NBA تعلیق فصل تا اطلاع ثانوی در میان شیوع کروناویروسبسکتبال جهان در شوک بود چهارشنبه شب پس از NBA اعلام کرد که تعلیق این فصل به عنوان coronavirus شیوع محکم گرفتن آن در ایالات متحده است.

اولین شایعات از حرکت در آمد و پس از صحنه های فوق العاده ای به عنوان شهر اوکلاهما تندر میزبانی یوتا جاز. این تیم بودند در دادگاه و آماده به نکته زمانی که مقامات در گفتگو نشسته اند و به بازیکنان گفته شد برای رفتن به اتاق های قفل. بعدا روشن شد یکی از یوتا از بازیکنان آزمایش مثبت برای coronavirus مدت کوتاهی قبل از شروع بازی. گزارش ها حاکی از بازیکن دو بازیکن دفاعی سال رودی Gobert. این قابل درک است که او نه در عرصه شنبه شب بازی. جاز در ابتدا تایید هویت بازیکن اما در بیانیه ای گفت: “این فرد در حال حاضر در مراقبت از مقامات بهداشتی در شهر اوکلاهما.”


هوارد بک
(@HowardBeck)

NBA است به حالت تعلیق در این فصل در پی یک بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس. pic.twitter.com/Dpqp3VA7TK

مارس 12 سال 2020

لیگ و سپس تایید فصل معلق شده بود در حالی که آن را در نظر گرفته که چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” این لیگ در بیانیه ای گفت. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

جاز و رعد و برق بازیکنان بودند قرنطینه در این عرصه است. بازیکنان از تیم های که بازی کرده اند جاز در 10 روز گذشته – کلیولند کاوالیرز نیویورک نیکس و بوستون سلتیکز دیترویت پیستونز و حاکم NBA قهرمان تورنتو رپتورز – نیز گفته شده است به خود قرنطینه با توجه به ESPN.

“من مطمئن هستم که من احتمالا تا به حال در تماس با [Gobert]. اما در همان زمان من می خواهم گفت [من] فقط در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی” دیترویت Langston گالووی گفت. “ما شده ایم شستن دست ما; و هنگامی که گزارش شروع به بیرون آمدن همه نیمه شده خود ضد عفونی کننده دست, شستن دست های خود را – تنها ماندن متمرکز در آن لحظه از هی [ما] تعامل با بسیاری از افراد مختلف و دانستن است که در پایان روز شما ممکن است لمس کرده ایم توپ شما ممکن است تعامل ام با یک فن و فقط محتاط بودن که با رفتن به جلو است.”

Gobert خود را به خوبی انجام شد با توجه به دوست خود اوان فورنیر از اورلاندو سحر و جادو. “فقط بر روی گوشی با رودی,” فورنیر در توئیتر نوشت: مردم را به وحشت نیست.

اوان فورنیر
(@EvanFourmizz)

فقط بر روی گوشی با رودی. او انجام شده است ، اجازه می دهد تا نه panick همه. عشق شما همه❤️

مارس 12 سال 2020

NBA یکی از با ارزش ترین در جهان ورزش لیگ در جهان است. در سال 2017 لیگ در آورده $7.4 میلیارد دلار در درآمد. این شهر همچنین دارای یک جوان متنوع تر fanbase از رقیب خود در لیگ آمریکای شمالی است.

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: ایمنی یک اولویت بالاتر نسبت به پول پس از شنیدن اخبار از تعلیق است. “من اعتماد آدم [نقره ای NBA کمیسر],” او گفت: ESPN. “این واقعا در مورد بسکتبال و یا پول است. اگر این فقط انفجار به نقطه ای که بازیکنان و دیگران آن را داشته باشد … شما فکر می کنم در مورد خانواده خود را. خیره کننده نیست کلمه حق. آن را در مورد این تیم است. آن را در مورد کشور و زندگی به طور کلی.”

تیم ها باید حدود 20 درصد از آنها 82-بازی به طور منظم فصل باقی مانده با بازی های حذفی با توجه به شروع در 18 مارس و نهایی که در قرعه کشی ده ها میلیون ها نفر از بینندگان تلویزیون در سراسر جهان برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. اوایل frontrunners برای این عنوان گنجانده شده بود LeBron James لس آنجلس لیکرز و Giannis Antetokounmpo را Milwaukee Bucks.

لیگ فرو شد به عزاداری در ماه ژانویه پس از یکی از NBA all-زمان بازیکنان بزرگ کوبه برایانت شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر. آن را نیز از دست داده و صدها میلیون دلار درآمد بعد از چین یکی از لیگ بزرگترین بازارهای خارج از کشور بود نا گهان بعضی از بازی ها بعد از یک تیم NBA اجرایی توییتی برای حمایت از معترضان در هنگ کنگ است.

این خبر پس از ورزش کالج’ حاکم بر بدن NCAA اعلام کرد در روز قبل از آن که آن پایان فصل مسابقات خواهد بود بدون طرفداران در حضور.

NBA بازی کرده است دو کوتاه فصل گذشته به دلیل اختلاف بر سر پرداخت و شرایط. هر دو 1998-99 و فصل 2011-12 آغاز شده و در اواخر با توجه به lockouts. NHL که آن هم نزدیک شدن به پایان آن فصل به طور منظم گفت که بحث در مورد گزینه های خود را و ارائه به روز رسانی در پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de