نزدیک به 60 درصد از مسافران در قطب جنوب کشتی کروز را آزمایش مثبت برای coronavirus

نمای هوایی از استرالیا کشتی کروز گرگ مورتیمر کردن پورت از مونته ویدئو در 7 آوریل سال 2020 است.

پابلو PORCIUNCULA/خبرگزاری گتی ایماژ

  • بیش از نیمی از کسانی که در هیئت مدیره یک قطب جنوب کشتی کروز در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus.
  • کشتی سرگردان در سواحل اروگوئه و مجاز به حوض بیش از نگرانی در مورد گسترش ویروس.
  • مسافران از استرالیا و نیوزیلند در حال انتظار برای هیئت مدیره یک پرواز عازم استرالیا برای 14 روز در قرنطینه قبل از عودت در پنجشنبه کروز خط گفت.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تقریبا 60 درصد از 217 نفر در هیئت مدیره یک قطب جنوب کشتی کروز در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus سی ان ان گزارش شده است.

استرالیا و نیوزیلند مسافران در گرگ مورتیمر کشتی خواهد بود تخلیه از کشتی در روز پنج شنبه. کشتی شروع به سفر خود را در 15 مارس به قطب جنوب و جنوب گرجستان اما گیر کرده در سواحل اروگوئه پس از آغاز این ماه با توجه به سی ان ان.

علاوه بر این شش نفر که تست مثبت نیاز به مراقبت های پزشکی و انتقال به یک مرکز در مونته ویدئو اروگوئه به گفته سی ان ان.

 

کشتی کروز توسط اجرا استرالیا شفق سفر. مسافران خواهد شد که تخلیه خواهد پرواز به ملبورن در یک شفق قطبی اجاره هواپیما و قرنطینه می شود و به مدت 14 روز قبل از رفتن به خانه با توجه به بیانیه ای.

این شرکت با استفاده از یک هواپیمای ایرباس 340 هواپیما.

“هواپیما رفتن به استرالیا تنظیم شده است تا با امکانات پزشکی برای این نوع از وضعیت و خواهد بود موفق و در تراز با زمان COVID-19 پروتکل برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه در هیئت مدیره” این بیانیه را بخوانید.

شفق قطبی برآورد شده است که هزینه هر مسافر برای پرواز خواهد بود کمی بیش از $9,000 و گفت: این بحث در مورد حمایت مالی با دولت استرالیا پس هزینه خواهد بود بیش از حد گران برای اکثر.

شفق قطبی قبلا گفته کشتی دکتر نیز تا به حال تب و آنها به دنبال پیدا کردن یک داوطلب طبیب.

مقامات اروگوئه شد نگران coronavirus گسترش و حاضر اجازه می دهد تا کشتی که در آن در حال حاضر 128 از 217 مسافر باید COVID-19 به حوض.

در بیانیه ای شفق گفت: آنها در تلاش بودند به همه مسافران تخلیه شده اما آن را دشوار است برای گرفتن پرواز که بازگرداندن هر کس در هیئت مدیره.

“در حالی که ما ترجیح طرح شده بود به پیاده همه مسافران به طور همزمان در طبیعت از وضعیت و عدم در تامین امنیت پروازهای اتحاد به معنای آن است که به احتمال زیاد استرالیا و نیوزیلند مسافران را ترک خواهد کرد این کشتی قبل از ما اروپایی (انگلستان شامل) و آمریکای شمالی مسافران کردند.”

اروپایی ها و آمریکایی ها که تست مثبت در حالی که باید برای اقامت در کشتی تا زمانی که تست منفی است. اما شفق گفت: همه مسافران خواهد بود مجددا هر دو یا سه روز.

Coronavirus خوشه های رخ داده در تعدادی دیگر از کشتی های کروز از جمله الماس شاهزاده که در آن بیش از 700 نفر از مردم بر روی تخته, آزمایش مثبت برای ویروس.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>