دنبال سقوط از Barneys New York در اواخر سال گذشته و می آید به عنوان سایه جمع آوری بیش از زنجیره ای مانند Lord & Taylor and J. C. Penney.

در پایان ماه مارس این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور موقت مجبور به بسته شدن تمام 43 Neiman Marcus فروشگاه و همچنین آن دو Bergdorf گودمن فروشگاه ها و آخرین تماس با رسانه های, همه, اما, توقف, فروش, و خرد کردن درآمد. اما در حالی که که ممکن است علت از Neiman را پر کردن آن مشکلات ایجاد شده بود ، این شرکت در زمان در یک قابل دفاع مقدار بدهی به عنوان بخشی از دو اهرمی buyouts خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت و Neiman را پاسخ نمی دهند به سرعت به اندازه کافی برای تغییر در عادات خرید. هم کسانی که تحولات گروه چپ در یک موقعیت مخاطره آمیز حتی قبل از این ویروس رسید.

همه گیر شده است فاجعه آمیز برای در حال حاضر ضعف در صنعت خرده فروشی. ماه گذشته فروش لباس و لوازم جانبی کاهش یافت بیش از نیمی از. تعداد کسانی که تنها در انتظار به بدتر در آوریل چرا که بسیاری از فروشگاه ها باز بود حداقل برای برخی از مارس (e-commerce نسبتا کوچک کمک کننده به کل فروش برای بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای است که به اندازه کافی به آنها را ذخیره کنید). در اوایل این هفته, J. Crew برای ورشکستگی زمینه. خرده فروشان باید furloughed کارکنان شرکت کاهش حقوق و احتکار پول در تلاش برای آن را به پایان shutdown. اما گسترده وجود دارد که اذعان Neiman Marcus نیست و به احتمال زیاد آخرین خرده فروش به صورت آستانه.

هنوز نه Neiman Marcus — و نه Bergdorf گودمن — است به احتمال زیاد به طور کامل ناپدید می شوند.

ویلیام ساسمن مدیر عامل در Threadstone مشاوران گفت که او انتظار می رود خرده فروش برای استفاده ورشکستگی را برای ریختن به برخی از آن اجاره و کاهش فیزیکی آن رد پای یک وضعیت است که می تواند آن را جذاب تر به یک خریدار بالقوه.

“Neiman Marcus بد ترازنامه, اما آن را هنوز هم یک نام تجاری لوکس” آقای ساسمن گفت. “آنها هنوز هم یک دلیل وجود داشته باشد.”

Neiman Marcus تاسیس شد در دالاس در سال 1907 فقط در زمان برای تبدیل شدن به یک آهنربای جدید پول نفت. آن ساخته شده است شهرت خود را بر روی یک بی شرم, آغوش, از مظاهر لوکس — و رویاهای کسانی که آرزو به خود آنها و یا تجربه آنها را برای یک لحظه. آن معروف برای کریسمس عجیب فروشگاه که در طول سال ارائه اقلام مانند یک تنها-در-Neiman را معتبر گینس میخانه-در-خود-خانه 250.000 دلار و 20 میلیون دلار زیردریایی.

این شرکت ابداع شد استنلی مارکوس پسر یکی از بنیانگذاران — هربرت مارکوس. (از بنیانگذاران دیگر بودند هربرت خواهر, کری, Neiman Marcus, ارگاسم, شوهر, A. L. Neiman). تحت هدایت او Neiman Marcus شد اولین فروشگاه برای برگزاری یک هفته مد نمایش برای مشتریان. به مناسبت تگزاس صدمین نمایشگاه فروشگاه برگزار می شود ویژه پر زرق و برق آن را به نام “100 سال از تگزاس اسلوب” و ادنا Woolman تعقیب سردبیر رواج و مهمان گفت: “من خواب دیدم تمام زندگی من از فروشگاه برای زنان است. سپس من تو را دیدم Neiman Marcus و رویای من تا به حال به حقیقت می پیوندند.”

تماس با ونسا فریدمن در [email protected] یا Sapna Maheshwari در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>