مذاکرات ما Covid-19 امداد لایحه باقی می ماند در شار به عنوان مزایای کلیدی منقضی

مذاکرات امریکا بعدی Covid-19 نجات لایحه باقی مانده در شار روز جمعه به عنوان ویروس مطرح خطرات جدید به بخش هایی از غرب و جنوب, تلفات افزایش یافت و فوق العاده فدرال پرداخت کمک کرد که جلوگیری از تباهی مالی برای میلیون ها نفر از مردم بیکار شدند مجموعه به اتمام می رسد.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا فرستاده سناتور خانه پیش از تعطیلات آخر هفته امیدوار کننده جمهوری پیشنهاد جدید برای تلاش های امدادی آماده خواهد بود در روز دوشنبه. اما دموکرات ها هشدار داد که زمان هدر رفتن میان ایران اختلافات به عنوان بحران برجها.

همانطور که جمهوری خواهان تلاش ملت عفونت گذشت 4 میلیون نفر و تعداد مرگ و میر افزایش چند هزار به نزدیک به 145,000. جدید مدعیان در صدر 1m و نرخ بیکاری در ایستاده بود 11 درصد بالاتر از در طول دهه گذشته را رکود اقتصادی ،

سناتور جمهوریخواه مخالف با کاخ سفید

جمهوری خواهان مجلس سنا شده بود انتظار می رود خود را به پرده counterproposal این هفته برای $3tn لایحه امداد لایحه دموکرات ها به تصویب رسید در ماه مه. اما توافق قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی مانده تقسیم بیش از جنبه های کلیدی این پیشنهاد در یک سر نخ ریسی هفته از شروع و توقف پیشرفت است.

مک کانل پیشنهاد شد و انتظار می رود عبارتند از: دور تازه مستقیم 1200 دلار پرداخت نقدی به آمریکایی ها همراه با $105bn برای کمک به بازگشایی مدارس $25bn برای ویروس تست و مک کانل اولویت مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار بیمارستان و دیگران در برابر Covid-19 پرونده های حقوقی.

جمهوری خواهان مجلس سنا کردم جمهور برای کنار گذاشتن او فشار برای حقوق و دستمزد فرار مالیاتی که آنها استدلال می کنند کمی برای کمک به خارج-از-کار آمریکایی است. اما کاخ سفید اولویت های جدید اضافه شده به نوبه خود. کسانی که شامل پول برای یک ساختمان جدید به جای FBI در پیری J Edgar Hoover ساختمان در مرکز شهر واشنگتن در سراسر خیابان را از جدیدتر مغلوب ساختن پیشی جستن ،

یک نقطه چسبیده است که چگونه به قطع $600 هفتگی بیکاری افزایش سود دولت فدرال اضافه شده است به صورت هفتگی بیکاری چک که متحده ارسال از زمان شروع این بیماری همه گیر. که به نفع رسما منقضی می شود در 31 ژوئیه اما با توجه به راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شد, در اثر, در روز شنبه.

جمهوری خواهان تا حد زیادی بر این باورند که افزودن بیش از حد قوی و تبدیل شدن به یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار. تحت مک کانل طرح سناتور پیشنهاد برش آن را به 200 و سپس انتقال بیش از چند ماه آینده به یک سیستم جدید بیشتر از نزدیک به دولت خود پرداخت سطح. یک دولت رسمی اعطا گمنامی به بحث خصوصی مذاکرات گفت که کاخ سفید مشاهده شده است که پیشنهاد به عنوان بیش از حد “دست و پا گیر” و 200 دلار افزایش به بیش از حد بالا است. کاخ سفید شناور برش مزایای بیکاری افزایش به عنوان کمی تا $100.

Pelosi رد موقت مزایای فرمت

مجلس با نانسی پلوسی روز جمعه را رد کرد و این ایده از تمدید موقت از افزایش مزایای بیکاری.

“من خواهد بود بسیار مخالف به جدا کردن [بیکاری] و از دست دادن تمام اهرم [بر جمهوریخواهان] برای … جلسه تمام نیازهای دیگر,” پلوسی گفت.

ریچی نیل دموکراتیک رئیس خانه راه و وسیله کمیته گفت که این کشور در “آستانه یک فاجعه اقتصادی”.

“مردم باید روزی از روز به روز زندگی” نیل گفت: در کنگره. او گفت اضافی کمک نه تنها به کمک بسته های پول در خانواده ها بود اما کلیدی برای دامن زدن به اقتصاد به عنوان یک آمریکایی بدون حقوق. “بازیابی کند خواهد بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>