نزدیک به نیمی از مردان می گویند که آنها انجام بسیاری از تحصیل در خانه است. 3 درصد از زنان به توافق برسند.

اعتبار…لیلا Navidi/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس

صفحه اصلی آموزش جدید والدین سخت و طاقت فرسا آورده coronavirus مستندات است که رفتار نامتناسب با زنان بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط صبح مشورت برای نیویورک تایمز. پدران لزوما موافق — نزدیک به نیمی از کسانی که با کودکان زیر 12 گزارش صرف زمان بیشتری را بر روی آن از همسر خود — اما فقط 3 درصد از زنان می گویند همسر خود را در حال انجام است ، هشتاد درصد از مادران می گویند که آنها صرف زمان بیشتری را بر روی آن.


که صرف وقت بیشتر صفحه اصلی-تحصیل فرزندان خود و یا کمک به آنها را با آموزش از راه دور?

در میان پدر و مادر با کودکان زیر 12.
نمی

می دانم

کسی

دیگری

من

همسر من

45%

11

5

39

مردان

80%

11

6

3

زنان

نمی

می دانم

کسی

دیگری

من

همسر من

مردان

45%

11

5

39

زنان

80%

11

6

3


منبع: صبح مشورت و نظرسنجی از 2,200 بزرگسالان مارس 9 و 10 سال 2020 است. حاشیه خطا ±8 امتیاز. برای مردان و ±7 امتیاز. برای زنان.·توجه: اعداد ممکن است اضافه کردن به 100 دلیل برای گرد کردن.·نیویورک تایمز

نیز وجود دارد که بیشتر از حد معمول کارهای خانه و مراقبت از کودک در طول مستند. حتی اگر مردان و زنان هر دو انجام بیشتر این بررسی نشان داد نتایج نشان می دهد آنها تقسیم هر کار متفاوت و یا عادلانه تر از آنها قبل از. هفتاد درصد از زنان می گویند آنها به طور کامل و یا بیشتر مسئول کارهای خانه در طول مستند و 66 درصد می گویند بنابراین برای مراقبت از کودک — تقریبا همان سهام همانطور که در نمونه برابر است.

دوباره مردان و زنان آن را متفاوت ببینند. بسیار کوچکتر از مردان در حدود 20 درصد معتقدند که همسران خود را به طور کامل و یا عمدتا مسئول برای هر دو کارهای خانه و مراقبت از کودک. حدود 20 درصد از مردان می گویند که آنها به طور کامل و یا عمدتا مسئول برای این وظایف در طول مستند. تنها حدود 2 درصد از زنان به توافق برسند. گذشته تحقیق با استفاده از زمان diaries همواره نشان داده است که مردان اغلب دست بالا گرفتن مقدار آنها و این که زنان بیشتر است.

بسیاری از محققان و زوج فرض شده بودند تحمل فشار از کار اضافی در طول همه گیر اما این است که در میان اولین تلاش برای تعیین کمیت آن در سطح ملی. بررسی سوالات پرسیده شده از یک گروه نماینده از 2200 آمریکایی در ماه آوریل است. (این سوال در مورد کارهای خانه و مراقبت از کودک خواسته شد که تنها از افرادی که به گفته آنها زندگی می کردند با همکاران و یا کودکان است.)

دیگر نه هنوز-نظرسنجی منتشر شده از کار داخلی در طول همه گیر توسط دانشگاه یوتا جامعه شناس, Daniel L. کارلسون و همکاران دریافتند که مشابه سهام از مردان گزارش داد انجام بیش از زنان گفت: آنها بود. این بررسی همچنین نشان داد که مادران آنها در درجه اول مسئول خانه تحصیل حتی زمانی که زوج در غیر این صورت مشترک مسئولیت مراقبت از کودک.

این زمان اضافی که زنان به طور معمول صرف کار خانگی به خصوص مراقبت از کودکان دارای عواقب قابل توجهی در خارج از خانه: آن است که یک دلیل عمده برای پرداخت پایین تر و کوتاه قد مسیرهای شغلی. در حال حاضر که آنها صرف زمان و حتی بیشتر در این کارهای به دلیل همه گیر عواقب می تواند بدتر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • حدود 1 در 5 کودکان در ایالات متحده در حال گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن, تحقیقات جدید در بر داشت.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد دولت او قصد دارد به تعطیل coronavirus نیروی کار.
  • یک شرکت راه اندازی دو G. O. P. فعالان گفت: آنها می تواند عرضه پزشکی دنده. مشتریان هنوز در انتظار.

“مجبور می شود در خانه تقویت تفاوت ما در حال حاضر می دانیم وجود دارد” گفت: باربارا Risman یک استاد در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو و بخشی از یک گروه از جامعه شناسان که تجزیه و تحلیل داده ها. “چه وحشتزده من برای آینده این است که اگر آن را فشار زنان از نیروی کار در راه است که بسیار سخت خواهد بود برای غلبه بر.”

در حال حاضر زنان انجام می دهند کمتر پرداخت می شود کار می کنند نسبت به مردان در طول مستند این بررسی نشان داد. در ارتباط با هر دو نفر کار از راه دور تمام وقت و 28 درصد زنان و 19 درصد از مردان گفتند که مشغول به کار بودند کمتر از حد معمول است.

در جاستین لوینسون به خانواده در کوئینز تقسیم کار تغییر زیادی نکرده حتی اگر کتابخانه های عمومی که در آن او با این نسخهها کار بسته است و همسر او یک وکیل است و کار تمام وقت از خانه. بیشتر وجود دارد که باید انجام شود — آنها دیگر بچه نگهدار خود و یا خانه تمیز کننده و جوانترین پسر با نیازهای ویژه آموزش و پرورش از خانه — اما او هنوز هم بیشتر از آن گفتند.

آقای لوینسون کاندید مورد سهم خود را از کار. “به صداقت آن هنوز کمتر از 50 درصد” او گفت:. “این در واقع که خیلی تغییر نکرده است.” فرزندان خود را که 10 و 14 هنوز درخواست مادر خود را برای کمک برای مشق شب, حتی اگر او یک کار.

تحقیقات نشان داده است که تغییرات عمده داخلی به روال گاهی اوقات باید از این پتانسیل برای ایجاد جدید و عادلانه تر هستند. اگر هر دو پدر و مادر را ترک پس از نوزاد متولد شده است, به عنوان مثال, آنها سهم بیشتری از کار در دراز مدت.

تحت مستند با شفاعت کودکان و انبوهی از ظروف بیشتر قابل رویت به مردان بیش از نیمی از مردان و یک چهارم از زنان می گویند آنها و شرکای خود در حال تقسیم کارهای خانه و مراقبت از کودک به همان اندازه — چیزی که قابل توجه است و درست نیست یک نسل پیش دانشمندان علوم اجتماعی گفت. در برخی از خانواده ها در شرایط کنونی به رهبری مردان را بیشتر به خصوص اگر آنها گذاشته شده است و یا اگر آنها می توانید از خانه کار می کنند و شرکای خود را نمی تواند.

اما بیش از همه این بحران به نظر می رسد حفاری سنتی نقش های جنسیتی.


که در حال حاضر بیشتر مسئول کارهای خانه مانند پخت و پز و تمیز کردن ؟
کسی

دیگری

من

برابر

همسر من

همه

زوج

مردان

21 درصد

58

19

زنان

70%

27

3

زوج های هر دو شاغل تمام وقت از راه دور

مردان

29%

53

16

زنان

67%

27

6

ارتباط با کودکان زیر 12

مردان

31%

45

23

زنان

82%

18

همه زوج

کسی

دیگری

من

همسر

من

برابر

مردان

21 درصد

58

19

زنان

70%

27

3

زوج های هر دو شاغل تمام وقت از راه دور

کسی

دیگری

من

همسر

من

برابر

مردان

29%

53

16

زنان

67%

27

6

ارتباط با کودکان زیر 12

کسی

دیگری

من

همسر

من

برابر

مردان

31%

45

23

زنان

82%

18


منبع: صبح مشورت و نظرسنجی از 2,200 بزرگسالان مارس 9 و 10 سال 2020 است. حاشیه خطا ±4 امتیاز. برای همه زوج ±9 و ±10 امتیاز برای کسانی که مشغول به کار تمام وقت و ±8 امتیاز برای کسانی که با کودکان زیر 12.·توجه: اعداد ممکن است اضافه کردن به 100 دلیل برای گرد کردن.·نیویورک تایمز

کارهای خانه فاصله کوچکتر است برای زوج های که هر دو عضو در حال کار تمام وقت از خانه اما آن همچنان ادامه دارد: 67 درصد زنان و 29 درصد از مردان در این وضعیت توصیف خود را به عنوان به طور کامل و یا بیشتر مسئول کارهای خانه در طول مستند.

در خانواده ها با کودکان زیر 12 حدود 80 درصد از زنان می گویند که آنها را بیشتر یا همه کارهای خانه و نظارت بر خانه تحصیل و 70 درصد می گویند که آنها انجام بسیاری از مراقبت از کودک. کمتر از یک سوم از مردان در این خانواده ها می گویند آنها بیشتر و یا به طور کامل مسئول برای مراقبت از کودکان.


که در حال حاضر بیشتر مسئول مراقبت از کودک?
کسی

دیگری

من

همسر

من

برابر

همه

زوج

مردان

24 درصد

52

5

19

زنان

66%

25

6

2

زوج های هر دو شاغل تمام وقت از راه دور

مردان

35%

49

5

12

زنان

64%

26

6

3

ارتباط با کودکان زیر 12

مردان

30%

44

3

23

زنان

70%

24

4

همه زوج

کسی

دیگری

من

همسر

من

برابر

24 درصد

52

5

19

مردان

زنان

66%

25

6

زوج های هر دو شاغل تمام وقت از راه دور

کسی

دیگری

من

همسر

من

برابر

مردان

35%

49

5

12

زنان

64%

26

6

3

ارتباط با کودکان زیر 12

کسی

دیگری

من

همسر

من

برابر

مردان

30%

44

3

23

زنان

70%

24

4


منبع: صبح مشورت و نظرسنجی از 2,200 بزرگسالان مارس 9 و 10 سال 2020 است. حاشیه خطا ±7 امتیاز. برای همه زوج ±12 و ±14 امتیاز برای کسانی که مشغول به کار تمام وقت و ±8 امتیاز برای کسانی که با کودکان زیر 12.·توجه: اعداد ممکن است اضافه کردن به 100 دلیل برای گرد کردن.·نیویورک تایمز

مارس Felker با این نسخهها کار در ناهار خوری بیمار در یک بیمارستان در پرتلند سنگ., یک کار است که نیاز به او را برای رفتن به کار هر روز. با سه فرزند جوان از مدرسه او یک کارگر ساختمانی کاهش می یابد خود را ساعت به تماشای آنها. آنها تقسیم کارهای نسبتا به همان اندازه, او گفت:, به عنوان آنها معمولا — اما تحصیل در خانه است و مسئولیت خود را.

“تلاش برای بدست آوردن چیزی انجام می شود با سه پسر خود یک چالش است,” او گفت:.

یکی از دلایلی که زنان انجام می دهند بیشتر پرداخت نشده نیروی کار در طول مستند ساده است — آنها همیشه انجام دهید. این تمایل به اتفاق می افتد حتی اگر هر دو نفر در یک جنس مخالف زن و شوهر کار می کنند و حتی اگر او را بدست آورده بیش از او می کند تحقیقات نشان می دهد. هر چند در سال های اخیر افزایش یافته و زمان آنها صرف وظایف داخلی به خصوص مراقبت از کودکان, بسیاری از مردم هنوز بر این باورند که آنها در درجه اول یک زن مسئولیت تحقیقات را نشان می دهد. این انتظارات فرهنگی توضیح دهد که چرا زنان به نظر می رسد که کوتاهی برای انجام خانه تحصیل دانشمندان علوم اجتماعی گفت.

“گفتن او بیشتر از آن است که می گویند ‘من یک مادر خوب,'” گفت: کاتلین Gerson, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه نیویورک و بخشی از این گروه است که تجزیه و تحلیل داده ها. “این یک سوال از کسانی که پا در هنگامی که ما تا به حال چیزی کاملا جدید برای مقابله با است.”

مردان و زنان باید برداشت های مختلف از چه مقدار از آنها انجام دهد. وقتی مردان می گویند آنها تقسیم کارهای خانه به طور مساوی گذشته تحقیقات نشان داده, داده ها نشان می دهد آنها نه: مادران ادراکات با پشتیبانی دقیق جمع آوری داده ها که در آن مردم در حفظ خاطرات از راه آنها وقت خود را صرف. الگوی ادامه داد: در طول مستند. در کارهای خانه 21 درصد از مردان در این نظرسنجی می گویند که آنها انجام می دهند همه و یا بیشتر از آن در طول مستند و 3 درصد زنان می گویند همسران خود هستند. در حالی که 70 درصد از زنان می گویند که آنها انجام می دهند همه و یا بیشتر از آن 19 درصد از مردان می گویند شرکای خود هستند.

مردان صرف زمان کمتر در محل کار بدون مزد برای یکی دیگر از دلایل: آمریکا محل آنها را به انتظار. مردان به ویژه در اغلب تحت فشار خود را در محل کار پرداخت می شود توجه undivided نشان می دهد تحقیقات اجتماعی بیشتر است که انجام بیش از زمانی که بیشتر به حال زن و شوهر که نیست, شاغل. حتی در همان زوج, یک پدر و مادر اغلب اولویت کار در حالی که پدر و مادر دیگر اولویت خانواده هنگامی که آنها به کودکان است.

در نظرسنجی جدید سه چهارم از مردان می گویند کارفرمایان خود را انتظار می رود آنها را به کار بیشتر و یا همان مقدار با وجود همه گیر در مقایسه با دو سوم از زنان است. از مردم در حال کار از راه دور تمام وقت با یک شریک انجام همان 22 درصد از مردان می گویند که آنها در حال گذراندن زمان بیش از حد معمول در محل کار پرداخت می شود در مقایسه با 10 درصد از زنان است.

چرا که بسیاری از آمریکایی محل کار را کمی انعطاف پذیری مادران شده اند بیشتر احتمال دارد به دنبال شغلی است که در آن می توان آنها را در دسترس در صفحه اصلی زمانی که مورد نیاز بود در روز برف و یا بیمار روز. در حال حاضر با مدارس بسته برای مدت طولانی به این معنی که بخش عمده ای از کار می افتد به آنها.

در نمونه بار جسیکا Lanan یک نویسنده و تصویرگر از کتاب های کودکان در, Boulder, Colo., قدردانی که او را رئیس خود او را. آن را آسان تر به زمان برای 3 سال. شوهرش در فن آوری اغلب کار ساعت های طولانی برای برقراری ارتباط با مردم در خارج از کشور. بنابراین هنگامی که مراقبت از بسته خانم Lanan زمان در اکثر مراقبت از کودک — و کاهش پرداخت حدود نیمی.

“اگر من نمی ساخت کتاب, وجود دارد, رئیس, چه کسی خواهد بود عصبانی با من,” او گفت:. “اما من نیز نمی توان به ساخت یک زندگی و یا پیشرفت در زندگی حرفه ای من. با تعطیلی مدارس در حال حاضر تفاوت بسیار برجسته تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>