نزدیک به دو سوم از رای دهندگان انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به برنده انتخاب مجدد در نوامبر نظرسنجی می یابد

نزدیک به دو سوم از رای دهندگان فکر می کنم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود انتخاب خواهد در ماه نوامبر ایسنا نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت.

هر چند این بررسی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را در یک مسابقه با هر یک از احتمال های دموکراتیک نامزد 31 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: رئیس جمهور قطعا برنده دوره دوم و 34 درصد گفته اند که او احتمالا در مجموع 65% انتظار او را مجددا انتخاب. در مجموع 35 درصد مخالف; 23 درصد گفت: “احتمالا نه” پیروزی و 12 درصد گفت که “قطعا” نه برنده شدن.

جمهوری خواهان بودند اکثریت برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی: 9 در 10 پیش بینی خود گشتند. بیش از یک سوم از دموکرات توافق کردند که او به احتمال زیاد برنده شوید.

اما فرضی سر-به-سر matchups نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن در مقابل این شش دموکراتیک نامزد یک بازی شیر یا خط سکه.

ملی نظرسنجی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن دقت انتهایی بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت (44%-47%) سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن (45%-47%) و سناتور. الیزابت وارن ماساچوست (45%-46%). اما او گره خورده بود با سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg (44٪) و دقت جلوتر از سن. ctq مینه سوتا (45%-44%) و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار (45%-42%).

نظرات در مسابقه به نظر می رسد محکم تنظیم شده برای بسیاری از رای دهندگان. شصت و سه درصد گفت: ذهن خود را ساخته شده است مهم نیست که حزب دموکرات نامزد به پایان می رسد تا 61% گفت: آنها نمی خواهد تغییر موقعیت خود را بدون توجه به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و در سال آینده.

در نبرد برای نامزدی را در مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز – که برنده قاطعانه در نوادا قفقاز در روز شنبه – بالا بود انتخاب 28 درصد از احتمال دموکراتیک رای دهندگان. بعد وارن در 19% به دنبال بایدن 17 درصد بلومبرگ در 13 درصد Buttigieg در 10% و Klobuchar در 5 درصد است. تنها 12 درصد از کسانی که رای دهندگان گفت: این احتمال وجود دارد آنها را تغییر ذهن خود را قبل از مصاحبه خود را به رای گیری هر چند 46 درصد گفت: این یک احتمال است.

دموکراتیک اولیه مسابقه: برنی ساندرز’ نوادا پیروزی نیروهای دموکرات ها را به روی چیزی حساب کردن با تاثیر بالقوه خود را از نامزدی

پس از ساندرز – خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی – برنده در نوادا تهمت مدیر کمپین براد Parscale گفت: “وجود دارد هیچ انکار است که دولت بزرگ سوسیالیسم تحت سلطه.” و در روز یکشنبه, مارک کوتاه, رئیس ستاد برای معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: فاکس نیوز که با دولت “نگاه به جلو” را به کلی از انتخابات مسابقه Sanders.

“من فکر می کنم این امر نشان می دهد یک تضاد بین یک رئیس جمهور که تا به حال یک نرخ اشتغال 3.5% ایجاد 7 میلیون شغل در مقابل یک نامزد که من فکر می کنم همچنان به آغوش سوسیالیسم” کوتاه گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

اما رادیو فردا نظرسنجی نشان داد که اکثر رای دهندگان بر این باورند ساندرز است که نامزد حزب دموکرات با بهترین شانس را برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن با 27 درصد گفته او “احتمالا” پیروزی در برابر رئيس جمهور وقت و 30 درصد گفته او “شاید” می تواند برنده. چهل و دو درصد در توصیف او را به عنوان یک شوت بود که کمترین تعداد در میان شش نامزد در این نظرسنجی.

در مقایسه با 26 درصد گفت: بایدن را “احتمالا” برنده 29 درصد فکر می کردم او می تواند “شاید” برنده و 45 درصد فکر می کردم او یک شات. بلومبرگ به حال سوم-بهترین شماره در این زمینه با 20 درصد گفت: او را “احتمالا” برنده 32% گفت شاید و 48% تماس او را در یک شات.

گالوپ نظرسنجی: شش در 10 آمریکایی ها می گویند که احساس می کنید بهتر است برای اولین بار پس از 3 سال از مغلوب ساختن پیشی جستن

در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان 54% گفت که هر کس به پایان می رسد تا دموکرات نامزد آنها باید اجرا بر روی پلت فرم از پیشرفت بیشتر مترقی دستور کار از رئیس جمهور, باراک اوباما, در حالی که 46 درصد گفت: این پیام باید به بازگشت این کشور به راه آن بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ اقتصادی کشور سلامت به عنوان یک دلیل او سزاوار چهار سال و 67 درصد از رای دهندگان گفت: آنها احساس می کنند که اقتصاد در شکل خوب (33% گفت: “بسیار خوب و 34% گفت: “نسبتا خوب است.” هفته گذشته یک نظرسنجی گالوپ در بر داشت 61 درصد از آمریکایی ها احساس آنها بهتر از نظر مالی نسبت به سه سال پیش است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه صعود کرده است در هفته های اخیر. با توجه به RealClearPolitics رای گیری دمای رئیس جمهور دمای تصویب رتبه 46% بستن بالاترین سطح او رسیده است و پس از مصرف ،

این نظرسنجی انجام شد آنلاین Feb. 20-22 توسط YouGov. آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.2 درصد است.

“ما زنده هستیم و ما در حال آمدن’: جو بایدن سهام ریاست جمهوری پیشنهاد مهم کارولینای جنوبی اولیه

بیشتر: Pete Buttigieg چپ نوادا گانینگ برای برنی ساندرز قبل از اینکه خیلی دیر

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: انتخابات 2020: مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد برنده انتخاب مجدد 65 درصد می گویند در نظرسنجی جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im