کری تحت فشار قرار دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تایید بلومبرگ

واشنگتن — نیروی دریایی دبیر رییس جمهور تهمت و گفت: این که او را تایید Michael R. رادیو فردا برای رئیس جمهور, مشخصات بالا ارتداد که آقای بلومبرگ متحدان امیدوارم متقاعد کردن رای دهندگان دموکرات که بهترین شانس خود را از شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و شهردار سابق نیویورک.

ریچارد V. اسپنسر بود که مجلس به عنوان وزیر نیروی دریایی در ماه نوامبر پس از او علنا مخالفت با آقای تهمت مداخله در فوق العاده جنایات جنگی مورد مربوط به یک عضو نیروی دریایی مهر و موم مادام العمر است خواه.

در یک مصاحبه تلفنی گفت: او تا به حال هرگز قبل از رای برای یک دموکرات بود اما آماده به انجام این کار در حال حاضر. حمایت خود را می تواند کمک به این استدلال توسط آقای بلومبرگ که به عنوان یک تاجر موفق خود او منحصر به فرد واجد شرایط به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تبدیل شدن به بعدی فرمانده.

“ما نیاز به یک رهبر است که می تواند کشور با هم” آقای اسپنسر گفت: به جای “شکستن” است که او گفت: تا به حال رخ داده است تحت نظارت از رئیس سابق خود.

“این است که در مورد یک حزب است. این است که در مورد چپ و راست. آن را در مورد که در آن ما می توانید پیدا کردن یک راه حل به این کشور مشغول به کار با هم و متحد با علاج و درمان, سیاسی, سیستم,” او گفت:.

روز جمعه آقای اسپنسر سابق دریایی ملحق خواهد شد آقای بلومبرگ در نورفولک., که در آن دموکرات ریاست جمهوری امیدوار خواهد پرده طرح خود را به آدرس اقتصادی و نگرانی های سلامت جانبازان و خانواده های نظامی. این منطقه میزبان اصلی پایگاه های نظامی و مکان های مورد علاقه برای بازنشسته اعضای نیروهای مسلح.

نظامی و جوامع مهم حوزه در شماره سه شنبه متحده از جمله ویرجینیا.

حمایت از آقای اسپنسر مهم است زیرا به عنوان یک سابق تهمت سیاسی منصوب او یک تجسم از بسیاری از آنچه مشاهده به عنوان آقای بلومبرگ بزرگترین بالقوه دارایی: که نامزد می تاخت و تاز با رای دهندگان جمهوری خواه در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

در روزهای اخیر آقای بلومبرگ که مبارزات انتخاباتی است که توسط سوخت یک میلیارد دلار از ثروت شخصی است مجاز مبارزات انتخاباتی خود تیم خود هزینه تبلیغات تلویزیونی در هر بازار که در آن او است و تبلیغات و گسترش خود را در این زمینه کارکنان به بیش از 2000 نفر است.

آقای بلومبرگ مسیر به نامزدی حزب دموکرات تا کنون نوسان به شدت از کسانی که از رقبای خود. او با پرش چهار مسابقات در ماه فوریه است اما شدت رقابت آرایه بزرگتر متحده است که شروع رای گیری در ماه مارس است.

در حالی که اکثر آمریکایی ها معمولا هیچ نشانه که نیروی دریایی وزیر است آقای اسپنسر بود که در مرکز یکی از آقای تهمت ترین مواد منفجره درگیری با پنتاگون.

در ماه نوامبر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اعتراض ارشد مقامات پنتاگون — از جمله آقای اسپنسر — معکوس تنزل از مهر و موم نیروی دریایی تکاور Chief Petty Officer ادوارد گالاگر و عفو دو تن دیگر از اعضای خدمات که متهم به جنایات جنگی است.

آقای اسپنسر و رهبران نظامی به دنبال به مجازات سه استدلال که نرمی تاثیر می گذارد روحیه آسیب سربازان آمریکایی در این زمینه و تضعیف نظم و انضباط. اما مردان بودند lionized توسط مفسران محافظه کار که به تصویر کشیده و آنها را به عنوان قهرمانان جنگ ناعادلانه محاکمه به اقدامات صورت گرفته در گرمای جنگ.

آقای اسپنسر تهدید به استعفا و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع Mark T. Esper او را در ارائه. مورد تحت عناوین در روز قبل از آقای بلومبرگ شروع مبارزات و او خطاب به blowup در را باز عمومی سخنان به عنوان یک نامزد در یک رویداد در نورفولک. آقای بلومبرگ تمسخر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک یاغی رهبر و به نقل از آقای اسپنسر استعفا نامه.

“من ادای احترام وزیر اسپنسر برای نیست کردن از وظایف خود را” آقای بلومبرگ گفت: در آن زمان. “اما این واقعیت باقی می ماند, ما یک رییس جمهور و یک فرمانده که هیچ احترامی برای قانون و هیچ نگرانی ندارند برای اخلاق یا افتخار یا برای ارزش هایی که واقعا امریکا بزرگ است.”

برای رئیس گالاگر سفر در ماه دسامبر به Mar-a-لاگو رئیس جمهور رفت و آمد مکرر در فلوریدا به شخصا با تشکر از آقای ترامپ برای کمک به او و مقامات نزدیک به رئیس جمهور گفته اند که آنها می خواهند تکاور به مبارزات انتخاباتی در کنار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال است.

اگر اتفاق می افتد که آقای اسپنسر می تواند یک فرصت برای ایجاد یک قدرتمند مقابل.

بلومبرگ مشاوران گفت: شهردار سابق در حال حاضر می خواهم یک برنامه را در روز جمعه در نورفولک که به دنبال حفاظت از خانواده های نظامی از خطر اخراج از کشور و ارائه خدمات اعضا با یک مسیر سریع به تابعیت برای دارندگان کارت سبز خدمت در ارتش است.

در صورت انتخاب آقای بلومبرگ نیز خواهد معکوس آقای تهمت ممنوعیت نما مردم خدمت در ارتش و از بین بردن co-می پردازد و برای پیشگیری خدمات بهداشتی و درمانی برای جانبازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im