نزدیک به 2000 مرده به عنوان Coronavirus نابسامانی پرستاری در خانه, n. y. منطقه

در تاج ارتفاعات مرکز پرستاری و توانبخشی در بروکلین کارگران گفت: آنها تا به حال به تبدیل یک اتاق به یک سردخانه موقت پس از بیش از 15 ساکنان درگذشت coronavirus و خانه های مراسم تشییع جنازه نمی تواند رسیدگی به تمام بدن.

در الیزابت پرستاری و مرکز توانبخشی در نیوجرسی 19 مرگ و میر شده است مربوط به ویروس; از 54 ساکنان که باقی می ماند و در 44 بیمار هستند.

پس از 13 نفر در یک شیوع در نیوجرسی جانبازان در پاراموس والی به نام در 40 مبارزه با پزشکان از گارد ملی.

در منهتن, دو زن که ملاقات در طول بازدیدکننده داشته است به سمت شرق بالا توانبخشی و پرستاری مرکز احساس درماندگی در حالی که مادر خود را در اثر این ویروس در عرض چند دقیقه از یکدیگر است. هر دو تا به حال شده است قادر به دیدن مادران خود را برای هفته ها.

“آخرین روز من به آنجا رفتم به من گفت یک سرپرست” من فکر گرفتن مادر من از قبل از اینکه چیزی وحشتناک اتفاق می افتد'” یکی از زنان, فیلم آموزش والش-کلیفورد گفت. “او گفت:” نگران نباش همه چیز خوب خواهد بود.'”

در نیویورک, ایالات متحده آمریکا کانون شیوع این ویروس ربوده زندگی در هر بخشی از جامعه روزانه مرگ و میر نزدیک به 800 برای سومین روز جمعه در آنچه که مقامات امیدوار خواهد بود در اوج بود.

به طور کلی 7,844 مرگ و میر در نیویورک شده بود نسبت به Covid-19 روز جمعه و در مجموع برای نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات بود بیش از 10 ، 000.

این ویروس را شاید بتوان در بیرحمانه ترین خانه های سالمندان و دیگر امکانات برای افراد مسن تر که در آن ترکیبی از عوامل پیری و یا ضعیف جمعیت مزمن understaffing از کمبود دنده محافظ و ثابت تماس فیزیکی بین کارگران و ساکنان دهکدهای عجله خود را گسترش.

از روز جمعه بیش از نیمی از نیویورک 613 مجوز خانه سالمندان گزارش شده بود coronavirus عفونت با 4,630 مجموع موارد مثبت و 1,439, مرگ و میر, مقامات گفت.

در نیوجرسی خانه های سالمندان شده بود مربوط به 252 ویروس های مربوط به مرگ و میر بیش از 90 از آنها در دو روز گذشته. شیوع این بیماری در حال حاضر تحت تاثیر حداقل 70 درصد از دولت مراقبت طولانی مدت مراکز.

عفونت واقعی رای دادن در خانه های سالمندان است که تقریبا قطعا بالاتر از این داده ها نشان می دهد که تعداد کمی از خانه های ظرفیت آزمون ساکنان. این فرض در میان بسیاری در صنعت است که در هر خانه سالمندان در این منطقه مردم با Covid-19.

بحران در خانه های سالمندان اتفاق می افتد در ویروس نقاط داغ در سراسر کشور با عفونت های رو به رشد در مکان هایی مانند رود آیلند و ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

در نیویورک, خانه سالمندان مدیران گفت: آنها شده بود غرق شیوع است که به سرعت چرخید و خارج از کنترل خود. آنها قادر به آنها گفت: به ساکنان آزمایش جداسازی ویروس و یا برای دریافت تجهیزات حفاظتی برای حفظ کارگران از بیمار شدن و یا انتقال این ویروس به ساکنان.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • تعداد ویروس بيماران بستری در I. C. U. s در نیویورک کاهش یافت و برای اولین بار.
  • این ویروس به طور کامل تغییر مجالس ترحیم و عزاداری.
  • یک لحظه به تشویق در میان غم و اندوه.

“داستان در مورد اینکه آیا وجود دارد Covid-19 در خانه های سالمندان گفت:” اسکات, LaRue, مدیر اجرایی ArchCare که در عمل پنج خانه های پرستاری در نیویورک است. “داستان این است که چرا آنها تحت درمان با احترام و همان منابع است که هر کس دیگری در خارج وجود دارد? این مسخره است.”

طرفداران برای ساکنان خانه سالمندان در نیویورک منطقه به شدت انتقاد کرد در خانه’ صاحبان کرده و گفت آنها در غفلت و تا به حال عجله بحران برش کارکنان را به حداقل برساند.

“ساکنان نشسته اردک گفت:” ریچارد Mollot مدیر اجرایی دراز مدت مراقبت از ائتلاف جامعه.

Andrew M. Cuomo, New York فرماندار گفت: در ماه گذشته که همه گیر شد سخت به متوقف شود. “کروناویروس در خانه سالمندان می تواند مانند آتش از طریق علف خشک,” او گفت:.

نیویورک مقامات بهداشتی دولت در دفاع از خود نظارت از خانه های پرستاری گفت: آنها تا به حال به تصویب رسید یک قایق از مقررات در هفته های اخیر برای حفاظت از ساکنان.

مقررات منع بازدید کنندگان از خانه و متوقف شد و همه گروه وعده های غذایی و فعالیت های — انتخاب های دشوار است چرا که تنهایی خود را از طاعون در خانه های پرستاری و لازم است که هر کارگر آزمایش می شود و در صورت تب یا علائم تنفسی در هر شیفت.

Gary هلمز دولت در بخش بهداشت و درمان گفت “ما گفت: از همان آغاز که حفاظت از ما بیشتر جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد در خانه های سالمندان اولویت ما است و به همین دلیل دولت در عمل به سرعت و به شدت به موضوع راهنمایی به طور خاص برای این امکانات در تست کنترل عفونت های زیست محیطی تمیز کردن نیروی انسانی, دیدار, پذیرش بستری مجدد و کمک رسانی به ساکنان و خانواده.”

نیوجرسی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: دولت منتقل شده بود به سرعت به خانه افراد بیمار در راهرو جداگانه و یا بال و به آدرس شیوع اجرای پروتکل های دقیق. اواخر ماه گذشته کل خانه پرستاری بود تخلیه و 94 ساکنان شد نقل مکان به یک مرکز نیم ساعت پس از ده ها تن از ساکنان و اعضای هیات آزمایش مثبت برای ویروس.

نیوجرسی مقامات در حال برنامه ریزی برای حرکت بیشتر ساکنان برخی از امکانات و به آنهایی که برای ایجاد یک فایروال بین کسانی که آلوده هستند و کسانی که نیستند. “موقعیت های مثل این نمایش بسیار واضح است که آسیب پذیری سیستم های ما مراقبت” سحر توماس سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه.

زمانی که coronavirus را در یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. در اواخر ماه فوریه کشته شدن حداقل 35 نفر خانه های پرستاری و مقامات بهداشتی دولت در نیویورک و نیوجرسی به یاد می آورد که آنها می دانستند آن را به زودی می رسند.

در عین حال آنها آماده برای مقیاس از بحران است.

“به نظر می رسد مانند یک ابدیت پیش گفت:” جفری Farber مدیر اجرایی جدید خانه یهودی است که خانه در منهتن و شهرستان Westchester. “ما پس از اخبار شنیدن در مورد چین است. آن بود که ” ما در برخورد با شیوع قبل از ما می دانیم که چگونه برای مراقبت از افرادی که از بیماری های تنفسی.'”

اعضای Dr. Farber کارکنان مشورت کنندگان از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباس به مطمئن شوید که آنها می تواند ارائه معمول مقادیر زمانی که ویروس وارد شده است. آنها به او اطمینان داد که آنها می تواند.

دکتر Farber کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از ساکنان مرده بود ویروس جدید یهودی صفحه اصلی امکانات اضافه شده در یخچال کامیون به عنوان morgues چون خانه های مراسم تشییع جنازه سبب شد.

پاسخ از خانه های پرستاری و سازمان های دولتی بوده است آمیخته با برخی از خانه های محرومیت بازدید کنندگان قبل از اینکه متحده عمل کرده است. در نیویورک و بستگان ممنوع شد, از بازدید از خانه آغاز مارس 13. محدودیت های مشابه در زمان اثر در نیوجرسی در مارس 14. به عنوان یک نتیجه خانواده ها قادر به دریافت اطلاعات در مورد چگونه ساکنان مراتب.

“هیچ کس چیزی نمی داند گفت:” پل Bunten که تا به حال دو دوستان نزدیک مرگ در خانه های پرستاری در منهتن و برانکس. “آنها اصلا به ما بگویید هر چیزی. سر من مرتب کردن بر اساس در حال چرخش است.”

خانه های پرستاری در حال حاضر understaffed. در حال حاضر کارگران خواستار شدند در بیمار بودند و یا خود را قرنطینه — همه به عنوان حجم کار در حال افزایش بود, با, بیشتر, بیمار, بیماران, بیشتر نیاز به مطابق با اصول بهداشتی بیشتر فرد تحویل از وعده های غذایی و داروها.

“ما همه آلوده در حال حاضر” مارگارت بویس یک certified nursing assistant در JFK Hartwyck ادیسون در آمریکا در نیوجرسی به یاد استاد راهنما او را گفتن.

در شهر نیویورک این ویروس تایید شد در یک خانه سالمندان در اوایل مارس 8, زمانی که یک کارگر در داود پادشاه خانه سالمندان در بروکلین آزمایش مثبت است. خانه های جدا شده از کارگر و آزمایش هشت ساکنان او آمده بودند در تماس با. تمام آزمایشات منفی بود.

اما این ویروس گسترش و داود پادشاه در حال حاضر تایید کرده است موارد گفته یک سخنگوی جذبه که صاحب داود پادشاه و تاج ارتفاعات.

تاج ارتفاعات بروکلین خانه سالمندان است که تا به حال برای ایجاد یک سردخانه موقت به دلیل افزایش تعداد مرگ و میر. “آنها تا به حال تبدیل به منطقه دیگر به طور موقت نگه داشتن بدن متوفی در یک انسانی و راه امن” خانه مدیریت در بیانیه ای گفت.

به عنوان ویروس گسترش برخی از خانه های پرستاری رفت و به انکار نیست که مایل به زنگ ساکنان و یا خانواده خود را. برخی از کارگران دستور به پوشیدن لباسهای محافظ و یا ماسک به همین دلیل است.

اعضای هیات در Alaris سلامت در همیلتون پارک 260 تخت در شهرستان نیوجرسی گفت: آنها دستور به اعضای خانواده بگوید که در حالی که یک بیمار وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ.

“همه چیز خوب است” اسکریپت بخوانید, با توجه به یک جزوه به دست آمده توسط نیویورک تایمز. “ما از نزدیک نظارت بر تمام ساکنان و کارکنان از هر گونه نشانه ای از بیماری….”

اما در داخل خانه آن را هرج و مرج بود.

کارگران گفت: آنها نقل مکان کرد و از بیمار به بیمار کافی بدون تجهیزات حفاظتی. برخی از کارگران بستری شده بودند گفت: LaDawn چاپمن certified nursing assistant.

“از آن پس بسیاری از مرگ و میر” خانم چپمن گفت. “ما در حال از دست دادن مردم به چپ و راست.”

اعضای هیات گفت که بسیاری از کارگران کاهش یافته بود بد سرپرستان شدند و درخواست آنها برای رسیدن به محل کار حتی اگر آنها بیمار با توجه به نسخه هایی از پیام های متنی بررسی توسط بار.

“شما تا به حال آن را برای هفته ها در حال حاضر چه مهم است اگر شما 2 روز بیشتر” یک سرپرست پیامک بیمار کارگر با توجه به پیام های نوشته شده توسط این زمان.

بیشتر ساکنان توسعه تب و نرم سرفه و خانه نیست جدا هر کس با علائم کارگران گفت. یکی شکایت کرده است که ساکنان سالم بودند آلوده بودن سرفه هم اتاقی و “شما دو نفر در حال مرگ به جای یکی.”

رابرت Chinery جونیور گفت که او وحشت زده شد زمانی که او FaceTiming با 80 ساله پدر رابرت Chinery Sr. هفته گذشته و دیدم که مراقب برگزاری این گوشی تنها حفاظت شده توسط یک کاغذ ،

“شما در حال آوردن آن را از یک بیمار بعدی” آقای Chinery گفت. “آنها اساسا در معرض او.”

آقای Chinery پدرش گفت: ایجاد یک تب و به بیمارستان منتقل شد. اما دکتر مرخص او گفت که او خواهد بود امن تر در خانه سالمندان است.

در آنجا او شروع به تنفس مشکل و پس از آن رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال.

در آوریل 7, آقای Chinery تماس رو گفتن او پدرش فوت کرده است. پانزده دقیقه بعد یک عضو هیات گویند پرسیدن چه با بدن است.

“او باید مرده” آقای Chinery گفت. “آن قابل پیشگیری بود.”

همان روز Jersey شهرستان در بخش بهداشت و درمان در زمان نادر مرحله از صدور نظم اداری گفتن Alaris به جدا کردن coronavirus بیماران در یک طبقه و به ارائه کارکنان با دنده محافظ مناسب بر اساس یک کپی از سلامت سفارش.

برای بسیاری از آن خیلی دیر شده بود. حداقل 11 ساکنان و دو تن از اعضای هیات فوت کرده اند با توجه به شهرستان مقامات بهداشت و مصاحبه با کارگران است. به عنوان پنج شنبه, 17 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس پنج نفر از آنها در بیمارستان بستری شد, با توجه به صفحه اصلی.

مت استانتون یک Alaris سلامت گفت این تسهیلات را گرفته بود احتیاطی مناسب برای محافظت از ساکنان و کارکنان از “یک هیولا از یک مشکل است.”

“ما شده ایم جلوتر از همه دولت ها و دستورالعمل های فدرال در طول کل این فرایند” آقای استانتون گفت. او گفت: در خانه من صالح با عدم در دسترس تست و تا به حال به اندازه کافی دنده محافظ برای کارگران است. او همچنین گفت: آن را “کاملا نادرست” است که بیمار کارگران خواسته شد تا نسبت به نشان می دهد تا به کار است.

به خانواده ها و خانه های درهم به نگه دارید تا اغلب تنها انتخاب شدند و آنهایی که بد.

لیزا کراولی که مادر و ناپدری در جانبازان در پاراموس است به تماشای بی اراده به عنوان عفونت در صفحه اصلی ضرب شده است. در نهایت خانه اختصاص داده شده یک بال به مردم با coronavirus تنها با دو ساکنان با هیچ نشانه ای از عفونت است. آن دو خانم کراولی پدر و مادر.

“آنها گفته شده است به ماندن در اتاق” خانم کراولی گفت. اما او نگران بود چرا که آنها به طور مشترک با دیگر ساکنان و همان کارگران به ارمغان آورد آنها را از وعده های غذایی. “آنها هیچ ایده قدر از چه چیزی اتفاق می افتد در خارج از درب خود را,” او گفت:.

جسی مک کینلی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>